FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Go³o i nieweso³o! :[
Author Message
Maxwell 
Podró¿nik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 14-04-2006, 12:55   

Quote:
no geez, kazdy chlopak chociaz raz se zwalil ^^

Ka¿dy ? Zapewniam Ciê, ¿e nie ka¿dy :p
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
igmart 
Praktykant



Joined: 05 Feb 2006
Posts: 101
Location: Bia³ystok
Posted: 14-04-2006, 18:34   

No wiesz Kurt...Tobie mo¿e go³e dupy nie przeszkadzaj±:) Ale czemu to s± zazwyczaj damskie go³e dupy?? A mêskie to gdzie sie pochowa³y :) ??
_________________
I love Maxwell :* hehe;p zwariowa³am, ale jak to ja:D Tak, Ciebie DAvv!d te¿ kocham mój Ty mê¿u hipopotami;* :D
 
 
 
Kamcia 
Obie¿y¶wiat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 14-04-2006, 18:49   

Inteligentna rozmowa siê tutaj prowadzi... :P
Wiêc w³a¶nie, dlaczego od zawsze to kobiety s± wykorzystywane do reklam, filmów itp. ? Nie mo¿na by tak jakiego¶ faceta wstawiæ w szyld i zareklamowaæ bieliznê? :D Mo¿e c³opakom go³e baby nie przeszkadzaj±, ale niektórym tak. :P


UPDATE:

igmart -> to siê nazywa dyskryminacja.
Mog³yby¶my razem za³o¿yæ feministyczny ruch oporu przeciw wykorzystywaniu kobiet. :D
  
 
 
 
igmart 
Praktykant



Joined: 05 Feb 2006
Posts: 101
Location: Bia³ystok
Posted: 14-04-2006, 18:57   

W³±¶nie!! Widzê Kamciu, ¿e my¶lisz tak samo jak ja:) Czy kobiety zawsze musz± byæ wykorzystywane?? Ja rozumiem, ¿e kobieta jest p³ci± piêkn±...ale halo!!
_________________
I love Maxwell :* hehe;p zwariowa³am, ale jak to ja:D Tak, Ciebie DAvv!d te¿ kocham mój Ty mê¿u hipopotami;* :D
 
 
 
BradPitt 
Podró¿nik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 14-04-2006, 19:09   

Wykorzystywane ?? O czym Wy mówicie ?? Przecierz one to robi± w pe³ni ¶wiadome i z w³asnej woli. W dodatku miliony kobiet pzecierz marz± o karierze modelki. Trochê powagi :P

A dla czego nie faceci ??
Po pierwsze jak jest reklama mêskiej bielizny to s± i goli faceci a to, ¿e w reklamach innych produktów to zazwyczaj kobiety siê obna¿aj± to zas³uga tego, ¿e to przeciez , jak sama powiedzia³a¶ Igmart, Wy - drogie Panie jestecie t± p³cia piêkn± a nie my- brudni, spoceni i my¶l±cy tylko o jednym faceci i powinni¶cie byc dumne z tego powodu a nie mówiæ o jakiej¶ dyskryminacji czy wykorzystywaniu.
_________________
 
 
 
Dustie 
Podró¿nik



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 292
Posted: 14-04-2006, 20:50   

Zwlaszcza, ze jesli chodzi o ciuchy/bielizne, to generalnie bardziej skore do latania po sklepach czy ogladania wystaw sa wlasnie kobiety, stad wiecej reklam kobiecej garderoby. A jak reklamowac ubrania dla kobiet, to raczej musza to robic kobiety, prawda?...

W ten sposob plec zenska oglada sie za produktem, a plec meska za kobieta, na ktorej reklamowany produkt sie znajduje ;) Moze nawet taki facet, pod wplywem przemawiajacej reklamy, skusi sie i kupi cos swojej kobiecie - czyli wzrasta skutecznosc owej reklamy...

Quote:
a mnie tam go³e dupy na wstepie nie przeszkadzaja ^^

Czyli chyba nie masz zbyt wybrednego gustu...
 
 
igmart 
Praktykant



Joined: 05 Feb 2006
Posts: 101
Location: Bia³ystok
Posted: 14-04-2006, 20:52   

A wiêc w takim razie. Dlaczego te go³e kobiety s± zawsze szczup³e?? Dlaczego np. nigdy nie dadz± jakiej¶ kobiety "przy ko¶ci"? Czy to te¿ mo¿e jest rodzaj pewnej dyskryminacji??
_________________
I love Maxwell :* hehe;p zwariowa³am, ale jak to ja:D Tak, Ciebie DAvv!d te¿ kocham mój Ty mê¿u hipopotami;* :D
 
 
 
Kamcia 
Obie¿y¶wiat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 14-04-2006, 21:01   

Quote:
Wy - drogie Panie jestecie t± p³cia piêkn± a nie my- brudni, spoceni i my¶l±cy tylko o jednym faceci i powinni¶cie byc dumne z tego powodu

Brad, czy Ty masz jakie¶ uprzedzenia? Ja nie wiem czemu wszytskim mê¿czyznom siê wydaje, ¿e kobiety widz± ich jako 'takich, a nie innych'... :roll: Przecie¿ nie wszyscy ch³opcy s± wrednymi, szowinistycznymi ¶winiami my¶l±cymi tylko o jednym itd. :P Przyjmijcie w koñcu do wiadomo¶ci, ¿e mamy trochê inny tok my¶lenia od facetów i postrzegamy Was inaczej ni¿ pozornie siê wydaje. :)

igmart -> to ju¿ chyba nie ten topic. :D Ale to jest dyskryminacja. Propagowane jest chude, patykowate cia³o i to w³a¶nie doprowadza dziewczyny do desperacji w której g³odz± siê, robi± operacje, ¿by siê 'podobaæ'... :roll: A chude wcale nie jest ³adne, trzeba dobrze wygl±daæ. :P
 
 
 
BradPitt 
Podró¿nik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 14-04-2006, 21:10   

Quote:
Brad, czy Ty masz jakie¶ uprzedzenia? Ja nie wiem czemu wszytskim mê¿czyznom siê wydaje, ¿e kobiety widz± ich jako 'takich, a nie innych'... Rolling Eyes Przecie¿ nie wszyscy ch³opcy s± wrednymi, szowinistycznymi ¶winiami itd. :P Przyjmijcie w koñcu do wiadomo¶ci, ¿e mamy trochê inny tok my¶lenia od facetów i postrzegamy Was inaczej ni¿ pozornie siê wydaje. :)


Chodzi³o mi raczej o to, ¿e facet, a ¶ci¶lej go³y facet, jakim by tam Tomem Cruise'em czy innym Bradem Pitttem nie by³ to i tak jest o wiele mniej fotogeniczny ni¿ nawet mniej piêkna kobieta.

Quote:
:D Ale to jest dyskryminacja. Propagowane jest chude, patykowate cia³o i to w³a¶nie doprowadza dziewczyny do desperacji w której g³odz± siê, robi± operacje, ¿by siê 'podobaæ'... Rolling Eyes A chude wcale nie jest ³adne, trzeba dobrze wygl±daæ. :P


Faktycznie to, ¿e propagowany jest taki a nie inny wizerunek piêknej kobiety to ¼le. Nawet bardzo ale to przecierz nie jest dyskryminacja. Ani ¿adne wykorzystywanie. Po prostu tak ju¿ jest, ¿e wiêkszo¶ci facetom podobaj± sie takie chude laski i ¿eby zaistnieæ w ¶wiecie mody czy showbiznesu dzieje siê to co siê dzieje.
Ale która kobieta nie chce byæ szczup³a i piêkna ?? Która nie chce siê podobaæ ??
_________________
 
 
 
Maxwell 
Podró¿nik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 14-04-2006, 21:25   

To, ¿e siê lansuje szczup³o¶æ (szczup³otê ?) w ¶wiecie pe³nym reflektorów, to nie znaczy, ¿e dla ka¿dego jest to idea³. Jak jednak widaæ, moda siê zmienia i od wieku Rubensa wiele siê zmieni³o.
Chocia¿ to jakie¶ pokrêtne, zwa¿ywszy na te baby nosz±ce gorsety O_o
Quote:
Ale która kobieta nie chce byæ szczup³a i piêkna ?? Która nie chce siê podobaæ ??

Otó¿ w³a¶nie, chorobliwe d±¿enie do osi±gniêcia '¶wiat³êgo' wygl±du :?
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Malwinka 
Obie¿y¶wiat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 14-04-2006, 21:27   

Igmart mowilam o reklamie bielizny damskiej, ze to reklama jak kazda inna. A ty sie mnie pytasz dlaczego ma byc z babka? A jak by wygladal facet na billboardzie w damskiej bielznie? Czy to by byla ta do w cipna reklama?

Dlaczego szczup³e kobiety na reklamach? :mrgreen: Bo ciesz± oko.
Nie oznacza to ze kobieta przy tuszy nie moze sie podobac. To juz jest rzecz gustu. I wtedy juz jest nie istotne czy na bilboardzie bedzie chuda czy gruba.
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
igmart 
Praktykant



Joined: 05 Feb 2006
Posts: 101
Location: Bia³ystok
Posted: 14-04-2006, 21:46   

Malwinka ¶wietnie Cie rozumiem;] A co to wygl±du to jasne, ¿e to sprawa gustu. W koñcu w jaki¶ tam innych krajach to w³a¶nie puszysto¶æ jest eksponowana. I kobieta pulchna jest oznak± dobrobytu :)
_________________
I love Maxwell :* hehe;p zwariowa³am, ale jak to ja:D Tak, Ciebie DAvv!d te¿ kocham mój Ty mê¿u hipopotami;* :D
 
 
 
Maxwell 
Podró¿nik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 14-04-2006, 22:45   

W Afryce przed ¶lubem kobieta ma obowi±zek k³a¶æ siê do wyra i je¶æ ...to oznaka, ¿e bêdzie dobr± ¿on± czy co¶ ...no, ale tam nago¶æ to normalna rzecz ...tam ró¿ne rzeczy wygl±daj± inaczej.
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Malwinka 
Obie¿y¶wiat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 15-04-2006, 11:51   

Tam jest tak goraco, ¿e nie dziwne. Poza tym maja przystosowana dobrze skore na promienie s³oneczne /mowie tu o ludno¶ci czarnej, bo np. Arabowie maja skore bia³a i os³aniaja sie od s³oñca na pustyni zazwyczaj czarnymi tkaninami, bo odbijaja promienie. inna rzecz, ¿e nie obna¿aj± sie z powodów religijnych. Kobiety na plazy nie ods³aniaja prawie nic oprócz g³owy i nóg poni¿ej kolan. Zrobie fotke jak bede w Tunezji to wkleje tutaj.
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Frik 
Obie¿y¶wiat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 15-04-2006, 13:10   

Quote:
Kobiety na plazy nie ods³aniaja prawie nic oprócz g³owy i nóg poni¿ej kolan. Zrobie fotke jak bede w Tunezji to wkleje tutaj.


Jesli chodzi o muzu³manki to mog± sie one rozebraæ do bikini ale tylko w obecno¶ci innych muzu³manek na pla¿y. S³ysza³em gdzies o tym.
 
 
Malwinka 
Obie¿y¶wiat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 15-04-2006, 14:09   

Jak sobie znajda babki jakas odludna plaze to moga i nawet nago - kto im zabroni :mrgreen: ale publicznie no way
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Dustie 
Podró¿nik



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 292
Posted: 16-04-2006, 16:55   

Prosze, jacy obeznani z kultura nagosci w Afryce, Arabii... Mam nadzieje, ze to informacje z jakichs pewnych zrodel, nie zaslyszane od znajomych ;)

Na takiej plazy, z Muzulmankami oslonietymi czarnymi szatami... Nie wiem, czy sam nie czulbym sie dziwnie bedac w stroju plazowym :|
Zalezy pewnie ile ich by bylo... ;)


Bardzo szczuple i wysokie dziewczeta to po prostu taki wylansowany wzorzec modelki. Dziewczyny w wiekszosci leca na to, co widac w gazetach czy telewizji, wyrabia im sie taki gust (ze wlasnie te modelki wygladaja najlepiej, zaczyna im sie to podobac) i same chca sie upodobnic.
Oczywiscie to uogolnienie, bo na pewno nie kazda dziewczyna tak ma - jak rozejzec sie, to wcale nie wszystkie damy sa szczuple i ubrane jak na wybieg.
 
 
Malwinka 
Obie¿y¶wiat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 16-04-2006, 18:07   

Quote:
Prosze, jacy obeznani z kultura nagosci w Afryce, Arabii... Mam nadzieje, ze to informacje z jakichs pewnych zrodel, nie zaslyszane od znajomych

Na takiej plazy, z Muzulmankami oslonietymi czarnymi szatami... Nie wiem, czy sam nie czulbym sie dziwnie bedac w stroju plazowym


Sie je¼dzi - sie widzi :P
I nie napisa³am, ¿e Muzu³manki sa os³oniête czarnymi szatami na pla¿y czytaj uwa¿niej. Chyba, ¿e sobie jaja robisz :roll:
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: £ód¼
Posted: 16-04-2006, 23:08   

LINK
 
 
 
Dustie 
Podró¿nik



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 292
Posted: 18-04-2006, 20:55   

Quote:
...nie obna¿aj± sie z powodów religijnych. Kobiety na plazy nie ods³aniaja prawie nic oprócz g³owy i nóg poni¿ej kolan.

Zrozumialem, ze chodzi o Muzulmanki na plazy i o to, jak sa ubrane (czyli odslaniaja tylko dolne partie nog i glowe). Wczesniej jeszcze napisalas, ze tam ubieraja sie w ciemne szaty, bo to chroni przed szkodliwymi promieniami...

Nie wiem jak jest naprawde, ale tak to zrozumialem... :|
 
 
Malwinka 
Obie¿y¶wiat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 18-04-2006, 22:17   

ok wiec czarne barwy uzywane sa w ekstremalnie goracych warunkach takich, jak na pustyniach.
I to, ze kobiety nie rozbieraja sie na plazy to prawda. Widzialam na wlasne oczy. Nie sa one koniecznie na czarno ubrane i zazwyczaj siedza w cieniu pod taka jakby altnaka. Oczywiscie m±¿ jest rozebrany do gaci :P
No i teraz do wszystkich oburzonych golizna dziewczynek: jakbyscie sie czuly ubrane w 40 stopniowym upale siedzac na plazy. Do wody tez w ubraniu. A faceci pomykaja w kapielowkach :P wtedy byscie sie czuly rowniez zle dlaczego on sie moze rozebrac a my nie eh. No tak ale na bilboardach bylo by ok
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Dustie 
Podró¿nik



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 292
Posted: 19-04-2006, 20:28   

Aha, czyli niekoniecznie na czarno. Wlasnie nie wiedzialem, czy moze o kolor chodzi - ze zle napisalem :P

A z ich facetami to nie fair. Mogliby sie chociaz nie rozbierac, tymbardziej nie do slipow. Albo wogole nie chodzic na plaze, zeby nie prowokowac takich sytuacji :P
 
 
Nought 
Nowicjusz



Joined: 27 Dec 2006
Posts: 24
Location: Brzeg
Posted: 28-12-2006, 22:11   

Hmmm... go³e panienki podnieca³y ch³opców, podniecaj± i bêd± podniecaæ!
Kurczê, bez tego to nie wiem czy bym siê znalaz³ na tym ¶wiecie, hehe.
Po prostu nie chce mi siê wierzyæ ¿e osoby takie jak WY pisz± ¿e to Was dra¿ni, a prawda zapewne jest taka ¿e macie swoje ogromne pragnienia seksualne i trzeba je jako¶ zaspokoiæ, no nie? W koñcu nie jeste¶my 'wyj±tkowi' jeste¶my spo³ecznymi zwierzêtami, ale niestety ignoranci musz± te¿ istnieæ.

CEZ:
Pfffffffffff :P :hehe: :hehe: :hehe:
_________________
TOMB RAIDER DEVOURS YOUR MIND!
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 29-12-2006, 00:24   

Lol, kulturni ignoranci, chowaæ siê... Kulturni napaleni*

W zwi±zku z protestem jaki tu siê podniósl przeciw nago¶ci w reklamie przypomnia³a mi siê bajka o Jasiu, który porywal siê z motyk± na s³oñce. I to by by³o na tyle :D
_________________
; p ; >>
 
 
Hrithik_Roshan 
Obie¿y¶wiat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 29-12-2006, 12:34   

Ja nie wiem kto siê godzi swoje ekhm... " go³e dupsko" pokazywaæ publicznie ?
Trochê szacunku dla samcyh siebie !
:/
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystuj± pliki cookies. U¿ywamy informacji zapisanych za pomoc± cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb u¿ytkowników. Wiêcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo