FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
War of the Worlds
Author Message
Julka 
Student



Joined: 07 Dec 2013
Posts: 85
Location: Kielce
Posted: 19-01-2015, 18:47   

Maati, wspomnieli o Twoim projekcie w Rock Paper Shotgun :D :P http://www.rockpapershotg...3A+Steam+RSS%29
:pozdro:
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 20-01-2015, 12:05   

Julka, dzięki za informacje :) Pisano mi już o tym jakiś czas temu, bardzo mnie to cieszy. Dobrze, że temat gier TR znalazł kogoś kto mógłby go przedstawić przed szerszą publicznością.
Aczkolwiek muszę też przyznać, że niestety artykuł nie jest rzetelny. Słaby research. Pojawiają się nicki autorów (nikomu nie umniejszam) o których słyszę nieco pierwszy raz. Tj. ich projekty są ok, lecz niejako wstawienie ich do kanonu bez wielu innych tam nieobecnych z powodu kiepskiej roboty autora, jest przekłamaniem rzeczywistości.
Podsumowując, to że takie artykuły powstają jest genialne, aczkolwiek ten merytorycznie jest niedopracowany, bardzo.
 
 
WSAD 
Student



Joined: 10 Jul 2012
Posts: 39
Posted: 24-01-2015, 02:58   

Maati,na jakich systemach będzie działać War of the Worlds,bo chyba tego nie napisałeś,to że na komputerach,to wiadomo,tylko z jakim systemem operacyjnym,nie zapomnij przetestować tego na różnych systemach,jeśli masz zamiar dać na więcej niż jeden rodzaj,bo inaczej będzie więcej osób takich jak Aniaa,która ma kłopoty na Windows 8.1!
_________________
"Skynet już istnieje i zabił człowieka!Jeśli ludzkość zginie to skynet wygra!"
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 24-01-2015, 13:37   

WSAD, to na jakich systemach operacyjnych działa NGLE leży poza obrębem moich możliwości. Z pewnością jest to Win XP i 7 - tutaj prowadzone są bardzo skrupulatne testy i wszystko działa bez zarzutu. W stosunku do Win8 wiem, że NGLE ma problemy - tak więc i WOTW może je mieć. Jeśli chodzi o Win Vista - grałem, działało dobrze - o ile mnie pamięć nie myli, ponieważ testerzy korzystają z innych SO. ;)
 
 
WSAD 
Student



Joined: 10 Jul 2012
Posts: 39
Posted: 24-01-2015, 15:35   

A jakie to mogą być problemy na "8" poza niewidocznym paskiem zdrowia?Czy będzie twoja gra możliwa w jakości HD(być może nawet Full HD?) i tym,co niewiem,jak się nazywa,np. jest coś takiego jak 4:3,16:9 i tak dalej,chodzi mi o to,czy rozstaw tego czegoś będzie najlepszy w historii customów?Czy wszystko wykorzystuje maksymalne możliwości tego silnika,którego używasz?Jakiej używasz wersji trng?(1.2.2.6 czy 1.2.2.7,czy innej,jesli tak,to jakiej)Kolejne pytanie jest takie,czy już doszłeś do jakiegoś limitu czegoś,np.tekstur,jeśli tak to czego?
_________________
"Skynet już istnieje i zabił człowieka!Jeśli ludzkość zginie to skynet wygra!"
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 24-01-2015, 19:09   

Quote:
A jakie to mogą być problemy na "8" poza niewidocznym paskiem zdrowia?

Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia, nigdy nie drążyłem tematu.
Quote:
Czy będzie twoja gra możliwa w jakości HD(być może nawet Full HD?)

NGLE oferuje tworzenie gier niskiej rozdzielczości, co pociąga za sobą szereg konsekwencji. Nie będzie to HD oferowane przez dzisiejsze gry. Owszem, prezentuje się ładnie na dużym ekranie, aczkolwiek standardy sprzed dekady.
Quote:
4:3,16:9

Jest wsparcie dla wide-screen. ;)
Quote:
Czy wszystko wykorzystuje maksymalne możliwości tego silnika

Pytanie kategorii, że nie ma na nie odpowiedzi. :P Na pewno nie, wciąż można wiele wycisnąć z tego środowiska czego WOTW nie implementuje. ;)
Quote:
Jakiej używasz wersji trng?(1.2.2.6 czy 1.2.2.7,czy innej,jesli tak,to jakiej

Najnowszej, 1.2.2.7+
Quote:
czy już doszłeś do jakiegoś limitu czegoś,np.tekstur,jeśli tak to czego?

Staram się nie dopuszczać do skrajnych sytuacji, bo może to generować błędy. Jedynym limitem który notorycznie uprzykrza mi życie, jest ten na globalną ilość vertices per level. ;)
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 22-06-2015, 19:56   

Upadate + nowe screenshoty z WOTW :)

Kilka słów na temat historii przedstawionej w grze.

Globalna pandemia niszczy cywilizację człowieka, a ci którzy przetrwali apokalipsę, teraz żyją w ukryciu. Lara jest jedną z ocalałych, która wraz z grupą innych ludzi, ukrywa się w podziemiach miasta. Skromne życie zbliża ludzi do siebie, powstaje wspólnota, później nazywana "rodziną". Życie które prowadzą, ogranicza się do trosk o zaspokojenie podstawowych potrzeb bezpieczeństwa czy pożywienia. Jednakże kiedy zapasy się kurczą, a zaraza wciąż stanowi realne zagrożenie, zmusza to ich do coraz częstszych wizyt na zewnątrz, co wiąże się z ryzykiem. Nadzieję ocalałych rozpala szczepionka, rzekomo stworzona przez wojsko, a teraz pilnie przez nich strzeżona. Lara wraz z "rodziną" pragnie odnaleźć mityczny lek, jednakże zostają zaskoczeni. Odział wojskowy wdziera się do ich kryjówki, od teraz jedynym ratunkiem jest ucieczka.

Gęsty deszcz i burza, Lara budzi się we wraku swojego samochodu. Od tego momentu jest zdana tylko na siebie. Pragnie odkryć sekrety postapokaliptycznego świata i przetrwać.









Przygoda zabiera nas w okolice lasów i mokradeł, w pobliżu ruin starej elektrowni. Na naszej drodze staną nie tylko odziały wrogiego wojska, ale również bezlitośni szabrownicy czy stada dzikich psów. Lara poszukuje wciąż aktywnej instalacji militarnej, umieszczonej gdzieś w okolicy.
 
 
Julka 
Student



Joined: 07 Dec 2013
Posts: 85
Location: Kielce
Posted: 23-06-2015, 15:32   

Jestem pod wrażeniem! Historia lepsza niż niejeden film :D Nie mogę się doczekać, żeby zagrać :D
:pozdro:
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 23-06-2015, 21:05   

Julka, dzięki ;) Miło mi :)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo