FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tajlandia
Author Message
Matt 
Nowicjusz


Joined: 28 Dec 2008
Posts: 2
Posted: 29-12-2008, 15:09   

K@t Miałeś rację. Moim błędem było to, że czekałem do końca, aż ręka zejdzie na dół. Udało mi się przejść. Vougeny to jak skacze po drążkach raczej nie ma większego znaczenia. Po prostu za długo na ostatnim czekałem. Dzięki za tak szybką odpowiedź. Pozdrawiam ! i udanego sylwestra życzę % :)
 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 03-01-2009, 21:59   

Pomocy :!!:
Mam problem właśnie w tym poziomie. Po włożeniu tych dwóch kryształków do ręki tego posągu pojawiają się dwa światełka które świecą do ziemi. Podejrzewam, że trzeba jakoś przesunąć te statuetki na dole ale nie wiem jak :(
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 03-01-2009, 22:21   

Tak, żeby ręce, w których te statuetki trzymają wachlarze, były NA ZEWNĄTRZ kręgu i odbijały owe promienie. Musisz pokombinować z przesuwaniem ich po okręgu i po jego średnicy.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 03-01-2009, 22:33   

No tak rzeczywiście już mi się udało :) Promienie wtedy są skierowane na ten diament który leże na stoliku i otwiera przejście. Dzięki za pomoc. Ciekawe co będzie dalej :D
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 22-01-2009, 12:01   

Mam mały problem.

Nie wiem jak przejść moment tuż po przesuwaniu tego mostu gdzie nie było rękawicy Thora. Kiedy most dobrze ustawiłam przeszłam dalej otworzyłam drzwi i tam jest jaskonia z wodą i urwanym przejście. Nie mam pojęcia jak przejść na drugą stronę by móc pociągnąć na dół tę wajchę.
Na ścianie jest jakiś złoty drążek, próbowałam go wykorzystać do bujania, ale się nie udało.
Proszę o pomoc. :>
 
 
Jamal 
Student



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 51
Posted: 22-01-2009, 12:56   

Musisz uchwycić linką tą złotą obręcz , trochę się rozhuśtać a potem odskoczyć do tyłu a Lara sama złapie się krawędzi :)
_________________
There's a She Wolf in Guest closet
 
 
Czeczen 
Nowicjusz


Joined: 28 Jan 2009
Posts: 2
Posted: 28-01-2009, 22:42   

Witam!
Bardzo prosze o pmoc, bo zachwie cholera mnie trafi i laptop skonczy na scianie. Nie wiem, co jest grane, ale od 2h probuje w lokacji Remnanast (przy budynku z kolumnami po ktorych trzeba sie po raz pierwszy w grze odbic) wskoczyc na jego dach i nie jestem w stanie sie odbic od 2 kolumny, ba nawet nie moge jej chwycic. Czy ktos moze mi zdradzic sekret tego tricku, albo poprostu wziac odemnie save i przejsc to. Z gory bardzo dziekuje za pomoc.

[ Komentarz dodany przez: Cez: 29-01-2009, 08:08 ]
posty przeniesione do tematu o Tajlandii
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-01-2009, 23:21   

To level w Tajlandii, a nie Morzu Śródziemnym ale ok - najpierw upewnij się, że próbujesz się odbić od właściwych kolumn. Stojąc przodem do budowli, to powinny być te po lewej.
Ustawiasz się pomiędzy nimi i skaczesz na jedną, a następnie znowu wciskasz klawisz skoku i tak dalej, szybko oraz rytmicznie.
_________________
 
 
Czeczen 
Nowicjusz


Joined: 28 Jan 2009
Posts: 2
Posted: 29-01-2009, 00:01   

Kat, odbijam sie napewno od dobrych kolumn, rozumiem, ze po odbiciu sie od pierwsze, jezeli np odbijam sie od niej ze strzalka w lewo, to daje w locie strzalke w prawo i trzymajac ja ciskam spacje, tak? Bo kombinuje jak tylko moge z roznymi kierunkami i autentycznie nie moge tego ogarnac.
 
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 29-01-2009, 00:16   

Nie musisz wciskać już strzałek, wystarczy sam klawisz skoku. Problem jest w tym, żeby wyczuć ten moment, kiedy trzeba go wcisnąć ;) Ciężko tu raczej podpowiedzieć, musisz dojść do tego metodą prób i błędów. Jak ci nie wyjdzie, staraj się wciskać np. trochę wcześniej lub później niż poprzednio. W końcu się uda.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 29-01-2009, 10:37   

Ależ tu nawet nie trzeba nic wyczuwać - ja po prostu szybko klepię "skok", a Lara odbija się bez problemu. Nie było przypadku jeszcze, żeby mi ta umiejętność nie wyszła ;)
_________________
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 29-01-2009, 11:36   

Tu pojawia się problem z doskoczeniem jeśli zaczniesz odbijać się bodajże od prawej ściany. Musisz skoczyć najpierw na lewą i potem tylko rytmicznie 'klepać' spację.
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 29-01-2009, 12:34   

Miałam również z tym duże problemy :/ Ale wg. mnie pomaga takie coś:
Ustawiasz sobie kamerę tak aby Lara była do Ciebie bokiem i wtedy wciskasz rytmicznie spację,gdyż wszystko dobrze widzisz dzięki takim ustawieniu kamery.
Naprawdę polecam to :p

A napisałeś,że niech ktoś weźmie od Ciebie save'a :P Lepiej nie,ponieważ jeszcze ten trik Ci się przyda :mrgreen2:
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 29-01-2009, 12:42   

K@t wrote:
Ależ tu nawet nie trzeba nic wyczuwać - ja po prostu szybko klepię "skok", a Lara odbija się bez problemu.


Ej, no to ty oszukujesz! :D Ja wciskam tylko tyle razy, ile razy Lara ma się odbić. Czasem się zdarza, że zleci, ale z kolei jak czasem wcisnę za dużo razy, to też spada :(
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 12-02-2009, 16:23   

Phoebe Poison wrote:
K@t wrote:
Ależ tu nawet nie trzeba nic wyczuwać - ja po prostu szybko klepię "skok", a Lara odbija się bez problemu.


Ej, no to ty oszukujesz! :D Ja wciskam tylko tyle razy, ile razy Lara ma się odbić. Czasem się zdarza, że zleci, ale z kolei jak czasem wcisnę za dużo razy, to też spada :(

Oj ja też uważam, że nie trzeba nic takiego robić . Wystarcz walić w spację jak leci :D .

No i druga sprawa . Nie wie ktoś gdzie jest skarb w Tailandii ?
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 12-02-2009, 16:29   

Esmeralda wrote:
No i druga sprawa . Nie wie ktoś gdzie jest skarb w Tailandii ?


Wie ktoś :)

Skarb w Tailandii znajduje się w ostatnim pomieszczeniu za głową posągu Thora. Musisz troszkę pokombinować z przesuwaniem tego mosteczka i powinno Ci się udać :)
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
  
 
 
papik 
Nowicjusz


Joined: 22 Oct 2007
Posts: 13
Posted: 13-02-2009, 21:07   

hej! jestem juz tak wkurzona ze nie wiem gdzie jestem xD mam pytanko... pamietacie jak byl level jak atakuja tygrysy (chyba jezt ich z 5) i nalezy sie wspinac po tych ruinach? wlasnie tam utknelam... tam przy wodospadzie wspielam sie na ten drazek i polke skalna....ale jak skacze w prawo...spadam na ziemie bo Lara nie ma sie gdzie zaczepic... prosze o pomoc !! <3 :( :croft:
_________________
pap!k . ^^
<3 .
; )
xD
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 13-02-2009, 21:49   

Dobra, po kolei.

1. Drążek przy wodospadzie służy tylko dostaniu się do małej wnęki w skale, gdzie znajduje się sekret. Nie jest to droga wiodąca do końca gry.

2. Żeby się dostać na drążek przy wodospadzie, trzeba najpierw być w miejscu, gdzie stoczyło się drugą w tym levelu walkę z tygrysami (pierwsza odbyła się na dole, w strumieniu).

3. Jeżeli byłaś w tym miejscu, to dalsza droga powinna być oczywista - wiedzie ona schodami, które prowadzą do korytarza... I tym właśnie korytarzem powinnaś podążyć.

Chyba że chcesz zdobyć sekret - wtedy musiałabyś jakoś dokładniej opisać twoje położenie, bo po tym chaotycznym poście ciężko się zorientować.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Burakotka 
Nowicjusz


Joined: 17 Feb 2009
Posts: 2
Location: Glasgow
Posted: 17-02-2009, 15:02   

Dzień dobry! (Od razu się przywitam, to mój pierwszy post na tym forum)

No a ja z kolei mam problem ale na PS3 - chyba, że sytuacja z rozwiązaniem będzie taka sama jak na P (widzę, że więcej ludzi na PC...).
Wiem - bardzo proste miejsce, praktycznie nic do zrobienia ale:
Dopiero co jestem w Tajlandii. Dobiegłam w końcu do takich jakby wielkich wrót czy czego, ruiny ogólnie. No i super, ale skaczę, kopię te kolumny, barierki, bo już po prostu nie mam pojęcia co mam tam zrobić. W górnym rogu wyświetliło mi się na początku, co mogę zrobić, ale przegapiłam... Było coś z 'kick' więc biegałam i kopałam co popadnie :D .
Jeśli ktoś by się orientował gdzie jestem (bo może niedokładnie przybliżyłam gdzie jestem... No, ale to są te takie pierwsze, poważniejsze ruiny zaraz po rozpoczęciu levelu.)
Tak, wiem że to śmieszne że się zacięłam, ale kompletnie nie wiem co wciskać, by coś (jeśli już) uruchomić. w Field Assistance też mi nic ni pisze, mam cel dostania się w głąb wyspy i tyle.
 
 
TR_Fun 
Nowicjusz


Joined: 27 Nov 2008
Posts: 15
Posted: 17-02-2009, 16:02   

Nie jestem pewna czy wiem gdzie jesteś. Czy to jest to miejsce ??
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 17-02-2009, 16:36   

Wejdź po schodkach i podejdź do kolumny po lewej stronie. Ustaw się między nią a ścianą i skocz w jej kierunku, a potem wciskaj rytmicznie klawisz skosku - Lara powinna się odbijać na przemian od ścian, aż w końcu złapie się wystającej krawędzi.
Jakby się nie chciała chwycić, musisz spróbować zacząć skakanie od drugiej ściany.

To chyba to miejsce ;)
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
papik 
Nowicjusz


Joined: 22 Oct 2007
Posts: 13
Posted: 26-02-2009, 18:16   

hej... znowu mam problem z przejściem jednego levelu ;/ ale po to jest to forum ; ) mianowicie nie wiem jak przejść tą misje kiedy używam tej rękawicy Thora... tam jest ten duży pomnik jakiegoś króla, a lara odczytuje z tego " kamienia" jakąś inf. gdzie mam wskoczyć lub co zrobić żeby to przejść? proszę o pomoc... z góry dzięki
_________________
pap!k . ^^
<3 .
; )
xD
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 26-02-2009, 18:19   

papik, teraz musisz zejść piętro niżej -tam zaraz za postumentem masz zejście po ścianie na dół. A potem musisz troche pokręcić całą tą konstrukcją tak aby przejść po moście do wyjścia na przeciwko. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
papik 
Nowicjusz


Joined: 22 Oct 2007
Posts: 13
Posted: 28-02-2009, 12:22   

dziekuje bardzo :)

POŁĄCZONE

ehh... ;( to sie jednak na nic nie zdalo :/ ... moge prosic o jasniejsze tlumaczenie lub o przeslanie save'a z tg levelu??
_________________
pap!k . ^^
<3 .
; )
xD
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-02-2009, 12:26   

Przytrzymaj klawisz G, czyli namierzanie przeciwnika. Lara MUSI w kogoś celować.
Dopiero wtedy musisz wcisnąć i przytrzymać dłużej klawisz akcji.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo