FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Mroczna Lara to dobry pomysł czy pomyłka??

Co sądzisz o nowej Larze ?
Jest świetna
55%
 55%  [ 151 ]
Jest dobra ale ....
29%
 29%  [ 79 ]
Jest kiepska
3%
 3%  [ 10 ]
To nie Lara
11%
 11%  [ 32 ]
Voted : 254
Total Votes: 272

Author Message
Natla123 
Student



Joined: 09 Dec 2012
Posts: 67
Location: z wypizdowa
Posted: 11-09-2013, 21:19   

złodziejka tekstów z Tomb Raider: Night Club ;__;

no dobra co do TR sie ma trailer Alice?:p wystarczyło by gdyby dali Larze czarny płaszczyk, jak na szkicach :hehe:
_________________
I hate new Tomb Raider
https://www.youtube.com/u...Matter/featured
 
 
Azaelia 
Student



Joined: 03 Jun 2013
Posts: 40
Location: Nightmareland.
Posted: 12-09-2013, 16:20   

O, Alice, jedna z moich ulubionych gier ;)
A wracając do tematu - zgadzam się z DarkCynder, to, czy ktoś jest "mroczny" nie zależy od wyglądu, ba, nie ma z wyglądem nic wspólnego. Trailer Alice jest tu dobrym przykładem, bo bohaterka tej gry (jak zresztą cała gra) była mroczna i psychiczna. Większość rzeczy była tam w pewnym sensie odzwierciedleniem stanu umysłu bohaterki.
TR oczywiście ma swój klimat, ale mrocznym bym go nie nazwała. Nazywać Larę mroczną ze względu na styl ubierania się czy makijaż to trochę tak, jakby założyć czarne ubrania, pomalować twarz jak członkowie zespołów grających black metal i powiedzieć "jeej, teraz jestem taki mroczny", a wewnętrznie być całkiem normalną osobą. Takie moje krótkie przemyślenia.
A co do pieśni - rzeczywiście piękna, chyba zacznę ją sobie podśpiewywać na poprawę humoru :D
_________________
See you in Hell.
 
 
Natla123 
Student



Joined: 09 Dec 2012
Posts: 67
Location: z wypizdowa
Posted: 12-09-2013, 21:55   

ale Alice nie tyle co jest mroczna co ma schizofrenie ;__;
_________________
I hate new Tomb Raider
https://www.youtube.com/u...Matter/featured
 
 
Azaelia 
Student



Joined: 03 Jun 2013
Posts: 40
Location: Nightmareland.
Posted: 13-09-2013, 15:08   

Mimo wszystko to do niej lepiej pasuje określenie "mroczna" :)
_________________
See you in Hell.
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 11-11-2013, 09:41   

Mi ten jeansowy komplecik się bardzo podobał, jego spodnie wydłużały nogi Lary i miały na kieszonkach "wzorki". Jej fryzurka też fajna, super kolor włosów :tak: . Szkoda tylko, że w następnych częściach nie ma już rudego ( czy też blado czerwonego) warkocza. A zresztą w ogóle Lara nie ma warkocza ( z wyjątkiem Anniversary :!!: ).
_________________
alphabet boy
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 03-02-2014, 20:47   

Dla mnie ona jest świetna! Sam jej styl mi się podoba, jej charakter, w niektórych momentach miała taki niewyparzony język :) Super, po prostu super, chociaż i tak, musiała taka być gdyż samo Angel of Darkness jest takie mroczne i wgl., a ja raczej nie widzę Lary w zielonej koszulce i krótkich spodenkach w niektórych momentach.. :p
 
 
Przemo 
Student


Joined: 08 Aug 2007
Posts: 63
Location: Warszawa
Posted: 07-02-2014, 14:37   

Według mnie to mroczna Lara to dobry pomysł. Podoba mi się jej kurtka i spodnie jeansowe. Ma w sobie mocny charakter i wizerunek. Ma niezły makijaż. Jest harda. Uważam, że to dobry sposób na odświeżenie serii Tomb Raidera. Ta seria utrzymuje mroczny klimat.
 
 
QiO 
Student



Joined: 17 Feb 2014
Posts: 34
Posted: 17-02-2014, 22:19   

Mi się mroczna Lara bardzo podobała. Nie przeszedłem co prawda całego TRAOD, ale tyle, ile ugrałem utrzymało mnie w przeświadczeniu, że to naprawdę dobra gra. Muszę jednak przyznać, że w moje ręce wpadła już trochę po wydaniu Tomb Raider Ultimate Edition, więc ominęło mnie wiele problemów związanych z bugami i tymi wszystkimi innymi dramatami, o których słyszałem, że miały miejsce niedługo po przemierze. Został tylko problem niewczytujących się od czasu do czasu tekstur, ale jakoś udało mi się to przeżyć.
Sama nowa Lara, jak i cały świat gry, jaki udało mi się zobaczyć bardzo mi się spodobał. Lubię takie klimaty i naprawdę szkoda, że Crystal Dynamics nie podłapało tego nurtu. Ciuchy i makijaż Lary z AOD naprawdę jej pasują a gra stała się jak dla mnie przez to nieco doroślejsza, może i troszkę emo. ale myślę, że na dłuższą metę wyszło to Larze na dobre. Szkoda, że Eidos odebrał Core Design prawa do serii, bo chętnie bym zobaczył, jaki był ich dalszy pomysł na Larę.
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 17-04-2014, 12:23   

QiO wrote:
Mi się mroczna Lara bardzo podobała.


Fajny warkoczyk, no co nie? Przykre, że Lara później już go nie miała. A Lara z tej części ładnie wychodzi na artach :) .
_________________
alphabet boy
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo