FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR Legend - Problemy i Porady
Author Message
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 15-04-2006, 21:27   

Ja ciągnęłam za żyrandol kilka razy by mi się dobrze rozbujał i wtedy staryczyło mi czasu na pozostałe czynności.
Teraz ja mam pytanie: Jak mogę zdobyć złoty sekret w Kazakhstanie ( o ile się oriętuję jest on w tym samym pomieszczeniu co i ta broń). Proszę o pomoc.
_________________


 
 
HiperBoy 
Nowicjusz



Joined: 21 Dec 2003
Posts: 8
Location: Wałbrzych
Posted: 15-04-2006, 21:33   

Enlieen wrote:
Pociagnij za zyrandol, wskakuj na pekniety grob, potem na kolumne i na lancuch :) A potem to powinienes z potworkiem walczyc :)


Dzięki serdeczne, wiedzialem, ze coś zle robie ;) .
_________________
There is a light above my head
 
 
 
Enlieen 
Student


Joined: 18 Feb 2006
Posts: 71
Location: UK,Notts
Posted: 15-04-2006, 21:48   

Jasmine - oj, z tym to wielki problem, tylko kilkoma ludkom sie to udalo. Wiec wsiadaj na duza maszyne magnetyczna, i twoim zadaniem jest przesunac, "winde" tak, zeby byla na samym koncu "suwaka", potem masz usunac male pudla po twojej prawej tylko nie usuwaj to wieksze pudlo, because bedziesz musiala je przesunac. Potem to juz sa skoki. Dalej nie wiem co robic, bo sie wtedy wkurzylam i zaczelam przechodzic dalej XD
ZYCZE POWODZENIA :)
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 15-04-2006, 22:23   

Z tą windą jest kłopot, ja się z pół godziny męczyłem zeby to cholerstwo przesunąc ale w końcu się udało. Poniżej link do SOLUCJI wszystkich GOLDÓW po ang :) Fotki i filmiki:

http://www.tombraiderforu...ead.php?t=58017
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 16-04-2006, 00:34   

Tylko jak tą windę tam przsunąć, próbowałam kilka razy, ale na razie nic z tego.
Grę już przeszłam, pozostały mi tylko sekrety i triale, więc mam czas, na próby.
Dziękuję bardzo za link.
_________________


 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 16-04-2006, 09:34   

Wiesz co no to jest najtrudniejsze w tej całej zabawie bo to cholerstwo nie chce się nigdy przesunąć. Musisz próbować strzelać z działa do tego czegoś, za którymś razem się uda :)
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 17-04-2006, 18:06   

Udało mi się... w końcu. XD Nie wiem jeszcze jak to zrobiłam, ale udało się i mogę ruszyć dalej.
_________________


 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 17-04-2006, 18:54   

Nie umiem pokonać Tokomoko :/
Cały czas mnie zabija :/
Biedna Lara :/
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 17-04-2006, 18:59   

Wiesz ja też nie mogłem go pokonać. Musisz chować się u góry za tymi głazami i wychylać się strzelając do niego. Ja go pokonałem fartem bo miałem minimu życia i udało mi się przeskoczyć ten promień i rzucić mu granata pod nogi.
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
Enlieen 
Student


Joined: 18 Feb 2006
Posts: 71
Location: UK,Notts
Posted: 17-04-2006, 19:23   

Ja mam znacznie latwy sposob, a przy tym stracilam zaledwie 2 milimetry zycia :
Przed walka z Takamoto wez (MUSISZ) shotgun. Gdy juz jestes na miejscu walki to po slupach i nie walcz klawiatura, tylko trybem przez myszke. Strzalka w gore bedzie sluzyc tylko do biegania, prawym przyciskiem myszy skacz nad pociskami Takamoto,a gdy Takamoto bedzie na celowniku (nie z dystansu!!!), wciskac lewy przycisk myszy kilka razy. I ten sposob tak w kolko, az Takamoto padnie. Mysle ze to najlatwiejszy i najszybszy sposob na Takamoto :)
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 17-04-2006, 19:44   

Enlieen wrote:
Ja mam znacznie latwy sposob, a przy tym stracilam zaledwie 2 milimetry zycia :
Przed walka z Takamoto wez (MUSISZ) shotgun. Gdy juz jestes na miejscu walki to po slupach i nie walcz klawiatura, tylko trybem przez myszke. Strzalka w gore bedzie sluzyc tylko do biegania, prawym przyciskiem myszy skacz nad pociskami Takamoto,a gdy Takamoto bedzie na celowniku (nie z dystansu!!!), wciskac lewy przycisk myszy kilka razy. I ten sposob tak w kolko, az Takamoto padnie. Mysle ze to najlatwiejszy i najszybszy sposob na Takamoto :)


THX :)
Teraz już kestem w Ghanie ;)
Jeszcze raz THX ;)
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 17-04-2006, 21:51   

Też próbowałam bezposrednio na niego strzelać, tylko że on dwa razy strzela nisko raz wysoko i po pierwszym razie się zniechęciłam. Chowanie się za skałami dłużej trwa, ale też go można zabić, nawet jak się uda bez jakich kolwiek zadrapań.
_________________


 
 
..Lilly.. 
Nowicjusz



Joined: 16 Feb 2006
Posts: 25
Posted: 19-04-2006, 14:40   

Kurde niech ktos jakoś dokładniej wytłumaczy jak przejsć potwora Amandy ;( mam niebieskie pole ale co dalej? Jakieś rysunki? Plisss :*
_________________
~~*Tomb Radier Legend*~~
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 19-04-2006, 16:25   

Jak masz już to niebieskie pole, to wyjdź szybko z działka, spójrz nad nie i użyj linki, żeby wyciągnąć to, co się nad nim znajduje :P Wtedy będzie filmik, a bossem nie musisz się już dalej zajmować :P
_________________
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 19-04-2006, 18:18   

lilly poszukaj Kasia dawała linka do solucji.. jak pokonac wrogow :) jak znajde to zapodam :)
:pozdro:
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 19-04-2006, 19:26   

Tey ale ogolnie na TRPL juz jest solucja ;)
http://www.traider.pl/legend/solucje.php
 
 
Necron 
Student


Joined: 05 Aug 2005
Posts: 38
Posted: 20-04-2006, 21:18   

No tak mam mały problem, w swiatyni gdzie jest interaktywna scenka nie wiem co zrobic. Najpierw klikam na strzalke w gore, potem znowu w gore i gdy Lara wisi nad przepaścią co mam kliknąć? Bo nie wiem, obojętnie co klikne to spada... Pokazuje sie strzalka w dol ale za chwile jest ona w czerwonym kolku, wiem ze to nie jest trudne, ale mi nie wychodzi:oops:. Jakby ktoś mógł pomoć będe wdzieczna :lol:

Dołaczam zdjęcie żebyście wiedzieli mniej więcej gdzie to jest ::lol:

 
 
Tom Raider 
Praktykant



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 121
Location: Suldanesselar
Posted: 20-04-2006, 21:21   

Necron- zaraz po tym jak jak Lara skoczy na ten fragment podlogi, wciskaj non stop strzałke - powinno ci zaliczyc wciśniecie jak tylko strzałka sie pojawi na ekranie.

Swoją drogą- nie pamietam dokładnie, ale tam ja tam chyba mialem strzalke w bok, a nie w dół- ale nie jestem pewien.
_________________
-That sounded permanent.
-Death by irony is always painful... amateurs.
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 20-04-2006, 21:38   

Jak Lara chwyta się podlogi musisz nacisnąć -> To jest proste jak drut ;) POWODZENIA :D
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 21-04-2006, 12:07   

Quote:
Pokazuje sie strzalka w dol ale za chwile jest ona w czerwonym kolku,

to niejest strzałka w dol tylko strałka w -> tak jak mowił P@wel :P
takich scenek bedzie wiecej..ale przyzwyczaisz sie :) miłego grania
 
 
 
Necron 
Student


Joined: 05 Aug 2005
Posts: 38
Posted: 21-04-2006, 13:33   

Własnie, strzałka w bok. Chyba żle patrzyłam i dlatego myślałam że to w dół :) . Ale już przeszłam dzięki Wielkie :* :wink:
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 21-04-2006, 20:22   

Też miałam z tym problem, bo ona wygląda jak w dół. Ale jak naciskasz strzałkę i zostaje ona przekreślona, to przy następnym podejściu wciśnij inną.
_________________


 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 21-04-2006, 21:46   

Dawno nie graam w TR: Legend [ok.tygodnia -(nauka)] i mam problem...
Otóż kiedy uruchamiam gre poakzuje mi się takie coś :/
Co robie nie tak jak uruchomić grę :/



Pomóżcie :(
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 22-04-2006, 01:20   

Też to miałam. Jeśli instalowałaś grę od nowa, to trzeba przegrać cracka do katalogu z grą na c, który powinien być na płycie. Zapewne musiałaś to robić za pierwszym razem.
_________________


 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 22-04-2006, 10:48   

Ma ktoś savea ze wszystkimi nagordami do walki z Ruthlandem bo mi nie starcza apteczek itp :P

I jak go pokonać :/
I nie mam wszystkich strojów :P

Jasmine -> thx ;)
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo