FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR3 Gold: The Lost Artifact
Author Message
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 31-07-2007, 18:37   

Mi się końcówka podoba - te trupy wiszące..ehh....Czy ja przypadkiem nie pamiętam skądś ostatniego bossa??? :> Czy ja go gdzieś w trójce oryginalnej nie widziałam??? He he :P
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 17-08-2007, 11:08   

Gdybyś ktoś w dalszym ciągu polował : http://www.allegro.pl/ite...kcjonerska.html

Lara Pack z Goldem TR3.
_________________
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 08-09-2007, 22:51   

Zainstalowałam sobie po baaaardzo długiej przerwie TR3 Gold .
Nie mogłam się powstrzymać przed zamieszczeniem paru screenów z samego początku. Jak ja to lubię!!! To jest dopiero eksploracja! :D
http://img440.imageshack....mage=sc2ai8.jpg
To samo miejsce, widok od drugiej strony; jakie piękne wrzosowisko! I ten zachód słońca nad Loch Ness! :D
http://img263.imageshack....ge=wrzosqf9.jpg
Koniec świata:
http://img263.imageshack....ecswiatabu1.jpg
A tu powinna być "gęba", ale u mnie niestety jej nie ma :(
http://img440.imageshack....age=gebadr2.jpg

K@t
W końcu zabrałaś się za to, co należy :D Nasz przyjaciel też ostatnio Lost Artifact zaliczył, rychło w czas ;)
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 12-09-2007, 10:30   

Quote:
Nie mogłam się powstrzymać przed zamieszczeniem paru screenów z samego początku.


Nie dziwie sie, pierwsze levele TR3 Gold maja niepowtarzalny klimat. Sama czesto do nich wracam :)
_________________
Miow.
 
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 12-09-2007, 10:50   

Quote:
K@t
W końcu zabrałaś się za to, co należy :D Nasz przyjaciel też ostatnio Lost Artifact zaliczył, rychło w czas ;)

:D
Tak, wiem. Lepiej późno niż wcale.
Jego szczęście, że mu się podobało. :P
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 28-12-2007, 22:24   

Na świeżo po ukończeniu TRIII powoli zabieram sie do wersji Gold :P Niestety zaniepokoiła mnie jedna sprawa ponieważ spotkałem się z informacją o pewnym filmiku na Antarktydzie gdzie Lara dowiaduje się o istnieniu 5 artefaktu a ja tego filmiku nie mam w swojej wersji ;( ;( Gra zaczyna się od lądowania helikoptera wśród szkockich ruin i zaraz można już kierować Lady Croft. Nie wiem albo coś pokręciłem albo mam może coś nie tak z grą. TR3G mam w wersji "Premier Collection" zakupione z TR3 w 2005 roku :> ;( ;( ;( Normalnie załamka :nietak:
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 29-12-2007, 09:36   

Ale w TR 3 Gold nie ma żadnych filmików czy cut-scenek :P To, że Lara dowiaduje się na Antarktydzie o istnieniu kolejnego artefaktu, ta cała historia znajdowała się w instrukcji do TR 3 Gold, dołączanej do oryginalnego wydania z 2000 roku ;)
_________________
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 29-12-2007, 10:07   

MekCal wrote:
To, że Lara dowiaduje się na Antarktydzie o istnieniu kolejnego artefaktu, ta cała historia znajdowała się w instrukcji do TR 3 Gold, dołączanej do oryginalnego wydania z 2000 roku


Dobrze wiedzieć :D Bo już się zmartwiłem że posiadam wybrakowaną wersję :>

Lecę grać... :684: :pozdro:
 
 
snowball 
Nowicjusz


Joined: 05 Jan 2008
Posts: 1
Posted: 07-01-2008, 18:19   

Hej hej hej! Kto poluje na dodatek do trzeciej części przygód pani archeolog, ten MUSI zajrzeć pod TEN adres! Nowe gry Lost Artifact czekają na nabywców niestety w USA, przesyłka do Polski to koszty rzędu 12$ (licząc w sumie z grą) czyli około 30 zł. Nie wiem jak wy ale chyba się skuszę!
_________________
The avatar... the avatar... the... avatar... comes... soon...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 07-01-2008, 21:54   

Ale ja cały czas pytam - PO CO wy dajecie linki do amerykańskiego ebaya?
Tam Goldy, czy oryginalne wydania TR pojawiają się co kilka dni, ale co z tego?
_________________
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 07-01-2008, 22:04   

K@t wrote:
Ale ja cały czas pytam - PO CO wy dajecie linki do amerykańskiego ebaya?
Tam Goldy, czy oryginalne wydania TR pojawiają się co kilka dni, ale co z tego?

Konto walutowe państwo mają, jeśli nagle okaże się potrzebne? :)

Wogóle to myślę nad tym Goldem, ale jest jakoś bardzo interesujący i warto się nim zająć?
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 12-01-2008, 15:52   

--=AngiE=-- wrote:
Wogóle to myślę nad tym Goldem, ale jest jakoś bardzo interesujący i warto się nim zająć?


Czy podobał Ci się TR3? ;) Jeżeli tak to myślę że przypadnie Ci do gustu również GOLD który bezpośrednio nawiązuje fabułą do trzeciej odsłony przygód Lary Croft.

Właśnie ukończyłem przechodzenie tego dodatku. Nigdy wcześniej jakoś mnie te mission-packi specjalnie nie interesowały ale postanowiłem się skusić i nie żałuję. "The Lost Artefact" jest świetnym uzupełnieniem TR3,ma niepowtarzalny klimat i bardzo podoba mi się nawiązanie do poprzedniej historii. Minusem (we wszystkich wersjach Gold) jest brak cut-scenek,wyjaśniających dokładnie fabułę... mimo to warto zagrać :)
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 03-02-2008, 23:23   

Ostatnio nabrała mnie ochota na zagranie w TR3 gold. Jak wiadomo, pełną wersję zdobyć trudno, więc postanowiłam na razie zadowolić się demem. Pobrałam je z http://www.laracroft.pl/download.htm włączam instalację, wybieram folder docelowy i kiedy gra powinna zacząć się instalować, wyskakuje mi taki błąd ;(
O co w ogóle chodzi? Bardzo bym prosiła o pomoc... ;(

P.S. Próbowałam również pobrać demo z innych źródeł, ale zawsze wyskakuje ten sam błąd :fire:

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 16-02-2008, 15:18 ]
Problem rozwiazany ;-)
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 01-03-2008, 19:30   

Gra ta jest na pewno godna polecenia. Co prawda szkoda, że nie ma w niej filmików, ale ma ciekawą fabułę. Lokacje, klimat, muzyka i akcja są świetne. Lara zaczyna w deszczowej Szkocji, penetruje głębię wody, trafia do ukrytego miejsca, w którym żyją pterodaktyle, wreszcie odnajduje kosmitów. Szkoda, że finałowy pojedynek z Sophie nie jest już tak efektywny jak w trójce. Tam należało załatwić ją sposobem, a tu wystarczy kilka strzałów z mocnej broni. No i był o wiele prostszy.
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 14-03-2008, 11:19   

TR3 Gold jest najlepszym dodatkiem do TR.
Faktycznie szkoda, że nie ma żadnych scenek, ale za to klimat jest niepowtarzalny, zresztą Core umiało robić TR ciekawym i zaskakującym :)
Gold to hm... taka wstążeczkla do całego TR3 :)
:pozdro: :wotr:
 
 
 
Kiniangie 
Student



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 59
Location: Londyn, Anglia
Posted: 18-03-2008, 18:03   

Hmmm.... kiedy gralam w TR3 Gold doslownie nie moglam sie oderwac od monitora. To prawda, ze jest to bardzo dobry dodatek. Genialnie uzupelnia historie rozpoczeta w TR3. Jedynie mogloby sie pojawic troszke cutscenek... ale i tak gold jest super. Trudno mi go bylo dostac... przez to, ze nieosiagalne jest zawsze najatrakcyjniejsze, kiedy go zdobylam bylam najszczesliwsza pod sloncem. Dla tych, ktorzy sie zastanawiaja nad jego zakupem - goraco polecam!
 
 
danoniel 
Nowicjusz


Joined: 17 Jun 2008
Posts: 1
Posted: 17-06-2008, 16:25   

Pomocy !
Jestem na motorku w etapie : SHAKESPARE CLIFF
Jak mam zejśc z niego ???? :??: :??: :??: :??:
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 17-06-2008, 16:31   

End + strzałka w bok.
_________________
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 25-06-2008, 17:17   

Dopiero niedawno udało mi się dorwać Lost Artifact. Gra jest bardzo fajna jako uzupełnienie TR3, jednak poziomy wydają się strasznie krótkie. Najbardziej przypadł mi do gustu poziom pierwszy "Highland Fling" i Nessie pływający sobie w tle xD

http://img175.imageshack....ranessiezy9.png
_________________

 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 25-06-2008, 17:44   

Poziomy się trochę wydłużają, gdy gracz się postara odnaleźć wszystkie sekrety, które tutaj są dosyć znacznie rozbudowane. Radzę Ci się o nie postarać, zwłaszcza jeżeli Nessie Ci przypadła do gustu. ;)
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
kondzio109 
Praktykant



Joined: 06 Jan 2008
Posts: 113
Posted: 19-12-2008, 20:30   

Kupiłem golda w wydaniu premier collection , jest on .. świetny ^^ Najbardziej podoba mi sie uroczy madhouse , ale zamek tez nie ejst do niczego ;) Mam pytanie - wiem że trochę nudzę , ale prosze o fly patcha do tego golda , gdyż tez ze stali który powinien działać nawet do zwykłej "trójki" mi nie działa .. a to niby jest multi patch do 2,3,4 i golda .... jedynie w TR:3 mogę zrobić tą nową ikone , zaś w innych tr po prostu - wychodzi exe . Some body help me ??!!
 
 
 
adebayor 
Nowicjusz


Joined: 10 Mar 2009
Posts: 1
Posted: 10-03-2009, 13:56   

Witam


niestety nie moge założyć nowego teamtu a jest mi to bardzo potrzebne !!


a wiec problem polega na tym iż chce uruchomić Tomb'a LA w oknie!
a nie moge, nie mam opcji w skrócie 'uruchom w oknie' a także dodanie parametrów '-w' ; '-window' ani '-windowed' nie dają rezultatu ?

czy jest jakiś sposób na to ?
ew jakiś program co mi to uruchomi w oknie ?

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź ;(
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 11-03-2009, 16:22   

Wczoraj zebrało mi się sentymenty, więc zacząłem, a dzisiaj (po raz trzeci) skończyłem The Lost Artifact.
Z perspektywy czasu utwierdzam się w przekonaniu, że jest to wzór do naśladowania dla tego typy Expansion Packów, oraz jeden z najlepszych oficjalnie wydanych TR w ogóle.

Świetny klimat, cudowne sekrety i masa ukrytych znajdziek - za każdym razem odkrywa się to na nowo :jumper:
_________________
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 11-03-2009, 19:28   

Mi się w tym roku też zdarzyło przejść ponownie The Lost Artefact - podczas ferii zimowych. Zgadzam się z K@tem, są to jedne z lepszych, jeśli nie najlepsze levele klasycznych Tomb Raiderów. Praktycznie wszystkie etapy są swego rodzaju perełkami. A na koniec wklejam statystyki (jak widać tym razem brak apteczek i wszystkie sekrety :D )

_________________
 
 
 
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 13-03-2009, 10:13   

Nieźle, MekCal. Mnie jak dotąd udało się znaleźć 14 sekretów - tego ostatniego, w Madhouse, ciągle poszukuję. Grając w The Lost Artifact nie można się nudzić :P Wszystkie sekreciki rzeczywiście są sprytnie poukrywane, jak na prawdziwego TR przystało. Spróbuję jeszcze odnaleźć ten trzeci w Madhouse i będzie super :> . TR3 Gold jest najlepszym, najbardziej klimatycznym dodatkiem. Wszystkie levele są naprawdę udane.

EDIT

No może po za Shakespare Cliff... Trochę denerwowało mnie to ciągłe pokonywanie przepaści bo co chwilę spadałam na dół. :hehe:
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo