FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Witamy na Forum WoTR!
Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 27-12-2003, 17:15   Witamy na Forum WoTR!

Witamy na Forum dyskusyjnym serwisu World of Tomb Raider

Po licznych perypetiach w końcu udało się udostępnić dla Was wszystkich Forum na którym możecie porozmawiaż o Larze Croft, Tomb Raiderze, ale nie tylko. Tak naprwdę u nas możecie porozmawiać o wszystkim! Mamy nadzieję, że nasz pomysł przypadnie Wam do gustu!

Aby dobrze dopasować się do każdego z Was dajemy każdemu do wyboru wiele różnych skórek.

Mamy nadzieję, że będziecie zagladać tutaj często a atmosfera będzie naprawdę przyjemna... Z przyjemnością przyjmiemy wszelkie sugestie dotyczace.

Po raz ostatni i jak najbardziej oficjalny - zapraszamy do dyskusji!
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 27-12-2003, 17:27   

Ano witamy, witamy :) W tym temacie możecie się przywitać :) napiszcie skąd jesteście, jak trafiliście na to forum. Po prostu się przywitajcie :!: :P
_________________
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 27-12-2003, 20:04   

No... Więc ja się witam... :mrgreen: Oj, witam się, witam... :mrgreen:
 
 
Serenity 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 113
Location: z daleka
Posted: 29-12-2003, 15:50   

witam witam w końcu zn alazłam trochę czasu żeby się przywitać a więc witam :509:
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 30-12-2003, 11:27   

No dobra większość mnie zna 8) ale...Hi everybody tu student uniwersytetu forum TR. :D Co mam o sobie powiedzieć?? Imie.....Nazwisko....Miejsce zamieszkania to każdy widzi. :) .
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 30-12-2003, 13:05   

O rany, faktycznie, ja tu tak na to forum wparowałam i nawet się grzecznie nie przywitałam :p

Witam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 30-12-2003, 13:34   

podczas witania proponuję pisać skąd jesteście..., ilemacie lat.. powiedzcie coś o sobie, a nie samo "witam" :)
_________________
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 31-12-2003, 12:33   

Oki, się robi szefie! :mrgreen:

Witam ponownie, Pati jestem, oficjalnie Patrycja, lat 16, stan wolny, szukam męża ;) ;);):p:p:p telefon tez podać????? :p
Tak poza tym, to interesuję się baaardzo wieloma rzeczami, słucham baaaardzo wielu zespołów, ale głównie Linkin Park, KoRn, Metallica, Marilyn Manson, Adema..... wiele innych...
Kocham TR, a fakt, ze w ogole tu jestem, to moja dobroduszność ;) Bo chcialam pomóc w akcji komiksowej i się zapisalam :) Co z tego, ze komiksem się nigdy nie interesowalam :p

Ahaaa i chialabym pozdrowić mamusie, tatusia, wszystkich zajomych i rodzine.... i pieska!!!!! ;) oraz wszystkich forumowiczów ofcors :P


EDIT BY GRZEKO
(wszyscy chórem) Czeeeeść Paaati! :P
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 31-12-2003, 17:16   

Cześć, jestem Frodo, oficjalne Karolina Anna Anastazja (preferowane trzecie imię :wink: ). Jestem założycielką i prezesem Bractwa Ankh. Mieszkam w Sieradzu, mam 17 lat, chodzę do II LO. Zainteresowania: TR, Tolkien, Harry Potter, kino, literatura, podróże.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Serenity 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 113
Location: z daleka
Posted: 31-12-2003, 19:29   

To ja też napiszę troche więcej o sobie. Mam 14 lat chodzę do 2 gim. Mieszkam w Żorach. Taka dziura na Śląsku (powiat :D ) Moje zainteresowania to: wampiry, anioły, manga & anime :500: , zjawiska paranormalne, UFO, duchy, papugi i oczywiście wszystko co związane z TombRaider. :mrgreen:
 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 20-06-2004, 17:23   

Tia ... To moze i ja wykaze sie wreszcie kultura i przywitam sie ... :roll: Niektorzy z Was pewnie juz gdzies widzieli tego nicka i juz wiedza o mnie kilka rzeczy :wink: Dla pozostalych - mam na imie Marta, dwadziescia lat z hakiem, studiuje sobie i mieszkam w Warszawie. Jako, ze nie wiem, co jeszcze o sobie napisac, pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, ze i wy mnie pozdrawiacie :690:
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 27-06-2004, 23:56   

No dobra, a więc się witam. Jestem Kasia, prawdziwego nazwiska nie zdradzę, bo go nienawidzę. W sumie nie jest złe, ale strasznie go nie lubię. Dlatego używam Trent. Mieszkam w Poznaniu, nawet mi sie to miasteczko podoba, chociaż wolałabym mieszkać w Surrey. Co tu jeszcze o sobie... I LOVE TR!!! To by było na tyle...
_________________
Miow.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 02-07-2004, 15:31   

nie było mnie długo na forum, więc uroczyście witam Dedronkę i Kasię :) witajcie, i piszcie jak najwięcej ;)
_________________
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 02-07-2004, 21:40   

DeRDonke :p Ok, ok, milo mi, ale nie moglam powstrzymac sie przed sprostowaniem nicka ;)

ok, sorki >> by Cez :P
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 12-07-2004, 16:36   

Cez, teraz to juz chyba bedziesz pamietal, co? ;) :p :lol:
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 12-07-2004, 17:15   

nom :) chyba mozemy ogłosić wszem i wobec, że znamy się osbiście :)
i Derdi obiecała, że wpadnie do 3miasta w wakacje :D
_________________
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 09-10-2004, 10:05   

Reaktywuje ten temat.

Tak tylko chciałam oglosic, że witam ponownie, wróciłam. Ciekawe , czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta ;P
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 09-10-2004, 10:08   

To witamy ponownie :P Tylko coś mi sie zdaje, że jak ty byłaś, to mnie jeszcze nie było :lol:
_________________
Miow.
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 09-10-2004, 10:19   

Pati czy ja Cie czasem nie kojarze z TRPL Forum?
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 09-10-2004, 10:35   

Malwinka -> jak najbardziej, tam bywałam bardzo często, tu raczej nie ;P
Kasia -> najwyraxniej, ja tu tylko na początku dizałalności tego forum się udzielałam ;P Ale i tak sie znamy ;P
 
 
William_Drake 
Nowicjusz



Joined: 16 Oct 2004
Posts: 14
Location: Sława
Posted: 16-10-2004, 11:54   

Witam. Jestem tu nowy i pomyślałem, że dżentelmen najpierw powinien się przywitać i przedstawić. No więc jestem William Drake jak widać. Oczywiście nie jest to moje prawdziwe imię i nazwisko. Mieszkam w Sieradzu, choć pochodzę ze Sławy. I tu już od razu zaznaczę - proszę mnie nie banować tylko dlatego, że mam ten sam adres IP, co Frodo_Wędrowiec. Jesteśmy w tej samej sieci. Froda znam, to moja kuzynka. Nie jestem jej szpiegiem ani tajnym agentem. Jestem tu z własnej nieprzymuszonej woli. Forum tez znam od dłuższego czasu, często widziałem jak Frodo pisze posty. Nie rejestrowałem się wcześniej, bo jestem raczej mało towarzyski. Właściwie jestem tu na porśbę Froda. Chciała mieć przez mnie kontakt ze środowiskiem fanów Tomb Raidera.

CEZ:
a sama nie może tu wchodzić i pisac, by miec ten kontakt ze środowiskiem fanów? :roll:
_________________
Każda moc rodzi się w bólu.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 16-10-2004, 12:02   

Spoko, witaj :p Coś mi się tu do kupy nie klei, ale co tam :p

Quote:
Nie jestem jej szpiegiem


Quote:
Chciała mieć przez mnie kontakt ze środowiskiem fanów Tomb Raidera.


Szpiegiem nie jesteś, ale info przekazujesz ;) Frodo sama może tutaj być, zeby mieć z nami kontakt, ale przecież odeszła... To chyba mówi samo za siebie :roll:

Quote:
Jestem tu z własnej nieprzymuszonej woli.


Quote:
Właściwie jestem tu na porśbę Froda.


No to jak jest w końcu? :P
_________________
Miow.
 
 
 
William_Drake 
Nowicjusz



Joined: 16 Oct 2004
Posts: 14
Location: Sława
Posted: 16-10-2004, 12:20   

Frodo mnie nie zmuszała, tylko prosiła. Tomb Raidera lubię, może nawet będzie mi się tutaj podobało. Cokolwiek sobie myślicie, ja i Frodo to dwie zupełnie różne osoby.
_________________
Każda moc rodzi się w bólu.
 
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 16-10-2004, 13:26   

Kasia, nie męcz go, jeszcze się chłopak przestraszy i tyle z tego bedzie :p
 
 
Catwoman 
Student



Joined: 08 Oct 2004
Posts: 65
Location: Piła
Posted: 16-10-2004, 13:47   

Will-> Witamy, tylko po co się z miejsca tłumaczysz? :) Przecież nikt Cię tu nie oskarża ;) .

Upsie, przyszłam na forum, zaczęłam rozrabiać (począwszy od Shoutbox z którego mnie Cez przegonił :P ), a nie przedstawiłam się ;) .
Ale część pewnie mnie już zna.
Więc na imiona mi Marta Syntia (pod tym drugim jestem bardziej znana :P ), mieszkam w Pile, mam 15 lat, jestem fanem TR itepe.
Przypałętałam się tu z forum TRPL (chyba nietrudno się tego domyślić :P ), bo potrzebowałam kontaktu z jakąś szerszą częścią ludności (gg czy tlen to nie to samo :P ).
No to witam. Tylko bez pomidorów proszę :P .
_________________
huh?
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo