FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR4: The Last Revelation
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 06-07-2012, 14:09   

Tez tak mialem jak ustawilem rozdzielczosc 1680x1050. Jak zmienilem na 1600x900 to paski znikły :) Popróbuj.
_________________
 
 
Player 
Student



Joined: 22 Mar 2012
Posts: 63
Posted: 06-07-2012, 14:40   

Dziękuje :)
_________________
[spoiler:e40c1b4013] :banan: [/spoiler:e40c1b4013]
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 18-08-2012, 16:26   

Ja natomiast mam jedno pytanie.
Próbuję skonfigurować sterowanie w TR4 pod pada przy użyciu programu JoyToKey,
gdyż normalna konfiguracja sterowania w przypadku tej odsłowny niestety nie działa.
Nieszczęśliwie, pojawił się jednak poroblem z konfiguracją klawiszy analogowych.
Mianowicie, brak możliwosci skręcania w biegu i odwrotnosci tego działania.
UP Right/Left
DOWN Right/Left
Ktoś wie może jak temu zaradzić?
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
3dfx 
Nowicjusz


Joined: 21 Jan 2012
Posts: 29
Location: Dolny Śląsk
Posted: 18-08-2012, 17:40   

Czy ktoś spotkał się z tym, że gra odpala się jedynie w rozdzielczości 640x480 i 16bit palecie kolorów? I za diabła nie idzie zmienić tego stanu rzeczy? Za każdym razem jak wybieram wyższe wartości to gra zwyczajnie to ignoruje i uruchamia się jak wyżej, a wygląda wtedy... średnio :?
 
 
LordJ 
Student



Joined: 20 Feb 2011
Posts: 76
Posted: 02-01-2013, 13:18   

Mam pytanko i problem zarazem. Posiadam wszystkie TR z wydania premium games i ostatnio zachciało mi się zagrać w TR4 lecz mój problem polega na tym że gra strasznie długo się ładuje (nie wiem czemu, ale idzie to przeżyć) natomiast sama Lara nie celuje... przez co nie idzie zabijać wrogów. Ktoś wie w czym problem ? Proszę o pomoc.
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 02-01-2013, 13:58   

W opcjach należy zmienić celowanie z manual na automatic. Co do loadingów - wersje gier z PG powinny mieć najnowsze patche, co jednocześnie powinno skutkować błyskawicznymi loadingami. Spróbuj jeszcze tryb zgodności zmienić.
_________________
 
 
Dub 
Nowicjusz


Joined: 02 Feb 2013
Posts: 2
Posted: 02-02-2013, 12:20   

Cze, jestem na samym poczatku gry i gdy wykonam jakis ruch to Lara ciagle biegnie lub kreci sie w 1 miejscu. W dodatku dochodzi to ze gdy wcisne strzalke (ruch) to jest duze opoznienie bo dopiero po jakis 2,3 sekundach reaguje. windows 7, laptop. Jakies rady?
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 02-02-2013, 19:47   

Witam, ja mam podobny problem co kolega wyżej. Gdy kończę drugie wejście do Sacred Lake, i powinien mi się załadować Tomb of Semerkhet, to ładowanie gry mi się zawiesza na samym początku, i wywala mi do Windowsa z komunikatem o błędzie. Gram na laptopie, Windows 7 Ultimate, 64bit.
Do tej pory gra działała bez zarzutów, a nawet lepiej, niż powinna.

No chyba, że ma ktoś save z początku Tomb of Semerkhet, z 30 zdobytymi sekretami, to byłabym wdzięczna, fajnie tak sobie pograć po latach przerwy ;)
 
 
cutek15 
Praktykant


Joined: 09 Feb 2011
Posts: 123
Posted: 02-02-2013, 21:51   

próbowaliście zmienić zgodność na np. Win XP lub 98?
_________________
Tomb Raider 9

[center]TRAILER ||| GAMEPLAY #1[center][b]|TRAILER 2
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 02-02-2013, 23:28   

Owszem, próbowałam nawet każdego trybu zgodności, jaki był dostępny, i za każdym razem tuż przez załadowaniem się Tomb of Semerkhet, zacina się łądowanie, i koniec grania :/

Co najwyżej mogę zainstalować na drugiej partycji jakiegoś starszego Windowsa, albo wersję 32bitową siódemki, ale nie wiem, czy to coś da.
 
 
Dub 
Nowicjusz


Joined: 02 Feb 2013
Posts: 2
Posted: 03-02-2013, 13:17   

Cze, jestem na samym poczatku gry i gdy wykonam jakis ruch to Lara ciagle biegnie lub kreci sie w 1 miejscu. W dodatku dochodzi to ze gdy wcisne strzalke (ruch) to jest duze opoznienie bo dopiero po jakis 2,3 sekundach reaguje. windows 7, laptop. Jakies rady?
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 04-02-2013, 15:17   

Też miałem ten problem. Być może posiadasz wydanie z Clicka tak jak ja. Na płytce powinien być dołączony patch. Znajdź go, a potem zainstaluj. Ja tak zrobiłem i problem znikł ;)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
TheZaack500 
Praktykant



Joined: 08 May 2012
Posts: 102
Location: Wioska
Posted: 05-02-2013, 08:28   

Mam problem. Otóż gra uruchamia mi się... powiedzmy w takim jakby dużym oknie. Ramka jest na około, a u góry napis TR: Last Revelation. No i to cholerstwo zasłania mi pasek życia. Mam Windows 8. Da się coś poradzić? : )
_________________
"The extraordinary is in what we do... not who we are"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-02-2013, 08:34   

W czasie gry wciśnij lewy alt + enter (bez plusa, oczywiście :p ).
_________________
 
 
TheZaack500 
Praktykant



Joined: 08 May 2012
Posts: 102
Location: Wioska
Posted: 05-02-2013, 08:48   

Nie działa... i sądzę, że nie podziała ;) .
Ale dzięki :) .
_________________
"The extraordinary is in what we do... not who we are"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-02-2013, 09:06   

Ta kombinacja włącza i wyłącza tryb okienkowy w TR4. Możesz jeszcze wejść w setup i zobaczyć czy nie masz zaptaszkowenego trybu Windowed.
_________________
 
 
krzysztofm30 
Nowicjusz


Joined: 26 Jun 2013
Posts: 5
Posted: 27-06-2013, 20:34   BIG BOX TOMB RAIDER

mam do sprzedania unikatowy BIG BOX TOMB RAIDER IV LAST REVELATIONS, ekskluzywna limitowana edycja:

poniżej link:
http://allegro.pl/tomb-ra...3346295880.html
 
 
carles2701 
Nowicjusz



Joined: 18 Jul 2013
Posts: 2
Posted: 18-07-2013, 14:01   

Witam wszystkich.
Mam pewien problem z właśnie "The Last Revelation". Otóż rok temu przeszedłem sobie ją na moim komputerku i wszystko było gitarra. Lecz tym razem postanowiłem pograć sobie na padzie (Logitech Gamepad F310). Lecz nie mogę zmienić konfiguracji klawiszy w menu. Mógłbym sobie pograć tak jak rok temu na klawce, ale to nie to samo. Najgorsze jest to, strasznie się napaliłem na TR 4. Jeszcze po przejściu nowego Tomba jeszcze bardziej wzrosła ekscytacja :mrgreen2:
A więc, w czym tkwi problem?
Otóż pragnę powiedzmy przypisać klawisz akcji na moim padzie na "A". Oryginalnie przypisany jest "Control". I co nie naciskam to nie moge zmienic przycisku akcji, tak samo dzieje się z przypisaniem np. klawisza skoku ( jest oryginalnie przypisany "Alt")
Mam nadzieję, że ktoś zna przyczynę.
PS. Mam Windowsa 7 Pro 64 bit
:pozdro:
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 18-07-2013, 21:24   

Proponuję skorzystać z programu Xpadder :) Sama kiedyś miałam podobny problem, tyle że z padem od Xboxa. Tutaj post użytkownika Lavi171, wyjaśniający jak z owego programu korzystać:
http://www.tombraiderforu...ghlight=#137222
_________________
 
 
 
carles2701 
Nowicjusz



Joined: 18 Jul 2013
Posts: 2
Posted: 19-07-2013, 16:40   

Dzięki serdeczne Madziula :pozdro: !
 
 
andiko 
Nowicjusz


Joined: 25 Oct 2013
Posts: 1
Posted: 25-10-2013, 13:30   blad klawiatury TR4

siemanko, w TR4 nie dziala mi klawiatura, lara sama biega w kolko. raz mojej dziewczynie udalo sie to naprawic bo wyskoczylo jej jakies okienko i zmienila z software na hardware cos ale nie pamieta co i troche podzialalo i teraz savy sie skasowaly i klawa dalej wariuje. jej system to win7 chyba 64bit. pomocyyy
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 25-10-2013, 22:23   

Pytanie co to za wersja gry. Z nowego Ultimate Edition, ze starego Ultimate Edition, sold out, samodzielne wydanie, ściągane z neta, czy co?
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
HellCat 
Student



Joined: 29 Dec 2013
Posts: 37
Location: Croft Manor ^^
Posted: 27-01-2014, 20:03   

Mam pytanie :3 .Jestem na poziomie o nazwie Burial Chambers (mam nadzieję,że dobrze napisałam) w pomieszczeniu z mumiami.Podeszłam już do tego grobowca (to był chyba Seth) i weszłam znów do mumi.One wyszły mnie zjeść :P więc ja zaczęłam w nich naparzać z zwykłych pistolwtów.Z marnym skutkiem jak się okazało.Zmieniłam więc broń na shotguna i sprzedałam im pare kul ale one padają na chwilę i wstają.Moje pytanie brzmi więc: jak się ich pozbyć? ^^
_________________
Od tego momentu każda twoja sekunda jest darem ode mnie.
 
 
mar!o 
Student



Joined: 13 Sep 2012
Posts: 41
Posted: 27-01-2014, 20:25   

HellCat wrote:
Mam pytanie :3 .Jestem na poziomie o nazwie Burial Chambers (mam nadzieję,że dobrze napisałam) w pomieszczeniu z mumiami.Podeszłam już do tego grobowca (to był chyba Seth) i weszłam znów do mumi.One wyszły mnie zjeść :P więc ja zaczęłam w nich naparzać z zwykłych pistolwtów.Z marnym skutkiem jak się okazało.Zmieniłam więc broń na shotguna i sprzedałam im pare kul ale one padają na chwilę i wstają.Moje pytanie brzmi więc: jak się ich pozbyć? ^^


Ja zawsze naparzałem ze shotguna czyli ustawiałem się tak ze shotgunem, by taką mumię strzałem ze shotguna zestrzelić do wody, czyli do niewielkich zbiorników wody,. które są w rogu tej sali z mumiami.
 
 
HellCat 
Student



Joined: 29 Dec 2013
Posts: 37
Location: Croft Manor ^^
Posted: 27-01-2014, 20:28   

mar!o, Dziękuję :3 Rozwarzałam tę opcję ale nie myślałam,że tak jest rzeczywiście bo gdy w nich naparzam to jakoś tak zsuwają się do ściany i nie chcą wpaść do wody :gupek: .Trzeba popróbować ale dziękuję za pomoc :)
_________________
Od tego momentu każda twoja sekunda jest darem ode mnie.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo