FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Amanda Evert & Jacqueline Natla
Author Message
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 02-05-2009, 22:50   

Niektórzy są tak ciężko myślący, że szkoda gadać. Nie powiedziałam wcale, że ona ma/powinna się pojawić, tylko może (ale nie musi) wrócić. A jeśli jej nie będzie, to trudno.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 02-05-2009, 22:56 ]
Ciężkomyślący ludzie, hihi, a ja powtórzę moją ulubioną frazę - przyganiał kocioł garnkowi :)
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 02-05-2009, 23:15   

Aniaa wrote:
Niektórzy są tak ciężko myślący, że szkoda gadać.

Mam nadzieję, że posiadasz w domu lustro.

Aniaa wrote:
Nie powiedziałam wcale, że ona ma/powinna się pojawić, tylko może (ale nie musi) wrócić.

Ja też powiedziałem, że Bartoli, Willard i von Croy MOGĄ wrócić (czytanie ze zrozumieniem też się kłania), jednak starałem udowodnić ci, że Amanda NIE MOŻE wrócić, jednak tłumaczenie to, widzę, nie dotrze do ciebie za Chiny ludowe z Indiami włącznie. Uczepiłaś się myśli, że Amanda może wrócić i nie dopuszczasz do świadomości racjonalnych argumentów na nie. I kto tu jest ciężko myślący? Chyba nie my.
_________________

 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 02-05-2009, 23:45   

Dobra, koniec roztkliwiania się czy Amanda będzie czy nie będzie, jak wiadomo oficjalnie wątek Amandy się WYCZERPAŁ, tak samo jak został zakończony wątek mamuśki itd. Amanda MOŻE się pojawić, ale to zależy tylko i wyłącznie od twórców, także nie ma sensu wykłócać się o to kto ma racje, bo i tak Crystalsi mogą zrobić wszystkich w przysłowiowego ch*ja dając Amandę jako drugą, grywalną postać czy cokolwiek innego, także enough.
_________________
 
 
 
Arti 
Praktykant



Joined: 06 Jul 2007
Posts: 168
Posted: 03-05-2009, 01:08   

Amanda jest w pewnym sensie postacią epizodyczną. Pojawiła się w tej całej crystalsowej trylogii tylko ze względu na Avalon. Teraz nie ma co szukać i zapewne wędkuje sobie gdzieś na bezludnej wyspie i leczy kaca. Ta postać się wyczerpała, nie ma najmniejszych logicznych dowodów na to, by mogła się pojawić w kolejnych odsłonach. Pojawienie się jej spowodowało by w pewnym sensie wrażenie zapychacza, znowu rozgrzebane stare rany. Nie wiem w jakiej roli ją widzicie, ale dla mnie poszła w pizdu i pewnie sobie nogę złamała w Nepalu.

Innymi słowy: "Tobie już podziękujemy, paskudo"
_________________
Guest? Guest's dead! What the hell you know about Paraiso?!
 
 
olcia2014 
Nowicjusz



Joined: 28 Oct 2008
Posts: 24
Posted: 03-05-2009, 11:07   

W sumie coś w tym jest, że Amanda się wyczerpała. Chyba twórcy nie muszą uśmiercać każdej postaci żeby dać graczom pewność, że już się nie pojawi. Równie dobrze może sobie po prostu odejść, ale wtedy pojawiają się niezliczone ilości dyskusji na temat, co ta postać mogłaby robić (być może) w następnej części. Może zaapelujemy, żeby przy kolenych odsłonach każda postać epizodyczna na koniec gry gineła. :jumper:
_________________

 
 
 
Littlelady91 
Student



Joined: 27 Aug 2008
Posts: 63
Location: z Pyrlandii
Posted: 09-05-2009, 19:39   

HarryCruise wrote:
W jakiej następnej części? Ktoś zapowiadał następną część i to, że Amanda w niej będzie?

Matko to tylko zalozenie.. Nie powiedzialam, ze tak bedzie x_X
HarryCruise wrote:
też byś jej nie lubiła

Pewnie tak ;]
_________________
You think You are normal??? Are You blind?!?! You are freak!!!x)))
 
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 09-05-2009, 19:52   

A ja chciał bym jakieś nowe postacie może nawet te wycięte z TRU czyli tą dziewczynkę z tym profesorem i ojca Rutlanda i ten artefakt odyna też jest ciekawy. Ale coraz bardziej zmierzam z tym do to topicu "co chcieli byście żeby było w TR9" :) A co Amandy to mogą ją wstawić ostatni raz tylko żeby jej odejście uzasadnili niekoniecznie śmiercią np odejście na studia lub wyjechaniem do Amazonii w poszukiwaniu czegoś i itp :)
_________________
 
 
katarina14 
Nowicjusz



Joined: 24 May 2009
Posts: 7
Location: Polska
Posted: 26-05-2009, 09:51   

Jeszcze nie grałam w TRU ale jak oglądam scenery to sie zawiodłam . Skoro to kontynuacja Legendy to po git nam natla chocia nie przecze jest fajnie zrobiona tylko te włosy :gupek: takie sztuczne są, bo larze to troche zbyt faluja bo przy byle kiwnieciu głową to odrazy kucyk jej stoji na sztorc . A co do Amandy Evert to jestem mile zaskoczona wygląda super a i ten sobowtor (przestraszyłam sie jej :hehe: ) no ale nie otym mowie :)

Miniejszym slowem mowie ze Amanda i Natla wygladaja zawaliście :jumper:
_________________
W życiu możesz liczyć tylko na siebie
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 26-05-2009, 09:58   

katarina14 wrote:
Jeszcze nie grałam w TRU ale jak oglądam scenery to sie zawiodłam . Skoro to kontynuacja Legendy to po git nam natla

Skoro nie grałaś w TRU to nie znasz fabuły gry.
TRL, TRA i TRU tworzą trylogię -jedną historię wiec nic dziwnego że Natla pojawiła się w ostatniej części.
A poza tym w TRL była już pewna wskazówka że Natla może mieć coś z tą sprawą wspólnego -skrzynie z logo jej firmy.
Zapoznaj się może z całą historią a potem pisz czy ma ona sens czy nie. :)

P.S A co to są "scenery"? Czyżby screeny? :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
katarina14 
Nowicjusz



Joined: 24 May 2009
Posts: 7
Location: Polska
Posted: 28-06-2009, 19:40   

Sorry pomyliło mi sie :hehe:
A to ze nie grałam nie znaczy ze nie znam fabuły.Chodziło mi o to ze osobiscie nie grałam w TRU.A TRA to odnowienie 1 czesci.
Gralam legende i nie zauwazylam loga jej firmy (gdzie jest w jakim kraju to sie przypatrze)
P.S.nie musisz byc taka nie miła :fire:
:narka:
_________________
W życiu możesz liczyć tylko na siebie
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 28-06-2009, 19:58   

katarina14 wrote:
A to ze nie grałam nie znaczy ze nie znam fabuły.Chodziło mi o to ze osobiscie nie grałam w TRU.

Gdybyś znała to nie zadawałabyś takich pytań jak tamto w poprzednim poście. Jak dla mnie to w TRU wszystko jest nadwyraz klarownie wyjasnione. :) Tak więc albo znasz fabułę pobieżnie albo coś pominęłaś.

katarina14 wrote:
Gralam legende i nie zauwazylam loga jej firmy (gdzie jest w jakim kraju to sie przypatrze)

W Boliwia -Powrót -ostatni poziom -walka z Amandą i jej potworem.

P.S. Ja niemiła? Oj to jeszcze niemiłej odpowiedzi na posta nie widziałaś. :P Byłam całkiem miła. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
The Darkness 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 201
Location: Chełmża
Posted: 06-07-2009, 10:47   

Mi obie panie się bardzo nie podobają. Nie wiem czemu ale mi się zdaje że po przemieniali ich twarze. Gdy patrzę na Amandę to widzę Natle z TRA. W ogóle gdzie się podział tatuaże Amandy ? A co do Natli to jest tragiczna. Jakim cudem znowu ma skórę ? Jest straaaasznie za wysoka i coś w klatce piersiowej jej dodali XD Ogólnie rzecz biorąc tragedia -_- a tak uwielbiałem te panienki w poprzednich częściach :( (
_________________


 
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 06-07-2009, 15:46   

The Darkness wrote:
A co do Natli to jest tragiczna. Jakim cudem znowu ma skórę

A grałaś w Lara Shadow dodatek do TRU???
[spoiler:9d771a2b12] Tam jest maszyna regenerująca w której Natla chciała się zregenerować po wykąpaniu się w tej niebieskie cieczy więc po wykąpaniu w lawie pewnie też się w niej zregenerowała :) [/spoiler:9d771a2b12]
_________________
 
 
The Darkness 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 201
Location: Chełmża
Posted: 07-07-2009, 12:10   

janek04 wrote:
The Darkness wrote:
A co do Natli to jest tragiczna. Jakim cudem znowu ma skórę

A grałaś w Lara Shadow dodatek do TRU???
[spoiler:6589c2a487] Tam jest maszyna regenerująca w której Natla chciała się zregenerować po wykąpaniu się w tej niebieskie cieczy więc po wykąpaniu w lawie pewnie też się w niej zregenerowała :) [/spoiler:6589c2a487]


Jak już to GRAŁEŚ. Nie nie grałem gdyż nie mam X360 a szkoda. Jestem ciekaw czy w kolejnej części znowu pojawi się Amanda ;P Fajnie by było tylko gdyby znowu ładna była ;P
_________________


 
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 10-09-2009, 14:57   

No właśnie xd Moim zdaniem w TRU Amanda jest piękna :) (A przynajmniej tak mi się wydaje :P ) Oby w następnych wersjach też była taka "piękna" ...

A Do Natli to muszę powiedzieć że wyładniała :) :) Moim zdaniem ładnie wygląda w krótkich związanych włosach i tym szpitalnym ubraniu.. Heh :pozdro:

[ Komentarz dodany przez: e_g: 10-09-2009, 15:56 ]
W następnych wersjach nie będzie tak piękna, bo jej po prostu nie będzie :p
_________________
Bring Me To Life
 
 
Denerith 
Nowicjusz



Joined: 02 Sep 2009
Posts: 20
Posted: 10-09-2009, 16:47   

Szalona101 wrote:
Moim zdaniem w TRU Amanda jest piękna :)


Według mnie, wręcz przeciwnie ;) Może i jest taka... No, nie wiem xP Bardziej dopracowana (?) ale według mnie, lepsza była w TRL. Z Natlą jest przeciwnie. A co do tego, czy pojawi się któraś z nich jakimś cudem w następnej części, to uważam, że to będzie przesada. "Główne postacie" w trylogii, to były właśnie Lara, i ów dwie panie. Po co ciągnąć wątek o nich przez tyle części? To by się stało trochę... Nudne. Lepiej będzie, jak poznamy nowych wrogów, Natla niech już lepiej "śpi na wieki", a Amanda... Nie wiem, może założy rodzinę? xD
_________________

 
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 11-09-2009, 15:24   

No masz racje może "piękna" to za mocne słowo :) Ale (może to z powodu grafy) myślę że w tru jest ładniejsza ... Prawda te tatuaże mi się podobały ale no cóż.. Amanda jest jednym z moich ulubionych bohaterów głównych i mam nadzieje że będzie w następnej części :D

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 11-09-2009, 15:32 ]
NIE będzie jej w następnej części. Trylogia Legend - Anniversary - Underworld została szczęśliwie zakończona.
_________________
Bring Me To Life
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 11-09-2009, 16:15   

To, czy Amanda wróci, to zależy tylko i wyłącznie od twórców. A póki co w dziewiątce na pewno nie ma co na nią liczyć. A i w dalekiej przyszłości też nie ma się na co nastawiać(przynajmniej na razie).
Zresztą co mogłaby robić?
 
 
K.C.T.R 
Nowicjusz


Joined: 11 Oct 2009
Posts: 29
Posted: 11-10-2009, 09:16   

A teraz to pewnie Amanda będzie brała się za wielką przyjaciółkę Lary,bo panna gotycka uratowała ją przed klonem ;//(z tego co pamiętam ;) ).Jeśli kryształki opiorą się na czymś takim,no to ja chyba zrezygnuję z kupna TR9.Chociaż i tak pewnie nie będzie na PS2 ;P .Co do Natli-szkoda że się nie okazało że to właśnie ona włada Avalonem ;) .

[ Komentarz dodany przez: e_g: 11-10-2009, 10:50 ]
A teraz niech pani zacznie czytać poprzednie posty z dyskusji, by dowiedzieć się, że szanse powrotu Amandy w jakiejkolwiek formie (no, może jako jakiś easter egg, zdjęcie Amandy w domu Lary z powbijanymi rzutkami) są bardzo znikome.

Witamy! :)
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 14-10-2009, 13:31   

Amanda bardzo podoba mi sie w TRU (ma dopracowane włosy nie to co w TRL)chociaż brakuje mi tatuaży
Co do Natli to wygląda o wielie lepiej (bez ohydnego makijazu, i w ogóle wTRU),odstrasza mnie jej wzrost i kombinezon , chociaż nie kombinezon mi się podoba pasuje do jej więziennego życia w szklanej kapsule
Czy któraś z nich wróci ,myśle że raczej NIE, bo Amanda (CHYBA) :??: ginie w alternative ending a Natla rozpływa sie w Eitrze w zakończeniu dodatku do gry LS(to było przerazające , jak to zobaczyłem ....) :wymiot:

Co do Natli to co myślicie o jej jakże "uroczym" :D wizerunku w LS?
PS: następna część gry będzie przeciez o młodościi Lary kto wie czy nie ujrzymy Amandy w jakimś filmiku jako jej dawną przyjaciółkę :!!:
Co do wszystkich komentarzy o Natli że się zmieniła ,że nie ma śladów po walce itp. to się nie zgadzam . Nie zapominajmy ,że NAtla NIE JEST CZŁOWIEKIEM. W TRU jest po prostu bardziej zadbana ,przeciez gdy się "odradzała" (bo myślę ,że tak było) to nie mogła od razu zapuścić pół metrowych szponów i kudłów do ziemi. Co do skrzydeł nie wiem czemu są szare a nie czarne , może Natla po kazdym odrodzeniu wygląda młodziej ( bo w TRU wygląda znacznie młodziej niz w TRA) ;)
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 15-10-2009, 13:30   

Tak, ale alternative ending ostatecznie zostało wycięte, oficjalnie go nie ma, więc Amandzie nic się nie stało. A gdyby było, to widać przecież, że Lara wcelowała w jej nogę, więc ją tylko zraniła. Chociaż z drugiej strony jak ranna Amanda by sobie poradziła sama na śnieżnym i zimnym pustkowiu?
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 15-10-2009, 17:50   

pza tym Amanda (gdy sie lepiej przyjrzymy) próbuje wstać co w konsekwecji kończy się zlamaniem nogi
..nie miała szans ;(

[ Komentarz dodany przez: e_g: 15-10-2009, 20:13 ]
Ok, na tym kończymy ewentualne roztrząsanie sprawy Amandy i jej życia / nie życia.
 
 
Kawka 
Nowicjusz



Joined: 26 Oct 2008
Posts: 18
Posted: 04-11-2009, 18:57   

Grając po raz pierwszy w TRU trochę się zawiodłam wyglądem Amandy - fakt, ma doroślejszą twarz i bardziej dopracowaną, ale... po trosze kojarzy mi się z wyschniętą żabą - ma za szerokie usta, aż nadto szczupłą twarz. Crystalsi mogli dodać jej włosom nieco więcej objętości. Co do figury nie mam zastrzeżeń.
Natomiast Natla w porównaniu do TRA wygląda o niebo lepiej. Przyjemnie było patrzeć na jej twarz a nader wysoki wzrost podkreślił jej boskość :) . Z początku nie byłam przekonana co do jej krótkich włosów i dość osobliwego stroju, ale teraz nie przeszkadza mi to:D
_________________
Głupią piosenkę śpiewamy!
I przy śpiewaniu biegamy!
Po co śpiew ten my nie wiemy!
Słowa nie chcą się porządnie rymować!
 
 
Katka 
Nowicjusz


Joined: 21 Sep 2009
Posts: 23
Posted: 14-11-2009, 17:45   

Tak, ja też rozczarowałam sie wyglądem Amandy.Bardziej podobała mi sie w Legendzie, chciaż tam jej włosy były tragiczne ;) . Ale w TRU była taka dziwna. Co do Natli, w Anniversary pezypominała mi ..szczura? Cos takiego. W Underworldzie nareszice była taka, jak ją sobie wyobrażałam.
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 14-11-2009, 22:55   

"szczura" DOBRE :!!: według mnie Natla jest super w TRU ale to niejest ta sama zła Natla (wygląd) dopiero w LS jej wizerunek podkreślił jej charakter :fire: . Ale wracając do jeszcze nie zgniłej poprostu Natla (wTRU) jest zbyt "urodziwa" ;) :P
Amanda :to samo co powyżej jest taka no jagby 'sweet girl' tatuaże podkreśliły by jej osobowość (może były robione chenną :hehe: ) co do włosó racja w TRL ma ichh jagby więcej .Zęby amandy w TRL wyglądały troche dziwnie niby takie białe ale tak jagby zepsute wygląda to tak jagby nie miała języka tylko czarną dziurę, dlatego w
TRU cenie sobie jej twarz (może rzeczywiście jest troche za długa ..ale nie przesadzajmy
PS: jaka wyschnięta żaba :??:
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo