FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Angelina Jolie
Author Message
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 27-01-2008, 22:13   

Pisali o tym nawet na pudelku i egoistach, ale nie chciało mi się wierzyć. Ale skoro piszą już nawet na zagranicznych stronach, to może to nie jest wyobraźnia polskich plotkarzy. Nie wiadomo nic, póki nie potwierdzi sama Angelina :p
http://www.pudelek.pl/art...a_sie_blizniat/
http://www.egoisci.pl/331...iala_bliznieta/
_________________
"Bo życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz, na co trafisz"
<3
 
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 27-01-2008, 22:31   

Ciekawe, że dwa miesiące temu miała problemy ze zdrowiem. I to na tyle poważne, że biologiczne macierzyństwo poddawano w wątpliwość.
Co w sumie podano na Kozaczku, więc nie wiadomo, w co wierzyć :razz:
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Mojra 
Nowicjusz



Joined: 24 Feb 2008
Posts: 1
Posted: 25-02-2008, 01:25   Witajcie! :)

Dzisiaj dołączyłam do Waszego elitarnego grona i witam wszystkich serdecznie! :)
Piszę pierwszego posta właśnie w tym temacie, bo ja także, podobnie jak niektórzy z Was, bardzo lubię skomplikowaną i kontrowersyjną naturę Angeliny Jolie. Podziwiam jej talent aktorski, obejrzałam mnóstwo filmów z jej udziałem, naturalnie obowiązkowa pozycja to był "Tomb Raider", zarówno pierwszy, jak i drugi. ;-)
Liczę na ciekawe i sympatyczne dyskusje ze wszystkimi!

:pozdro:

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 25-02-2008, 16:17 ]
Witamy również gorąco :) !
 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 25-02-2008, 21:47   

Angelina jest w ciąży - w internecie są zdjęcia Angeliny z brzuszkiem xD
http://www.pudelek.pl/art..._jolie_zdjecia/
http://www.egoisci.pl/3543/brzuszek_angeliny/
Mojra, witamy na forum ;) :)
_________________
"Bo życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz, na co trafisz"
<3
 
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 08-03-2008, 20:03   

Widziałam Tomb Raider Movie, Kolebkę Życia. Oprócz tych dwóch fantastycznych filmów, miałam okazję zobaczyć Przerwaną lekcja muzyki, Prawdziwe kobiety i Ścigani. Wczoraj chciałam obejrzeć Pan i pani Smith jednak nie byłam w stanie ;( Połamane nogi i cała poobijana. Ledwo co piszę ten post, no ale i inwalidzi muszą sobie jakoś radzić :p
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 09-03-2008, 18:01   

Mari, te źródła fotek trochę są niepewne, ale jeśli Angie rzeczywiście jest w ciąży to fajnie ;] Podziwiam ją za to, że ma siłę i cierpliwość do takiej gromadki dzieci. ;P
A "Pan i Pani Smith" spodobał się mojemu tacie - to już coś ! ;]
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 09-03-2008, 19:03   

Quote:
Połamane nogi i cała poobijana. Ledwo co piszę ten post, no ale i inwalidzi muszą sobie jakoś radzić :p


Z całym szacunkiem, ale przypominasz o tym w każdym poście. Byli i są ludzie bardziej chorzy od ciebie i nie robią z siebie ofiar losu. Daj sobie na wstrzymanie bo się niedobrze robi.

A Jolie chyba oficjalnie potwierdziła jaka jest sytuacja więc nie ma co gdybać ;)
_________________
 
 
Kiniangie 
Student



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 59
Location: Londyn, Anglia
Posted: 19-03-2008, 20:17   

Angelina potwierdzila ze jest w ciazy (nawet nie musiala tego robic- jej obcisle sukienki i bluzki pokazuja wszystko :) ), w dodatku planuja z Bradem slub! Zycze im wszystkiego dobrego!!! Ceremonia odbędzie się tego lata (Angelina musi urodzic) , na jachcie gdzieś na środku oceanu, a uczestniczyć w nim będzie jedynie najbliższa rodzina młodej pary oraz kilkoro najwierniejszych przyjaciół. Zapowiada sie ciekawie...
 
 
Wer_archeology 
Praktykant



Joined: 29 Jan 2007
Posts: 156
Posted: 22-03-2008, 14:40   

Kiniangie wrote:
ceremonia odbędzie się tego lata (Angelina musi urodzic) , na jachcie gdzieś na środku oceanu,

Pewnie mają dosyć Paparazzi - zresztą nie dziwię im się. ;)
Przypadkowo u dentysty wyczytałam, że Angelina bije Brada (napisali, że "Wciela się coraz częściej w Larę Croft"), a on potem ucieka przez mur domu - na focie wyglądało to zaj***cie :P
Następnie, że para chce kupić ZAMEK we Francji, który ma ponad 850 lat!
Ohh, że też willa im nie wystarcza...
_________________
I was a tomboy. Now I'm grown lesbian.
 
 
Kiniangie 
Student



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 59
Location: Londyn, Anglia
Posted: 27-03-2008, 08:25   

Wer_archeology wrote:
Następnie, że para chce kupić ZAMEK we Francji, który ma ponad 850 lat!


Tak, nowy dom 'Brangeliny' bedzie dokladnie wygladac tak:
http://www.wrzuta.pl/tag/jolie
Idz do 'obrazy' i znajdz naglowek 'Nowy dom Angeliny i Brada we Francji'

Hmmm... raczej przytulna chatka to to nie jest... :)
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 27-03-2008, 22:12   

Jeśli to w 100 procentach pewne, że to ich nowy dom. To nie chciałbym tam mieszkać, nie podoba się mi zbytnio...
_________________

 
 
 
Kiniangie 
Student



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 59
Location: Londyn, Anglia
Posted: 30-03-2008, 19:42   

W Internecie kraza plotki o slubie Angeliny i Brada, ktory mialby odbyc sie wczoraj! (29.03.2008). Dokladnie jeszcze nie wiadomo czy slub sie na pewno odbyl, ale na wszelki wypadek wszystkiego najlepszego nowozencom!!!
http://www.lansik.pl/6229...uz-malzenstwem/
http://www.entertainmentw...wedding-reports
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 30-03-2008, 19:49   

Nie wiem czy jest sens powoływać się na tak "wiarogodne" serwisy, ale skoro już, to Cię rozczaruję - http://www.pudelek.pl/art...e_wzieli_slubu/
_________________
 
 
Kiniangie 
Student



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 59
Location: Londyn, Anglia
Posted: 30-03-2008, 20:46   

K@t, czytalam to wczesniej, ale czasem warto miec troche nadzei. Zreszta mysle, ze jesli nie wezma slubu, ktory mialby "przypieczetowac" ich zwiazek, to najwazniejsze jest by byli ze soba po prostu szczesliwi.

A tak w ogole to z Angie cos gorzej... ma problemy ze zdrowkiem.
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 31-03-2008, 11:51   

E ble, apropo tych ich nowego domku. Jakis pseudo wywiad z Bradem w babskim czasopismie katem oka wczoraj przeczytalam. Faktycznie kupuja nowy dom w Europie, ale sie tam nie przeprowadzaja, jesli o to sie rozchodzi. Kolejna chatka do kolekcji.
 
 
Kiniangie 
Student



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 59
Location: Londyn, Anglia
Posted: 31-03-2008, 17:20   

Jerrem_Y wrote:
Faktycznie kupuja nowy dom w Europie, ale sie tam nie przeprowadzaja, jesli o to sie rozchodzi. Kolejna chatka do kolekcji.


Troche szkoda... w sumie ja czytalam, ze Brangelina ma dosc zycia w USA, poniewaz to dziala niekonstruktywnie, a nawet destrukcyjnie na psychike ich dzieci i dlatego tez planuja sie przeprowadzic do Francji. W ten sposob tez chca oddac uklon w strone zmarlej matki Angeliny - Marcheline Bertrand, ktora z pochodzenia byla francuzka.
 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 31-03-2008, 19:39   

Kiniangie wrote:
A tak w ogole to z Angie cos gorzej... ma problemy ze zdrowkiem.

Ma podobno cukrzycę ciążową. Dostała jadłospis od dietetyka i ogólnie jest z nią dość bardzo kiepsko. Angie- jesteśmy całym sercem z tobą :)
_________________
"Bo życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz, na co trafisz"
<3
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 01-04-2008, 12:50   

Watpie, ze maja zamiar sie ruszac z USA. Ciagle podrozuja, dzieciaki (tylko Maddox?) sa nawet zapisane do szkoly miedzynarodowej itd. Wiec nawet jesli chcieliby przeprowadzac sie do Francji to ich tryb zycia sie nie zmieni. Dojdzie jeszcze stres zwiazany z nowym otoczeniem, obcym jezykiem, zupelnie inna kultura i beda pozamiatani :p
 
 
Kiniangie 
Student



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 59
Location: Londyn, Anglia
Posted: 05-04-2008, 09:57   

Ostatnio szal w Internecie na temat mlodej Angeliny, a dokladnie chodzi o jej wczesna sesje zdjeciowa:

Zdjecia:
http://www.pudelek.pl/art...angelina_jolie/
http://www.egoisci.pl/3839/seksowna_nastolatka/
Filmik:
http://www.lansik.pl/6346...pozuje-video-p/

Co myslicie o mlodej Angie? Moim zdaniem nieprzecietnej urody, aczkolwiek jeszcze nienaruszona przez wspanialych fryzjerow i stylistow wschodzaca gwiazda.
 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 05-04-2008, 12:49   

Kiniangie wrote:
Co myslicie o mlodej Angie? Moim zdaniem nieprzecietnej urody

Dużo osób twierdzi, że prawie w ogóle się nie zmieniła. Tylko nos, ale to już inny temat. Ja uważam, że była (i z resztąjest ;) ) bardzo atrakcyjna.
Kiniangie wrote:
wschodzaca gwiazda.

Kto by wtedy pomyślał, że wyrośnie z niej taka czarująca aktorka, jaką jest teraz :)
_________________
"Bo życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz, na co trafisz"
<3
 
 
 
Radom1995 
Nowicjusz



Joined: 03 Apr 2008
Posts: 20
Posted: 05-04-2008, 20:30   

mari wrote:
Dużo osób twierdzi, że prawie w ogóle się nie zmieniła. Tylko nos, ale to już inny temat. Ja uważam, że była (i z resztąjest ;) ) bardzo atrakcyjna.


No widze że jestes fanką Angeliny ;D Ja ją lubię i najlepiej zagrala w Panu Smith i Pani Smith w Tomb Raider tez rolę dobrze odegrała

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 05-04-2008, 20:45 ]
No "mistrzostwo" rzeczywiście. A "Przerwanej lekcji muzyki", "Gii" i "Ceny odwagi" rozumiem, że kolega nie oglądał.
_________________
Młodzianów- zarąbista strefa przekrętów przewałów zero przypałów.

-Howard why ?
-For Money

I po Euro 2008 -_- eh... Leo why ?
 
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 11-04-2008, 09:17   

Angelina zawsze była, jest i będzie moją ulubiona aktorką. Angie ma w sobie to coś, co przyciąga do siebie facetów a jednocześnie wzbudza zachwyt. Wszystkie jej role, w różnych filmach były świetne. No ok, to oczywiste że jak się jest fanem Lary to najlepszym filmem jest Tomb Raider. Czytałam ostatnio że przygotowują się do trzeciej części, ciekawe co z tego będzie. Mnie się wydaje że najnowsza część filmu będzie powiązana z Tomb Raider Legend ponieważ fabuła z tej części gry bardzo spodobała się Angelinie i jej mężowi :)
No ale zobaczymy ... :) Mam nadzieję tylko że wszystko pójdzie zgodnie z planem, tak jak planują reżyserowie.
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 11-04-2008, 09:50   

Paula wrote:
No ok, to oczywiste że jak się jest fanem Lary to najlepszym filmem jest Tomb Raider.

Nie, to wcale nie jest oczywiste. Bycie "fanem Lary" nie musi koniecznie oznaczać, że trzeba mieć zaraz klapki na oczach i nie dostrzegać oczywistego faktu, że filmy były najwyżej przeciętne. A i co do samej Angeliny; fakt, aktorką nie jest złą, ale czy zaraz "najlepszą"?
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 11-04-2008, 10:22   

Chryste, ile jeszcze ten temat będzie wałkowany?
Wielbienie wszystkiego co ma słowa "Tomb Raider" w tytule nie ma nic do tego, czy ktoś jest fanem czy nie. Swoją drogą "fan" to pojęcie bardzo względne.
Poza tym podawanie takiego argumentu, jak wcześniej zacytowany, to nijak się ma do dyskusji.
_________________
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 11-04-2008, 17:55   

Paula wrote:
Mnie się wydaje że najnowsza część filmu będzie powiązana z Tomb Raider Legend ponieważ fabuła z tej części gry bardzo spodobała się Angelinie i jej mężowi


A gdzie jest powiedziane że Jolie spodobała się Legenda?? :p Dawaj link albo giń!! :D

Paula wrote:
No ale zobaczymy ... Mam nadzieję tylko że wszystko pójdzie zgodnie z planem, tak jak planują reżyserowie.


Planują?Przecież TRM3 jest w fazie dyskusji i plotek,zatrudnili raptem scenarzystę... Reżyserowie?? Nic mi o tym nie wiadomo,na WOTR byłby pewnie jakiś news!
Dawaj linka jako dowód albo giń po raz drugi!!

Paula wrote:
No ok, to oczywiste że jak się jest fanem Lary to najlepszym filmem jest Tomb Raider.


No ok,ale to sposób myślenia czternastolatki :jumper: niom ciom Co za bzdura!
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo