FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Żarcie
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 09-03-2005, 19:15   Żarcie

Quote:
A ja lody lubię orzechowe. Może założymy nowy topic? ;) Chyba sie przyda... Uno momento...


No dobra, takiego topicu jeszcze nie ma. Więc... tutaj może o tym, co lubimy jeść, czego nie, jakie są nasze ulubione dania itp. ;)
_________________
Miow.
 
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 09-03-2005, 19:29   

Jezuuu.... ja rozumiem, ze jesteście troche zdesperowani, bo temat TR sie wyczepruje, i trzeba czekać na nowe wieści, ale to już przesada :p
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 09-03-2005, 19:35   

No a co Ci przeszkadza w tym temacie? :P Lepsze to niż "Kolejna ankieta z serii "gupie"" :P I ciesze się, że rozumiesz :p
_________________
Miow.
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 09-03-2005, 19:52   

Mam przeczucie, że ten topic zostanie w najbliższym czasie skasowany :) . Ale skoro istnieje to i ja dorzucę do niego swoje trzy grosze. Nie jestem jakimś wielkim pasjonatem żarcia, choć czasem zdarza mi się czrpać pewną przyjemność z jedzenia. Nie mógłbym sobie wyobrazić poranka bez płatków i mleka, na dodatek od paru miesięcy wpierniczam twaróg ze smażonymi jabłkami ale staram się od tego powoli odzwyczajać :P . Generalnie to jestem cholernie monotematyczny jeżeli chodzi o jedzenie :) . Rodzice mnie w kółko opieprzają, że powinienem urozmaicić swoją dietę, bo dostanę jakiejś awitaminozy ;) .

P.S. Lubi ktoś jeszcze, oprócz mnie, kanapki z serem żóltym i dżemem truskawkowym ?
_________________

 
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 09-03-2005, 19:56   

Quote:
Lepsze to niż "Kolejna ankieta z serii "gupie"" I ciesze się, że rozumiesz


No najwidoczniej lepsze bo tamto sie doczekało 5 odpowiedzi a tu sie zanosi na tłumy :p . Ale to zaden argument :p

no sorry... ale niedlugo to sie zaczna tu pojawiać topiki o podpaskach...
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 10-03-2005, 19:56   

No bez przesady, podpaski? Załamało mnie to :P ...przepisy kulinarne są czymś złym? Chociaż jakiś oryginalny temat :P . Rozmowa...jedzienie :roll: . No to ja...yummie są kanapki z dżemem truskawkowym :p . Ja najbardziej lubię wszamać bigos, frytusie i małże, ale nie jem wołowiny ani świniny a z owoców najbardziej przepadam za mandarynkami :wink: . Ale wypowiedź :P
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 10-03-2005, 20:46   

A ja mięsa praktycznie nie jadam :/ Tylko kurczak raz na jakiś czas przejdzie, ale też nie bardzo. Za to lubię fasolkę po bretońsku (dzisiaj miałam :mrgreen: ), śledzia w śmietanie z pyrkami w mundurkach, młode zimniaczki, fasolkę polaną bułką tartą i jajko sadzone :mrgreen: No i sery pleśniowe :wink: Ale nie wszystkie. A z owoców truskawki - chyba najbardziej. I uwielbiam sok pomarańczowy :D
_________________
Miow.
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 10-03-2005, 22:11   

Cos mi sie przypomnialo obrzydliwego z jakiegos filmu, co niedawno w nocy lecial i mam pytanie w zwiazku z tym:
- Czy ktos z was lubi trufle? :twisted:
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 10-03-2005, 22:51   

Trufle w sensie grzybow, czy czekoladek? :p
Co ja lubie? Warzywka :D Makaron ze szpinakiem i serem plesniowym (koniecznie niebieskim w srodku). Ser plesniowy niebieski w srodku (jak wyzej :p ). Oliwki zielone i czarne. Lososia wedzonego. Tunczyka. Brokuly. Szpinak pod kazda postacia. Brukselke. Pieczarki. Ryby (wraz z lososiem wedzonym) w ilosciach zastraszajacych. Z miesa - kurczaka glownie. Czasami (sporadycznie pożeram) poledwiczki wieprzowe i golonke z musztarda. Kaszanke (wylacznie domowej roboty). Ser zolty na tony i kazdego dnia (Królewski polecam, albo edamski).
A jak nie ma co jesc, to pizze quatro (czt. 4 sery) z VaBenne dwie ulice dalej.
Piwo.
Slodkosci nie lubie :D
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 11-03-2005, 08:58   

Ja też pieczarki lubię, najlepiej smażone i ze świezą bułeczką :) A tak, to za grzybami nie przeopadam. Chyba, że pierogi z kapustą i grzybami. Ale z pierogów chyba najbardziej lubię s serem.

Malwinka -> A co było w tym filmie tak obrzydliwego? :>
_________________
Miow.
 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 11-03-2005, 09:41   

Eeee, grzyby duszone z cebulą i jajkiem są rewelacyjne. Albo boczniaki smażone na masle. Ewentualnie jajecznica z pieczarkami (mniam, dzis na sniadanko byla). Natomiast pierogow z kapusta i grzybami nie znosze. Wszystkiego z kapusta i grzybami nie znosze :P Śmierdzi mi to. Choc to i tak nic w porownaniu z grochem i kapustą, bo to dopiero jest smrodek :P
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 11-03-2005, 13:38   

A wiec trfle, ok ...

Przyjecie w duzym domu. Ciocie, babcie, kuzyni, znajomi no generalnie cala smietanka. Nie wiem jak, ale kolezka znalazl psie gowienko na podlodze, podniosl je papierkiem takim na ciastko. Przyszla matka z jakimis tam babami i pyta sie: co tam chowasz z tylu? a ten : nic "no pokaz co? O masz trufle, ciocia bardzzo lubi trufle poczestuj ciocie" ciocia jak tylko uslyszala "trufle" to zarowka jej sie zaswiecila i ch.. Jejku jak on nie chcial dac jej tych ''trufli''! Matka napiera, ciocia sie slini i............................ Stalo sie gosciu nie wytrzymal i wsadzil sobie te ''trufle'' cale na raz do buzi i bylo jeszcze pokazane co sie z tym w srodku dzieje. SMACZNEGO
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 11-03-2005, 13:42   

:mrgreen: A tak się akurat składa, że trufle są chyba moją ulubioną słodkością :mrgreen: Zaraz koło mnie jest taka cukiernia, gdzie sprzedają takie pyszne, że nawet opis z tego filmu mnie nie obrzydził :D :P
_________________
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 11-03-2005, 21:49   

Quote:
yummie są kanapki z dżemem truskawkowym


Ale mnie chodziło o inną kombinację: ser żółty a na to dżemik. Niektórzy pukają się w czoło jak im o tym mówię... dziwni jacyś :| . Grzybuff raczej nie lubię, mogę ostatecznie tolerować w postaci pieczarek w hot-dogu. Uwielbiam je za to zbierać po lesie. Pewnego wrześniowego ranka ścigaliśmy się z wujem kto zbierze więcej :) . Moją miłościa są też zupki instant ( especially rosół i pomidorszczak ) - ale tylko Amino ! Vifon smakuje jak wywar z kota.
_________________

 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 11-03-2005, 22:17   

Amino jest mdle. Tylko Vifon Kurczak Curry ! reszta sie nie nadaje.
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 12-03-2005, 15:32   

A mi chodzi po głowie sama kanapka z dżemem :P . A ja grzyby lubię, ale tylko podsmażane razem z cebulką. No i są gołąbki :mrgreen:
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 13-03-2005, 07:13   

Właśnie, gołąbki :p Zapomniałam :mrgreen: Zawsze walę sobie wuchtę sosu pomidorowego na ziemniaki :mrgreen: Mniam ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Serenity 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 113
Location: z daleka
Posted: 13-03-2005, 13:21   

Ja jestem dość wybredna i z pełną świadomością mogę powiedzieć, ze jest więcej tego czego nie lubię niż tego co włożę do ust :) Ostatnio przerzuciłam się na chińszczyznę (nawet nie wiedziałam, że umiem jeść pałeczkami :p ), a tak to niezastąpione są frytki z piekarnika :D i surowe, nieprzerobione i nie łączone w żaden sposób warzywa (z wyjątkiem pomidorów, ogórków i fasolki szparagowej, ta ostatnia musi być gotowana i koniecznie z bułką tartą z masłem ). Z grzybów tylko pieczarki. I oczywiście czekolada :mrgreen: .
_________________
...sleep my friend and you will see, that dream is my reality...
 
 
 
maggie 
Student



Joined: 28 Feb 2005
Posts: 80
Location: poznań
Posted: 14-03-2005, 16:58   

haahahhaha jaki fajny topic :lol: (pierwszy raz tu wpadłam) taki aqrat na mój gust hehehe, chociaz za duzo to sie tu nie wypowiem, bo estem jak śmietnik i moge wszystko zjesc co mi wpadnie w ręce, ale jest jedna rzecz którą mogę określić mianem potrawy - chipsy (najbardziej tacosy) :D moje menu, sniadanie obiad i kolacja
_________________
*All i want is less to do & more time to do it*
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 14-03-2005, 22:30   

Naprawde nie ma nic, czego nie lubisz? Czym sie brzydzisz? Dobra, ja tez lubię chipsy, ale jem je w ilościach dwie, trzy paczki miesięcznie :wink:
_________________
Miow.
 
 
 
maggie 
Student



Joined: 28 Feb 2005
Posts: 80
Location: poznań
Posted: 15-03-2005, 20:07   

Quote:
jem je w ilościach dwie, trzy paczki miesięcznie

.. a ja na dzień :)

A nieee ja sie nie brzydze niczym, tylko jakoś sie nie przejmuje tym co jem. AHA jest tylko jedna rzecz której nie przełknę- placek drożdżowy made by moja babcia, można nim ludzi zabijać i wogole tam cukru nie sypie
_________________
*All i want is less to do & more time to do it*
 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 15-03-2005, 21:55   

Czym sie brzydze? Małżami :/ Trafiły mi sie raz w zyciu i oby nigdy wiecej. Rybna guma miedzy zebami. Ohyda. Poza tym móżdżkiem i cynaderkami (jesli ktos kuma ocb). Chipsy jem (Chio Tortilla serowe the best of. I Chio Sombrerros polecam ... jakos pod Meksyk mnie ciagnie :p - poza tym raczej nic, a i te rzadko. Na imprezach glownie). Jesli mowa o slodkosciach, to ja tortow nie przelykam. Zadnych. Absolutnie zadnych. A juz na pewno nie tych z śmietanowym kremem. A z rzeczy, za ktorymi po prostu nie przepadam - kapusniak, zupa szczawiowa, przetwory sojowe (poza kilkoma wyjatkami).

A nałogowo piję PałerRejda :D
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 15-03-2005, 22:10   

Malze dobrze przygotowane sa super! W ogole owoce morza, PYCHA! Co mnie brzydzi? ---> szpinak wyglada jak krowie gowno, a smakuje :513: Kocham ryby, szczegolnie halibuta, lososia i okonie. Skoro jestesmy przy rybach: KAWIOR / ruski z jesiotra czarny i czerwony/
Serek zolty morski oraz taki rarytasik jak Old Amsterdam,
Sery plesniowe te z niebieskim i te z zielonym, a takze te bez kolorow.

Update:
zapomnialam o mojej ulubionej zupie ---> nie ma jak prawdziwy barszcz ukrainski ;)
_________________
So, how u doinn?
  
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 15-03-2005, 22:11   

Quote:
zupa szczawiowa


Kiedyś bardzo ją lubiłem ale teraz za każdym razem gdy ją jem, jakoś mniej mi smakuje. Mam też wstręt do włókien szczawiu, które pływają w tej zupce. Wymiotować także mi się chce kiedy natrafiam na jakąś żyłę w schabowym albo szynce :513: . A wracając do zup: dyniówka jest debeściak :) . No i nie ma to jak dobry rosołek, zwłaszcza na kaca :D .
_________________

 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 15-03-2005, 23:50   

"Malze dobrze przygotowane sa super: > ja nie wątpie, ale żarłam te przygotowane źle i stad blokada :/
"szpinak wyglada jak krowie gowno, a smakuje ..." > Krowie gowno jest brazowe (przynajmniej to, ktore widzialam :D ) ... abstrahujac od fekaliow - też tak myslalam :D Ale "przygotowany dobrze", smakuje rewelacyjnie. Mowilas, ze lubisz ser plesniowy? Mam sprawdzony przepis na makaron ze szpinakiem, pieczarkami i serem pleśniowym (niebieskim) + ewentualnie tunczyk (idealna potrawa do wódki :lol: ). Zaklad, ze zasmakuje? Wszyscy sie najpierw na to wzdrygaja, a pozniej konsumują to na potęge.
Barszcz ukrainski - ostatni raz jadlam ze dwa lata temu, ale masz racje - pysznosci. Koniecznie w wydaniu mojej mamy (bo gęsty od warzyw). Szkoda, ze juz z rodzicami nie mieszkam :lol:
O serach wspominalam - moja glowna milosc kulinarna.
Ryby - tez chyba mowilam. Nie umiem bez nich życ.
Malwinka > ten z jesiotra w Polsce jest drogi. Ale zamienniki czasami da sie trafic rewelacyjne. Jajko na twardo i kawior ... kurna ... a dziś przyszlo mi jesc rybe po grecku :D
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo