FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Bossowie w grze
Author Message
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 10-02-2013, 20:08   

Wieki nie grałam w TRA na Xie ale może pomogę.
Najważniejsze to trzymać cały czas palec na spuście -LT, potem w odpowiednim momencie naciskasz lewą gałkę oraz B -cały czas trzymając LT.
Gdy kółka zejdą się w jedno wówczas cały czas trzymając wspomniane przyciski naciskasz RT. Powinno dać oczekiwany efekt.
Gdybym miała dostęp do konsoli wówczas sprawdziłabym w grze. Ale powinno być ok.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Kasiula1611 
Student



Joined: 16 Feb 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Posted: 16-02-2013, 18:17   

Bossy z TR:A są łatwe tylko trzeba się z nimi zapoznać. Gdy ja dostałam TR:A pierwszy raz do ręki (było to jakieś 3 lata temu) nie wiedziałam co zrobić i dopiero po przeczytaniu solucji ogarnęłam to wszystko. Potem gdy przeszłam grę i zabrałam się za Timetriale to wyuczyłam się wszystkich bossów na pamięć i potem, gdy przechodziłam grę 2 raz poszło jak po maśle z bossami. :D
_________________

 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 16-02-2013, 18:38   

Po przecztaniu solucji to każdy jest mądry i bossa przejdzie. Kwestia jest aby rozkminić bossa zanim się do niej sięgnie. Frajda jest wtedy o wiele większa. Bo o to właśnie w TR'ach kiedyś chodziło...

Oby w nadchodzącym nie prowadzili zbytnio za rączkę...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Enmity 
Nowicjusz



Joined: 08 Mar 2007
Posts: 29
Location: Gliwice
Posted: 17-02-2013, 11:11   

Asyenna wrote:
Wieki nie grałam w TRA na Xie ale może pomogę.
Najważniejsze to trzymać cały czas palec na spuście -LT, potem w odpowiednim momencie naciskasz lewą gałkę oraz B -cały czas trzymając LT.
Gdy kółka zejdą się w jedno wówczas cały czas trzymając wspomniane przyciski naciskasz RT. Powinno dać oczekiwany efekt.
Gdybym miała dostęp do konsoli wówczas sprawdziłabym w grze. Ale powinno być ok.


Działa! Super, dzięki wielkie :D
_________________
"Po co walę się młotkiem w głowę? Bo to tak przyjemne kiedy przestaję"
 
 
 
Azaelia 
Student



Joined: 03 Jun 2013
Posts: 40
Location: Nightmareland.
Posted: 05-06-2013, 16:31   

Z bossami poszło mi raczej łatwo, choć przy pierwszym przechodzeniu gry nie miałam łatwo z dinozaurem, wszystko przez to, że wtedy jeszcze nie umiałam zrobić strzału w głowę i musiałam dookoła niego biegać i strzelać normalnie, a na to trochę czasu zeszło. Z centaurami poszło bez problemu, jak tylko domyśliłam się, co trzeba z nimi zrobić. Przy tej dziwnej beznogiej istocie (nie pamiętam, jak się nazywało to stworzenie) kilka razy spadłam z platformy - nie mam talentu do walki nad przepaściami - ale poza tym nie było ciężko. Z Natlą to już luzik, wolałabym, żeby ta finałowa walka była nieco bardziej wymagająca ;)
_________________
See you in Hell.
 
 
bobban 
Nowicjusz



Joined: 14 Jul 2013
Posts: 13
Posted: 26-01-2014, 15:02   

Myślałam,że mnie trafi, kiedy walczyłam z centaurami :fire: Kiedy adrenalina była włączona,Lara robiła unik,ale nie strzelała.Dopiero po jakichś 12 porażkach zorientowałam się,że nie wyciągałam broni :hehe: Przez taki banalny błąd,znienawidziłam walkę z centaurami :>
_________________
Ukończyłam:
TR Legend
TR Underworld

Tomb Raider uzależnia :D

Nie lubię Tomb Raider 2013 -.-
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 27-01-2014, 18:52   

Mój najgorszy boss :) TIRUŚ :) śnił mi się po nocach . Tra był moim pierwszym TR więc nie wiedziałem jak go przejść :( te headshoty :) podczas walki odkryłem je z siostra ale piski i radość była kiedy wpadł w pułapki :) na początku kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy o tym myku to zaczęliśmy uciekać i chować się za pułapki i tak nas dorwał :) pewnie jak to czytacie to sobie myślicie ,, ale downy i tępe strzały " :)
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 27-01-2014, 22:51   

Reksio był ok. Skoro on sprawiał ci tyle kłopotu to mniemam, że do Centaurów nie doszłyście.

A swoją drogą to ilością emotikon robisz konkurencję Kasi Trent :) Może to kiedyś przeczyta.

[ Komentarz dodany przez: K@t: 27-01-2014, 23:18 ]
:narka: :pozdro: :wotr: :croft:
_________________
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 28-01-2014, 07:50   

Nie właśnie centaury zabiliśmy za pierwszym razem :) ogarnołem headshooty i było ok, nie mogłem ogarnąć natli i zużyłem prawie wszystkie apteczki jakie miałem ale jak mi się udał unik to było ok :) ja strasznie lubię torso jest taki niedorozwinięty i szkoda że jest taki słaby :) mogło być jeszcze mniej miejsca i dookoła lawa to było by trudniej :)
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-01-2014, 09:19   

Wiesz, ale serio, lepiej by się to czytało, gdybyś zamiast ":)" używał kropek. Naprawdę, bez złośliwości.
_________________
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 28-01-2014, 09:57   

Ok postaram się. Jestem początkujący to przez Fb się tak nauczyłem. Szkoda że w egipcie nie było bossa (wiem nie było w tr1 bossa więc nie mogło być).
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 28-01-2014, 10:22   

Evil wrote:
Jestem początkujący to przez Fb się tak nauczyłem.

To w szlole nie uczą już stawiać kropek na końcu zdania?

[ Komentarz dodany przez: Integral: 28-01-2014, 11:02 ]
Jakiej szlole
_________________
 
 
HellCat 
Student



Joined: 29 Dec 2013
Posts: 37
Location: Croft Manor ^^
Posted: 28-01-2014, 11:02   

Cantaury eh... Miliony podejść z czego jedno udane :jumper: .Zabrać tarczę i tak ich rozwalić.Trochę mi zajęło zanim to ogarnęłam.
_________________
Od tego momentu każda twoja sekunda jest darem ode mnie.
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 28-01-2014, 14:07   

Lepiej jest w TRA niż w 1 bo centaury zabija się naraz i jest trudniej a w 1 to na pocżątku jeden a później drugi. :mrgreen2:
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 29-01-2014, 19:44   

Mi centaury nie sprawiały większej trudności, męczyłam się nad Torso, bo wiedziałam że mam go zrzucić do lawy, lecz nie miałam pojęcia jak :D
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo