FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Fan film
Author Message
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 22-09-2007, 14:20   

wrzucajcie juz wrzucajcie :D
bo czekam z niecierpliwoscia na Wasz film hah :D
bo bez kitu to jest genialne :D

:pozdro: :wotr:
 
 
 
Obiwan 
Nowicjusz



Joined: 13 Feb 2007
Posts: 12
Location: Szczecin
Posted: 22-09-2007, 16:02   

Oki myślę że dziś wieczorem (albo dziś w nocy) bedzie można oglądac film.
powiem tylko ze trwa on 40 minut ! (liczac z napisami i scenką po nich)
i niestety niewykluczone że pewne linie dialogowe będe musiał podać tu gdyż nie jestem pewien ale isttnieje prawdopodobieństwo że tekst nie bedzie widoczny na małym youtubowym ekraniku (fiom był robiony z myślą o odtwarzaniu go na dvd :) ) a przynajmiej częśc tekstu.

PS: nienastawiajcie się prosze na coś lepszego bo możecie się zawieść, film jest nieco inny w stylu od poprzednika.
_________________
bla bla bla bla bla
 
 
 
Obiwan 
Nowicjusz



Joined: 13 Feb 2007
Posts: 12
Location: Szczecin
Posted: 22-09-2007, 23:36   Już jest :D

TOMB RAIDER 3 JUŻ JEST ! (niestety dość niefortunnie podzielony bo scena po napisach musaiała pójść jako osobna część ale kit z tym)
part 1 http://pl.youtube.com/watch?v=g5-F5wwbi-Q
part 2 http://pl.youtube.com/watch?v=x5rx5YUt-9M
part 3 http://pl.youtube.com/watch?v=BHib1BkQFq8
part 4 http://pl.youtube.com/watch?v=VqjqjR4O0Q0
part 5 http://pl.youtube.com/watch?v=XREqsLvj12U (scena po napisach)

a tu plakat na deser :p http://img218.imageshack....e=postercj1.jpg

aha gdyby ktoś miał problem z rozczytaniem sie co mói sparrow kiedy gada z larą to tutaj podaje ten dialog
-Ostanio jednak bracia zaczeliw niewyjaśnionych okolicznościach znikać jeden po drugim, zanim się zorientowaliśmy co się dzieje nieznani sprawcy wyeliminowali wiekszość z niewielkiego bractwa. Uważamy że sztylety jest zagrożony ze strony tych samych sił. Nic jednak nie możewmy zrobić – zabezpieczyliśmy się tak dobrze że w raz ze smiercią kilku braci straciliśmy łączność ze sztyletem. Jedyna wskazówka która nam pozostoła to te klucze, jednak nie jesteśmy w stanie odtworzyc drogi sami i potrzebujemy pomocy kogoś zaufanego. Twojej pomocy. Ty wybrałaś odpowiedni klucz więc jesteś tą wybraną.
_________________
bla bla bla bla bla
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 23-09-2007, 00:33   

Własnie skonczyłem ogladac :D Dzieki wielkie za to arcydzielo! :D

Film po prostu boski :P Troche mniej smieszny od poprzedniego, ale nadal po prostu niesamowity. Aktorki ponownie spisały sie znakomicie :D Pogratuluj siostrom! Montaż! to jest dopiero coś :D Efekty specjalne w postaci samolocika, potwora, słynny matrixowy skok >> jak na amatorski filmik bardzo pomysłowo wykonane :D Szkoda tylko, ze walka na końcu była za pomocą kijów a nie mieczy swietlnych :P Jak dziekowac Lucasowi, to własnie za miecze swietlne ;) :D Co do muzyki, świetnie dobrane utwory, z klasycznych gier TR, z obu filmów, z Supermana, z Indiany Jones, z Piratów z Karaibów, z Bondów, z Maski :P

Na koniec jedno pytanie i jedna sugestia :P

Czy macie w planach czwartą częsc TR Movie? :D Oby!

KONIECZNIE dodaj do obu filmów angielskie napisy i wstaw to na youtube w tej drugiej, English wersji. Jestem pewny, ze w ten sposób Wasze flmy staną sie bardzo znane wśród wszystkich fanów TR na swiecie, nie tylko tych polskich :D
_________________
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 23-09-2007, 13:43   

to jest mistrzostwo :D
niektore scenki to wyszly Wam tak profesjonalnie ze to szok :D
taki klimat i w ogole :D

ta swiatynia w ameryce mi sie podobała hehe :D
w ogolnie to naprawde dobra robota.. ile to trzeba bylo siedziec aby tak wszystko posklejac i zbey pasowalo do muzyki, bo momentami to naprawde scxena do muzyki idelanie byla dopasowana :D
i te efekty specjalne :P hehe.. najbardziej mi sie podobał Balet w wykonaiu Lary i tej jej wroga :P no i jak Lara na samym poczatku wrocila do domu i zaczela wyjmowac wszystko z torebki haha..

a z takich powaznych scen to najlepsza była ta w Ameryce jak Lara sie wspina i w ogole :D

Oogolnie to naprawde gratuluje pomyslui wykonania :D
o grze aktorskiej to nie mwoie no bo wiadomo ze jest rewelacyjna :D

ja tam mam nadzieje ze jeszcze wyjda jakies czesci :P


:pozdro: :wotr:
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 24-09-2007, 08:54   

xD xD xD Jebłem :D
Nie powiedziałbym, że takie znowu mniej śmieszne, bo banan mi z pyska nie schodził. Świetne wykonanie i niektóre sceny dosyć zaskakujące; mocne wejście Sparrowa :mrgreen:
Dobrze by było, gdybyście umieścili to na jakimś torrencie albo ponagrywali an DVD.
_________________
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 24-09-2007, 09:17   

Tak, ja też wczoraj nockę prawie zarwałam, żeby obejrzeć do końca obydwie odsłony TR PL :P
Chciałam po pierwsze pogratulować poczucia humoru. Prawie popłakałam się przy scenie wykładania przez Larę ekwipunku przy łóżku, :D :spoiler: a zwłaszcza jak na końcu zobaczyłam te sztućce i misiaczka! :D :D Do tego ta świetnie wpasowana piosenka, którą również Kyo użył w jednym ze swoich dzieł.
No i ta mina Prince'a, gdy się przekonał, co nabroił! :D :D
Przy okazji - wszyscy zachodzą w głowę, jaki aktor wcieli się w tę rolę w filmie kręconym na podstawie SoT, a tu proszę - model jak znalazł! :P

Po drugie, gratuluję pomysłowości i wyczucia - film śmieszy, ale humor nie jest nadmiernie przerysowany, tak bym to określiła.

No i po trzecie - pracowitości. Nawet nie sądziłam, że TR3 będzie dziełem zakrojonym na tak szeroką skalę.
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Obiwan 
Nowicjusz



Joined: 13 Feb 2007
Posts: 12
Location: Szczecin
Posted: 24-09-2007, 14:50   Danke vile

No dzięki wam wszystkim przeogromnie że tak się podoba xD !
1. Cez i slawciun - Ten tomb raide rbył robiony w zamyśle jako ostatni film z seri ale nie ukrywam że chyba nie dotrzymam słowa ;D Powoli knuję plany tr4 aczkowliek nie mam pojęcia kiedy się można go spodziewać czy za rok czy.. za dwa :/

2.K@t - z tym torrentem to nie głupi pomysł, jak tylko znajdę troche czasu to spróbuje coś ztym pokombinować. Wersja dvd wsumie też jest jaknajbardziej możliwa :)

3. No i danke raz jescze ;p , sprubuję neidługo pokombinowac jakiś prymitywny the making of zrobić :)
_________________
bla bla bla bla bla
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 12-10-2007, 19:06   

Skończyłem oglądać TR3 :D
Świetna robota.
Najpiękniejsze ujęcia w Lesie Arkońskim - Schody, Wierza, Nartura.
Ehh wyszło jakby to było w Tr Anniversary.
Czekam na dalsze części i dawajcie więcej inetersujących miejsc Szczecina :D
Osów, Skarbówek, Głębokie,Wkrzańska, Wały ??
A tak ogólnie padłem jak zobaczyłem Zurich i Bank :hehe:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Obiwan 
Nowicjusz



Joined: 13 Feb 2007
Posts: 12
Location: Szczecin
Posted: 12-10-2007, 21:38   

No póki co w Tr 4 planujemy nieco bardziej egzotyczne plenery ale kto wie...
_________________
bla bla bla bla bla
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 12-10-2007, 22:12   

Egotyczne ?
Uchyl rąbka tajemnicy :690:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Obiwan 
Nowicjusz



Joined: 13 Feb 2007
Posts: 12
Location: Szczecin
Posted: 12-10-2007, 23:29   

Póki co fabuła jest w powijakach i na dobrą sprawe wszystko zmoe się jescze zmienić więc nie będe nic konkrentego mówił jescze.. ale za to moze niedługo zapodam jakieś koncepty :D
_________________
bla bla bla bla bla
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-10-2007, 23:57   

Ja cały czas czekam na jakieś konkretne wydanie "trójki" :)
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 13-10-2007, 00:09   

Sama również byłabym wdzięczna, biorąc na wzgląd, że mój komputer się z jutubem nie polubili. Nie wiem czemu, ale kto by tam zgłębiał naturę egzystencjalną windowsów...
_________________
; p ; >>
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 13-10-2007, 12:02   

Integral ja mam to samo, jednak 3godziny ładowania i się udało obejrzeć.
Obiwan, będę czekać :690:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
siwek509 
Praktykant



Joined: 25 May 2007
Posts: 173
Location: włocławek
Posted: 21-10-2007, 16:30   

a tak odbiegając zupełnie od filmu OBIVAN'A, znalazłem takie coś.....
to jest (chba :) ) film amatorski...... ale patrząc na zawartość strony, trailery, i lokacje w jakich kręcono materiał mozna pomyśleć ze to jest oficjalna strona trzeciego filmu TR..... LINK-> http://www.tombraiderascension.com/
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 21-10-2007, 16:59   

siwek509 wrote:
mozna pomyśleć ze to jest oficjalna strona trzeciego filmu TR


No, tylko ta Lara wygląda jak Ewa Sonnet i to nie jest miłe :p
 
 
BeBe44 
Student


Joined: 27 Nov 2008
Posts: 37
Posted: 25-12-2008, 15:10   

Hmm... coś dawno nikt tutaj nie pisał, więc może odświeżę ten wątek. Jak tam prace nad 4 częścią ? Czy w ogóle będzie ?
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 30-12-2008, 15:18   

Hmm... nie wiem czy zauważyliście, ale jest zainteresowanie tym filmikiem ze strony obcokrajowców (komentarze pod filmikami)... może by tak zrobić wersje tego także z angielskimi napisami?
To taka mała sugestia ; )
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 11-10-2009, 16:16   

Ostatnio wygrzebałem na Youtube coś takiego -> http://www.youtube.com/watch?v=p4BBblccJ5c

Wartka akcja, dużo bijatyki i wysportowana Lara. Na taki film czekałem i jeszcze poczekam bo zdaje się że to jedynie trailer.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
A.Harley 
Nowicjusz



Joined: 01 Aug 2010
Posts: 3
Posted: 16-10-2010, 21:22   

witam wszystkich:)
wiem, ze nie w temacie, ale mam mały problem...chce stworzyc profil na you tube dla fanów gry TR i jest mały problem...nie moge umiescic na avatarze obrazka w formacie .gif nie wiem dlaczego... zawsze wyswietla mi sie obrazek animacji. nie odpowiadajcie "umiesc zwykłego avatara" bo ja chce miec taki oryginalny profil, a gify zachecaja wieksza ilosc ludzi ;p

Połączone


bardzo ciekawe filmy tutaj dodajecie ;)

[ Komentarz dodany przez: Integral: 16-10-2010, 21:36 ]
Edytuj posty :D
 
 
emillo97 
Nowicjusz



Joined: 29 Dec 2010
Posts: 9
Posted: 30-12-2010, 09:27   

Nie no padłem. Szkoda że zmontowane w Movie Makerze...ale i tak genialne!Mówię o części 2 TR3 obejrzę niedługo(albo po przyjeździe z Łodzi do której dziś jadę).
_________________
Zapraszam na moje Let's Playe

http://www.youtube.com/user/emillo97

Oraz serię opowiadań:
http://terminoza.blog.onet.pl/

 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo