FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Nasza twórczość
Author Message
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 07-08-2012, 15:41   

Jemu chyba chodziło, żebyś na avantorek wrzuciła swój rysuneczek!!!

Oczywiście mogę się mylić, więc to tylko moje zdanie, Integro!!!

W razie czego nie tłamście mnie i nie obrażajcie, chociaż pewnie i tak zignorujecie to, jak wszystkie moje porady!!! :wotr: :pozdro:
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 07-08-2012, 16:40   

Jezu czy Ty musisz znowu kijek w mrowisko :D :D :D

Co za poziom, z kim ja pracuję. :nie:
_________________
; p ; >>
 
 
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 08-08-2012, 23:09   

W końcu spięłam się w sobie i coś nabazgrałam metodą "na paczaja" czyli patrzę na jakiś obrazek i staram się go w miarę wiernie odwzorować :D Obrazek, jak widać, jest niedokończony, ale próbuję coś pokombinować z kolorami w Gimpie (a biorąc pod uwagę moją praktycznie zerową styczność z tym programem to trochę potrwa :D ).

http://img338.imageshack.us/img338/3194/rysz.jpg


Integral, jak ty uważasz, że w twoim rysunku poszło coś nie tak, to co ja mam uważać o swoich rysunkach... :roll:
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 08-08-2012, 23:16   

Wow, wygląda naprawdę świetnie! Serio, wszystko gra i jest... urocze :3.

Birko wrote:
jak ty uważasz, że w twoim rysunku poszło coś nie tak, to co ja mam uważać o swoich rysunkach...

Nie lubię w swoich rysunkach tego, że prawie zawsze są tak depresyjne.
_________________
; p ; >>
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 09-08-2012, 21:06   

Niczym kamień w wodę, ale co mi tam:

W tym temacie zdecydowanie dominuje rysowanie, przy okazji mojej najnowszej produkcji postanowiłem, że wystawię na opinię "publiczną" dziś zmontowany... filmik :) Od razu piszę: jestem fanem włoskiej motoryzacji, posiadam FIATa Bravo, a nagrywanie (Canon 550D) i montaż (Vegas Pro 10.0) dla klubu Bravo Brava Team Polska to moje odświętne hobby.

Do rzeczy. DEMO (pierwsze 3 minuty) video-relacji, jaką na DVD dostają klubowicze:
http://www.youtube.com/watch?v=3nm-dbrm_QY

Ujęcia i montaż: Ja.
Muzyka: Robot Koch - Hard To Find
_________________
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 11-08-2012, 11:11   

Fajny ten filmik, gdyby w kadrze nie migneła mi znienawidzona EPA ( http://www.facebook.com/EpaEzgEbr )
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 14-08-2012, 17:29   

Chciałam powiedzieć, że udało mi się odnaleźć część z zagubionych tutoriali Lindy Bergkvist tyczących się malowania cyfrowego.

Więc wrzucam i tu, bo dopiero co padło o nie pytanie.

malowanie włosów (stosowałam jej wskazówki także w malowaniu tradycyjnym)
malowanie oka
malowanie nosa
malowanie ust

Miłego malowania :)
_________________
; p ; >>
 
 
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 25-08-2012, 00:26   

Pobawiłam się trochę w MikuMikuDance i oto rezultat :)
http://fav.me/d5ce0qs
http://fav.me/d5ccitd
http://fav.me/d5cch0u

Myślę, że wychodzi mi to lepiej niż rysowanie xD
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 14-10-2012, 15:07   

Wczoraj udało się skończyć i wrzucić mój najnowszy projekt ze współpracy z bratem :D Stworzyliśmy pierwszy (?) na Świecie dubstep z udziałem... auta! :P

http://www.youtube.com/watch?v=rYd2_Ztx_-o

:jumper:
_________________
 
 
 
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 14-10-2012, 23:26   

Moje nowsze prace z MikuMikuDance. Mam tego więcej, ale nie będę was spamować :D .
http://fav.me/d5hwuk3
http://fav.me/d5guvtq
 
 
Sinclair 
Nowicjusz



Joined: 02 Nov 2012
Posts: 7
Posted: 11-11-2012, 20:40   

Tablet:
:arrow: Jason Behr
:arrow: Logan Marshall-Green


i biedna mała owieczka: środki tradycyjne



Mój profil deviantART podany na profilu, więc... zapraszam zainteresowany lud ;)
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 11-11-2012, 22:18   

:o :o :o

Biję pokłony, przezajebistości!!!

Tylko czemu takie małe obrazki?
_________________
; p ; >>
 
 
Sinclair 
Nowicjusz



Joined: 02 Nov 2012
Posts: 7
Posted: 12-11-2012, 16:17   

Nie chciałam rozciągać strony, bo to dosyć duże cwaniaki, ale pełna rozdzielczość obrazków tu i tu. No i oczywiście reszta galerii tutaj.
Dziękuję, dziękuję :)
 
 
Mai 
Podróżnik



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 203
Location: Opole
Posted: 01-12-2012, 19:00   

Ja też się zaczęłam bawić w MikuMikuDance, a nawet do moich łask powróciło XNALara, a oto niektóre z rezultatów:
A Star Gift
A night practice
A better season
Black Infinity
Borken Barrier
I mój ulubiony ^^ -> GREY

Sorry, że tak dużo naraz, ale moja galeria się bardzo rozrosła ostatnio >_< . Resztę dodam później.

EDIT: No dobra, dorzucę jeszcze mój filmik, też zrobiony w MikuMikuDance -> Eden
_________________
World is Mine
 
 
Niewidoczny 
Nowicjusz



Joined: 06 Feb 2012
Posts: 13
Location: Helheim
Posted: 02-12-2012, 19:59   



 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 07-01-2013, 22:44   

Pytam w temacie dla znawców- czy piórko z tabletu Wacoma będzie pasowało do tabletu Pentagramu? Moje zgubiłem lata temu, a potrzebuję :/
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 09-01-2013, 05:32   

Sprawdź? ;)

I jak sprawdzisz, to powiedz!
_________________
; p ; >>
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 20-01-2013, 18:35   

Udało mi się pożyczyć i niestety nie działał. A Pentagram nie prowadzi sprzedaży samych piórek. Muszę kupić nowy tablet, lol :D
 
 
PaweŁIndyK 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2006
Posts: 738
Posted: 18-02-2013, 15:25   

Mój pierwszy w życiu obraz. Nigdy wcześniej nie używałem profesjonalnych farb. W tym przypadku akryli. Wciąż muszę przyzwyczaić się do ich konsystencji, jak i znaleźć wygodną technikę posługiwania się nimi. Dlatego tę pracę traktuję jedynie jako początek praktyki/warsztatu.
Kolory:
Titanium White, Payne's Grey, Black (Polycolor)
Terracotta Hell (Winsor&Newton)

http://img850.imageshack....zdjm640x480.jpg
http://img197.imageshack.us/img197/126/1cpm.jpg
 
 
 
cwiektorr 
Nowicjusz



Joined: 08 Feb 2013
Posts: 21
Posted: 19-02-2013, 20:25   

Gitarra
 
 
Darkness 
Podróżnik



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 303
Location: 3city
Posted: 20-02-2013, 19:23   

PaweŁIndyK, mówię od razu, że nawet amatorem w malarstwie nie jestem. Moja doświadczenia z farbami skończyły się chyba na plastyce w gimnazjum, gdzie moja ręka nie była zdolna narysować nić więcej, oprócz krzywych patyczaków, słoneczka i wody (ah, ambicje!). Zawsze zastanawiała mnie ta sztuka. Jak można tak wszystko dokładnie namalować, pędzle są grube raczej (no, są też cienkie, ale i tak przecież są grubsze od ołówka), dlatego szczególnym szacunkiem darzę malarzy. To piękna sztuka, a Twoje dzieło nadzwyczaj mi się podoba. Szczerze mówiąc chętnie bym sobie takie coś powiesił na ścianie w pokoju. Jak dla mnie - wielkie brawa, ale jak wspominałem mi się praktycznie wszystko będzie podobać, co namalowane, gdyż się na tym nie znam :) .
_________________
Szanuję swój język, piszę poprawnie.
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 03-03-2013, 17:53   

Paweł Indyk, świetna robota :) Jaki rozmiar płótna?

Ja cały czas rysuję, praktycznie codziennie, ale w 95% są to zamówienia po prostu ;) Cały czas mam kolejkę zamówień, co parę dni dochodzi nowe. Nie ma z tego kokosów, ale starsza np. na opiekę nad zwierzęciem, wyjazd tu i tam od czasu do czasu.

Moja ostatnia praca to logo pewnej firmy, stworzone na podstawie zdjęcia, z zachowaniem podobieństwem kobiety, wkomponowaniu kwiatów itd. w całości stworzone tabletem w photoshopie. Oryginał ma ok. 2000x2000 px.
_________________
; p ; >>
 
 
Lilijka 
Nowicjusz



Joined: 26 Jan 2011
Posts: 19
Posted: 03-03-2013, 19:51   

Paweł Indyk, cwiektorr, Integral - :love:
Naprawdę podziwiam ludzi, którzy potrafią stworzyć coś sensownego malując farbami. Sama używałam ich wieki temu i zawsze coś wychodziło nie tak jak powinno, w efekcie moje "dzieuo" nadawało się tylko do wyrzucenia. Jak znajdę trochę wolnego czasu, to przydałoby się trochę nad tym popracować. Mimo wszystko wolę jednak ołówek, bo co chwila coś poprawiam. ;) Ostatnio uczę się cieniować, rysować oczy, ale idzie mi to jak krew z nosa. Jeszcze jeśli rysuję patrząc na obrazek to może jakoś by poszło, ale gdy rysuję coś głowy, to po prostu nie widzę gdzie ma padać cień. Kiedyś może też coś tu wrzucę, chętnie posłuchałabym ocen i rad ;)
 
 
PaweŁIndyK 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2006
Posts: 738
Posted: 10-03-2013, 18:39   

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Są bardzo podbudowujące. Jednak jest w tym obrazie sporo rzeczy, które mi się nie podobają. Zwykle to tylko drobne detale, ale boję się, że kiedy zacznę je poprawiać, "przedobrzę" i błędów już nie cofnę. Każdy, kto tworzy coś za pomocą farb, wie chyba doskonale co mam na myśli. Dlatego martwię się jak będzie dalej wyglądała moja praca z tego typu materiałami, które niestety najtańsze też nie są.

Integral wrote:
Jaki rozmiar płótna?

Z tego co pamiętam na etykiecie podobrazia pisało 27x33. Wybrałem coś stosunkowo małego. Zapewne dlatego, że nie byłem do końca pewny, czy w ogóle będę w stanie cokolwiek namalować. :)
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 11-03-2013, 22:26   

PaweŁIndyK, nie znam na technikach i detalach, ale się wypowiem :D
Bardzo, ale to bardzo podoba mi się kruczek. Świetna gra cieni i detale.
Olbrzymia zazdrość bo ja nawet nosa narysować nie umiem.
Super, że dałeś obrazki z powstawania, zawsze wyobrażałem sobie takie coś inaczej, a tu proszę.

Integral, odezwę się do Ciebie w kwestii mojego tatuażu. Bo coś mje się zdaje, że lepiej narysujesz niż Nowak owego martwego jelonka z różyczkami, którego chcę mieć na klacie. Właśnie takim stylem jak to logo bym chciał.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo