FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Błędy i Bugi w TR Legend
Author Message
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 02-12-2006, 13:52   Co w Legend piszczy :> ?

Zakładam ten temat, bo coś ostatnio nudno na naszym forum. Jedynie Anniversary daje o sobie znać. Topic ten jest dla ludzi ciekawych nie do końca realnej fizyki gry. Jak zapewne zdążyliście zauważyć (albo i nie :p ) w Legend pełno jest bugów, ułatwień i różnych skrótów w pokazywaniu tego co się dzieje na ekranie. Jeśli uda Wam się uchwycić coś śmiesznego czy ciekawego w naszej Legendzie, to ten topic służy temu byście to pokazali. Liczy się wyobraźnia, inwencja i sprawne oko :)

Tutaj macie linka do programu nagrywającego grę podczas rozgrywki :> :
http://www.planetgamecam.com/


Na pierwszy ogień idą filmiki z Tokyo pokazujące przedwczesną (równie absurdalną co śmieszną) śmierć Lary :>

Enjoy xD

http://rapidshare.com/fil...Tokyo1.avi.html
http://rapidshare.com/fil...Tokyo2.avi.html
http://rapidshare.com/fil...Tokyo3.avi.html
http://rapidshare.com/fil...Tokyo4.avi.html
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 02-12-2006, 15:32   

youtube youtube youtube :p Filmiki na przyszłość prosze umieszczać na youtube.com :p
_________________
 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 02-12-2006, 17:05   

To pochwalę się odkrytym ostatnio bugiem w Ghanie... Grałem sobie, grałem a tu nagle... Sami spójrzcie :)

BUG 1
BUG 2

Efekt śmieszny, zwłaszcza w bugu 2 :)
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
  
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 02-12-2006, 17:05   

Jej, wypaśne są te śmierci :D Ostanio ktoś liczył wzorem fizycznym, prędkość Lary podczas zabijania, a tu się okazuje, że Lara ginie jeszcze przed dotknięciem ziemi xD Nie ma to jak Legędowa fizyka :D
_________________
 
 
 
Kolka:) 
Podróżnik



Joined: 16 Aug 2006
Posts: 229
Location: ze 100licy :D
Posted: 02-12-2006, 17:16   

heh fajne xD ten pierwszy bug właśnie niedawno odkryłam i muszę ci powiedzieć, że mocno się zdziwiłam a później się zaczęłam śmiać...
a co do posta Kyo... jak obejrzeć te filmiki??? :-P
_________________
She's so stupid, what the hell do you think?!
 
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 02-12-2006, 18:10   

Kolka:) wrote:
heh fajne ten pierwszy bug właśnie niedawno odkryłam i muszę ci powiedzieć, że mocno się zdziwiłam a później się zaczęłam śmiać...
a co do posta Kyo... jak obejrzeć te filmiki???


Klikasz na linka i wybierasz rodzaj ściągania pliku ("free"). Pojawi się zegar odliczający czas do pojawienia się okienka z plikiem. Potem zapisujesz plik na dysku i wsio ;-)
Dałem linki z plikami do ściągania, bo youtube strasznie pogarsza jakość. Zresztą sami zobaczcie na przykładzie:

Filmik

A te bugi, co zamieściła kluz_ka są serio niezłe ;-) Podobnie udało mi się zajrzeć do wnętrza Lary stojąc przy skale w Boliwii. Jak nagram to zamieszczę :>
 
 
Kolka:) 
Podróżnik



Joined: 16 Aug 2006
Posts: 229
Location: ze 100licy :D
Posted: 02-12-2006, 18:39   

może nie skumałam ale.... nie ma zegara, tylko niżej jest czym chcę zapłacić. a ja nie chcę płacić :-P ale wcześniej jest takie coś że mam tam wstawić jakiś filmik czy obrazek czy jeszcze co innego :039:
_________________
She's so stupid, what the hell do you think?!
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 02-12-2006, 19:45   

Nom, niestety czasem tak jest, zwłaszcza u tych ktorzy maja niezmienne IP. Lepiej wrzucac to na youtube, tylko dziwne czemu az tak jakosc sie pogorszyła... Szkoda
_________________
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 02-12-2006, 21:42   

Typ pliku flv, to większy badziew niż myślałem. Tutaj zapuszczam krótki filmik zlepiony ze wspomnianych scenek (i innych) z TRL z podkladem muzycznym (swoją drogą, nic mi do tego nie pasowało, chyba że wielki por :p ) Może teraz da rade zobaczyć ;-) ? Dłuższą wersję..? :

http://vids.myspace.com/i...eoID=1508157916

I na youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=PINARsK4yOA
 
 
Neona 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 410
Location: Poznań
Posted: 22-08-2007, 12:43   Błędy i Bugi w TR Legend

Nie zauważyłam takiego tematu więc go zakładam. Tutaj możemy opisac błędy i bugi które nam się przydarzyły podczas grania W TR legend. Ja mam na przykład błąd w Croft Manor-lara powinna chwycic się drążka poziomo a nie pionowo...
Czyli pionowy a niewidzialny drążek:

 
 
Lady Sowa 
Student



Joined: 07 Aug 2007
Posts: 59
Posted: 22-08-2007, 13:14   

JA moze kiedy indziej dam moje screeny ale znalalam duuuzo lepsze bugi, drabinka na sali w crof manor to nic ale lara plwajaca w swoim wlasnym lozku top jest cos!

niestety udalo mi sie tylko raz ale sprobuje
jeszcze raz lub innaczej
_________________
''xD'' fan
 
 
Neona 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 410
Location: Poznań
Posted: 22-08-2007, 13:35   

O następny screen z bugiem z poziomym drążkiem :
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 23-08-2007, 17:54   

Może te ,,poziomki" odpowiadają Next-Genowi :638:
 
 
 
Grimlock 
Student



Joined: 20 Aug 2006
Posts: 67
Posted: 24-08-2007, 09:29   

Niewidzialny pionowy drążek w salce gimnastycznej miałem w angielskiej i polskiej wersji w trybie NG jak i bez niego. Obie TRL oryginały.
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 24-08-2007, 10:37   

Miałam to samo, ja nigdy nie używałam trybu NG. Ten drążek pozostał po tym urządzeniu tylko z drugiej pozycji.
_________________


 
 
Yuna 
Student



Joined: 27 Jul 2007
Posts: 92
Posted: 24-08-2007, 15:43   

Lara stoi w dziwnym miejscu;):
1
2
3
4
 
 
 
Yuna 
Student



Joined: 27 Jul 2007
Posts: 92
Posted: 24-08-2007, 19:07   

Przepraszam za dwa posty pod rząd, ale nie mogę już edytować poprzedniego:(. Znalazłam kolejnego bug'a. Trudno go pokazać na screen'ie, więc nagrałam krótki filmik:
http://pl.youtube.com/watch?v=i0BgrW811OE
 
 
 
Gloomy 
Student



Joined: 01 Aug 2007
Posts: 50
Location: ze Szczecina xP
Posted: 24-08-2007, 19:31   

Co do screenów Yuny - też znalazłam ten bug i zastanawiało mnie tylko, jak ten baldachim utrzymuje Lare? :638: xD
 
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 24-08-2007, 20:59   

Komiczna ta sytuacja z psem :lol: To wygląda jakby specjalnie zrobili animację tarzania się :p
 
 
Lady Sowa 
Student



Joined: 07 Aug 2007
Posts: 59
Posted: 25-08-2007, 14:06   

ja mialam to z psem 2 razy tylko nie mialam jak nagrac :(
_________________
''xD'' fan
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 23-09-2007, 12:17   

JA tez mam taki bug z lapaniem sie pionowego drazka tam gdzie jest poziomy i mam tez taki bug ze jak skocze z pionowego drazka na drugi pionowy bez tego co sie przekreca na pionowy i poziomy to lara mi stoi na tym drugim pionowym dam nie dlugo skreena. I mam tez blad bo w nie ktorych miejscach np. w grobowcu krola artura gra wolno dziala nawet jak mam duzo wolnego miejsca na dysku. :609: co to jest?
_________________
:O
 
 
iraq 
Podróżnik



Joined: 10 Apr 2007
Posts: 221
Posted: 23-09-2007, 12:25   

Sklejka wrote:
I mam tez blad bo w nie ktorych miejscach np. w grobowcu krola artura gra wolno dziala nawet jak mam duzo wolnego miejsca na dysku. co to jest?


wolno działa??? w jakim sensie, że ścina, jak ścina to masz za mało pamięci na graficznej... grasz z nextgenem czy bez???? bo jak bez to raczej zwalniać nie powinno. w grobowcu króla artura jest dość dużo "przedmiotów", więc może powoli doładowywać w tych miejscach, przez to ścina.
_________________
...
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 23-09-2007, 22:04   

Sklejka wrote:
I mam tez blad bo w nie ktorych miejscach np. w grobowcu krola artura gra wolno dziala nawet jak mam duzo wolnego miejsca na dysku. co to jest?

Do tego dochodzi jeszcze RAM na boardzie i RAM na grafie. No i czasem jeszcze procesor ;)
 
 
 
adecka 
Nowicjusz


Joined: 28 Nov 2007
Posts: 2
Posted: 28-11-2007, 14:03   

Po pierwsze, to witam, pierwszy raz wpisuję się na forum wotr.

Nie ma Tomb Raidera bez bugów :D
Ja też coś znalazłam, w Ghanie, w miejscu, gdzie trzeba, stojąc na metalowej kładce, przeciągnąć ja do wysokiego brzegu:

W przejściu, na dnie leżą jakieś ruiny, kamienie i wygląda to tak, jakby kładka zahaczała o nie i spadała na dno... razem z Larą, która może chodzić po dnie tego drugiego basenu, jak gdyby nigdy nic :D

Wklejam screeny:
 
 
 
Domino14 
Student



Joined: 12 Sep 2007
Posts: 80
Posted: 28-11-2007, 14:15   

Sklejka wrote:
I mam tez blad bo w nie ktorych miejscach np. w grobowcu krola artura gra wolno dziala nawet jak mam duzo wolnego miejsca na dysku. co to jest?


Też miałem taki sam błąd Sklejka, ale jak wyłączysz w opcjach efekty pełnoekranowe (grafika) to gra powinna płynnie działac.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo