FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Witamy na Forum WoTR!
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 27-02-2013, 14:37   

Witajcie zatem Grodziszczanie na forum :D
_________________
 
 
John_Shepard 
Student



Joined: 25 Feb 2013
Posts: 36
Location: WGM
Posted: 27-02-2013, 15:38   

No to teraz jest nas dwóch. :)
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 03-03-2013, 18:53   

:D aaa witam wszystkich przybyłych, miło widzieć nowe avatarki na forum :)
_________________
; p ; >>
 
 
Liriam 
Nowicjusz



Joined: 02 Mar 2013
Posts: 11
Location: Białystok
Posted: 03-03-2013, 19:36   

O to i ja się przywitam :) .
Witajcie. Mam na imię Marta i mieszkam w Białymstoku. Obecnie studiuję na Politechnice Białostockiej na kierunku Automatyka i Robotyka. Grami interesuję się od dzieciństwa. Ostatnio częściej gram w MMORPG, ale to w przerwach gdy mam czas. Z Tomb Raiderem miałam do czynienia już w podstawówce :) . Pierwsza częścią z jaką się zetknęłam było TR Chronicles. Do dziś pamiętam jak bałam się, że zabije Larę :D .Co do filmów lubię praktycznie wszystkie gatunki oprócz horrorów :p . Moimi ulubionymi filmami są Star Wars oraz Indiana Jones :) . Z serialii uwielbiam Doktora Who, Supernatural, NCIS, Jak poznałem waszą matkę oraz Big Bang Theory, Sherlock :)
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 03-03-2013, 23:44   

Witaj na forum, Liriam. Mam nadzieję, że spodoba ci się na forum. ;)

Ojej, właśnie odkryłem, że się w ogóle nie przywitałem od 2006 roku. Chyba najwyższa pora. Mogę jeszcze? :p
No to witam, witam. Mam na imię Przemek i jestem z Łomży. Słucham głównie rocka; mój ulubiony zespół to The Rolling Stones, chociaż lubię również The Beatles, The Doors, The Who etc. Czasem włączę sobie j-music, np. the gazette, Dir en Grey albo Miyavi. Moje ulubione filmy to Tajemniczy Ogród, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Amelia, Inni, Titanic(1997), Monty Python i Święty Graal, Żywot Briana, obecna seria z detektywem Poirot. Ulubione gry to seria Tomb Raider, Gothic 1 i 2, Morrowind, Wiedźmin, Dracula: Zmartwychwstanie, Prince of Persia: Warrior Within, Titanic: Adventure out of Time i World of Warcraft. Książki zaś to seria Świata Dysku, Wywiad z Wampirem, seria Czarownice z Rodu Mayfair i kryminały Agathy Christie. Interesuję się pisaniem oraz moddingiem gier. Lubię też czasem włączyć simsy i porobić parę "artystycznych" fotek. Podobno nieźle mi idzie. Mam nawet swoje konto na deviancie ale trochę się wstydam. :p

Moje pierwsze spotkanie z Tomb Raiderem było w 1998/9 roku, gdy dostałem gazetę z demem TR4. Nazwy gazetki nie pamiętam, ale na płytce była również gra Reflux. Pamiętam jak próbowałem przejść ten level i za nic w świecie nie mogłem zrozumieć sterowania, tak więc czytałem poradnik do pełnej wersji gry i zachwycałem się obrazkami. Później, w 2004 roku pożyczyłem Tomb Raider: the Angel of Darkness, ale gra nie działała więc znowu zapomniałem o serii.
Dopiero w 2005/6 roku zainteresowałem się znów Larą. Pamiętam, jak na Hyperze leciał filmik promujący Tomb Raider Legend i po prostu musiałem mieć tą grę. Jakiś czas później pojechałem do Warszawy i tam ją znalazłem na półce - niestety, za droga. Za to kupiłem Tomb Raider: the Angel of Darkness i Tomb Raider: Chronicles. Na WOTRa zaś trafiłem dzięki traider.pl, które umarło akurat wtedy, kiedy chciałem się tam zarejestrować(nie mam z tym nic wspólnego, naprawdę).
 
 
Darkness 
Podróżnik



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 303
Location: 3city
Posted: 04-03-2013, 00:04   

pmkkoch, powinieneś jeszcze wspomnieć o niezdrowej miłości do Anioła Ciemności. To u Ciebie wręcz wskazane :D .
_________________
Szanuję swój język, piszę poprawnie.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 04-03-2013, 01:09   

Ej, tak patrze, że chyba w tym temacie tez sie nie przywitalem, i to od 2003 roku, wiec pobije Ciebie, pmkkoch xD Zresztą... nie było mnie tu zbyt czesto do niedawna, niektorzy nowi forumowicze pewnie uznali, ze nagle jakis admin spadł z kosmosu, to i ja sie przywitam :p

Nazywam się Bartek i lubie... Larę :p Mieszkam w Tczewie niedaleko w Gdańska. Pracuję w mediach, ale nie mam na myśli WoTR ;) Lubię kino/seriale/książki SF, przygodowe, podróżnicze, fantasy. Uwielbiam Władcę Pierścieni, Harry'ego Pottera, Star Wars, Indiane Jonesa, Powrót do przyszłości, Obcego, LOST, Sliders, 24 godziny, Desperate Housewives, Glee, Fringe, Gwiezdne Wrota, Madonnę, Lady Gagę, Britney, Jennifer Lopez, Michaela Jacksona.

Z gier - prócz TR - głownie Uncharted i Assassin's Creed, a także przygodówki: saga The Longest Journey, Syberia, Black Mirror, Still Life, Broken Sword.

Na TR trafiłem po raz pierwszy jakoś wiosną 2000 roku, dokładnie na TR4. Kolega pożyczył. Potem przeszedlem TR2, 1, 3, 5, obejrzałem film w kinie. Następnie w trakcie oczekiwania na TR6 (a już byłem fanem) w 2003 roku dołączyłem do redakcji zarówno TRPL (traider.pl) - dawnej oficjalnej polskiej strony, jak i WoTR - obecnej. Mój pierwszy w karierze news pojawił się na TRPL dokładnie 4 czerwca 2003 roku, a jego tytuł to "Ciężarówka promująca Cradle of Life" :D Mój pierwszy news na WoTR był z kolei w listopadzie 2003, pt. "Kolejne komiksy Tomb Raider". Jednak współpracę z WoTR licze od marca 2003, bo wówczas zarówno WoTR jak i TRPL opublikowało mój pierwszy tekst, artykuł o historii życiorysu Lary :p Do dziś mozna go znaleźć w odmętach WoTR, ale wstyd to czytać po 10 latach (mialem wtedy 18 :D ) - co tu dużo mówić, przez 10 lat się wyrobiłem. Z TRPL chyba jeszcze w tym samym roku odszedłem, zostałem z WoTR i w grudniu 2003 roku razem z Grzekiem, Igim i B@ART'em (ex-admin, obecnie mój szwagier xD ), założyliśmy to forum, konkurencyjne wówczas wobec forum TRPL. No a potem były zloty i zlociki oraz kolejne premiery gier ;)

Przygoda wciąż trwa :) Ponad 10 lat! :gupek:
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 04-03-2013, 13:22   

Catwoman wrote:
Will-> Witamy, tylko po co się z miejsca tłumaczysz? :) Przecież nikt Cię tu nie oskarża ;) .

Upsie, przyszłam na forum, zaczęłam rozrabiać (począwszy od Shoutbox z którego mnie Cez przegonił :P ), a nie przedstawiłam się ;) .
Ale część pewnie mnie już zna.
Więc na imiona mi Marta Syntia (pod tym drugim jestem bardziej znana :P ), mieszkam w Pile, mam 15 lat, jestem fanem TR itepe.
Przypałętałam się tu z forum TRPL (chyba nietrudno się tego domyślić :P ), bo potrzebowałam kontaktu z jakąś szerszą częścią ludności (gg czy tlen to nie to samo :P ).
No to witam. Tylko bez pomidorów proszę :P .

Cez wykopał moje przywitanie :p Byłam kiedyś Catwoman (zarejestrowana 8 października 2004), ale jakieś cyrki były z tym kontem, nie zaglądałam tu za często i po 2 latach założyłam Integral. Nie róbcie tego w domu, z tym kontem naprawdę był problem :p

Więc nadal jestem Marta Syntia, po skończeniu studiów (!! rejestrowałam się tu mając 15 lat omg) osiadłam z powrotem w rodzinnym mieście, oby nie na długo, bo chcę z powrotem do Poznania ;)

Stałej pracy nie mam, z wykształcenia jestem architektem i niebawem będę składać papiery i portfolia gdzieś w tej profesji, więc trzymać kciuki :P Dorabiam/pracuję jako rysownik, od obrazów przez grafiki, po drobne projekty m. in. tatuaży. Niektóre z moich prac można kupić w Pile, ostatnio sprawdzałam :D

Także siema :3

P.S. "Małżonką" K@ta jestem, jeśli mnie pamięć nie myli, od kwietnia 2004, bośmy się pochajtali jeszcze na ś.p. TRPL :D
_________________
; p ; >>
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 04-03-2013, 14:42   

Ojej, jak fajnie! Tyle nowych(!) użytkowników do powitania! Witam, witam alfabetycznie Ceza i Integral. Mam nadzieję, że wam się tu spodoba! :p

Darkness, zapomniałem. : (
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 04-03-2013, 14:44   

:D nie bądź taki hej do przodu, bo Ci tyłu zabraknie :D

Na forum jest archiwów warnów, masz dość bogatą kartotekę :brwi: Tak odnośnie rzeczy, o których "zapomniałeś" wspomnieć.
_________________
; p ; >>
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 04-03-2013, 15:39   

Ależ ja o niczym nie zapomniałem, skądże znowu! Po prostu uznałem, że przy tak szczegółowym opisie mojego bytu na forum post zdominowałby całą stronę(a przypominam, że byłem aktywnym użytkownikiem!).

A tak naprawdę to dlatego, bo mi archiwum akurat w ogóle nie działa. Za nic w świecie nie mogę zmusić forum do sortowania wg nazwy użytkownika. A szkoda, bo chętnie sam bym przeczytał. :p
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 04-03-2013, 15:51   

Przecież archiwum sortuje właśnie wg nazwy użytkownika w domyśle ;) Proszę. Swoją drogą pełna kultura :D

Najlepszy warn miał Matek :hihi:
K@t wrote:
Za zabicie lary w TRA. Kilkukrotne. Bosz:/
_________________
; p ; >>
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 04-03-2013, 16:04   

Aaa, już widzę. Faktycznie sortuje, tylko w liście opcji pokazuje zawsze "Data przyłączenia" co mnie zmyliło. Już rozumiem. ;)

Ojezu, trochę tego jest, szczególnie z 2007 roku. Może nie takie perełki jak u Mateka, ale:
Quote:
xald: Proszę bardzo, nadworny błaznie!! Krótkie prosty, zero treści, spam :)

Pamiętam! <3 Czy przypadkiem nie dostałem wtedy nawet swój własny podpis nad nickiem? W ogóle szok dla mnie, bo od xalda. Nie wiedziałem nawet, że xald jeszcze wtedy się udzielał na forum. Czuję się wyróżniony. :p
Ogólnie widzę, że miałem sumując 13 warnów razem wartości 14. Szkoda, że nie wiem, ile razy mnie zbanowano. Ktoś pamięta?
 
 
Ines 
Nowicjusz



Joined: 19 Jan 2008
Posts: 25
Posted: 06-03-2013, 10:23   

ninti wrote:
Ines, czy mi się wydaje, czy jesteś tą Ines z TRyPLa? Bo jesli mnie pamięć nie myli to była tam osoba o takim nicku z bodajże tulipanem na avatarze :)

Jakkolwiek ... Witam :) :wotr:


Cez wrote:
To z pewnością ta sama Ines ;) Pozdrawiam! :)


Wracam wraz z nowa Larunia! Witajcie!
Tak, to ja, z tymi tulipankami, ale ktos kiedys powiedzial, ze animacja przeszkadza, gdy tulipanki sie kiwaja, wiec mam koniczynke. :D

Jejku, nie wytrzymam tych emocji! Jeszcze kilkadziasiat sekund i bede uruchamiac TR-9. :D
Jak dozyjecie moich lat, to sie dowiecie, ze _takie_ emocje juz rzadko sie zdarzaja. w kazdym badz razie ja mialam podobne odczucia zwiazane z gra komputerowa bardzo, ale to bardzo dawno temu.
Czlowiek sie starzeje, wiele sie zmienia, a Lare kocha tak samo... :D
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 06-03-2013, 11:37   

Witamyyyyy! :D
_________________
 
 
kelpie 
Nowicjusz



Joined: 10 Mar 2013
Posts: 13
Location: Opole
Posted: 10-03-2013, 15:49   

Cześć, jestem Marek. 17 lat :)
Interesuję się m.in. Tomb Raiderem, muzyką. Lubię gotować i uwielbiam czytać :P
Z muzyki to głównie Michael Jackson, Tina Turner, Madonna, Avril Lavigne, Lady GaGa, Ewa Farna.
To chyba tyle. Jeszcze raz cześć wszystkim :D
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 10-03-2013, 15:56   

Siema kelpie :)

I cześć Ines, jakoś nie przywitałam się wcześniej :D Z tej strony Syntia z TRPL. Pamiętam, że na tamtym forum miałaś w podpisie początek "Mistrza i Małgorzaty" w oryginale, nie czasem?

Jeśli pomyliłam coś, to przepraszam ;)
_________________
; p ; >>
 
 
Archelaos 
Nowicjusz


Joined: 04 Apr 2013
Posts: 20
Posted: 04-04-2013, 18:30   

Witam,

nazywam się Maciej, 28 lat.

Jestem archeologiem (tak, mgr archeologii) zajmuję się też rzeźbieniem.

Przez dłuższy czas jedynym moim kontaktem z Tomb Raiderem były filmy, a że specjalnie nie przypadły mi do gustu, no cóż, nie szukałem gier. Tym bardziej, że wtedy interesowały mnie raczej strategie i symulatory lotu.
W efekcie, pierwszy raz grałem jakieś półtora roku temu i bardzo polubiłem Larę. Kupiłem Ultimate edition, ale przeszedłem tak naprawdę tylko Legendę i Anniversary (parę razy), Underworlda gdzieś do połowy. Klasyczne odstraszyły mnie dość szybko grafiką i sterowaniem, ale może jeszcze kiedyś spróbuję :D

Tak przy okazji, to czy na forum można gdzieś wrzucić zdjęcia swoich prac? Wiem, jest dział fanart na Głównej, ale raczej wolałbym jakiś wątek na forum, przynajmniej dopóki moja ostatnia praca nie będzie skończona
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 04-04-2013, 18:42   

Witaj Archelaos :) Zawodowy archeolog, no no, moje dawne marzenie :) Co myślisz o tym jak panna Croft traktuje relikty i zabytki? :D

Klasyczne gry są swietne, grafika archaiczna, ale nadrabiaja gameplay'em, fajnymi lokacjami i wyższym poziomem trudnosci niz gry od TR: Legend ;)

Mamy temat "Nasza twórczość" >> http://www.tombraiderforu...topic.php?t=653
_________________
 
 
Archelaos 
Nowicjusz


Joined: 04 Apr 2013
Posts: 20
Posted: 04-04-2013, 19:31   

Cez wrote:
Witaj Archelaos :) Zawodowy archeolog, no no, moje dawne marzenie :) Co myślisz o tym jak panna Croft traktuje relikty i zabytki? :D


"Crystalowa" Lara generalnie nie demoluje, o ile pamiętam, celowo (poza drobnymi wypadkami). A niektóre komentarze, np z początku Legendy sugerują, że naprawdę kocha przeszłość. A że problemy ciągle ją ścigają, no cóż...
Ale muszę powiedzieć, że sposób zdobywania tych błyszczących cośów w Underworldzie był dla mnie trudny do zaakceptowania :mrgreen2: , i na pewno wpłynął na to, że nie skończyłem gry.

Co do generalnego podejścia, to Lara jest taka trochę dziewiętnastowieczna. Taką "Archeologię" tzn zbieranie skarbów czy dzieł sztuki uprawiano najpóźniej do początku XX wieku - dlatego Indiana Jones jest wiarygodny, a Lara, która robi właściwie to samo już nie za bardzo. Ale przynajmniej robi to z wdziękiem :D . Mam nadzieję, że nowa będzie lepsza pod tym względem, ale pewnie nie mają archeologa w ekipie, a bez tego raczej wątpię, żeby poprawiło się coś.

Cez wrote:
Klasyczne gry są swietne, grafika archaiczna, ale nadrabiaja gameplay'em, fajnymi lokacjami i wyższym poziomem trudnosci niz gry od TR: Legend ;)


Wiem, może je zainstaluję znowu. Kiedy kupowałem całość grałem na laptopie, a to jeszcze utrudniało i tak skomplikowane sterowanie w klasykach.
 
 
erawiw 
Nowicjusz



Joined: 04 Apr 2013
Posts: 27
Posted: 04-04-2013, 22:21   

Cześć wszystkim :)
Jestem Eryka,mam 15 lat. W pierwszego TR zagrałam jakieś 5-6 lat temu i od tamtego czasu jestem prawdziwą fanką Lary i całej serii TR. Zdecydowanie najlepszym Tomb Raiderem jest wg. mnie Last Revelation w którym utknęłam na przedostatnim poziomie i chyba nie zapowiada się na to,że kiedykolwiek go skończę :P
A tak poza Larą wielbie też serię Resident Evil (szczególnie 4),gram na basie i trochę rysuje.Zdecydowanie jednak moim największym hobby są zwierzeta i gotowanie. W domu obecnie mieszka ze mną kilku futrzastych przyjaciół: dwie koszatniczki,cztery myszoskoczki oraz ptasznik kędzierzawy :D WoTR czytuję dośc długo a na forum zaglądałam sporadycznie-zazwyczaj gdy miałam jakiś problem z przejściem gry. Udzielam się też trochę na fb profilu tej stronki wiec może ktoś mnie kojarzy :P
Pozdro!
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 04-04-2013, 22:24   

erawiw wrote:
Udzielam się też trochę na fb profilu tej stronki wiec może ktoś mnie kojarzy


Kojarze, kojarze :D Witamy na forum :)
_________________
 
 
benn 
Nowicjusz



Joined: 11 Apr 2013
Posts: 5
Posted: 11-04-2013, 15:37   

Witam
Od niedawna zainteresowałem się TR, właśnie kupiłem Tomb Raider Ultimate Edition Pomarańczowa Kolekcja Klasyki, jestem bardzo zadowolony, zamierzam przejść wszystkie po kolei.
W sumie mój pierwszy kontakt z TR to był z filmami, potem dostałem angielską wersję TR Anniversary i zacząłem się trochę bardziej interesować.
Forum znalazłem w poszukiwaniu solucji wyżej wspomnianej gry i od jakiegoś czasu zaglądam tu regularnie. W końcu postanowiłem założyć konto.

Ogólnie o mnie
Studiuję w Warszawie, jestem kinomaniakiem :P . Od kilku lat jestem fanem Marvela. Z gier to w zasadzie od dziecka grałem w wyścigi, nadal je lubię ale od jakiegoś czasu poszerzam zainteresowania o nowe gatunki.
Może na razie tyle o mnie, jak coś to pytajcie
:pozdro:
 
 
Shalryma 
Student



Joined: 04 Apr 2013
Posts: 47
Location: Katowice
Posted: 13-04-2013, 01:13   

Ka-boom,witam! :D

Choć jestem nową użytkowniczką forum,Tomb Raider nie jest dla mnie niczym nowym-zakochałam się w Larze Croft od pierwszego wejrzenia,kiedy to wujek posadził mnie jako pięciolatkę przed swoim komputerem,aby pokazać mi swoją nową,fajną grę,którą był Tomb Raider 3 :D
Chciałabym kiedyś móc spojrzeć na jakąś grę z takim uwielbieniem,z jakim patrzyłam na TR3.
Od tej pory jestem fanką,żyjącą normalnie przez większość czasu,jednak zatracającą zmysły od fangirlingu w okresach kolejnych premier.

Wotr zaczęłam czytać jakoś na krótko przed premierą Underworlda.

Ponieważ pod względem rozgrywki uwielbiam wszystkie części jednakowo(może za wyjątkiem AoD i szczególnym wyszczególnieniem na plusie dla najnowszej gry),swoją ulubioną wybieram pod kątem najpiękniejszej ścieżki dźwiękowej,którą ma Anniversary :D

W czasie wolnym lubię rozkładać ulubione gry na części pierwsze (odkrywanie oficjalnych sekretów to za mało! xD ),po prostu grać,tworzyć własne historie oraz czytać.
Poza Tomb Raiderami,jestem ogromną fanką serii gier takich jak Mass Effect,sagi The Longest Journey i Assassin's Creed.
_________________
Nothing is lost forever,but some things are better if never found.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 13-04-2013, 13:58   

Witaj, Shalrymo, bardzo fajnie, że oprócz czytania strony zdecydowałas się do nas dołączyć :)

Baw się dobrze :brwi:
_________________
; p ; >>
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo