FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR7 -> Nowy wygląd Lary -> Co sądzicie?
Author Message
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 31-08-2011, 16:40   

Możesz mówić co chcesz.

Administracja i moderacja nie odpowiada za wypowiedzi innych userów. Nie mamy też obowiązku upominać ich za ich nieuprzejmość, wolne myślenie, zaczepność etc etc i nie będziemy tego robić.

Na forum jak w życiu - trzeba olać niektórych, żeby było dobrze ;) . Osobiście nie widzę niczego głupiego ani zacofanego w żadnym poście (może poza ekstremalnymi przypadkami), każdy pisze to, co sądzi i co chce napisać. Jeśli ktoś nie potrafi tego uszanować i musi się rzucać jak wesz na grzebieniu, to świadczy o nim. Ty jako userka masz wszelkie prawo powiedzieć komuś innemu, że jest zwyczajnie nieuprzejmy.

Do kondo mam tylko zażalenie nt ortografiji :roll: . Kiepsko to wygląda, kiedy próbuje się błysnąć a strzela się byki jak stąd na księżyc.

Do tematu dodam, że chociaż moim ulubionym modelem pozostaje TRU (palce lizać, ten tyłeczek!), to pomimo pewnej mojej awersji do TR7, z jakiegoś powodu taki model musiał powstać. Z perspektywy czasu natomiast widać, że doskonale jako taki się sprawdził, więc widocznie można było wtedy gwizdnąć na realizm i było okej :hihi: .
Zresztą na tle innych Simów w TR7 Larcia nie wygląda jakoś szczególnie źle.
_________________
; p ; >>
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 31-08-2011, 17:30   

Jej, Stjarna, jeśli chodziło ci o np. moje albo kondo własne zdanie, to nie rozumiem, czemu od razu wyskakujesz z "obrzucaniem błotem".

Integral wrote:
każdy pisze to, co sądzi i co chce napisać. Jeśli ktoś nie potrafi tego uszanować i musi się rzucać jak wesz na grzebieniu, to świadczy o nim. Ty jako userka masz wszelkie prawo powiedzieć komuś innemu, że jest zwyczajnie nieuprzejmy.


Tutaj nie da się nie zgodzić. Zawsze można przecież dyskutować i bronić swojego zdania zamiast twierdzić, że to inni są koszmarnie nieuprzejmi. Ja staram się tu nikogo nie obrażać, a jeśli się to kiedykolwiek zdarzyło, to zawsze można mi o tym napisać.
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 31-08-2011, 18:11   

Invicta

Quote:
I bardzo dobrze, że u nowej Lary nie widać ani grama tego makijażu, którego w Legendzie miała tonę, bo szminka i cień do oczu u Lary mnie dobijają


A oglądałaś drugi gameplay nowego Tomb Raidera? Widziałaś ile ona ma cienia na powiekach i to jeszcze jak intensywnego? :P

Gdyby porównać Larę np. z TR2 i z TR7, to w tym drugim wygląda bardzo realnie :)
Ale do rzeczy - wolę Larę w TR-Legend bez next-gena... z next-genem wydaje mi się jakaś
taka brzydsza.
 
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 31-08-2011, 20:07   

Danio500 wrote:
A oglądałaś drugi gameplay nowego Tomb Raidera? Widziałaś ile ona ma cienia na powiekach i to jeszcze jak intensywnego?


Ja gameplayów nie oglądam, ograniczam się do trailerów i screenów. Po prostu nie chcę wiedzieć od razu, jak dokładnie będzie wyglądał chociaż kawałeczek gry.

Danio500 wrote:
Gdyby porównać Larę np. z TR2 i z TR7, to w tym drugim wygląda bardzo realnie
Ale do rzeczy - wolę Larę w TR-Legend bez next-gena... z next-genem wydaje mi się jakaś
taka brzydsza.


Jeju, to pierwsze zdanie mnie powaliło. To chyba oczywiste, że w porównaniu z Larą z TR2 ta z TRL wygląda realistycznie, ale zobacz sobie, ile lat dzieli te dwie gry i pomyśl, czy w czasach TR2 były takie możliwości graficzne jak w czasach Legendy...
A porównując Larę z NG i bez, to ja wolę tą z NG, przynajmniej nie widać aż tak bardzo tego strasznego makijażu - chyba że w wersji gotyckiej, ale to już taki szczegół.
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 31-08-2011, 20:43   O nowym wyglądzie Lary z TR: Legend.

Danio500 wrote:
Gdyby porównać Larę np. z TR2 i z TR7, to w tym drugim wygląda bardzo realnie. Ale do rzeczy - wolę Larę w TR-Legend bez next-gena... z next-genem wydaje mi się jakaś
taka brzydsza.
I to ja też próbowałem wyjaśniać niektórym w moich wcześniejszych komentarzach, co z tego, że dzieli od tych dwóch gier 10 lat, to co, znaczy, że 10 lat temu Lara z TR2 była bardziej realistyczna?! :gupek: A tak w ogóle czytam to wszystko i ciągle czytam o jakimś makijażu, przez który to Lara niby jest brzydka. Ja na Larze z TR: Legend, tej szminki, to prawie nie ma, a tego cieniu do oczu, to w ogóle nie zauważyłem (choć może dlatego, że patrze trochę niżej :mrgreen2: ), po za tym, że nawet jesli makijaż wam się nie podoba, to dlaczego zaraz uważacie, że cała sylwetka jest do d :censored: . Lara z TR: Legend moim zdaniem jest najlepsza, jaką do tej pory zrobili, ale każdy ma swoje zdanie. Po za tym ja nie mam Next-Gen, a w nim czytałem, że Lara jest brzydsza. :narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 31-08-2011, 22:39   

Stjarna sorry, że tak wyszło, faktycznie trochę na ciebie najechałem, ale ogólnie co do sylwetki to mam takie jazdy bo często rysuje kobiety :) Wiec przepraszam :oops:
Co do ortografii to zawsze miałem problemy, ale się staram :)
 
 
Olamagato 
Nowicjusz


Joined: 17 Aug 2009
Posts: 20
Location: inąd
Posted: 01-09-2011, 00:20   Re: O nowym wyglądzie Lary z TR: Legend.

GeBeT wrote:
Po za tym ja nie mam Next-Gen, a w nim czytałem, że Lara jest brzydsza. :narka:

Co człowiek to opinia. Moim zdaniem nextgen bardzo poprawił wygląd Lary, wygląda na nim sporo lepiej. Przede wszystkim najbardziej rzuca się w oczy wygląd włosów. Bez nextgena widać, że jest to sztuczny oteksturowany kształt. Pod nextgenem włosy wyglądają w większości wypadków jak włosy. Szczególnie duża różnica jest na zbliżeniach kamery.
Model twarzy dostał też więcej wielokątów przez co twarz lepiej oddaje kształt jaki widnieje na renderowanej okładce gry. Widoczna różnica jest szczególnie duża jeżeli ktoś zagra na współczesnym monitorze full HD (1920x1080 i więcej). Bez NG grafika (i Lara) wygląda trochę jak z dawnej bajki.
_________________
Jeżeli możesz kierować poczynaniami inteligentnej, wysportowanej i pięknej dziewczyny z arystokratycznej rodziny, mającej cel w życiu, ciekawą robotę, kupę kasy i fantastyczną figurę, to nie może to być prawda. To musi być Tomb Raider... :)
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 01-09-2011, 14:04   

GeBeT wrote:
co z tego, że dzieli od tych dwóch gier 10 lat, to co, znaczy, że 10 lat temu Lara z TR2 była bardziej realistyczna?!


Słuchaj no ja to też próbuję od dawna ci wytłumaczyć, że w TR2 po prostu nie było możliwości zrobienia Lary tak realistycznej, jak w TRL i zrozum to w końcu :)

Olamagato wrote:
Przede wszystkim najbardziej rzuca się w oczy wygląd włosów. Bez nextgena widać, że jest to sztuczny oteksturowany kształt. Pod nextgenem włosy wyglądają w większości wypadków jak włosy.


Właśnie, te "włosy" bez NG w ogóle włosów nie przypominały, wydawały mi się takie lekko kanciaste, jakby zamiast włosów Lara miała taką... folię na głowie? Nie umiem tego lepiej nazwać. Serio, w NG wygląda lepiej.
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 01-09-2011, 14:52   

To też w dużej mierze zależy od kostiumu, w którym aktualnie przychodzi nam oglądać Larę jeśli chodzi o tego przysłowiowego Next Gen'a. Biorąc pod uwagę to, iż został w sposób ewidentny dodany na ostatnią chwilę nie uchronił się od licznych błędów graficznych - chociażby w sukni przed jej rozdarciem w scenie rozmowy z Takamoto Lara ma piekielnie kanciaste usta, które składają się w trójkąty, ale tego błędu nie ma po podmianie modelu Lary gdy przychodzi nam nią grać. Pojawiają się martwe oczy, dziwne tekstury ubrań itp. Dla mnie najlepiej dopracowanym modelem Lary i to w każdym kostiumie jest jednak Lara w TR Underworld. Dlatego że nabrała bardziej realistycznej formy pod kątem prawopodobieństwa sylwetki. Nabrała muskulatury - co jednak bardziej odpowiada w przypadku kobiety o takim Stylu życia :D Przypominam sobie wątłe jak patyczki ramiona choćby z AOD to aż człowiek się bał że sobie rękę złamie stając na rękach :D
Lara z Legend ma dużo plusów - mniej kantów, więcej polygonów, lepsze teksturowanie, choć jak się patrzy dziś z bliska na twarz to te pory są okropne ;P
Ja na kompie gram w Current Genie i używam nakładki ENB SERIES bo moim zdaniem lepiej się gra wówczas prezentuje. Next Gen dla mnie jest jeszcze bardziej cukierkowy niż podstawka ;)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 01-09-2011, 17:23   

Jeśli chodzi o kostiumy Lary w NG to najlepiej według mnie wygląda Gotycki, ten z kurtką. Ma więcej szczegółów niż w current genie, gdzie chyba nawet nie było tych ładnych wzorów na kurtce :) podobają mi się też bransoletki do sukienki, są takie proste, ani trochę nie kiczowate, wyglądają po prostu ładnie. Ciekawym dodatkiem są też ciemne okulary w stroju kocim i gogle w kombinezonie zimowym, za to dobija mnie strój Legend czarny - ciągle tak błyszczy i świeci, nie lubię tego ;P . Powiem też coś o tych "martwych oczach" jak to nazwał krtomb, bo one czasem rzeczywiście tak wyglądają, kilka razy nawet wydały mi się takie wytrzeszczone jakby, głupio to wyglądało. A kanciastych ust nie zauważyłam, za to życie mi spaskudziły szare usta Lary w stroju zimowym różowym. Ogólnie Next Gen poprawia jakość krajobrazów, ale naszą Larcię czasami paskudzi jak nic... Choć i tak wygląda lepiej niż w current genie, w każdym razie według mnie.
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 01-09-2011, 18:44   

Invicta wrote:
Słuchaj no ja to też próbuję od dawna ci wytłumaczyć, że w TR2 po prostu nie było możliwości zrobienia Lary tak realistycznej, jak w TRL i zrozum to w końcu
Przecież to rozumiem, ale to i tak nie znaczy, że wtedy była bardziej realistyczna, tylko dlatego, że się nie dało zrobić lepszej. Właśńie na tym polega lepsza grafika, że jest bardziej realistyczna, więc zrozum, że to, że te gry dzieli 10 lat, to nie ma żadnej różnicy.
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 01-09-2011, 18:48   

No to ja już się nie sprzeczam, bo widzę, że dyskusja z tobą nie ma sensu.
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 01-09-2011, 18:55   

Invicta wrote:
No to ja już się nie sprzeczam, bo widzę, że dyskusja z tobą nie ma sensu.
Ja też się z tobą nie sprzeczam, bo widzę, że dyskusja z tobą nie ma sensu. :offtopic:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 01-09-2011, 18:58   

To mnie powaliło, ale może już nie będę tu offtopować... :mrgreen2:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
anonimy91 
Szewc

Joined: 28 Dec 2011
Posts: 14
Posted: 28-12-2011, 15:28   

.A ja zadam takie pytanie: dlaczego podczas etapu w Tokio Lara sciąga i zostawia swoje buty?
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 28-12-2011, 15:35   

Jak dla mnie twarz Miss Croft z TRL jest najkorzystniejsza z całej "odnowionej" trylogii.
Pozdro.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-12-2011, 15:35   

anonimy91 wrote:
.A ja zadam takie pytanie: dlaczego podczas etapu w Tokio Lara sciąga i zostawia swoje buty?

Spróbuj sobie pobiegać i poskakać w obcasach.
_________________
 
 
anonimy91 
Szewc

Joined: 28 Dec 2011
Posts: 14
Posted: 28-12-2011, 15:45   

no ale nie lepiej zamiast wyrzucac, schować je do tej torby?
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 28-12-2011, 16:37   

Lara nie płakała nawet po swojej wartej miliony rezydencji. Co jej tam jakieś klapki od Prady :D .
_________________
; p ; >>
 
 
anonimy91 
Szewc

Joined: 28 Dec 2011
Posts: 14
Posted: 28-12-2011, 16:38   

Może je zabrała ze sobą tylko nie było pokazane.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 28-12-2011, 16:42   

Może w ogóle nie zabrała, tak jak było widać? Co Cię tak te klapki bolą :D . Zresztą z tego co pamiętam torebkę miała zdecydowanie za małą.
_________________
; p ; >>
 
 
anonimy91 
Szewc

Joined: 28 Dec 2011
Posts: 14
Posted: 28-12-2011, 16:56   

Zgadzam się w końcu ten dom był droszy.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-12-2011, 18:46   

Jezu, wiecie że rozmawiacie o zaginionych butach Lary w dwóch różnych tematach? :p

[ Komentarz dodany przez: Integral: 29-12-2011, 00:33 ]
Cośty skądże
_________________
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 28-12-2011, 19:07   

No ale przecież tam rozmawiamy o innych butach, a tu o innych, więc w czym problem? :D
_________________
 
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 05-01-2012, 07:18   

Larusia z Legendy jest tak boska, że gdybym mógł dać jej buziaka to nie odrywałbym się chyba z godzinę. A właśnie mam pytanie: w Legendzie to Lara jest według Was blondynką czy brunetką? A może jakimś lekkim machoniem wieje? Bo mnie trudno określić jej kolor włosów.

Wiecie kiedy popadłem w największy zachwyt? Kiedy Larka postanowiła pojechać do Paraiso (to chyba wtedy, o ile pamiętam). Odwróciła się wtedy tyłem do Zipa, Alistair'a i Winstona i lekkim, prawie że majestatycznym krokiem ruszyła przed siebie. Wtedy spostrzegłem, jaką ona jest delikatną osóbką :)

Oh and by the way - jeśli chodzi o jej sylwetkę to według mnie Lara z TRL ma to, co pozwala kobiecości zastąpić wysportowanie (jeśli czaicie o co mi chodzi)

(Jak dobrze że ktoś założyl ten temat... można tu wzdychać do woli :D )
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo