FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Zip i Alister

Czy chcielibyście Zip'a i Alistera w TR8?
Jasne! Bardzo bym chciał/a
42%
 42%  [ 54 ]
Tak, ale tylko jeżeli mogę ich wyłączyć kiedy chcę!
28%
 28%  [ 36 ]
Nie, tylko psują rozgrywkę.
28%
 28%  [ 36 ]
Voted : 126
Total Votes: 126

Author Message
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 24-12-2007, 21:32   Zip i Alister

Zakładam ten topic, ponieważ bardzo interesuje mnie co myślicie na temat Zip'a i Alistera. Mi się bardzo podoba jak w Legend mi coś mówią (a zwykle jest to coś śmiesznego :P ). Albo w Croft Manor wpadam do pokoju Zip'a (mówiłam to już w innym temacie, ale ja to bardzo lubię :D ) I Lara mówi "Co robisz Zip?", a on odpowiada "Eeee... piszę na swoim blogu. No wiem, wiem, wiem" :)

I jeszcze jedna sprawa: czy chcielibyście ich w TR8? Ja bardzo bym chciała. A dla tych, którym przeszkadzali mogłaby być funkcja "wyłącz komentarze Zip'a i Alistera". Według mnie taka opcja pasowała by wszystkim. Co wy na to?
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 24-12-2007, 21:43   

Ten temat powinien być w dziale Underworld. Zaznaczyłam pierwszą odpowiedź, co prawda chyba w tą grę nie zagram, ale jak dadzą solucję na youtube, to fajnie będzie można ich posłuchać.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 24-12-2007, 22:06   

Lady Justine wrote:
A dla tych, którym przeszkadzali mogłaby być funkcja "wyłącz komentarze Zip'a i Alistera". Według mnie taka opcja pasowała by wszystkim. Co wy na to?

Uprzedzając poirytowanie innych dorzuciłam trzecią opcję i przeniosłam temat.

Won z nimi :kawa:
_________________
; p ; >>
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 24-12-2007, 22:15   

Integral wrote:
Won z nimi :kawa:

no właśnie, won do honolulu małpy straszyć. Ja też ich nie chcę. Psują klimat gry. Ewentualnie mogą się pojawić w jakichś scenkach, ale w uchu Lary nie chcę ich słyszeć.
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Lauren 
Podróżnik



Joined: 31 May 2007
Posts: 286
Posted: 24-12-2007, 22:28   

A ja bardzo chętnie usłyszałabym Alistera i Zipa, pod warunkiem że nie będą tak ciągnąć za rączkę, jak to np. było w Kazachstanie: "twoja linka jest pod izolacją" --'
Jestem za ^.^
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 24-12-2007, 22:51   

hmm mi tam oni aż tak bardzo nie przeszkadzali, ale żeby warunkowali jakąś super rozgrywkę to też nie, generalnie jest mi wszystko jedno.
Jednakże jesli akcja się będzie toczyla w tym całym Avalonie no to chyba naturalne że ich raczej nie będzie :P bo jeśli będą to hmmm... czemu matka Lary do niej nie zadzwoniła :D xD
"Halo, Laruś? Mamusia jest w Avalonie, chyba juz tu zostane" ^^
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Havenly 
Nowicjusz


Joined: 15 Dec 2007
Posts: 8
Location: Z Elblaga
Posted: 24-12-2007, 22:52   

Oni są czasem śmieszni!!! Chciałabym żeby byli w Underworld, ale tylko w świecie żywych, a w świecie umarłych to nie(izolacja). :D
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 24-12-2007, 23:13   

Właściwie to z powyższych opcji w ankiecie tylko jedną mogłem zaznaczyć - ostatnią. Natomiast z drugiej strony zamiast faktów pojawiajacych się np przy zebraniu relikwii mógłby paść jakiś cytat, informacja dot fabuły itp. Mógłby ją wypowiedzieć jakiś Alister, bo ma za sobą jakieś zmagania z książkami. Jeśli już mają tych ziomków wmontowac w serię (a wydaje się, że raczej to zrobią) to tylko i wyłącznie do takich celów. A Zip? On mi w podróży nie potrzebny. Co mnie obchodzi, że mu niedobrze, kiedy Lara wspina się po jakiejś ścianie? Czasem jego komentarze wyglądają, jakby były żywcem zerżnięte z tego zipowskiego bloga, o którym wspomina w Croft Manor ...
_________________
 
 
Indiana 
Student



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 54
Location: Poznań
Posted: 25-12-2007, 01:28   

Ja wybrałem "Tak, ale tylko jeżeli mogę ich wyłączyć kiedy chcę!", bo jest najbliżej tego co ja myślę, ale moim zdaniem żadna z opcji nie jest dobra. Powinna być jeszcze czwarta - "Powinni zostać w fabule gry, ale nie w uchu Lary".

Zresztą, to, że gadać do nas nie będą jest już przesądzone - w nowym TR ma powrócić poczucie izolacji a na zdjęciach nie widać headset'a. I tak powinno być moim zdaniem. Pozostaje kwestia, czy zostaną w fabule czy ich wytną?

Moim zdaniem powinni zostać, ale nie jako rozśmieszacze-ozdóbki tylko w konkretnym celu. Lara powinna powierzyć im wykonanie jakiegoś zadania jak dotarcie gdzieś i zdobycie jakiegoś przedmiotu lub informacji, czy dotarcie do jakiejś osoby, podczas gdy sama musi udać się w zupełnie inne miejsce i zdobyć cos innego. Wiadomo Lara się nie rozdwoi, a w TRU motywem przewodnim ma być kalendarz majów - kalendarz, a więc walka z czasem. Gdy czas goni Larę, a trzeba zrobić/zdobyć/dowiedzieć się kilka rzeczy naraz to część spraw Lara musi komuś powierzyć. I oni są do tego idealni!!!!!

Ale komunikować się powinni tylko we wstawkach filmowych i informować się o postępach czy trudnościach w wykonaniu zadania lub spotykać osobiście.
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 25-12-2007, 11:06   

Tak tak tak... I znowu pomysł a'ka Kurtis Trent :D

Jeśli chcemy, żeby pojawili się w grze rozdwojona wersja Kurtki w dwóch różnych smakach, czarno biała, to proszę bardzo ;D
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 25-12-2007, 12:10   

Nie ma nic bardziej irytującego podczas gry jak zrzędzenie i lęk wysokości Alistera i Zipa. Nie mam nic przeciwko jak pojawią się na początku czy końcu levelu ale nie przez całą rozgrywkę
_________________
 
 
Lareczka 
Praktykant


Joined: 03 Sep 2006
Posts: 179
Location: Kraków
Posted: 25-12-2007, 14:18   

Ja nie chce Zipa ani Alistera bo tylko psuja gre :\ . W TRA ten klimat byl niesamowity m.in. wlasnie dlatego ze wyzej wymienieni mezczyzni nie pieprzyli nam ( i Larze) ciagle w sluchawkach. Lara zawsze sama sobie radzila i chce by tak juz zostalo. :pozdro:
 
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 25-12-2007, 14:25   

Coś w stylu notatnika Lary w Anniversary, chociaż to już lepsze rozwiązanie bo nie chcesz- nie zaglądasz. Lubię Zipa ale w TR5 jak mi nie mówił żebym odwróciła się w lewo i przeskoczyła nad tym czymś bo tu na bank jest pułapka, itd... A Alister niech lepiej zajmie się tą pracą, która 'nigdy nie ujrzy chyba światła dziennego' (a tak wogóle to co porabiasz w Boliwii Lara? xD )... kompletna ciota, Winston byłby chyba lepszy w te klocki niż Fletcher... :?
adriano216 wrote:
Nie ma nic bardziej irytującego podczas gry jak zrzędzenie i lęk wysokości Alistera i Zipa

i tego się trzymam :)
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 25-12-2007, 14:42   

Ja tam, jak grałem w Legędę, to mi tak bardzo nie przeszkadzali, bo nie zwracałem uwagi na to, co oni tam mamrocą... Ale fajnie by było, gdyby np. Alister mówił jakieś ciekawostki i inne duperele związane z miejscem, które Lara eksploruje, ale nie pomagał nam jednocześnie w rozgrywce. A suchary Zipa za okno!!

:pozdro:
 
 
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 25-12-2007, 14:54   

Zgadzam się z bobonton2. Mi też nie przeszkadzali, ale jednak poczucie wyalienowania, taka cisza jaka zawsze towarzyszyła TR, jest nie do zastąpienia...
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 25-12-2007, 14:56   

Zip i Alister mnie irytują. Męczą mnie te ich głupie komentarze typu: "Lara jeśli nie przestaniesz się bujać to..." Chociaż wiedzą, że to bujanie jest Larze potrzebne do przejścia jakiejś dziury. Albo "To ja pójdę po aviomarin" jak to powiedział jeden z nich. Larze te komenty chyba przeszkadzają, bo pewnego razu w Japonii powiedziała coś o tym, że to ją rozprasza albo mówiła też aby się uciszyli w ostatnim poziomie. Jednak zaznaczyłam opcje drugą, bo czasem Zip i Alister "dodają otuchy" i nie dostaje się takiego szoku jak coś wyskoczy. Jak mają ich wcisnąć do TR8 to niech nie sprawiają, że prowadzą nas za rączkę. :fire: Najlepiej niech dadzą ich w filmikach. Np. Alister dzwoni do Lary, bo znalazł informację na temat kalendarza. Ok. to tyle. :P
_________________
:O
 
 
Domino14 
Student



Joined: 12 Sep 2007
Posts: 80
Posted: 25-12-2007, 17:21   

Sklejka wrote:
Larze te komenty chyba przeszkadzają


Jakby jej przeszkadzały to po jaką cholere ona ich zatrudniła?

Według mnie oni mogą zostac ale żeby rzadko mówili.
 
 
emm248 
Nowicjusz


Joined: 05 Dec 2007
Posts: 16
Posted: 25-12-2007, 17:31   

Ja bym chciała aby Zip i Alister byli w underwold no bo to w końcu ciąg dalszy legendy noi już się troche przyzwyczaiłam że się wcinają bo mi aż tak nie przeszkadzają ale mogli by czasem zamilknąć :!!: ale ja zagłosowałam na TAK!
_________________
Lady Lara Croft
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 25-12-2007, 18:07   

Domino14 wrote:
Sklejka wrote:
Larze te komenty chyba przeszkadzają


Jakby jej przeszkadzały to po jaką cholere ona ich zatrudniła?

Według mnie oni mogą zostac ale żeby rzadko mówili.


Lepiej by było, gdybyś doczytał post do końca. :p
_________________
:O
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 25-12-2007, 19:48   

Mogą być, ale tylko w Croft Manor i nigdzie więcej. Żadnej komunikacji z Larą przez słuchawkę czy inną duperelę. Dlatego zaznaczyłem Nie, tylko psują rozgrywkę, chociaż możliwość ich wyłączenia, też wydaje się ciekawa :)
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 25-12-2007, 20:30   

A ja mówie stanowczo NIE! TRU bedzie dosyc mroczna i nie chcę słyszeć ich skrzeczących głosów podczas np. walki z mutantem lub jakimś stworem, a pozatym jak już dbaja, aby wszystko było takie realistyczne to niech pomysla o tym, że w zaświatach, taka słuchaweczka z pewnościa nie powinna miec zasiegu :P
(tzn ja nikogo nie obwiniam, bo nie wiadomo czy w ogóle bedą.... :) )
 
 
Lauren 
Podróżnik



Joined: 31 May 2007
Posts: 286
Posted: 26-12-2007, 00:02   

..::;;PeeT;;::. wrote:
A ja mówie stanowczo NIE! TRU bedzie dosyc mroczna i nie chcę słyszeć ich skrzeczących głosów podczas np. walki z mutantem lub jakimś stworem, a pozatym jak już dbaja, aby wszystko było takie realistyczne to niech pomysla o tym, że w zaświatach, taka słuchaweczka z pewnościa nie powinna miec zasiegu :P
(tzn ja nikogo nie obwiniam, bo nie wiadomo czy w ogóle bedą.... :) )


Nie wiemy jeszcze, czy naprawdę TRU będzie mroczne... szczerze od czasów AoD nie przepadam za tym epitetem ;) Możliwość wyłączenia byłaby tutaj najodpowiedniejsza, chociaż czasem oni przekazywali ważne informacje i uczestniczyli w fabule... Swoją drogą nie wyobrażam sobie kontynuowania Legendy bez Zipa i Alistera. Niech panowie się odczepią przy następnej części, ale akurat w tym wypadku jestem za pojawieniem się Zipa i spółki.
 
 
Domino14 
Student



Joined: 12 Sep 2007
Posts: 80
Posted: 26-12-2007, 11:36   

Sklejka wrote:
Lepiej by było, gdybyś doczytał post do końca.


no to sobie wyobraz jakby to bylo gyby co chwila byly filmiki co?

Poza tym chyba polowa TRU bedzie sie moze odbywac w tych zaswiatach wiec zasiegu nie bedzie jak powiedzial ..::;;PeeT;;::. poza tym takie są czasy że teraz lara ma już słuchaweczke, a pomoc chyba zawsze przydatna no nie?
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 26-12-2007, 11:41   

Domino14 wrote:
Poza tym chyba polowa TRU bedzie sie moze odbywac w tych zaswiatach

Skąd taka informacja? Z tego co ja wiem, to praktycznie nie wiadomo NIC, ta temat, gdzie będzie się rozgrywała akcja Underworld.

Domino14 wrote:
poza tym takie są czasy że teraz lara ma już słuchaweczke, a pomoc chyba zawsze przydatna no nie?

Jeżeli ta pomoc, ograniczała by się, do rozwiązywania za ciebie wszystkich zagadek, to ja podziękuję.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 26-12-2007, 11:46   

Quote:
poza tym takie są czasy że teraz lara ma już słuchaweczke, a pomoc chyba zawsze przydatna no nie?


Tak, tylko że było wyraźne powiedziane, że wystąpi izolacja i odludnienie, jak to miało miejsce w poprzednich TRach... Skoro nie potrzebowała pomocy wczesniej, to niby czemu teraz by jej potrzebowała :) Zaznaczyłem Nie, aczkolwiek mogą pojawiać sie na kilku wstawkach filmowych... :pozdro:
_________________
:)
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo