FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najgroźniejszy przeciwnik w TR
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 02-01-2005, 15:47   

Bez zmiany celu praktycznie wyjść nie może.
_________________
Miow.
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 02-01-2005, 15:51   

No jakoś wyszło, może sam zmieniał cel, wielce to prawdopodobne bo musiałem ciągle biegać i zbierać magazynki :p
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
tenebris009 
Praktykant



Joined: 17 Apr 2005
Posts: 181
Location: Śląsk
Posted: 21-04-2005, 17:40   

no i dla mnie chyba najtrudniejsza była Boaz... :|


MACPHISTO
Proszę pisać dłuższe posty.
_________________
...:::.Zwischen Tag und Nacht legt sich die Dämmerung..:::...
 
 
 
ArVen086 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2005
Posts: 306
Location: z Ziemi :P
Posted: 21-04-2005, 20:48   

Boaz była cieżkim przeciwnikiem raczej tylko na początku, dla mnie bardziej groźny jest ten pajęczak w TR3....... albo raczej irytujący :| jakoś nie miałam do niego cierpliwości :roll:
_________________
"My Love Is Not Your Toy, You'd Better Be Careful Boy!"
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 22-04-2005, 08:14   

Ja Willarda się raczej bałam, a raczej tego, że zbliży się za bardzo ;) Ale nie można powiedzieć, że był trudny. Bo aż tak źle nie było. Czasem tylko można było się wkurzyć jak spadało się z platformy ;) Co mi się pare razy zdarzyło :oops: Wydaje mi się, że gorsi do zabicia są kamienni strażnicy. Bo nie dość, że długo wytrzymują, to jeszcze zasłaniają się mieczami i trzeba bajerować z bronią.
_________________
Miow.
 
 
 
A_DAM 
Podróżnik



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 417
Location: Surrey ;)
Posted: 22-04-2005, 13:16   

a ja boaz zabiłem w 2 minuty... dzisaj mi się śniło :P
a najlepsze jest to, ze jeszcze do niej (niego?) nie doszedlem w TAOD
a tka wogle to o ktorych kamiennych mowisz?
  
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 22-04-2005, 13:17   

Do niej jak już :) To jest Kristina Boaz zamieniona w takiego... owada :P
_________________
Miow.
 
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 22-04-2005, 21:39   

Najgroxniejszy przeciwnik :?: Dla mnie taki nie istnieje, ale skoro juz mam takiego wybrać, to bedzie to ten pajączek z TR3.Przy nim zawsze skacze mi adrenalina :twisted: i pod wpływem kolejnego wczytywania save'a na tym pajęczaku, nie moge się powstrzymać od 'rzucania mięsem' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
sweet thinks 
Student



Joined: 10 Apr 2007
Posts: 54
Posted: 02-05-2007, 12:21   

Według mnie to Boaz męczyłam się z nim przez 4 miesiące...


MACPHISTO
, - przecinek
. - kropka

^ dwa podstawowe znaki interpunkcyjne, których choćby minimalne prawidłowe uzycie znacznie ułatwia życie wszystkim.
_________________
Niech żyje Kononowicz!! Bo On ma honor i malutki domek i naprawdę bardzo chce zostać Twoim ziomem!
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 23-05-2007, 20:33   

W zasadzie końcowi bossowie są łatwiejsi niż ci pośrodkowi. To taka mała dygresyja. Do pajączka się nie przyczepię, z racji że szalenie dobrze mi się z nim walczyło. Boaz była w miarę w miarę. Największy szok za to i największe załamanie nerwowe przeżyłam, gdy ukazał się smok z TR2. Zaliczam go do najstraszniejszych i najnajprzeraźliwszych postaci Raidera. ^^
_________________
Unholy
 
 
beatka0802 
Podróżnik



Joined: 23 Mar 2007
Posts: 230
Location: Quel'dorei
Posted: 26-05-2007, 16:19   

Dla mnie najtrudniejszy był duch z AOD. :) Może nie był aż taki trudny bo sam w sobie jest bardzo łatwy. Wystarczy kilka minut na jego przejście. Ale trochę minęło zanim się skapłam, że trzeba podbiec do jednego z malowideł Obcura, które świeci się na niebiesko wtedy jak ten wredny duchol z gebą po jajku przepiórczym sobie odpocznie po moim dziurawieniu go bronią... :gupek: :684:

ArVen086 wrote:
Boaz była cieżkim przeciwnikiem raczej tylko na początku, dla mnie bardziej groźny jest ten pajęczak w TR3....... albo raczej irytujący jakoś nie miałam do niego cierpliwości


Mnie też poważnie wkurzał. :D A czasem zanim zebrałam jedną z części meteorytu to we mnie palnął tym promieniem z macek i wtedy to już szału dostawałam. :matrix:

:wotr: :narka: ;)
_________________
[spoiler:c18d63d867]Eee o co kaman? :D [/spoiler:c18d63d867]
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 26-05-2007, 16:23   

Dla mnie trudne są:
- Boaz <- Kurtis mnie wkurzał... A poza tym mój komp co chwila się zacinał
- Zjawa w Kazachstanie <- zupełnie nie wiedziałem co robić, komp ciął poza tym xd
- Czerwony Duszek w AoD <- Jakoś mi zeszło zanim Laruś przedziurawił go, ale i tak zanim zabrałem to deb mi kradł obrazek
- Szkielety <- TR4 miało wredne szkieleciki -_-" nienawidze ich, wole już mumie :]
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 26-05-2007, 16:26   

Bo mumie są wolne i praktycznie nic nie robią? ;>
_________________
Unholy
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 26-05-2007, 16:27   

Noo ;> Za to je kocham, troche było denerwujące że jak szły to tak popychały w bok Larę... ale tak jest z każdym w starych TR'ach
 
 
beatka0802 
Podróżnik



Joined: 23 Mar 2007
Posts: 230
Location: Quel'dorei
Posted: 26-05-2007, 18:07   

Mumie są fajne. Trochę śmieszne nawet. Chodzą jak zombi jakieś. Nie mówiąc już jakie odgłosy oddają przy biciu Lar(w)y. :) :-P


pmkkoch wrote:
Zjawa w Kazachstanie



:551: Zjawa? Kurde nie kojarze centralnie bez jaj. xD Jaka zjawa??? :matrix:
_________________
[spoiler:c18d63d867]Eee o co kaman? :D [/spoiler:c18d63d867]
 
 
Visek 
Student



Joined: 03 Mar 2007
Posts: 85
Location: Near Wrocław
Posted: 21-06-2007, 22:28   

Najbardziej irytujacy byli kamienni straznicy w Temple Ruins w TR 3 :)
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 18-03-2008, 23:45   

Dla mnie również najgorsza była Boaz, ale tylko z powodu sterowania :/
Najbardziej bałem się Willarda a'la pająka jak się do mnie zbliżał.
Nigdy też nie lubiłem bossa z młotem w TR4 którego nie szło zabić. W końcu udawało mi się go potrącić motorem i po sprawie, droga wolna :)
_________________
 
 
Angelika 
Student



Joined: 14 Apr 2008
Posts: 32
Posted: 08-05-2008, 19:32   

Według mnie stanowczo najgroźniejszy jest t-rex z anniversary.Nadal z nim bezskutecznie walczę. Na drugim miejscu chyba postawię Boaz ze względu oczywiście na sterowanie :gun: :gun: :gun:
 
 
Pinka 
Student



Joined: 30 Dec 2007
Posts: 54
Posted: 10-05-2008, 18:11   

Zdecydowanie Boaz, te ruchy Kurtisa po prostu żal. Miałam też sporo kłopotów z Centaurami w TRA.
 
 
Lula 
Student



Joined: 19 Feb 2008
Posts: 43
Posted: 10-05-2008, 20:11   

Centaury dla mnie były proste i T-Rex też. Hymmm z Legendy kilka bossów mnie wnerwiało np. Takamoto, potworek Amandy. A tak to jeszcze ujdzie...
 
 
 
alamaniaklary 
Student



Joined: 15 Mar 2007
Posts: 33
Posted: 14-05-2008, 17:05   

Dla mnie najtrudnejszy jest : boaz oczywiscie :P ,centaury z tra (wkurzajace)mecze si jeszcze z nimi .. pare ladnych miesiecy d. willard cos tam jeszcze.. <mysli>w tr1 ten gigant w ostatniej rundzie :D i tyle .. :P
_________________

 
 
TUSIA 
Praktykant



Joined: 15 Apr 2007
Posts: 124
Location: Zadupie ;p
Posted: 15-05-2008, 15:40   

Ja nienawidzę wszystkiego, czego nie da się zabić, a najbardziej wszelakiej maści i rozmiarów szkieletów. Jak dla mnie to najgorsi przeciwnicy :fire:
Co do Boaz'a to przeszłam go za drugim razem ponieważ na początku nie wiedziałam, że można przełączać (i że trzeba) cele. Mimo iż sterowanie Kurtisem jest paskudne to na PS2 było to o wiele łatwiejsze niż na PC (przynajmniej jak dla mnie). Na PC to nawet za Boaz'a nie mam zamiaru się zabierać. Nie przepadam także za demonem Amandy za to uwielbiam Centaury i Tyrka :)

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 15-05-2008, 17:54 ]
Ale przecież szkielety da się zabić celując i trafiając im w czaszkę.
_________________
"Lucy I'm back!!"
 
 
 
Anika 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 72
Location: Croft Manor
Posted: 28-11-2008, 22:54   

Dla mnie najtrudniejsi nie są przeciwnicy a... elementy czasowe w Tomb Raiderze. Jestem za powolna i nie cierpię kombinacji klawiszowych.
Co do przeciwników, to najbardziej nie lubiłam (kiedyś) trzech wielkich bossów w TR5. A szczególnie tego z mieczem, w lvlu Trajan's Market. Nienawidzę jak coś we mnie celuje. Teraz po kilku...nastu? Dziesięciu? Set? Razach nie robi na mnie wrażenia. Na pozostałych mam swoje sposoby ^^ zwłaszcza na głowę gladiatora. Wystarczy odrobina szczęścia i błąd w grze. Jeśli dobrze się ustawisz, to on się wcale nie porusza, tylko tępo gapi się w wejście ^^ Smoki - ns nie również mam sposób. Bardzo drażnili mnie napakowani macho ze wszystkich części, często traciłam przy nich życie, jak się zdenerwowałam. Irytowała mnie też Sophia. Do dzisiaj uważam ją za najtrudniejszą z całej mojej tombraiderowej przygody.
W sumie nie cierpię mumii - wydają z siebie nieprzyjemne dźwięki ;/
_________________
Kochamy corner bug w Tomb Raiderach *^^*
 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 29-11-2008, 17:52   

Dla mnie najgrożniejsi przeciwnicy w TR4 to mumie, ponieważ bardzo się ich bałem :szal: Gdy przechodziłem levele z mumiami wcale mi się przyjemnie ich nie przechodziło, bo ciągle było słychać te straszne głosy :o
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Pysia35 
Nowicjusz



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 20
Location: Paryskie Getto
Posted: 01-12-2008, 21:00   

Mi beznadziejne były centaury z Anniversary, ale to nie najtrudniejszy boss najgorszy był finałowy boss z TR3 no wiecie ten zmutowany pająk. Matko raz cie trafił i trumna! Przeszłam go, ale z wielkimi trudnościami.
_________________
Bez opisu
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo