FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Mists of Avalon by Titak
Author Message
raczej_gość 
Student


Joined: 07 Dec 2010
Posts: 49
Location: z miasta
Posted: 06-01-2012, 13:57   

Też tu utknąłem ;p ,ale myśle,że trzeba coś z tymi pajęczynami, może pod którąś z nich jest występ, którego można się złapać
_________________
jak chcesz to dam ci rade:
zapnij rozporek nie mieszaj się w cudze sprawy i spraw by twa popularność nie spadła do znajomości poniżej trzech osób
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 06-01-2012, 15:02   

Musicie skakać z tej platformy:


Należy odpowiednio dobrać kąt i rozbieg, żeby udało Wam się chwycić krawędzi i jest to jak najbardziej możliwe :)
_________________

 
 
Birdy 
Nowicjusz



Joined: 31 Dec 2011
Posts: 11
Posted: 07-01-2012, 00:53   

Mam jedno pytanie: czy tylko ja mam napisy zamazane na tyle, że ciężko odczytać? Ekran ładowania ma inne kolory. Z tego, co widziałam w folderze, powinno być bez "efektów". Da się jakoś zmienić ustawienia grafiki? Bo w opcjach tego nie widzę, nie wiem, może jestem ślepa.
_________________
Jestem archeologiem. Odkopuję stare tematy.
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 07-01-2012, 02:06   

Nie przejmuj się - ja mam tak samo - coś może się skopało przy ostatecznej konwersji pliku graficznego do finalnego formatu. Nie da się ukryć, że szkoda, bo obrazek jest ładny, ale mnie ostatecznie nie przeszkadza. I tak błyksawicznie znika z ekranu, ustępując samej grze :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Jurek1950 
Nowicjusz


Joined: 27 Jan 2012
Posts: 1
Posted: 27-01-2012, 19:45   

Dzień dobry. Jeżeli ktoś chce rozwiązanie, ale niestety tylko po niemiecku to mogę przesłać.
Jurek1950
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 27-01-2012, 22:52   

Czy ktoś wie co to może być, gdy uruchomiłem tą gierkę to okazało się, że część tekstur po prostu znikła. Proszę o pomoc... ;(

p.s. Mam Viste, ale mimo to inne fanowskie levele działały tak jak należy i nie znikały mi tekstury.
 
 
 
Dyzma 
Nowicjusz


Joined: 24 Jan 2010
Posts: 23
Location: Bolesławiec
Posted: 05-05-2012, 16:12   

właśnie przed paroma minutami ukończyłem ,,Mists of Avalon'' komentarz ? fajnie zrobiony custom ale nie moje klimaty , moje to coś w stylu łodzi podwodnej z tr 5 i irlandia i wiele innych , ale miło się grało i fajnie , ciekawa gra czekam na kontynułację i tak od Lara przyniosła mapkę do domciu :) a znacie może customy w stylu tr 5 ? proszę o odpowiedz , czekam również na jakiś polski custom ;D poza tym tworze swój pierwszy własny :)
 
 
 
Rasmien 
Student


Joined: 19 Mar 2010
Posts: 90
Posted: 06-05-2012, 10:09   

http://trle.net/sc/levelfeatures.php?lid=1702
Proszę , custom naszego rodaka. Dostał się do HoF.
Pierwszy level w irlandi drugi łódź podwodna , akurat coś dla ciebie.
 
 
Dyzma 
Nowicjusz


Joined: 24 Jan 2010
Posts: 23
Location: Bolesławiec
Posted: 06-05-2012, 21:52   

dziękuje z pewnośćią zagram :) właśnie go pobieram od jutra zaczynam a to prawda że powstaje Ancient Artifact 2 ? i słyszałem jeszcze o pearl of kojada ale teraz przechodzę ancient artifact 1 ;)
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo