FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Prince of Persia
Author Message
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 09-03-2009, 20:45   

MekCal wrote:

[ Komentarz dodany przez: e_g: 09-03-2009, 16:39 ]
Dwa Trony lepiej sobie daruj. Kompletna porażka.

Ni przesadzaj Dwa trony był nawet na poziomie. Jednak według mnie stanowczo za krótkie.
Co do Duszy Wojownika to jak najbardziej polecam. Według mnie najlepsza część trylogii. Różnisię od ,,Piasków.." tym że jest znacznie mroczniejsza no i ubisoft skupił sie tym razem o wiele bardziej na walce.
EDIT . O i chciałem spytać czy warto kupić tą nową część Prince'a?
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
czesio-5 
Nowicjusz



Joined: 01 Feb 2009
Posts: 20
Posted: 19-04-2009, 12:17   

A to moje zdanie na temet ostatniej części przygód wariata jakim jest Książe Persji (z moją mamą mówimy na niego vel Princu. "Ej Madzia, idę zagrać w Princa :P " )

Gra podobała mi się bardzo. Kreskówkowa grafika, fabuła, Elika :jumper: i Konkubina - tak lubie z nią walczyć :D Tylko zakończenie do dupy. Miałam do wyboru uzdrowienie krainy lub przywrócenie do życia naszej kompanki i rozwalenie miasteczka :D Wybrałam to drugie. Dostałam drgawek, palpitacji, zawału, wylewu ... Taa, kup dodatek to się dowiesz, co było pod koniec 1000500100900 części Prince of Persia.
Z tym dodatkiem to też gniot. Jeśli ktoś wybrał śmierć Eliki, to niby skąd ma wiedzieć, dlaczego kraina się 'rozpiżyła" ??
Po 10 dniach żmudnej wędrówki z moimi dwoma wirtualnymi towarzyszami, pod koniec gry zaczęłam wrzeszczeć : "Co to ma być ... czemu Princu umiera ..." itp.
Hrithik_Roshan, ja też czuję się oszukana zakończeniem. Daliby to jedno, zniszczenie perskiej krainy i ciul. Zapewniam Was, moje drogie dziatki :mrgreen2: że kontynuacja gry z księciem na czele jest NIEMOŻLIWA. Być może wyjdzie tylko dodatek. No, to koniec.

Adije, lecę do kina :narka:
_________________

 
 
trójka 
Student



Joined: 14 Jul 2008
Posts: 43
Posted: 26-04-2009, 09:56   

O bosz widziałam zakończenie dodatku i coś mi się nie wydaje, że na tym 1 dodatku się skończy... Gdyby był na PC to bym kupiła, a konsoli nie mam ;(
Jak zobaczyłam zakończenie Prince'a to myślałam, że mnie coś trafi... Mój biedny tata musiał wysłuchiwać wyżalań nt. głupiego zakończenia xD
_________________
...
 
 
Al Arab 
Praktykant



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 148
Location: London
Posted: 17-05-2009, 01:30   

Wlasnie od 3 godzin ciesze sie Prince of Persia.Zreszta pierwszy,w jakiego gram.Ogolnie wrazenia na poczatek bardzo pozytywne.Co do tych ziaren swiatla;po uzdrowieniu kazdej lokacji pojawiaja sie,ale nie da sie ich wszystkich zebrac za pierwszym razem.Do kilku probuje sie dostac,lecz bez powodzenia.Uaktywnilem czerwony emblemat na placu kolo swiatyni,wiec moge go uzyc w innych lokacjach.
Piszecie,ze podobno zakonczenie nijakie?Zadnych spoilerow nie czytalem,wiec dam sie zaskoczyc.Pewnie oznacza to,ze kontynuacja historii powstanie na 100%
_________________
Czy jest moze suchy chleb dla konia?...
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 15-11-2009, 21:31   

Co ja mogę powiedzieć o nowym księciu? No wiec od wczoraj w niego gram. Uzdrowiłem wszystkie pierwsze 4 żyzne pola. Ziarna Światła są... zbędne. Trzeba je zbierać i w ogóle... Ciekawa animacja, przy chodzeniu po ścianach po tych hm... "zaroślach". Elika trzyma się ciebie jak ukochanego co zaraz ma jej uciec ^^. Jestem grą jak na razie zadowolony. Mam takie pytanko :P Jest jakiś wątek miłosny? To mnie ciekawi.


Jak widzicie, I am fan, xD . Grałem we wszystkie części.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 16-11-2009, 20:32 ]
Fan? Najwyżej w tym tłumaczeniu to tyś jest wentylator!
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 01-12-2009, 17:23   

Czyżby szykował się nowy Prince? Prince of Persia: Zapomniane Piaski
Ciekawi mnie czy będzie to kontynuacja przygód księcia i Eliki, czy Ubi ma zamiar wydać gniota na podstawie filmu ;)

EDIT:
Quote:
Wydanie będącego w fazie deweloperksiej Prince of Persia: The Forgotten Sands™ zaplanowano na maj 2010. Nowa cześć serii będzie nawiązywać do fabuły Prince of Persia® Sands of Time.
:O źródło :arrow: KLIK
Co stało się z Eliką i "nowym" księciem? Wygląda na to, że się nie dowiemy. Miała być nowa trylogia...
_________________
 
 
uciu999 
Podróżnik


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 255
Posted: 03-12-2009, 17:35   

Luthien wrote:
czy Ubi ma zamiar wydać gniota na podstawie filmu ;)


Gra na podstawie filmu, który jest adaptacją gry? Nie sądzę :)

Powrót do trylogii, która podobno była zakończona wydaję się dosyć ryzykownym posunięciem. Chyba że Ubi jakoś zgrabnie połączy Pisaki Czasu z wątkami z nowego Księcia, co mogłoby być dość ciekawe. Ale jeżeli premiera miałaby być już w maju nowe informacje powinny spływać w miarę często (oby).

Tymczasem potwierdzono pecetową wersję Zapomnianych Piasków :arrow: klik
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 03-12-2009, 17:38   

Data wydania gry zbiega się idealnie z premierą filmu - no chyba nikt nie jest na tyle naiwny, żeby sądzić, że to przypadek. Zwłaszcza, że fabuła Piasków została już opowiedziana, zamknięta, domknięta itd; nie wiem co jeszcze z tego można jeszcze niby wycisnąć.
Dodajmy, że Ubi specjalizuje się w wydawaniu gier na licencji filmów i seriali :p
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 13-12-2009, 10:18   

uciu999 wrote:
Gra na podstawie filmu, który jest adaptacją gry? Nie sądzę

Coś mi się wydaje, że tak będzie ;) Prince of Persia: The Forgotten Sands Exclusive Debut Trailer HD
_________________
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 13-12-2009, 16:21   

Ten trailer wygląda jaki FMVki w grach sprzed 10. lat. Widać, że nie mają jeszcze nawet gotowego silnika, skoro nie pokazali nic z gameplayu. Ja nie wiem jak oni chcą zdążyć z launchem na maj - pewnie zaraz przesuną na koniec 2010. Mogli sobie darować pokazywanie czegokolwiek, bo zniechęcili tym "trailerem" większość ludzi.
_________________
  
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 13-12-2009, 16:27   

No ja akurat nie spodziewałbym się, że sama gra będzie wyglądała lepiej niż ten trailer :p Wydadzą gówno na podstawie filmu niezależnie od tego, jak kiepskie by nie było i dam sobie rękę uciąć, że choćby się waliło, to wypuszczą to na równi z premierą kinową.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 13-12-2009, 21:14   

Tylko po co wydawać grę, która powstała na podstawie filmu, który z kolei powstał na podstawie gry i to wszystko nadal pozostaje w granicach Ubisoft?? To się nie trzyma kupy. Przecież to niedorzeczne - i nie sądzę by zamierzali zrobić remake POP SoT tylko po to by był w Next Genie...
Ubistoft działa w tej materii irracjonalnie...
Nie kumiem i nie będę się wypowiadał dopóki nie zobaczę gameplay'a...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
uciu999 
Podróżnik


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 255
Posted: 14-12-2009, 22:00   

Wypłynęły nowe informacje na temat Zapomnianych Piasków, z których jasno wynika, że jednak nie będziemy mieli do czynienia z gniotem na podstawie filmu. Z resztą nawet z marketingowego punktu widzenia, gdyby Ubi pokusiło się o taką niespodziankę, strzeliłoby sobie gola do własnej bramki niszcząc tak dochodową i solidną markę.

Owe info :arrow: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49555
 
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 31-01-2010, 19:22   

Jak będzie na podstawie filmu, to to będzie fatalny gniot. Mieliśmy już Piaski czasu grę, no i będziemy mieli film. Po co znowu gra na podstawie filmu? Wspomniany nextgenowy Sands of Time będzie jeszcze większą porażką, chyba, że będą chcieli przypomnieć co zdarzyło się SoT, by później wydać grę powiązaną jakoś z tymi PoPem.. To jest bez sensu, aczkolwiek na pewno zagram w tą część ;-)

[ Komentarz dodany przez: e_g: 31-01-2010, 20:51 ]
Nowy POP ma być podsumowaniem wydarzeń z pomiędzy SOT oraz WW, a nie remakiem pierwszej części, czytaj ze zrozumieniem.
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 12-04-2010, 17:44   

Właśnie skończyłam Prince of Persia 2008 -oprócz samej gry przeszłam też DLC.
Jestem bardzo zadowolona z gry, choć nie przeczę że miejscami gra dała mi w kość -głównie z powodu nędznej koordynacji palców. ;) Nie no miejscami to było masakrowanie przycisku X- aż mnie opuszki palców bolały. :P
Fabuła całkiem przyjemna, lokacje ciekawe.Był to mój pierwszy PoP -nie liczę nieśmiałych prób z pierwszym PoPem (teraz sobie w końcu go przejdę dzięki Classic na XBLA). Początkowo miałam sporo problemów ze sterowaniem -cóż przyzwyczajona byłam do bardziej skomplikowanego sterowania. :hehe:

Co do tego kontrowersyjnego zakończenia to może się takie wydawać na pierwszy rzut oka, ale potem wiele się wyjaśnia i doskonale widać dlaczego Prince wybrał Elikę zamiast pięknego świata bez Ahrimana.

Co do epilogu to nie był jakimś nadzwyczajnym dodatkiem jeśli chodzi o fabułę, ale trochę rozjaśnił sprawy między Eliką a Księciem oraz ich dalsze cele.
A i żeby było jasne to w Epilogu [spoiler:02ba517f2f]Elika nie mówi że musi sama ocalić swój lud, lecz ripostuje że wie iż sama sobie nie poradzi w tej walce i dlatego musi odnaleźć swój lud.
"Prince: Elika? You can't do this alone!
Elika: I know... That is why I must find my people"[/spoiler:02ba517f2f]

A co do kontynuacji PoP08 to z tego co słyszałam będzie a nawet jak wspomniał ktoś związany z Ubisoftem sequel jest już dawno w produkcji. :)
Mam nadzieję że tak właśnie jest i że po premierze PoP TFS usłyszymy coś o kolejnej grze z tego uniwersum.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 15-04-2010, 09:40   

Asyenna wrote:
Mam nadzieję że tak właśnie jest i że po premierze PoP TFS usłyszymy coś o kolejnej grze z tego uniwersum.


Ciekawy jestem, kiedy to będzie :D . Musieliśmy trochę poczekać na wieści o The Forgotten Sands, (2 lata...), poczekamy może jeszcze z jeden, dwa na sequela PoPa08.

Asyenna wrote:
Co do tego kontrowersyjnego zakończenia to może się takie wydawać na pierwszy rzut oka, ale potem wiele się wyjaśnia i doskonale widać dlaczego Prince wybrał Elikę zamiast pięknego świata bez Ahrimana.


Czy wyjaśnienie tego kontrowersyjnego zakończenia jest w DLC, czy można domyślić się na podstawie samej gry? :P Gdybyś mogła, powiesz, jak się skończyła akcja? Nie mam dostę[u do Xbox'a i już raczej nie będę mieć...
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 15-04-2010, 11:38   

Quote:
Ciekawy jestem, kiedy to będzie . Musieliśmy trochę poczekać na wieści o The Forgotten Sands, (2 lata...), poczekamy może jeszcze z jeden, dwa na sequela PoPa08.

Nie mam pojęcia. Jednak osoba która podała informacje na temat sequela stwierdziła że jest on w produkcji dłużej niż TFS. Mnie osobiście wystarczyłoby gdyby padło zwyczajne potwierdzenie tych wieści a na samą grę mogę poczekać. :)

Adamaru wrote:
Czy wyjaśnienie tego kontrowersyjnego zakończenia jest w DLC, czy można domyślić się na podstawie samej gry? Gdybyś mogła, powiesz, jak się skończyła akcja? Nie mam dostę[u do Xbox'a i już raczej nie będę mieć...

Trochę poczytałam na temat zakończenia i w końcu zrozumiałam że to wszystko miało wielki sens i nie było tak bezsensowne jak się zdawało.
Owszem napewno miłość Księcia do Eliki miała pewnien wpływ na jego decyzję ale nie do końca o to tylko chodziło. :)
[spoiler:49934394e9]W samym DLC Prince tłumaczy Elice wiele że musiał ją ratować gdyż jej ofiara byłaby tylko na rękę Ahrimanowi. Jednak Elika jest rozgoryczona i zła więc mu nie wierzy, straciła wiarę w sens walki. Szczerze mówiąc aż mnie to czasem irytowało. ;) Zamienili się podejściem -teraz to on przekonuje ją o konieczności i możliwości pokonania zła.
Samo zakończenie DLC było takie jak zacytowałam w poprzednim spoilerze -Elika odeszła poszukać innych Ahura.
Jednak cała idea takiego a nie innego zakończenia wynika z faktu, iż od pewnego momentu książę zdał sobie sprawę, że to co miało być końcem Ahrimana stałoby się w istocie tylko chwilowym (pojęcie względne, bo mogłoby to trwać nawet 1000 lat, ale cóż to dla boga) zamknięciem. A śmierć Eliki byłaby wybawieniem dla zła gdyż wówczas nie byłoby już nikogo kto mógłby go powstrzymać.
W czasie gry Elika ma wizje które jak sama twierdzi nie pochodzą od Ahrimana lecz od Ormazda. Jedna z wizji dotyczy jej śmierci i w niej pojawia się informacja o przywróceniu Eliki do życia a co za tym idzie uwolnieniu Ahrimana. Jest to więc podpowiedź dla Księcia -śmierć Eliki nie jest celem dla Ormazda.

W samym DLC Książę wiele razy zwraca uwagę Elice na fakt iż ścigający Ahriman zbyt się na nich koncentruje, że zbyt mu zależy na tym aby przeciągnąć ich na swoją stronę. Czyżby się ich bał? Czy to możliwe że ta jego pozorna wolność nie jest jeszcze tak ostatecznie przyklepana i jednak można go pokonać.
Elika nie jest przekonana przez długi czas, twierdzi że Ahriman jest poprostu jeszcze słaby i stąd jego obawa, albo że chce się zemścić.(w sumie to powinien być wdzięczny bo w końcu został uwolniony). Jednak czyż jako bóg nie posiada o wiele większej mocy niż oni, zwykli śmiertelnicy? A może nie są tacy zwykli i wcale nie przypadkiem się spotkali. Faktem jest że mimo iż świątynia została zniszczona to Elika (twierdziła że jej moc pochodzi właśnie ze świątyni) nadal ma moc i co więcej może ona w DLC użyć zupełnie nowej mocy -z tego wynika jak sugeruje Książę, że moc jest w niej samej.[/spoiler:49934394e9]

Mam nadzieję że udało mi się rzucić trochę światła na zakończenie i że nie zaplątałam się w wywodach. ;)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 15-04-2010, 16:42   

Quote:
Zamienili się podejściem -teraz to on przekonuje ją o konieczności i możliwości pokonania zła.


No nie, nie wyobrażam sobie Eliki tracącej nadzieję o pokonaniu Arymana. Zawsze to ona mówiła Księciu, iż musi się skupić na tym co robi, by zniszczyć boga, a tu taka załamka.

Quote:
Jednak czyż jako bóg nie posiada o wiele większej mocy niż oni, zwykli śmiertelnicy?


Coś mnie się nie wydaje, że Elika jest zwykłym śmiertelnikiem, w końcu ma moce Ormazda, cóż nie pochodziły one nawet ze świątyni, która była zniszczona, a jak sama powiedziałaś, moce tkwiły w samej Elice. A jeśli bał się Eliki, to widać miał powód.

Zastanawia mnie sam udział w tej historii samego Księcia. Praktycznie wiele pomógł Elice, w podróży po żyznych polach, ale to ona w grze wspierała go i karciła, a tutaj widzę, że w DLC to on miał większy udział mentalny w ponownym pokonaniu Arymana. Chociażby wspomniane "[...]teraz to on przekonuje ją o konieczności i możliwości pokonania zła.".
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 15-04-2010, 17:00   

Adamaru wrote:
No nie, nie wyobrażam sobie Eliki tracącej nadzieję o pokonaniu Arymana. Zawsze to ona mówiła Księciu, iż musi się skupić na tym co robi, by zniszczyć boga, a tu taka załamka.

[spoiler:e25aa4ac43]Elika była przekonana iż celem jej życia jest zapieczętowanie Ahrimana. Dlatego gdy Książę ją uratował a tym samym uwolnił złego boga poczuła że wszystko to nie ma sensu -że zniszczył jej wysiłek.[/spoiler:e25aa4ac43]
Adamaru wrote:
Coś mnie się nie wydaje, że Elika jest zwykłym śmiertelnikiem, w końcu ma moce Ormazda, cóż nie pochodziły one nawet ze świątyni, która była zniszczona, a jak sama powiedziałaś, moce tkwiły w samej Elice. A jeśli bał się Eliki, to widać miał powód.

Tak, zgadzam się z tym. Dlatego tak przekornie o tym napisałam -pozory mogą mylić. :)
Myślę też że sam Książę nie jest ot takim sobie zwykłym złodziejem. Ktoś na jednym forum napisał że Książę najpewniej został skierowany przez Ormazda do pomocy Elice.
Chwilami, podczas konfrontacji Ahrimana z Eliką i Księciem odniosłam wrażenie że boi się ich obojga.

A co do Ahrimana to:[spoiler:e25aa4ac43]może nie wyraziłam się zbyt jasno ale on wcale nie został w DLC pokonany. W DLC Elika i Książę trafiają do podziemnego pałacu z którego muszą uciec Ahrimanowi. DLC kończy się w momencie gdy wydostają się na zewnątrz. Wówczas Elika opuszcza Księcia a Ahriman szepce w ciemności o przygasaniu światła. [/spoiler:e25aa4ac43]
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
uciu999 
Podróżnik


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 255
Posted: 25-04-2010, 12:09   

Pojawiły się wymagania sprzętowe pecetowej wersji "Zapomnianych Piasków":

[spoiler:671a1b5546]Wymagania minimalne:

* System operacyjny: Windows XP/Vista/7
* Procesor: dwurdzeniowy Pentium D 2,6 GHz lub AMD Athlon 64 X2 3800
* RAM: 1GB (XP), 2GB (Vista/7)
* Karta graficzna: kompatybilna z DX 9.0c i Shader Model 3.0, z 256 MB pamięci RAM na pokładzie
* HDD: 8 GB
* Internet: 128 kbps lub szybszy

Wymagania zalecane:

* Procesor: Core 2 Duo 2,2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 4400
* RAM: 2GB (XP), 4GB (Vista/7)
* Karta graficzna: kompatybilna z DX 9.0c i Shader Model 3.0, z 512 MB pamięci RAM na pokładzie
* Internet: 128 kbps lub szybszy

Wspierane karty graficzne:

* GeForce 6800. 7800, 8800, 9800, 100, 200, GTX
* Radeon X1600, HD 2000, HD 3000, HD 4000, HD 5000

[/spoiler:671a1b5546]

Wydaje się, że wymagania nie są zbyt wygórowane. Tym lepiej dla posiadaczy trochę starszych komputerów.

Na koniec ciekawy filmik z mocną dawką gameplaya: [KLIK]. Filmik zawiera kilka nowych informacji (chyba, że coś przeoczyłem :) ). Niestety jest w całości po angielsku.
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 23-05-2010, 11:45   

Ktoś z was już grał może w TFS? Ja jak narazie się przymierzam -zachęcająco wygląda na wydanych materiałach.
Byłam też na PoPie w kinie i przez to mam jeszcze większą chętkę na grę, choć twarz Księcia nie zachęca. :P
Podzielcie się wrażeniami z gry. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 23-05-2010, 12:58   

Asyenna, ja gram :D Mam Zapomniane Piaski od czwartku. Gra się przyjemnie, otoczenie nieźle się prezentuje (początek tylko jakiś taki nijaki :P ). Ta część bardzo przypomina Piaski Czasu i póki co, poza księciem (a raczej jego facjatą i jego ociężałymi ruchami) nie mam jej nic do zarzucenia :)
_________________
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 06-06-2010, 12:47   

Prince of Persia: Zapomniane Piaski

20 maja na zajęciach miałam telefon od kuriera, że czeka na mnie pod domem z nowym POPem. Nie mogłam się doczekać końca ćwiczeń, by móc położyć swe łapska na księciu i jego nowych przygodach. Po odebraniu przesyłki niezwłocznie zasiadłam przy konsoli i odpaliłam grę.
Początek rozgrywki ogólnie mało ciekawy. Książę zastaje zamek w czasie bitwy i by móc dostać się do swojego brata, musi rozprawić się z żołnierzami stojącymi mu na drodze. Księciunio wydaje się być trochę ociężały, co początkowo troszkę irytuje. Do spotkania z Malikiem gra może znudzić. Jest dużo elementów zręcznościowych, ale bez mocy – które otrzymamy później – jest po prostu nudno.
Nie chcę za dużo tu, z i tak przeciętnej fabuły, zdradzać, więc napiszę tylko tyle, że brat księcia nabroi, a my będziemy musieli po nim posprzątać. Nie będziemy jednak w walce osamotnieni ;) . Z biegiem gry otrzymamy moce, które wraz z elementami zręcznościowymi sprawiają, że gra robi się naprawdę ciekawa. [spoiler:2a6bc92ab8]Możemy m.in. cofać czas, zamrażać wodę, czy przywoływać wspomnienia o miejscach, które uległy już zniszczeniu. Zamrażanie wody jest jednak najlepsze :D [/spoiler:2a6bc92ab8] W czasie gry czuć klimat Piasków Czasu, co z pewnością jest dużym plusem tej gry.
Graficznie Zapomniane Piaski trzymają poziom. Widać, że jest to silnik z Assassin’s Creed 2, ale miałam wrażenie jakby to właśnie AC2 prezentowało się lepiej. Wspomniane na początku gry mury obronne zamku prezentują się nad wyraz przeciętnie, ale na szczęście im dalej tym gra wygląda znacznie lepiej.
Trofea/Osiągnięcia w grze nie powinny nikomu sprawić problemu. Jest kilka irytujących, jak np. wykonywanie pod rząd 30 skoków z głowy jednego przeciwnika na głowę innego (nasz bohater lubi sobie czasami skoczyć nie tam gdzie chcemy przez co zeskakuje z przeciwników). Platynę/calak można zrobić przy pierwszym przechodzeniu gry.
Pierwszy raz w POPie dodano arenę z wyzwaniami na wzór tych z God of War. Ich poziom jednak pozostawia wiele do życzenia. Są po prostu za proste. We wspomnianych GoWie wielokrotnie miałam ochotę rzucić padem w kąt przy wykonywaniu odpowiednich zadań.
Podsumowując, z pewnością nie jest to gra startująca do tytułu Game of the Year, jednakże jest to pozycja, przy której miło spędzi się czas :) .
_________________
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 07-07-2010, 21:00   

Yhm, coś tu chyba nie tak ^^". Czy to jest bug, czy tak miało być? Już chyba dziesiąty raz przechodzę tą grę, a tutaj takie coś... Khm.
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 07-07-2010, 21:54   

Dzięki Luthien - zastanawiałem się czy warto tym tematem się zainteresować. Jestem fanem klasycznej trylogii i ciekawi mnie jak się to ma do oryginalnych trylogii SOT. Moim zdaniem nie powinni psuć trylogii i wciskać w pomiędzy części jakąś osobną grę, niemniej jednak bardziej niż POP Zapomniane Piaski ciekawi mnie nadchodzący Aassins Creed więc nie wiem czy w ogóle warto wydać kasę...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo