FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Gdzie zakupiłeś/łaś lub zakupisz?
Author Message
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 17-11-2008, 12:49   

A ja cały czas się zastanawiam. TRL zamówiłam przed premierą w Cenedze no się zawiodłam bo gra dotarła do mnie sporo po premierze. Zresztą, nie do mnie jednej.
Potem przy TRA pojechałam i kupiłam w pierwszym sklepie z brzegu -Tesco.

A teraz nie wiem co wybrać. Hm...
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 17-11-2008, 13:55   

Widzę, że co komentarz odnośnie Cenegi, to raczej niepochlebny. Zaczynam się trochę martwić, bo też tam zamówiłam mój TRU przed premierą. Mam nadzieję, że tym razem staną na wysokości zadania i gra dotrze w miarę szybko, a jeśli nie, to będzie mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie.

Asyenna, a czy Cenega wyjaśniała cokolwiek odnośnie tego opóźnienia przy wysyłce TRL?
 
 
 
Alexiss 
Praktykant


Joined: 04 Apr 2008
Posts: 127
Location: Konin
Posted: 17-11-2008, 14:11   

Ja raczej kupię w sklepie Komputronik. Poprzednie dwie też tam zakupiłam i jestem zadowolona. Nie robiono żadnych problemów. A akurat tak się złożyło, że gdy składałam zamówienie na TRA i TRL nie było gier w sklepie, więc szybko je zamówiono i na drugi dzień były do odbioru. :)

[ Komentarz dodany przez: e_g: 17-11-2008, 14:14 ]
Komputronik -> drogo, drogo, taki reminder :)
 
 
 
Abdel89 
Nowicjusz



Joined: 07 May 2007
Posts: 20
Location: Gdańsk
Posted: 17-11-2008, 18:55   

Ja zamówiłem mój egzemplarz gry na empik.pl do odbioru w Gdańsku, w cenie 94,99. Co ciekawe data wysyłki zaplanowana jest na 26 listopada plus czas podróży, czyli premiera gry przypada na okolice 28 listopad, jak podało wotr, a co nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone przez cenegę (Co osobiście doprowadza mnie do szału.)
_________________
I'm very pleased to see you again, Lara.
 
 
 
kafar 
Nowicjusz


Joined: 17 Nov 2008
Posts: 7
Posted: 17-11-2008, 20:12   

Koledzy mam już TRU i mam kłopot. Mianowicie po instalacji wywala mnie z gry, co gorsza wogóle robi mi restart kompa. Tak samo miałem z wersją demo....co to może być?
Mam 2giga ramu i kartę GeForce 7300GT więc wymagania raczej spełniam.

Sory że tutaj ale nie mogłem napisać posta gdyż pisze że tylko uprawnieni mogą... :(
 
 
wodnica 
Student



Joined: 30 Dec 2006
Posts: 86
Location: inad
Posted: 17-11-2008, 20:22   

Ja pojechalam dzis do EB Games, dalam dyche zaliczki a po gre zglosze sie we srode. Powinno byc ok :) A mieszkam w Chicago, szkoda, ze to nie Kanada albo Dania, gdzie podobno sprzedaja gre wczesniej niz powinni.
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 17-11-2008, 20:45   

Quote:
Koledzy mam już TRU i mam kłopot.


Widzę, że jesteś z Polski. Wiesz, to jest pewien problem. Bo u nas nie ma jeszcze TRU. A Twój raczej z Danii czy Kanady jeszcze nie dotarł. No to cóż... będziesz przykładem dla innych.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 17-11-2008, 23:46   

ja zamawiam w Ultimie bo mam 5% rabatu i żadnych nieprzyjemnych wspomnień ;p W Empiku maja ceny z d*py ;p

Fajnie by tylko było gdyby w końcu wyjaśniło się wszystko z edycją kolekcjonerską, na której wprawdzie jakoś strasznie mi nie zależy no ale gdyby już była... :p
 
 
Ivelios 
Nowicjusz



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 4
Posted: 18-11-2008, 15:37   

Ja najprawdopodobniej zakupię TRU w sklepie Trzy kropki. Zabulę za nią 84.90zł, co się wydaje bardzo dobrą ceną. :)
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 18-11-2008, 17:03   

Do tej pory kupowałem w Media Markt, ale od ostatniego razu, kiedy nie było Edycji Kolekcjonerskiej Anniversary powiedziałem sobie, że następnym razem zrobię wyjątek i kupię przez allegro, ale dopiero jak pojawi się EK.
_________________
 
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 18-11-2008, 18:21   

Asyenna wrote:
RL zamówiłam przed premierą w Cenedze no się zawiodłam bo gra dotarła do mnie sporo po premierze.

Mam nadzieję że w tym przypadku tak nie będzie! Wydaje mi się jednak ż to z powodu wielu zamówień z całej Polski, to przecież oni wydają tą grę, nie inne sklepy które mają po 50 zamówień z całego kraju.
lathspell20 wrote:
Mam nadzieję, że tym razem staną na wysokości zadania i gra dotrze w miarę szybko, a jeśli nie, to będzie mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie.

Też mam taką nadzieję, bo to niestety też będą moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie, ale jak mówię to nie ich wina!
Abdel89 wrote:
Ja zamówiłem mój egzemplarz gry na empik.pl do odbioru w Gdańsku, w cenie 94,99.

Strasznie przepłacasz, w innych sklepach mają po 80/85 złotych.
 
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 18-11-2008, 18:34   

Kiba wrote:
Abdel89 napisał/a:
Ja zamówiłem mój egzemplarz gry na empik.pl do odbioru w Gdańsku, w cenie 94,99.

Strasznie przepłacasz, w innych sklepach mają po 80/85 złotych.


O Boże! Ale przepłaca! Starczyłoby mu jeszcze na kefir i bułki!

Ja kupuję w Media Markt, badź w empiku, oba sklepy mam w jednym centrum handlowym. Lecę do sklepu oczywiście w dniu premiery (na PS2).

Edit: Nie zamawiam w necie, bo po pierwsze- nie ufam za bardzo aukcjom internetowym, po 2- grę nabędę prawdopodobnie szybciej, niż miała by być mi ona przsłana pocztą.
 
 
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 18-11-2008, 18:56   

Hah a ja juz wyslalem wiad. do MM- Media Markt'u kiedy beda mieli TR: U na polkach swojego sklepu... Ale oczywiscie jak to sklepy, do ktorych wysyala sie e-maila milcza :D Ja kupie (mam nadzijee) swoj egzemplarz wlasnie tam, bo w Carfourze za drogo sobie licza :D (99zł)
 
 
enVy 
Nowicjusz


Joined: 18 Nov 2008
Posts: 6
Posted: 18-11-2008, 19:17   

Ja swoj egzemplarz zakupilem dzis w Usa bo tam mieszkam ^^, gra powiem jedno, zajebista..., ale jesli chodzi o trudnosc to kminienia jest wiecej niz w anniversary i to wiele wiecej:), juz jestem w Meksyku;) w świątyni thora, i coraz bardziej mi sie to podoba:)
 
 
$miki$ 
Nowicjusz



Joined: 29 Oct 2008
Posts: 6
Location: Katowice
Posted: 18-11-2008, 19:48   

A ja kupię w Saturnie xD :p oczywiście kolekcjonera... podobno w Saturnie pierwsze osoby które kupią jakąś nowość dostają prezent czy coś xD Ale tylko podobno :P
_________________
Co powiesz Lara ??
 
 
 
Domino14 
Student



Joined: 12 Sep 2007
Posts: 80
Posted: 18-11-2008, 19:51   

najpierw zaopatrze się w lepszą karte graficzną, bo mój radeon stary nie pociagnie już, dopiero potem gierke w media markt (akurat najblizej :P ).
 
 
Abdel89 
Nowicjusz



Joined: 07 May 2007
Posts: 20
Location: Gdańsk
Posted: 18-11-2008, 20:04   

Kiba wrote:
Strasznie przepłacasz, w innych sklepach mają po 80/85 złotych.


A może podać mi jakiś sklep w trójmieście gdzie w dniu premiery wejdę i zakupię grę za tę cenę?? Stwierdziłem że wolę dać w empiku 95 zł. niż płacić w sklepie internetowym 85 plus 10 zł za przesyłkę i wyglądać niecierpliwe kuriera. Podobnie zakupiłem assasin's creed za 80 zeta podczas gdy na półkach w empiku stał z a 90.
_________________
I'm very pleased to see you again, Lara.
 
 
 
Arti 
Praktykant



Joined: 06 Jul 2007
Posts: 168
Posted: 18-11-2008, 20:19   

Cóż za mojego TR:U przyjdzie mi zapłacić 107 zł, ale kurier ma go przywieźć - już raz skorzystałem z usług Masterlinka gdy zamawiałem Legendę w zeszły piątek, gra doszła w piątek, wysłana w czwartek przez gram.pl - i mam nadzieję, że grę wyślą już 27-mego, by na 28-mego mieć ją u mnie w domu ^^
_________________
Guest? Guest's dead! What the hell you know about Paraiso?!
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 18-11-2008, 20:20   

Okej, kupiłam TRU przez internet w sklepie należącym do redakcji wydającej magazyn PSX EXTREME. Wersja na XBOX 360 za 189 zł (eh, eeeeeeh.. !) Co prawda planowałam kupić w polskim, "namacalnym" sklepie, ale jak się dowiedziałam, że gra będzie ściągana z zagranicy, szybciutko zmieniłam plany.
Teraz tylko czekać i ewentualnie cieszyć się, że ja już mam, a wy nie. :p
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
Dr.Lecter 
Student



Joined: 12 Oct 2008
Posts: 36
Location: Warszawa
Posted: 18-11-2008, 20:35   

Ja standardowo zakupie w Saturnie, na PC (ech, wszystkie Tr mam na pieca, więc czemu ten ma być wyjątkiem :p ). Już nie mogę się doczekać, na pewno lecę jak tylko otworzą :jumper: Empik zawyża niestety ceny niektórych gier i filmów, a zresztą kiedyś dziady nie wysłały mi TR Anniversary dlatego mam do nich uraz.
_________________

 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 18-11-2008, 20:55   

Tomb Raider: Underworld zakupię napewno w Saturnie, Empik raczej odpada :D W Saturnie zawsze jest taniej o jakieś 10-20 zł :) Napewno będzie to Edycja Kolekcjonerska :D
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 18-11-2008, 21:57   

Ja sobie narazie EK odpuściłem bo chciałbym już mieć tą grę w piątek a z EK wciąż nie wiadomo co i jak. Może się jeszcze kiedyś w nieokreślonej przyszłości na takową skuszę jeśli będzie tego warta i stosunkowo niedroga ;)
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 18-11-2008, 22:06   

Dobra, z racji, że ten temat przerodził się w wielkie spamowanie typu "a ja kupie w...", co niekoniecznie jest takie super :p z kluzz_ką postanowiliśmy zamknąć ten temat - Wiadomo gdzie są zniżki, gdzie lepiej kupować i tak dalej, więc jak ktoś jest zainteresowany to sobie przeczyta 2 strony, na razie temat zostaje zamknięty, dziękuje :p

[ Komentarz dodany przez: kluz_kaa: 18-11-2008, 22:08 ]
Pierożek potwierdza.
_________________
 
 
 
Charlie Charlie 
Nowicjusz


Joined: 02 Dec 2008
Posts: 4
Posted: 02-12-2008, 14:52   

Tydzień temu w czwartek zamówiłem Tomb Raidera Underworld na cenega.pl z dostawą przez kuriera. Dzisiaj napisałem do nich maila kiedy gra do mnie dotsze, a oni że podałem im zły adres domowy (a podałem właściwy). Po za tym skoro podałem im zły adres to mogli do mnie zadzwonić (oszczędzają na telefonie?) albo napisać maila (może nie mieli internetu?). Potem napisałem ponownie kiedy gra do mnie dotsze i milczą. Nigdy więcej u nich nie zamówię. :fire:
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 02-12-2008, 15:13   

Charlie Charlie, cóż tak bywa. Jakoś wcale mnie to nie dziwi. Wiesz przypuszczam że nie szło im z wysyłką i opóźniło się im więc wymyślili głupi wykręt.
Ja tam wolę z daleka od Cenegi.
A co do mojego TRU to olałam gorzowskie sklepy skoro tak sobie działają. Zamówiłam na allegro i mam nadzieję że szybko dotrze bo sprzedawca jest z Poznania. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo