FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Czy to już koniec Bractwa ANKH? :(
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-10-2004, 14:38   Czy to już koniec Bractwa ANKH? :(

Czy BA przestanie istnieć? :( Nie można tak... dlaczego?! :( Mi Shep już nawet wybił na nieśmiertelniku BRACTWO ANKH, a teraz co? :( Nie będzie już BA? :( :( :( Dlaczego strona zamknięta? :( Grzeko... powiedz... :cry: :( :( :( :cry:
_________________
Miow.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 04-10-2004, 15:06   

zapytaj Frodo a nie grzeka.. Frodo chce zlikwidowac ANKH.. Wytłumaczcie , że to zły pomysł.. Ja nie chcę by to zrobiła :(
_________________
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-10-2004, 15:14   

Rozmawiałam. Uznała, że woli działać sama, być wolna lub założyć coś innego.
Ale Frodo>>Czy to ma sens :?: :!:
Ja też nie chcę, żeby BA zostało rozwiązane :( Może lepiej najpierw przemyśleć sprawę, a nie stawiać nas przed faktem? :cry:
W ogóle, jedno mnie zastanawia. Grzeko>> Zamknąłeś stronkę BA, bo Frodo już wtedy zawiesiła działalność czy z innych powodów, a ona dopiero potem stwierdziła, że koniec z BA :?:
Czy nie można poprostu komuś przekzać stronki, a nie zaraz ją likwidować? Cez>>Jest ktoś, kto mógłby zająć się BA? Po co od razu tyle szumu? :cry:
_________________
Miow.
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 04-10-2004, 15:22   

No właśnie! Przekażcie BA komuś innemu! Po co to likwidować? Ja zawsze mogę w czymś pomóc chociażby przy tłumaczeniu komiksów albo coś! Ludzie przemyślcie to! Po co ma być koniec? Rozumiem że Frodo mogło się już to znudzić ale zawsze można to dzieło przekazać komuś innemu! Ja dopiero się dostałem do BA a tu nagle koniec :/
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
millo 
Podróżnik



Joined: 25 Dec 2003
Posts: 465
Location: Pustostan
Posted: 04-10-2004, 17:02   

Frodo, może wypowiesz się na ten temat? Proszę, nie opuszczaj nas, wiesz przecierz, że Bractwo długo nie pożyje bez Ciebie, a forum bez Bractwa to nie to samo.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 04-10-2004, 17:04   

No wiece co...szczyt. Ale my mamy zamiar to ciągnąć nie? Można przecież kogo innego wyznaczyć, po co kończyć to, co tak długo się budowało. Nie poddamy się czy z Wędrowcem czy nie. Ale ona...zrobiła to tak szybko. Wszystko było dobrze a tu nagle BUM. Ludzie...chcecie to kończyć :cry: ?? To wszystko co tu było budowane...te przyjaźnie, wspólne doświadczenia, Tomb Raider. Teraz może to wszystko się rozwalić. POMYŚLCIE O TYM...CHCEMY TO WSZYSTO KOŃCZYĆ?? Tak nie można! :065: :buu:
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 04-10-2004, 17:09   

na chwilę obecną jest tak:

Strona bractwa wejdzie w skład WoTR i link do niej prowadzący także ulegnie zmianie.. czyli w tej kwestii mało sie zmieni.. bo w sumie obecnie strona Bratcwa i tak należy do WoTR. Zniknie jednak oficjalna nazwa "bractwo ankh".

Po drugie.. forum. Tutaj zmieni sie bardzo mało, bo przeciez obecnie członkowie bractwa = forumowicze WoTR. Forum pozostanie.. bo czemu miałoby nie pozostać.

i tyle.... jak na razie...

ale namówcie ją jakos.. mail , GG... moze jednak zmieni zdanie. Jeśli nie, to trzeba będzie jej decyzję uszanować i żyć dalej. Zmiany zostaną wprowadzone zaraz po tym jak Frodo ostatecznie zadecyduje..
_________________
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-10-2004, 17:38   

Mi sie zdaje, że ona już zadecydowała, bo rozmawia z nią wiele osób, ale ona cieszy się z tego, że BA zostanie rozwiązane. Chce być wolna i działać sama, bo uważa, że samemu zawsze więcej się zdziała, a szczególnie jak się jest hobbitem. Wolałabym nie cytować, ale Frodo zadeklarowała, że odchodzi z forum, więc niewiem czy można liczyć w tej kwestii na odpowiedź... :roll:

Wszyscy ubolewają nad tym, że BA przestanie istnieć... Dlaczego więc nie można tego ciągnąć dalej bez Frodo? Wytłumaczenia typu: "bo bez Frodo, to już nie to samo", nie mają dla mnie znaczenia, bo uważam, że bez niej też damy sobie jakoś radę.
_________________
Miow.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 04-10-2004, 17:46   

zasadnicze pytanie: w czym chcesz dawać sobie świetnie radę? Bractwo było w sumie fan clubem tylko w okresie kiedy była petycja.. zrzeszało miłośników KOMIKSU TR.. a nie gry czy filmu. Teraz na forum NIKT nie pisze juz o komiksie.. wiec moze jest to tez przyczyna dla ktrórej frodo postanowiła zrezygnowac... bo nikogo juz to nie interesuje. Bratcwo jest od około roku po prostu grupką forumowiczów, którzy pisza sobie na tym forum o TR i nie tylko.. więc skoro mówisz "kontynuujmy bratcwo".. to co masz na mysli? pisanie na forum? robienie strony bratcwa? to będzie nadal.. ani forum nie zniknie, a strona nadal będzie aktualizowana, tyle, że na WoTR

a co do komiksu. Mnie to nadal interesuje.. ale skoro na razie w Polsce jest o tym cicho... to o nowej akcji mowy nie ma... Jesli kiedyś miałaby byc jakaś akcja w sprawie komiksu... to byaby organizowana po prostu przez forumowiczów a nie przez Bractwo.

Ja tymczasem proponuję nazywac zgromadzonych forumowiczów Forum WoTR >> TR FanClubem ANKH... W sumie tworzymy małą internetową społecznosc na tym forum.. więc określenie fan club wydaje mi sie odpowiednie. tak więc... jesli ktos ma teraz na mysli bractwo.. czy fan club Ankh.. to niech nadal używa tej nazwy.. w odniesieuniu do forumowiczów tego forum.
_________________
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-10-2004, 18:08   

W sumie, to zgdadzam się z Tobą. I masz rację, co to tego:

Cez wrote:
W sumie tworzymy małą internetową społecznosc na tym forum..


Czasem mi sie wydaje, że nawet bardzo małą społeczność. A teraz - jak Frodo odeszła - jeszcze mniejszą. Charles, Dead i Leti dostali bany, Frodo odchodzi - pomniejsza się nasze grono... Chociaż nie powiem, że Dead zasłużyła, a Charles sam wcześcniej odszedł. Ale to nieważne.

Niewiem dlaczego nie pisze na temat komiksów, chociaż je czytam i bardzo lubię... Gadam o nich często z Frodo i czasem z Shephardem, ale skoro nikt nie pisze na forum, to mi też się nie chce... :roll:



Ale BA i tak mogłoby istnieć, bo dlaczego NIE? Tylko dlatego, ze nic się nie dzieje, a kiedyś było lepiej? Ktoś tu się poddaje moi kochani....
_________________
Miow.
  
 
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 04-10-2004, 18:09   

Moim zdaniem też Frodo nie powinna rozwiążywać BA. Chyba może to jeszcze cofnąć ?? Frodo mi mówiła, że nikt nie interesował sie komiksem na poważnie i że to była tylko zabawa :( . To są jej słowa i też takie, że nikomu nie zależało na komiksach i też że bez niej sobie nie poradzimy. Ale czy rozwiązanie jest dobrą odpowiedzią na problemy?? To jest raczej ucieczka. Frodo teraz czuje wolność i szczęście...
_________________
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 04-10-2004, 18:14   

owszem, kilka osob odeszło.. inne zostały wyrzucone, ale pojawiają sie ciągle nowe! np. Derdonka czy Bro. a takich osób na tym forum bardzo potrzebujemy.
_________________
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-10-2004, 18:22   

Zazwyczaj kiedy pojawiają sie nowe osoby (nie mówię o Derdi i Bro), to napiszą jednego posta, albo tylko się zarejesrtują i na tym koniec. Nikt nie zostaje tutaj na dłużej lub na stałe...

To że BA nie ma teraz nic do roboty, bo nie ma planów co do komiksów w Polsce, to nie znaczy, że w przyszłości będzie tak samo.
_________________
Miow.
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 04-10-2004, 18:48   

Po pierwsze - ludzie, o czym wy w ogóle mówicie? Od zakończenia akcji z petycją żadne bractwo NIE ISTNIEJE. To co, że była taka strona? Nie różniła się niczym od setek innych, podobnych stron.

Forum bez Bractwa - jak już wspomniałem, bractwo już od dawna istnieje tylko "na papierze", o żadnym zrzeszeniu mowy nie ma... a forum jak było tak jest...

Co więc chcecie ciągnąć? Nieistniejące bractwo? Do tego nie potrzeba nikogo wyznaczać bo przecież i tak nie będzie widać, że jakiegoś elementu brakuje. Natomiast jeśli chodzi o ciągnięcie uaktualniania strony... tu też nie ma o czym gadać bo poza newsami (które były razem z ilustracjami pobierane z WoTR) na stronie od bardzo dawna nie działo się całkowicie NIC.

Stan na dziś, jest taki jak napisał Cezar. Na WoTR powstaje dział komiks w którym znajdą się wszystkie informacje nt. komiksu Tomb Raider ze strony Bractwa. Fan Arty też nie przepadną.

Co do deklaracji Frodo, że odchodzi z forum... powiedziała to dziś w dzień i od tamtej pory pojawiła się tu już kilka razy... :roll:

O komiksie na forum mało kto pisze, a jeśli już to też nie o TR a Darkness, Witchblade albo czymś jeszcze innym - kolejny dowód, że Bractwo samo w sobie nie istnieje, gdyż z założenia obejmowało ono jedynie kwestię komiksu TR.

Jeżeli tak jak mówi Mek, Frodo napisała, że bez niej sobie nie poradzimy a wy w takie coś wierzycie to to jest po prostu śmieszne. A co takiego (szczególnie nie zastąpionego) robiła Frodo? Pisała newsy, które wcześniej pojawiły się na WoTR? Pisała posty na forum? Większej działalności nie odnotowałem...
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 05-10-2004, 10:07   

Mr Macphisto wrote:
Co do deklaracji Frodo, że odchodzi z forum... powiedziała to dziś w dzień i od tamtej pory pojawiła się tu już kilka razy... :roll:


Ja na jej miejscu - jeżeli bym już zadeklarowała, że odchodzę - to i tak chciałabym zobaczyć, co dalej pisze się w tej sprawie na forum... Poza tym, jestem pewna, że Frodo nie ma aż tak silnej woli, żeby nie zajrzeć tutaj już nigdy. A po premierze TR7 będzie napewno szum i jestem pewna, że Frodo się złamie. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
_________________
Miow.
 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 05-10-2004, 10:31   

Kurde, jak mnie wnerwia takie bezsensowne walkowanie tematu :head:
Rozmawiacie tu o Frodo zupelnie bez jej udzialu w dyskusji - chyba juz ten fakt swiadczy sam o sobie. Dywagacje na temat tego, czy ona sie zalamie, czy nie, sa smieszne. Produkujecie tu jakas masowa histerie z powodu jej decyzji, tworzycie tragiczne scenariusze nie wiadomo czego i odkad zerkam do tego topicu, coraz czesciej czuje sie zniesmaczona.
Dziewczyna ma prawo do zamkniecia jakiegos fragmentu wlasnego zycia, odechcialo jej sie - ma do tego prawo, moze wreszcie dotrze to do kilku osob? A juz chyba najbardziej smieszy mnie fakt, ze glowne lamenty pochodza od osob, ktore de facto z Ankh zwiazaly sie bardzo niedawno :? Moze troche racjonalizmu, moi drodzy :/
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 05-10-2004, 11:00   

A nie możecie sobie lubić tego komiksu bez zrzeszania się w jakiś bractwa i inne pierdoły ? :P Co jak co, ale to chyba kiepski powód do wpadanie w histerie i depresje. Odwalacie jakąs nezsensowną szopkę z powodu jakiegoś tam bractwa, jakbyście nie mieli innych problemów na głowie :roll: . Dla mnie całe to "bractwo" od poczatku było rodzajem jakiegoś "zboczenia", ale reakcje które wywyłuje jego rozwiązanie zaskakują mnie jeszcze bardziej. Jak tak strasznie lubicie te komiksy, to co za różnica, czy wasze nicki będa figurowały na "oficjalnej liście fanów" czy nie :568: ? Nie moja sprawa, ale dla mnie to troszke jakieś chore takie :P

dziekuje za uwage :mrgreen:

PS. bez obrazy :P

Kurcze, u Mekcala na forum to sie tak ladnie łączyly posty :P
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 05-10-2004, 14:31   

tu na razie łączenia nie ma :P

tak więc.. na chwilę obecną jest tak jak wcześniej napisałem. jak ktos lubi komiks to będzie mógł pisac na tym forum o komiksach w dziale Komiks :P czyli będzie DOKŁADNIE tak samo jak teraz. A do poczytania będzie dzial Komiks na WoTR, który bedzie po prostu zawierał identyczne materiały co aktualna strona Bractwa.. ja nie widzę właściwie większych zmian.. bo powtarzam ponownie.. praktycznie bratctwo nie istnieje od około roku.

a jesli komus będzie brakowao newsów ze strony ANKH... no to tez przypominam... że newsy z ANKH to w większosci były newsy z WoTR.

I jeszcze raz >> jak ktos sie będzie źle czul bez bractwa.. no to niech sobie wyobrazi, że to forum to jakiś FanClub ANKH czy cos w tym stylu ;)
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-10-2004, 20:07   

A może niektórym chodzi po prostu o rozgłos ?:P Bractwo padło i nie ma gdzie sie produkować i zaszczycac swoim nickiem :> .......
_________________
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 05-10-2004, 20:17   

Boże, teraz będziecie snuć opowiastki... :roll: Każdemu jest pewnie trochę żal, że BA już nie ma. A nierozumiem co masz na myśli z tym produkowaniem...

CEZ:
Kasi już podziękujemy :P oj już nie marudź... Ankh było, ale niestety sie skończyło.. wkrótce zobaczysz nowy dział na WoTR (komiks) i kilka zmian na forum... to tyle :P
_________________
Miow.
 
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 05-10-2004, 20:47   

ajanierozumiemjakmożnapisaćniezczasownikiemłącznie:P

bractwa nie ma i nie ma sie co nad tym rozstrząsac, bo w sumie nic się nie zmieni z tego co czytam :P


MACPHISTO
Otóż to
  
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-10-2004, 20:49   

Ludzie są po prostu sentymentalni... Nic sie na to nie da poradzic ;) .......
_________________
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 05-10-2004, 20:56   

A czy ja marudzę? Tylko wkurzyłam się aluzją K@t...( nie mówię, że była kierowana do mnie)...
Dobra, Ankh było i już nie ma, pogodziłam się z tym i amen.
_________________
Miow.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 05-10-2004, 21:15   

ja tez jestem sentymentalny.. i to bardzo. Uzgodniłem nawet z panem adminem WoTR, że w nowym dziale komiks bedą informacje o Bractwie i będzie także logo Ankh.. ale po prostu po co tutaj pisac wypracownia o reaktywacji Bratcwa.. skoro , tak jak pisałem, tego nie było juz od roku... :?
_________________
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 09-10-2004, 09:52   

Hm, skoro Bractwo od dawna nie robiło nic konstruktywnego, to czemu zostaje zlikwidowane akurat teraz? Zawsze mogłoby być, tak, żeby być. A nóż widelec, jeszcze coś by z tego było. A tak - definitywny koniec.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo