FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider 2
Author Message
Judas 
Student



Joined: 22 Aug 2011
Posts: 62
Posted: 19-08-2012, 16:27   

Mam problem. Podczas gry pojawiają mi się czarne pasy widoczne na załączonym zdjęciu ;p Ktoś wie jak to zlikwidować? I jak się zmienia jasność gry, bo niechcący rozjaśniłem ją Fn :D Proszę o pomoc.
_________________

 
 
Kerbi25 
Student



Joined: 06 Aug 2011
Posts: 40
Posted: 20-08-2012, 20:43   

zakid wrote:
Kerbi25 wrote:
Wreszcie, po tygodniu prób i uderzania pięścią w klawiaturę, udało mi się ukończyć TR2 bez apteczek, wyłącznie na zwykłych pistoletach :hura:

:o rispekt.
zdaje się, że nawet na tombrunnerze gdzie speedrunują najwięksi kozacy ktoś stwierdził, że przejście TR2 na pistoletach i bez apteczek jest niemożliwe.
rzeczywiście z Floating Islands chyba najbardziej się trzeba namocować.

O, mój post sprzed ponad roku :D
Sam się sobie teraz dziwię, że dałem radę to w ten sposób przejść i naprawdę wątpię, abym był w stanie to jeszcze kiedyś powtórzyć. W okresie wakacji 2011 miałem coś w rodzaju "popędu" (lol) na TR i grałem po prostu non-stop, dlatego też i umiejętności tombraiderowskie rosły. No, ale teraz już mi przeszło i nie gram jak jakiś fanatyk :roll:
Jeśli chodzi jeszcze o te ciężkie momenty, to chyba nie wspomniałem o Marii Dorii - o pomieszczeniu, w którym wkłada się 3 circuit breakers (wyłączniki?), bo zanim ta kobieta wyszła z wody i wyciągnęła pistolety... Ale ostatecznie się udało.
Co do Tombrunnera - jak ktoś leci przez jakieś dzikie skróty, no to trzeba czasem trochę życia zmarnować :D
 
 
R4idery 
Student



Joined: 22 Jun 2012
Posts: 43
Location: Kraków
Posted: 22-08-2012, 11:46   

Co wy tak z tą Marią Dorią? Nie przypominam sobie, żeby tam był jakiś trudny moment ..
 
 
zakid 
Student



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 69
Posted: 23-08-2012, 22:16   

Kerbi25 wrote:
zakid wrote:
Kerbi25 wrote:
Wreszcie, po tygodniu prób i uderzania pięścią w klawiaturę, udało mi się ukończyć TR2 bez apteczek, wyłącznie na zwykłych pistoletach :hura:

:o rispekt.
zdaje się, że nawet na tombrunnerze gdzie speedrunują najwięksi kozacy ktoś stwierdził, że przejście TR2 na pistoletach i bez apteczek jest niemożliwe.
rzeczywiście z Floating Islands chyba najbardziej się trzeba namocować.

O, mój post sprzed ponad roku :D
Sam się sobie teraz dziwię, że dałem radę to w ten sposób przejść i naprawdę wątpię, abym był w stanie to jeszcze kiedyś powtórzyć. W okresie wakacji 2011 miałem coś w rodzaju "popędu" (lol) na TR i grałem po prostu non-stop, dlatego też i umiejętności tombraiderowskie rosły. No, ale teraz już mi przeszło i nie gram jak jakiś fanatyk :roll:
Jeśli chodzi jeszcze o te ciężkie momenty, to chyba nie wspomniałem o Marii Dorii - o pomieszczeniu, w którym wkłada się 3 circuit breakers (wyłączniki?), bo zanim ta kobieta wyszła z wody i wyciągnęła pistolety... Ale ostatecznie się udało.
Co do Tombrunnera - jak ktoś leci przez jakieś dzikie skróty, no to trzeba czasem trochę życia zmarnować :D


Skoro już wspomnialeś o Marii Dorii, to przypomniałem sobie, że na początku poziomu jest duży spadek przy którym trzeba stracić koło połowy życia. I faktycznie potem ten moment w korytarzu z trzema kolesiami, nie wyobrażam sobie jak to w takim razie przejść bez apteczek tudzież granatnika xD
_________________
"I'm gonna need a hacksaw"
 
 
giero9 
Nowicjusz


Joined: 24 Jul 2012
Posts: 4
Location: S'Heerenberg
Posted: 28-08-2012, 22:27   

Witam! Wygrałem TR 2,jakiś tydzień temu.Fajny końcowy filmik w grze :-) .Daje do myślenia!.Obecnie zabrałem się za TR 3.Jest to ostatni Tomb Raider z serii,który mi pozostał do ogrania serii w całości.(Roczne męki od Września 2011).Jestem dopiero na początku w poziomie Temple Ruins.Jak ukończę serię,to dam 'cynk' na forum.
P.S.Bardzo nie podoba mi się system zapisu w TR 3.Dlaczego wymyślili te Save Gemy?.Przecież gra jest dostatecznie trudna na jaką cholerę utrudniać ją jeszcze sposobem zapisu?.Nie kumam tego.Niby to samo co w TR 1,ale jedynka była o wiele prostsza i miała częstszy rozstaw kryształów do zapisu gry.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-08-2012, 22:51   

Quote:
Dlaczego wymyślili te Save Gemy?.

Bo po premierze TR2 znowuż gracze płakali, że było zbyt łatwo. Owszem, system to hardcorowy, ale ja go uwielbiam.
_________________
 
 
black17 
Nowicjusz


Joined: 11 Sep 2012
Posts: 1
Posted: 11-09-2012, 15:02   poradnik

zachęcam do oglądania mojej gry w tomb traider 2
http://www.youtube.com/us...ki?feature=mhee
 
 
LordJ 
Student



Joined: 20 Feb 2011
Posts: 76
Posted: 23-09-2012, 11:12   

Witam.
Wgrałem właśnie TRII ale dzieje się z nim coś dziwnego, a mianowicie cały ekran skacze i drga. Czy ktoś wie może w czym tkwi problem, mój system to XP.
_________________
 
 
dracjonis 
Nowicjusz



Joined: 22 May 2012
Posts: 27
Posted: 25-09-2012, 09:38   

Dziwne, że tak się zachowuje, u mnie jest vista i działa wszystko. Może naruszona płytka?
 
 
 
cutek15 
Praktykant


Joined: 09 Feb 2011
Posts: 123
Posted: 25-09-2012, 10:38   

dracjonis wrote:
Dziwne, że tak się zachowuje, u mnie jest vista i działa wszystko. Może naruszona płytka?


Bo z tego co da się zauważyć to mimo iż niby te gry są przystosowane do każdego systemu Windows to na XP radzą sobie średnio, jednym działają, innym nie. O wiele lepiej właśnie chodzą na Win 7 czy Vista. Chociaż mi na Xp'ku działały wszytkie i nie miałem żadnego problemu :P
_________________
Tomb Raider 9

[center]TRAILER ||| GAMEPLAY #1[center][b]|TRAILER 2
 
 
dracjonis 
Nowicjusz



Joined: 22 May 2012
Posts: 27
Posted: 25-09-2012, 11:11   

cutek15 wrote:
dracjonis napisał/a:
Dziwne, że tak się zachowuje, u mnie jest vista i działa wszystko. Może naruszona płytka?


Bo z tego co da się zauważyć to mimo iż niby te gry są przystosowane do każdego systemu Windows to na XP radzą sobie średnio, jednym działają, innym nie. O wiele lepiej właśnie chodzą na Win 7 czy Vista. Chociaż mi na Xp'ku działały wszytkie i nie miałem żadnego problemu :P

No moje zdziwienie polega na tym, że mam znajomego, który właśnie posiada XP i choć nie przepada jakoś szczególnie za Tomb Raiderem (zapalczywy fan Legacy of Kain), to jednak parę części ma/miał zainstalowane także Lary, w tym dwójkę, jak mniemam, i chodziło przyjemnie i bezproblemowo. Ale to może zależy od kaprysu gry.
 
 
 
Arahja 
Nowicjusz



Joined: 13 Nov 2012
Posts: 15
Location: Equestria
Posted: 31-12-2012, 14:38   

Mam jeden problem w levelu Bartoli's Hideout. Otóż nie mogę w żaden sposób wziąć klucza ukrytego za obrazem w sali z trzema żyrandolami. Próbowałam już chyba wszystkich metod, skakałam z żyrandola, drewnianej półki, tej półki nad obrazem i nie mogę się tam dostać. Załączam screena, żeby było wiadomo, o co mi chodzi, tak mniej więcej.

_________________
 
 
ADR 
Podróżnik


Joined: 14 Oct 2006
Posts: 354
Posted: 31-12-2012, 14:44   

Po lewej stronie na samej górze pomieszczenia jest dźwignia :)
 
 
Arahja 
Nowicjusz



Joined: 13 Nov 2012
Posts: 15
Location: Equestria
Posted: 01-01-2013, 19:45   

Och, ADR, dziękuję, gracias, danke schoen, thanks i co tam jeszcze dalej :3 Zastanawia mnie jak mogłam nie zauważyć, że coś tam jest. Tępa Arahja jest tępa. W każdym razie dziękuję, bo bez tego nie mogłabym pójść dalej :)
_________________
 
 
kvl 
Nowicjusz


Joined: 03 Jan 2013
Posts: 4
Posted: 17-01-2013, 16:03   

Przez awarie usunelo mojego posta, to zamieszczam jeszcze raz w formie linku do forum może którys z polaków bedzie wiedział jak to naprawić


---->grafika problem windows xp<----

co to za kittenwar do jasnej cholery
 
 
anonimy91 
Szewc

Joined: 28 Dec 2011
Posts: 14
Posted: 03-03-2013, 16:56   

wie ktoś czemu w TR 2 lara zdejmuje buty podczas misji na statku?
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 03-03-2013, 17:13   

anonimy91 wrote:
wie ktoś czemu w TR 2 lara zdejmuje buty podczas misji na statku?


bo programiści Core Design jej zdjęli? :p zresztą po co komu buty w podwodnej misji.
_________________
 
 
anonimy91 
Szewc

Joined: 28 Dec 2011
Posts: 14
Posted: 03-03-2013, 17:50   

A ale ciekawe co z nimi zrobiła.

PS w Legendzie w tej podwodnej misji Lara nie zrzucała butów.
 
 
KamilM93 
Praktykant


Joined: 17 Sep 2008
Posts: 163
Posted: 03-03-2013, 17:53   

Zjadła je.

To w Legendzie była podwodna misja heeeee?
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 03-03-2013, 17:55   

Przypomina mi się dyskusja o butach Lary w Legendzie, w poziomie w Japonii.

Takie ładne szpilki były, a ona je po prostu wyrzuciła :(
_________________
; p ; >>
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 03-03-2013, 22:52   

anonimy91 wrote:
A ale ciekawe co z nimi zrobiła.

Rzuciła we mnicha, widać na przerywniku :P
_________________

 
 
anonimy91 
Szewc

Joined: 28 Dec 2011
Posts: 14
Posted: 17-03-2013, 15:07   

a skąd wzieła te buty przed misją w Tybecie?
 
 
Autumn 
WoTR Team



Joined: 15 May 2007
Posts: 58
Location: Wonderland
Posted: 18-03-2013, 01:47   

^uszyła :jumper:
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 18-03-2013, 16:02   

anonimy91 wrote:
a skąd wzieła te buty przed misją w Tybecie?

Eeee... Przecież wróciła z wraku na tę samą platformę wiertniczą, a potem ukradła samolot. Widzę, że uważnie grałeś :D
_________________

 
 
anonimy91 
Szewc

Joined: 28 Dec 2011
Posts: 14
Posted: 18-03-2013, 16:48   

to dziwne że przez ten czas kiety była pod wodą nikt jej nie zabrał tych butów i skarpe.t
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo