FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Figurki TR

Czy masz Chociaż jedą figurkę z LarąCroft?
Tak, ciągle kupuje
9%
 9%  [ 10 ]
Nie
30%
 30%  [ 33 ]
Nie, ale chcę kupić
39%
 39%  [ 43 ]
Tak
20%
 20%  [ 22 ]
Voted : 108
Total Votes: 108

Author Message
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 06-09-2008, 11:31   

Wtajemniczony, wszystkie trzy figurki Lary (TRL, TRA, TRU) kosztują 65zł (w sklepie AliensGroup) bo raz, że wykonuje je ta sama firma, a dwa, iż każda jest tej samej wielkości. Ja się właśnie zastanawiam czy kupić, jeżeli mam już dwie poprzednie, to chyba warto kupić kolejną do kolekcji...
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 06-09-2008, 11:34   

Figurka TRL kosztuje tam 110zł. Ja chyba sobie zamówię pod choinkę. Ale nie wiem czy kupią mi TRU. bo po co mi figurka jak w gre nie zagram....:/ No chyba, że spytam mamy czy gre mi na urozdinki kupią.
_________________

 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 06-09-2008, 11:47   

Wtajemniczony, figurka podrożała, bo jest ona tylko i wyłącznie na specjalne zamówienie. A co do Lary z TRU - właśnie złożyłem na nią zamówienie.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 07-09-2008, 00:01   

Nie tyle co na specjalne zamówienie lecz o wielkość tu chodzi, czyli o 12, a nie 7 cali. Ceny figurek i tak są szalenie wygórowane. No cóż, płacimy za markę.
_________________
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 16-10-2008, 16:06   

Nabył już ktoś figurkę Lary z TRU? Jestem ciekaw, czy różni się bardzo od tej na fotach z WoTR, więc jesli ktoś ma, to czy mógłby ją sfociać i wrzucic zdjęcia do tego topicu? Mam dylemat- wydać kasę przeznaczoną na TRU i kupić figurkę, czy czekac na grę. Ponoć liczba figurek jest ograniczona.
 
 
Dr.Lecter 
Student



Joined: 12 Oct 2008
Posts: 36
Location: Warszawa
Posted: 16-10-2008, 17:51   

Ja osobiście posiadam na razie tylko dwie figurki Lary
Lara z Anniversary jeszcze bez autografu Alison Carroll
Figurka z Legendy jest niestety, brzydsza, niżeli na fota producenta. Ale niestety jest to neca toys. U nich, tak to wygląda (jak zresztą u większości producentów. U Todd McFarlana jest o tyle dobrze, że można zobaczyć jak wyglądają figurki finalnie w opakowaniu. Choć zdarzają się wyjątki jak np. Wojowniczka Isis z SPAWN SERIES 33: AGE OF PHARAOHS . O wiele lepiej wygląda u mnie na półce niżeli na zdjęciach na stronie). Dobrym przykładem są figurki z Kill Billa.
Bill na fotach Necy.

Bill u mnie na półce.

Widać drastyczne różnice.
bobonton2, z tego co widzę, jest to już projekt finalny i jestem mile zaskoczony, że wygląda o wiele lepiej niż na fotach producenta. Ja w każdym bądź razie mam zamiar nabyć to figurkę, ponieważ figurek Lary nigdy za mało :mrgreen2:
_________________

 
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 16-10-2008, 18:57   

Ja osobiście nie mam żadnej figurki Lary. Trochę żal mi kasy, wolę pieniądze wydać na grę. Nawet planszową :) Ale jeśli ktoś by mi podarował jakąś figurkę, to nie sprzedałabym jej na Allegro :)
bobonton2 wrote:
am dylemat- wydać kasę przeznaczoną na TRU i kupić figurkę, czy czekac na grę. Ponoć liczba figurek jest ograniczona.


Wolisz mieć figurkę od gry? Rozumiem ża można mieć pasję zbierania różnych rzeczy z TR ale bez przesady... Zostaw figrukę, kup grę :)
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
JohnyzLampy 
Podróżnik



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 271
Location: Litzmannstadt
Posted: 17-10-2008, 13:20   

Grę można kupić zawsze, z czasem nawet potanieje, a jeśli figurka jest limitowana to późniejsze kupienie może być utrudnione a jej cena wyższa.
_________________
[spoiler:a9cf471ddb]za późno :P [/spoiler:a9cf471ddb]

 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 10-11-2008, 17:12   

Znalazłem real fotkę figurki Lary z Tomb Raider Underworld, ale niestety w kiepskiej jakości.
_________________
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 10-11-2008, 18:38   

Kurczę, może i jakość słaba, ale już z daleka widać, że Lara ma gębę, a nie twarz. Znowu. Mogliby się chociaż trochę bardziej postarać, a nie sprzedawać marne kopie Croft'ówny. Albo przynajmniej od razu pokazywać, jak naprawdę będzie wyglądać figurka. Choć pewnie wtedy sprzedaż spadłaby im co najmniej o połowę.
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 10-11-2008, 19:02   

Fanshit Byłbym jeszcze dobrej nadziei. Na tym zdjęciu niewiele widać. Szkoda tylko, że wyposażenie prawie żadne. Żałuję, że do figurki nie dołączono artefaktów Thora (fajna była by taka rękawica z niebieskimi wzorkami). Mogli chociaż dorobić linkę, albo lornetkę na pasku. Podstawka też najprostsza jaka może być, fajnie jakby chociaż logo TRU wygrawerowali. Także na razie moja ocena 50\50 jeżeli będzie tak jak mówisz to odwołam zamówienie. Zastanawiało mnie także dlaczego autor nie dał lepszych zdjęć... chyba nie wygląda aż tak tragicznie.
Figurce z TRA warto naprawdę podkreślić oczy kredką, farbką bo wtedy wygląda jak ze zdjęcia reklamowego (tego na WOTR) zdjęcie jest na Aliensgroup w galerii i wygląda bosko. Muszę poprosić znajomą :mrgreen2:

Marzy mi się jeszcze ta figurka z kamienną podstawką i ta w zimowym ubraniu. One przynajmniej wyglądają (twarz) tak jak należy. Miodzio :) Jak tylko zmienię robotę po nowym roku to sobie je zakupię. Poczuję się jak prawdziwy kolekcjoner :D
_________________
 
 
Arach 
Student


Joined: 19 Jul 2008
Posts: 34
Posted: 10-11-2008, 20:04   

http://www.tonnerdirect.c...crofttrade.aspx
http://www.darkfigures.co...ion-figure.html

posiada ktoś może jedną z tych figurek? jeśli tak, czy może mi powiedzieć, czy posiada ona ruchome stawy i czy można z nich ściągać ubrania? (bez podtekstów proszę xP )
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 10-11-2008, 20:30   

Przecież widać jak BYK, że ma w pierony ruchomych części i można ją rozebrać cokolwiek masz na myśli :P
Ja właśnie chcę nabyć tą drugą, pierwszą to tak ewentualnie jakby mi się nudziło.
_________________
 
 
CZACHA 
Nowicjusz



Joined: 19 Oct 2008
Posts: 9
Posted: 11-11-2008, 20:30   

Ja nie posiadam figurki ale mam zamiar zakupić całą kolekcje,nie wiem z kąt wsiąść figurkę z pierwszycz części TOM RAIDER. :jumper:
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 11-11-2008, 21:43   

A wsiąść to możesz do pociągu i zajechać do sklepu. Ot z kąt :P
a po drodze zatrzymaj się na www.aliensgroup.pl :) Figurki z pierwszycz Tom Raider znajdziesz na ebay. Aha i pozdrów Tom'a ;)
_________________
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 13-11-2008, 00:03   

Dosyć tych żartów :P
Udało mi się znaleźć real foto w dobrej jakości figurki Lary z TR Underworld. Zdjęcie z serwisu planetlara. Tak jak się spodziewałem, prototyp cudny tak jak ten z TRA. Wersja do sprzedaży, znowu jakaś taka... inna. Gdzie ta twarz przepiękna ja się pytam! A co wy o niej myślicie?
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 13-11-2008, 11:04   

Szczerze mówiąc to ta figurka z powyższej fotki wygląda jakby ją ktoś zrobił na odczepnego byle była. a potem dał do pomalowania przedszkolakowi.
Nic szczególnego co zachęciłoby do zakupu.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 13-11-2008, 11:10   

No tak, przyjrzałem się lepiej i to jest przerobiona figurka z Legend, tylko po cholerę napisali, że to finalna wersja to nie wiem, może źle coś zrozumiałem albo to był żart. Ona za bardzo się różni od zdjęć producenta. Jestem teraz tego pewien po tym jak zobaczyłem kucyk na ramieniu. Sorry za fałszywy alarm. Tu nowe zdjęcie z innej perspektywy.
_________________
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 17-11-2008, 23:02   Zdjęcia w HQ

Koleżanka ze Stanów przesłała mi zdjęcia figurki LC TRU w dobrej jakości. Teraz już na 100% jestem pewien, że ów figurkę zakupię. W mojej ocenie ma najładniejszą twarz w porównaniu z pozostałymi Croft'ównami tego samego producenta. A tu fotki:



PS. Thank you Gina!
_________________
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 20-11-2008, 22:44   

Ta figurka jest już dostępna w USA? Ale fajnie...
Może wiecie coś na temat tego, kiedy AliensGroup ma zamiar wysłać nam(zamawiającym) figurkę?
Tak ogólnie:
Figurka bardzo ładna, nie wiesz może czy oprócz pistoletów nie ma jakiś innych przedmiotów(tak jak w TRL)? Twarz(śmiało można powiedzieć, że to twarz) jest zrobiona w miarę starannie. Widzę, że figurka ma ruchome niektóre części.
_________________

 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 20-11-2008, 23:51   

Za pewne będzie podstawka taka jak w TRL. I to chyba wszystko bo na zdjęciach ani w opisach nie dojrzałem młotka ani tym podobnych. Ruchomych części będzie miała także tyle co w TRL. Szkoda jednak, że nie dołączyli jakiejś kamiennej podstawki, albo tła. Chyba wyciosam sobie ją sam :) Na aliensgroup.pl figurka pojawi się w grudniu. Tak akurat będę miał razem ją i grę :D

EDIT:

Sklep Aliensgroup w odpowiedzi na mój list odpisał, że figurka Lara Croft Tomb Raider Underworld "powinna być do ok .15 grudnia". Czyli nie dowiemy się kiedy dokładnie ją sprowadzą...
_________________
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 17-12-2008, 16:13   

Figurka ze zdjęcia musi pochodzić z jakiejś szczęśliwej serii, bo ta, która dziś do mnie przyszła, znowu nie grzeszy urodą. No, chyba, że spojrzy się z profilu - wtedy widać, że to Lara z TRU, bo jeśli by patrzeć normalnie, to w zasadzie nawet nie jest do niej specjalnie podobna. Chociaż, gdy teraz się przyjrzałam wszystkim trzem figurkom, to ta najnowsza chyba spełnia jednak najwięcej larowych kryteriów. ;)
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 17-12-2008, 16:37   

Czy to ta sama figurka?? KLYK ??
Ostatnio się pojawiła (i stosunkowo szybko zniknęła :[ ) na Alletanio. Jak dotąd nie widziałem bardziej larowej figurki.
_________________
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 17-12-2008, 18:37   

Tak to "ta sama" co na moich zdjęciach. Mam nadzieję, że też tak ładnie wyglądającą figurkę dostanę. A żeby tak wyglądała jak na zdjęciach na WoTR... Pewnie jedna osoba na świecie ją ma.
_________________
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 17-12-2008, 18:49   

fanshit, zgadzam się, ta figurka to chyba jakiś projekt według mnie. W sumie to akcesoria Lary są ładne(granaty, paski, ubrania, pistolety), ale sama twarz... pełna pożałowania. Są miejsca, gdzie odstawają takie kawałki materiału i jest lekko niedorobione. Jak będę miał dziś aparat(koło 20) to dam fotki z bliska.
_________________

 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo