FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
~~Próby czasu~~
Author Message
Rybcia_1993 
Nowicjusz



Joined: 31 Jan 2007
Posts: 27
Location: Skierniewice
Posted: 20-03-2007, 16:34   ~~Próby czasu~~

Hej!
Mam już wszystkie nagrody i 100% gry. Tyyylko ...te próby czasu....
Nie mogę ich przejść!!A barzdo bym chciała!!!Dostać wreszcie jakieś bikini!
Prosze pomóżcie mi...może sa jakieś szubkie sposoby przejścia...
A może jakieś kody?
Prosze pomużcie bo już nie mam siły!!!
Ps:Perzechodziłam Boliwię aż 23 razy!!! I czas mi się kończył na mostku!!!!

;(
_________________
www.photoblog.pl/kijaaneczkaa
 
 
 
Ston Zephymosa 
Podróżnik



Joined: 27 Dec 2006
Posts: 213
Posted: 20-03-2007, 18:06   

Rób tak jak ja. Omijaj tych mniej waznych wrogow i biegnij. Ja tak robilem w boliwi i zostalo mi 5 min :D
 
 
Rybcia_1993 
Nowicjusz



Joined: 31 Jan 2007
Posts: 27
Location: Skierniewice
Posted: 20-03-2007, 19:50   

Heh! nieźle!
Ja przeszłam jedynie Peru! A 13 min! na Nepal!!!To zdecydowanie za mało!
Znacie moze jakieś kody na to?
:matrix:
_________________
www.photoblog.pl/kijaaneczkaa
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 20-03-2007, 19:52   

Ja generalnie uwazam, ze przechodzenie jakichkolwiek leveli TR na czas to nieporozumienie... Nigdy wiecej tego w TR nie chcę widziec. Próbowałem kiedys przejsc Boliwie na czas, ale po dwóch próbach sie zniechecilem i rzucałem klawiaturą :P Na pewno taki sposob przechodzenia gry nie jest dla mnie.
_________________
 
 
Diana Trent 
Student



Joined: 23 Feb 2007
Posts: 76
Location: z Gdyni
Posted: 20-03-2007, 19:55   

Rybcia_1993 Kody ?! Nie ma żadnych kodów na Próby czasu . Kody na np. "Brak Tekstur" uaktywniają się tylko po przejściu Prób Czasu (..niektóre..) Co do prób czasu to niemożliwe że Ci się nieudaje . :gupek: Powinnaś ukończyć to w 3/4 próbach przejścia . Hm.. Zrób tak : Omijaj wszystkich wrogów (niektórych) , nie zbieraj żadnych nagród , apteczek itp. itd. , biegnij ciągle przed siebie czyli żadnego stawania . Powinnaś to ukończyć .

P.S. Ale 21/31 razy nieudane przejścia .. :gupek: My God !

Integral
Uświadomić Cię, do czego służą ułamki?
_________________
/ .. Pamiętasz kiedy to dotknełam ? To odwzajemniło dotyk .. /

TR Editor : Crystal Of Life
Obecny poziom : The Submarine
 
 
 
kamcia89 
Student



Joined: 31 Jan 2007
Posts: 44
Posted: 20-03-2007, 20:51   

rybcia_1993 nie martw sie ja tez kilka razy próbowalam przejsc ale oczywiscie musialam sie gdzies zle zlapac czy cos i nie zdazylam zmiescic sie w czasie,jedyny spoób to próbować do oporu az sie uda, bede próbowac az do skutku chyba ze mnie szlak trafi.... xD nie zalamuj sie tylko kolejny raz próbuj, no i tak jak ktos pisal nie zbieraj niczego, omijaj wrogów których sie da i lec na żywioł :pozdro:
_________________
"...Yo ho yo ho and a bottle of rum..." ;D


 
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 20-03-2007, 21:56   

Jest coś prawie jak kod, dla bardzo zdesperowanych, taki mały programik. Pozwala na zabicie wroga po jednym strzale, nie koncza ci sie apteczki, jestes niesmiertelna, powietrze ci sie w wodzie nie konczy, lampka nie wypala i broń się nie kończy. To jest faktycznie dla zdesperowanych. Mi go kumpela wysłała jak sie po raz ktorys usiłowałm w time trial przejsc walke w Japoni :D
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
Diana Trent 
Student



Joined: 23 Feb 2007
Posts: 76
Location: z Gdyni
Posted: 20-03-2007, 21:59   

Ja akurat sama wszystkie Triale przeszłam nawet bez żadnych dodatkowych pomacniaczy itp. itd. Przecież to jest proste , tylko to wymaga pewnej dobrej kontroli nad postacią i szybkością . Trzeba próbować ile się da , w ostateczności tak jak Amy mówi , użyć Trainer.
_________________
/ .. Pamiętasz kiedy to dotknełam ? To odwzajemniło dotyk .. /

TR Editor : Crystal Of Life
Obecny poziom : The Submarine
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 21-03-2007, 05:58   

Przecież wystarczy w pierwszej kolejności przejść ostatni Time Trial w Boliwii i zyskać zabijanie jednym strzałem. Nie trzeba się uciekać do żadnych oszustw :p
_________________
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 21-03-2007, 13:23   

Boże co za ludzie :p To Wy chyba w point'n'clicki tylko gracie :D Te time triale są tak ciężkie, że w Anglii zostaje mi zawsze ponad 14 minut :p Polecam grę w God of War na poziomie God, żeby nabrać trochę sprawności w dłoniach... enentualnie co innego można w tym celu robić :P
_________________
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 21-03-2007, 15:38   

K@t wrote:
Przecież wystarczy w pierwszej kolejności przejść ostatni Time Trial w Boliwii i zyskać zabijanie jednym strzałem. Nie trzeba się uciekać do żadnych oszustw :p

Tylko kochanie, jakby Ci to powiedzieć... Ona nawet Boliwii nie moze przejść :D

A TT rzecz śmieszna doprawdy. Zaliczyłam wszystkie, ale moją motywacją bynajmniej nie było bikini ;]
_________________
; p ; >>
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 21-03-2007, 15:46   

Integral wrote:
A TT rzecz śmieszna doprawdy. Zaliczyłam wszystkie, ale moją motywacją bynajmniej nie było bikini ;]


Czyżby ćwiczenie sprawności w dłoniach, o której wspomniał Cinek? ;) :D

Ja się przyznaję; nie przeszłam ani jednego, co więcej - nawet nie próbowałam. Moje podejście do TT chyba przypomina cezowe :P

Integral
Cii, to sekret :D

Grindy
:D
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Rybcia_1993 
Nowicjusz



Joined: 31 Jan 2007
Posts: 27
Location: Skierniewice
Posted: 24-03-2007, 12:22   

ehhh..chyba żeczywiście muszę popróbować...może kiedyś się uda...
a mogłabym ominąć jakoś wrogów w ostatnim straciu w boliwi?
Zostało mi tylko 4 i czas się skończył...
Muszę ich wszystkich zabić?

:(
_________________
www.photoblog.pl/kijaaneczkaa
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 24-03-2007, 12:54   

ale po co Ci w ogole te time triale? Daj se spokoj, skoro masz sie z tym meczyc.
_________________
 
 
Rybcia_1993 
Nowicjusz



Joined: 31 Jan 2007
Posts: 27
Location: Skierniewice
Posted: 24-03-2007, 13:01   

chcę bikini!!!! ;)

Integral
...
_________________
www.photoblog.pl/kijaaneczkaa
 
 
 
Galdir 
Student


Joined: 21 Sep 2006
Posts: 58
Location: Grojec
Posted: 24-03-2007, 13:05   

Ja wszystkie Time Triale przeszedłem za pierwszym razem bez żadnych problemów.
Skoro już raz się przeszło level i zna się drogę to w sumie nie widzę problemu, aby to powtórzyc drugi raz bez błąkania się po kątach :)
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 24-03-2007, 17:28   

Najlepszym sposobem na Time Triale jest omijanie przeciwnikow, np w Bolivii, Peru etc. pomijajac oczywiscie momenty kiedy trzeba ich dobic, zeby ruszyc dalej.

Galdir wrote:
błąkania się po kątach


Po katach? W Legendzie? :nietak: pokaz mi chociaz jeden :p
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 26-03-2007, 03:05   

Jest tylko jedna rada, daj sobie spokój ze wszystkimi teypami, załatwiaj ich tylko kiedy musisz. Np. w pierwszym level kiedy pierwszy raz trzeba użyć linki, dalej jest dwóch gości, ja ich nie ruszam tylko robię dalej swoje.
I nie przejmuj się ja też kilka razy musiałm przejść, żeby się załapać, a teraz robię to bez problemu.
Galdir wrote:
Skoro już raz się przeszło level i zna się drogę to w sumie nie widzę problemu

Nawet znajmość gry nie uchroni przed wpadkami. Jak nie zdąrzysz się złapać, linka nie zadziała i spada się piętno niżej to trzeba wchodzić jeszcze raz, a czas się marnuje. To samo miałam z motorami przed samym zapisem waliłam w skałę lub drzewo i musiałam jechać dany odcinek jeszcze raz.
_________________


 
 
Rybcia_1993 
Nowicjusz



Joined: 31 Jan 2007
Posts: 27
Location: Skierniewice
Posted: 26-03-2007, 18:57   

Udało mi się!!!
Taak!!!Dzięki wam!!!

DZIEKUJĘ!!!!
:)
____________________________________________________________________

Teraz jestem w Japonii...Znacie moze jakiś dobry sposób na szybkie przejście levelka i pokonanie Shogo Takamoto? Hmm...Zazwyczaj zostaje mi na niego 2.55 min....
Jak dla mnie całkiem sporo...ale nie wystarczy na jego zabicie!!!

Hmm... :matrix:
_________________
www.photoblog.pl/kijaaneczkaa
 
 
 
Lareczka 
Praktykant


Joined: 03 Sep 2006
Posts: 179
Location: Kraków
Posted: 26-03-2007, 19:02   

Przejdz probe czasu w nepalu (tam nie ma zadnego bossa) a wtedy odblokuje ci sie kod na excalibura i z niego latwo zabijesz takamoto. Ja tak zrobilam polecam :)
Po prostu zostaw sobie Japonie na pozniej i lec dalej :)
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 26-03-2007, 20:09   

Ale macie tej problemy :D Takamoto to ekipa z Poznania przechodzi przed czasem na spotkaniach u mnie :P P ( nie chwaląc się oczywiście) ;) Wystarczy się w shotguna i ściągnąć go tym urządzeniem kilka razy :)
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 27-03-2007, 10:48   

Ja rozwalam Takamoto w minutę, ze zwykłych pistoletów, przynajmniej ostatni raz tak mi się udało.

Rybcia_1993 wrote:
Teraz jestem w Japonii...Znacie moze jakiś dobry sposób na szybkie przejście levelka i pokonanie Shogo Takamoto? Hmm...Zazwyczaj zostaje mi na niego 2.55 min

To dużo czasu. Ja się kiedyś chowałam za kamienie, żeby mnie nie poraził. Ale teraz po prostu napieram na niego ile wlezie. Dolne promienie przeskakuję, górnymi niestety obrywam bo nigdy nie zdążę się schylić. Ale energii zabiera mi niewiele.
Po prostu biegaj za nim w kółko i strzelaj cały czas, stanie w miejscu nic nie da, a zobaczysz, jak szybko znika mu pasek.
_________________


 
 
Galdir 
Student


Joined: 21 Sep 2006
Posts: 58
Location: Grojec
Posted: 27-03-2007, 14:46   

Ja po prostu biegałem za nim i strzelałem z karabinu a kiedy puszczał te dymki to robłem uniki. I tak cały czas.
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 27-03-2007, 15:09   

A ja użyłam "zabijania jednym strzałem" które sobie odblokowałam wcześniej. Takamoto nawet nie zdążył zacząć rzucać tych swoich irytujących tekstów i już leżał. Szkoda że ten sam trik nie działa na smoka w Anglii. Jakoś zabrakło mi cierpliwości do powtórnego zrzucania mu na głowę tych klatek. Tak poza tym to przeszłam wszystkie pozostałe TT. Trochę irytacji było ale jak najbardziej się da przejść. Gdyby nie to że jakoś mnie już nie ciągnie do TRL to pewno przeszłabym i Anglię.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 27-03-2007, 23:08   

Jasmine wrote:
Dolne promienie przeskakuję, górnymi niestety obrywam bo nigdy nie zdążę się schylić.
Mnie zawsze kłopot sprawiają te dolne właśnie :D Używam do chodzenia "F" i Lara robi te uniki ale nigdy nie zdążę przeskoczyć na czas nad promieniem :)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo