FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
GTA
Author Message
mattielicious 
Praktykant



Joined: 26 May 2007
Posts: 143
Location: Szczecin
Posted: 12-06-2007, 18:41   

Ponoć 28 czerwca ma się ukazać drugi trailer GTAIV, w którym mają zostać przedstawione nowe smaczki "czwórki" :matrix: Co do grafiki to moim zdaniem jak na GTA jest bardzo dobra. Żeby czasami żaden fanboy Sony nie wyskoczył, że na PS3 będzie lepsza od razu mówię, że oprawa graficzna na dwóch sprzętach będzie taka sama ( zostanie jeszcze poprawiona do premiery ). Ostatnio krążyły plotki jakoby miało się ukazać "już wkrótce" demo na XBOX LIVE, ale moim zdaniem jest to za duży świat żeby go kroić. Jakoś wytrzymamy do października. Can't wait :619:

:narka: :pozdro:
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 06-08-2007, 20:24   

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ? Otóż, dorwałem GTA3 i nie mogę zmienić rozdzielczości :/ Mogę grać tylko w 640x480. Każda próba zmiany kończy się zwisem gry. Tak samo jak wyjście z menu do Windy, czy minimalizacja :) Gra jest z Kolekcji Klasyki Cenegi, więc mnie to nie dziwi.
W necie znalazłem tylko jedną wzmiankę o problemie z rozdziałką, ale problem nie został rozwiązany.
_________________
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 07-08-2007, 22:57   

Nice! A ja właśnie zamierzałem sobie tę wersję zakupić :) . Jeśli można, chciałbym Cię K@cie o coś zapytać: Czy GTA1, London i GTA2 z tej płyty chodzą bez problemu na XP? Ciekawi mnie też, czy są to pełne wersje z muzyką, filmami, itd.
_________________

 
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 11-10-2007, 10:52   

Gram w to. W San Andreas od dnia premiery :-P . Ta gra już mi się znudziła usunąłem ją z kompa ale czekam na Grand Theft Auto IV. Po tym jak zobaczyłem trailer pewnie kupię tą grę. Słyszałem, że podobno za rok ma wyjść na PC. Słyszałem również, że robią tą gierkę od 2005 r więc musi być nieźle dopracowana ;) . Ale boję się, że wymagania będą gigantyczne ale sądze, że do tego czasu uda mi się kupić nowy komputer.
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 12-10-2007, 18:29   

Czytam i jakoś się dziwie...
Dlaczego najpierw na konsole ma wyjść GTA 4 ?
:/
Zawsze było odwrotnie....
Niestety zgubiłem swoją płytkę z GTA SA i VC
Albo wyrzuciłem, albo u kuzyna zostawiłem...
Grrr mam straszną ochotę zagrać w ową gierę :690:
Chyba odwiedze znjaomych z gim ;)
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Goku 
Student



Joined: 07 Nov 2006
Posts: 55
Location: Pabianice
Posted: 12-10-2007, 18:49   

Mam nadzieję, że GTA IV będzie lepsze od SA, które strasznie mnie zawiodło... Po genialnym Vice City miałem nadzieję, że następna część będzie jeszcze lepsza... Niestety okazało się, że wcale tak nie jest... Pograłem trochę w SA po czym usunąłem tą grę z dysku i więcej już jej nie zainstalowałem... Wolę grać w VC albo w GTA III...
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 12-10-2007, 18:59   

A mnie się podobało.
Pomijając fakt, że jak misje wykonywałem to mi się zacinało jak chu...cholera.
Przeważnie robiłem z Carla - Larę Croft lub kaskadera zawodowego.
No i samochodzikiem sobie lubiałem jechać :690:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Piterek 
Praktykant


Joined: 23 Mar 2008
Posts: 126
Posted: 23-03-2008, 20:14   

Grałem tylko w San Andreas, a teraz jedną z gier na które czekam (oczywiście na pierwszym miejscu jest TRU :p ) to GTA IV. Oglądałem już kilka filmików i grafika jest super. mam tylko nadzieję, że wyjdzie jednak na PC-ty, bo niestety innej platformy do grania nie mam :(
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 24-03-2008, 08:01   

Wiecie może jak się nazywała piosenka która leciała w tle pierwszego filmiku w Vice City??
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 24-03-2008, 08:48   

Pamiętałem ten tytuł, ale na ten moment zupełnie mi wyleciał z głowy. Mogę ci jedynie poradzić że w 100% leci on na EMOTION 98.3 lub na FEVER 105, dla przykładu masz tu tutuły songów:

-------------------------------------------EMOTION 98.3------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

* Waiting For A Girl Like You - Foreigner
* Wow - Kate Bush
* Tempted - Squeeze
* Keep On Loving You - REO Speedwagon
* (I Just) Died In Your Arms - Cutting Crew
* More Than This - Roxy Music
* Africa - Toto
* Broken Wings - Mr. Mister
* Missing You - John Waite
* Crockett's Theme - Jan Hammer
* Sister Christian - Night Ranger
* Never Too Much - Luther Vandross

---------------------------------------------FEVER 105---------------------------------------

-------------------------------------------- ---------------------------------

* Wanna Be Startin’ Somethin’ – Michael Jackson
* Automatic (Extended Version) – Pointer Sisters
* Act Like You Know – Fat Larry's Band
* Juicy Fruit – Mtume
* Behind the Groove – Teena Marie
* Get Down Saturday Night - Oliver Cheatham
* Ghetto Life - Rick James
* Shame – Evelyne „Champagne” King
* All Night Long – Mary Jane Girls
* Summer Madness – Kool & The Gang
* I'll Be Good – Various, Angela Winbush, Rene Moore
* And the Beat Goes On - Whispers
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 24-03-2008, 13:02   

Ja grałam tylko w jedynkę. Było to dosyć dawno temu, ale doskonale ją pamiętam. Fajnie było, jak można było jeździć gdzie się chce i czym się chce. Uwielbiałam jeździć pociągiem. Można było od czasu do czasu wykonać jakąś misję. Ale niektóre były tak trudne(zwłaszcza w dwóch ostatnich poziomach, to był chyba Vice City), że musiałam się ratować kodem. A muzyka, którą można było posłuchać w samochodzie była rewelacyjna.
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 24-03-2008, 14:30   

Ar2r, dzięki to było
Ar2r wrote:
Broken Wings - Mr. Mister
. Vice city właśnie może się poszczycić najlepszą muzyką (i fabułą) z serii. To moje ulubione GTA, a najlepsze są misje u Love Fist
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 24-03-2008, 14:49   

Szymon_Trent wrote:
Vice city właśnie może się poszczycić najlepszą muzyką (i fabułą) z serii.


Zgadzam się co do muzyki, i do fabuły również. Radia są zrobione z głową dla każdego znajdzie się odpowiednia stacja, pozatym świetnie sie jeździ po mieście słuchając jakiego kolwiek radia w Vice City. Fabuła też została dobrze pomyślana potrafi wciągać gracza. JA również uważam ze najlepszą cześć właśnie GTA Vice City.
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 08-04-2008, 09:21   



Nextegowe gta ;p
A serio - czy to nie wygląda znajomo? :)
 
 
 
*Underworld* 
Nowicjusz



Joined: 26 Apr 2008
Posts: 8
Posted: 25-05-2008, 22:02   

GTA?Uwialbiam!
Super gra...sama jej nie mam ale grałam u kolegi. :)

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 26-05-2008, 11:05 ]
Niesamowite, jak to zrobiłaś?
[ Komentarz dodany przez: Integral: 25-05-2008, 22:14 ]
Pisz dłuższe posty.
_________________

 
 
Avonea 
Nowicjusz



Joined: 19 May 2008
Posts: 12
Location: Lord Howe
Posted: 26-05-2008, 13:29   

A według mnie najlepsza muzyka była w GTA San Andreas... są tam wszystkie typy muzyki, a poza tym chciałam powiedzeć, że: GTA nie jest grą, która posiada jakąkolwiek fabułę! Wszystkie części mają tylko jedno: w KAŻDEJ jesteś złodziejem, gangsterem. A grafika nie jest ładna...zobaczcie czwórkę i sobie porównajcie z Vice City (narazie czwórka tylko na kaonsolach, ale ma ją moja najlepsza kumpela, więc grałam). A z resztą Vice City znudziło mi się na maxa, bo przeszłam pięć razy ;)
_________________
..........................
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 26-05-2008, 16:13   

Avonea wrote:
GTA nie jest grą, która posiada jakąkolwiek fabułę!

Nie? Czy aby na pewno grałaś w GTA?

Avonea wrote:
A grafika nie jest ładna...zobaczcie czwórkę i sobie porównajcie z Vice City

Genialne porównanie! BRAWO! Dodam tylko, że pomiędzy grami jest 5-letnia przepaść, ale to chyba nieistotne.

Avonea wrote:
A z resztą Vice City znudziło mi się na maxa, bo przeszłam pięć razy

To graj w sapera.

W ogóle to nie wiem, czy napisałaś tego posta, po przeczytaniu ostatniego artykułu o kocie ( :mrgreen2: ) i z natchnieniem wypowiedziałaś się w pierwszym lepszym, podświetlonym temacie. W każdym razie, napisałaś go w taki sposób, jakbyś tylko ty miała jakąkolwiek wiedzę na temat tej gry, w dodatku przyozdabiałaś tą wiadomość stekiem bzdur.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
ouroboros 
Podróżnik



Joined: 19 Jun 2008
Posts: 244
Posted: 23-06-2008, 14:52   

GTA to gra, przy ktorej mozna sie wyżyć, i wyładować swoje niepowodzenia, kiedy jesteś wk...wkurzony .
3 jest najlepsza (SanAndreas nienawidze).
Obecnie czekam na GTA IV, na PC .

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 23-06-2008, 18:45 ]
Nie lepiej na siłownię?
_________________
"I've lived many times longer than your entire civilization, but i've never seen such delicious irony..."
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 31-07-2008, 09:57   

San Andreas mam, ostatnia misja jest na prawdę głupia, chyba z dziesięć razy próbowałem ją przejść. Pierwsza wyspa w Vice City ma świetny klimat, jak w miami, a ta
druga jest głuupia, i jest masa gangów, które strzelają do mnie bez powodu :)

Czwórka jest najlepsza, ta świetna grafika, no ale głupio, że na początku odblokowana jest jedna wyspa. Czwórka rządzi :)
 
 
Kockaina 
Nowicjusz



Joined: 19 Jul 2008
Posts: 18
Location: Bielsko-Biała
Posted: 31-07-2008, 10:58   

Vice City rzadzi :> san andreas tez lubie. za to trojka jest najtrudniejsza, jedynka najglupsza, dwojka taka sama jak jedynka :p czekam tylko na czworke na pc-ta
_________________

 
 
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 03-08-2008, 16:30   

Tak :D Vice City to chyba najlepsza gra :D Choć chcialbym aby w Vice City była lepsza grafa no i zeby mozna bylo plywac :| Jest to strasznie denerwujace kiedy Ricko (tak miał ?xD) wpadał do wody i tona. Taki gangster a plywać nie umie :/ Bedzie GTA IV na PC bo nigdzie nie moge znalezc konkretnych materiałow.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 03-08-2008, 16:36 ]
Jemu chyba było Johnny ale głowy uciąć nie dam. Tak samo co do GTA4, to wydaje się, że to będzie exclusive tylko na konsole, czyli można zapomnieć o wersji na PC.
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 04-08-2008, 14:45   

Widzę że większość jednak woli VICE CITY, niż marne SAN ANDREAS. Ja do tego grona również się zaliczam, San Andreas:
- (chyba) dłuższe, ale nudne
- muzyka nie dla każdego (szczególnie ten hip hopowy klimat)
- masakryczna ilość błędów
- i nie trzyma tak w napięci jak poprzednia edycja

Na plus mogę dodać, oczywiście MIASTA o wiele większe niż w VC, a i całkiem fajnie odwzorowane. Rowery, też dają radę (ciekawy dodatek). Można by dodać takie bajery jak: posiadanie przez głównego bohatera swojej sympatii, czy obżerania się w fast food'ach plus siłownia, i takie tam (ale czy naprawdę to było potrzebne/niezbędne ?).
Cóż chyba tyle, SA nie posiada takiego klimatu jak VC z świetną rozgłośnią radiową (kapitalnie dobrane utwory). Może i naciągana fabuła, ale wciągająca i w miarę ciekawa, styl Tommy'ego Vercetti, można by porównać do mafii włoskiej :)
Ogólnie cała rozgrywka jest cholernie fajna, i bardzo grywalna. Często wracam właśnie po tą edycję GTA, bo nie ma sobie równych.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 07-08-2008, 12:58   

GTA IV na PC, oficjalnie:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42325
_________________
 
 
Yans 
Podróżnik



Joined: 16 Nov 2007
Posts: 288
Location: Z ziemi
Posted: 07-08-2008, 14:05   

Ar2r wrote:
większość jednak woli VICE CITY


Taak ! :D
Do wad San Andreas dodałbym jeszcze głównego boHatera i te klimaty hip hopowskie.
A jak sobie przypomne początek tej czesci gry jak ucieka sie na rowerkach przed jakims gangiem. Ahaha ale mi wielcy gangsta ! a pomykali na takich rowerkach :hehe:
A najwiekszyą wadą wszystkich trzech czesci GTA jest bardzo słaba jakosc samochodów . Zawsze mnie to wkurzało . Marny nierealistyczny system jazdy ,
samochody które dosłownie rozpadają sie po otarciu o sciane i słabe wykonanie techniczne gry . I jeszcze te debilne misje , wyscigi motorówek czy latanie jakims samolocikiem pfff .
Dlatego zdecydowanie wole serie Drivera , nawet trzecią tak krytykowaną czesc .
_________________

 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 07-08-2008, 14:21   

Klimat San Andreas to rzecz gustu. Co prawda nie należę do fanów hip-hopu i kultury z nim związanej - właściwie wiem tyle co nic na temat tej muzyki - lecz wybór murzyńskiego getta jako środowiska gry uważam za trafny. Inspirowane "Miami Vice" i "Scarface" VC było wręcz czarujące, ale nie można przecież wałkować w kółko tego samego tematu, zmiany są konieczne. CJ'a można polubić, dla mnie był on bardziej ludzki niż opętany żądzą zemsty Tommy.

System uszkodzeń samochodu jest w moim odczuciu bardzo realistyczny i nie widzę w tym żadnej wady. Każdy, kto choć raz przeżył lub widział na własne oczy wypadek samochodowy, wie jak niewiele siły potrzeba, żeby pogiąć karoserię. A ilość dodatkowych misji, których przecież nie trzeba wykonywać jeśli uważa się je za debilne, też nie jest dla mnie niczym złym. Żadna z nich nie jest nudna, a poziom trudności jest na tyle wysoki, że ukończenie ich sprawia sporo satysfakcji.
_________________

 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo