FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Fajne postacie [oprócz Lary ;)]
Author Message
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 26-08-2007, 19:23   Fajne postacie [oprócz Lary ;)]

Jakie postacie z TRA lubicie najbardziej? Uwaga: Lara Croft się nie liczy :690: Ja polubiłam Larsona i Kida. Ale czy Kid to tak do końca 'czarny' charakter?? Bo w końcu w ostatnim spotkaniu uratował Larę przed śmiercią z rąk Kolda...A co wy sądzicie??
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 26-08-2007, 20:24   

Najwazniejsze postacie TR1 prócz Lary to Natla, Larson i Pierre. Wszyscy ich znamy od 11 lat. Dodatkowo Larsona i Pierre'a "spotkalismy" tez w TR5. Częsciej od nich pojawiał się tylko Winston (TR1, 2, 3, 5, 7, A). Aha, i remis z Von Croyem ;) (TR4, 5, 6)
_________________
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 26-08-2007, 21:42   

Jak dla mnie to Larson, Kold i Natla.

Larson - wydaje mi się, że gdyby nie to, że Natla mu(najprawdopodobniej) dużo płaciła i (pewnie) zagroziła (śmiercią?) to chętnie przyłączyłby się do Lary [btw. mają takie same inicjały :> )

Kold - podoba mi się jego opanowany, zimny głos.

Natla - została super "zrobiona" w TRA, świetnie wygląda w tym niebieskim kostiumie i szpilkach. Super wygląda też z tymi skrzydłami (jeszcze nie przypalona).

mari, Kid zabijając Kolda w końcu się na nim zemścił, to była jego ostatnia okazja.
_________________

 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 26-08-2007, 21:48   

Też tak pomyślałam ;) jakoś dumę trzeba ratować ;)
_________________
"Bo życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz, na co trafisz"
<3
 
 
 
Jamal 
Student



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 51
Posted: 26-08-2007, 22:01   

Ja polubiłem postać Amandy mimo ,że była troche wredna i zła to miała fajnego zwierzaczka xD no i ma na imię tak jak moja koleżanka , no i Pierre & Larson oczywiście :)
_________________
There's a She Wolf in Guest closet
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 26-08-2007, 22:03   

A co ma Amanda do Anniversary?
_________________

 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 28-08-2007, 15:19   

No właśnie, gdzie Tomb Raider gdzie Legenda?
Lubię postać Natli, to jeden z moich ulubionych czarnych charakterów :) Fakt, wredna i tak dalej ale jednak ma coś w sobie.
Larson mi się będzie przez resztę życia kojarzył z klipem Kyo, jak go widzę to słysze to "Ice cream" :P
No i Pierre mi się podoba ale lepiej było mu z włosami niż bez :P
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Lareczka 
Praktykant


Joined: 03 Sep 2006
Posts: 179
Location: Kraków
Posted: 28-08-2007, 15:35   

Ja lubie Larsona. W TR1 i TR5 byl zwyklym palantem i bezmuzgowcem ( :D ) ale w TRA zrobil sie taki pociagajacy ;-) . Fajny glos ma :) .
 
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 28-08-2007, 16:19   

Mi też się Larson spodobał, szkoda, że musiała go zabić. No i poza tym Natla.
_________________


 
 
beatka0802 
Podróżnik



Joined: 23 Mar 2007
Posts: 230
Location: Quel'dorei
Posted: 29-08-2007, 12:48   

Lareczka, i jeszcze o odrobinkę za pewny siebie... xD Jak mówił do niej kotku to tak wygląda to na filmiku jakby go wzrokiem spiorunowała. ;) Ja też go lubię. A pozatym Pierre bez włosów i bez swojej koszuli fioletowej to nie Pierre. Chociarz też się przebiegły zrobił. Tyle, że Larson zwykle był bardziej hmm... nie teges z głową. :-P No i Kid jest fajny bo ma fajną czapk. Koniec.
_________________
[spoiler:c18d63d867]Eee o co kaman? :D [/spoiler:c18d63d867]
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 29-08-2007, 15:09   

co do Kida to myślałem że to jednk dobra ppostać dopki nie przeczytałem jego biografii. A co do Kolda to zawsze jak były z nim interaktywne cut scenki to nic nie robiłem bo chcialem zobaczyć jakzabije Lare :D
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 01-09-2007, 15:08   

Ha! Szymon_Trent, zrobie tak samo xD
_________________
"Bo życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz, na co trafisz"
<3
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 08-09-2007, 09:27   

Uważam że wszystkie postacie w Anniversary wyglądają i prezentują się świetnie. Zastanawiałem się czy pod tym względem się rozczaruje i będę wracać do TR1 jednak CD spisiali sie dobrze,w dodatku uwiarygodnili swoich bohaterów dodając im biografię. Najbardziej widoczna jest tutaj transformacja Larsona Conwaya z bezmyslnego osiłka który wraz z niewiele lepszym Pierrem próbowali krzyżowac plany Miss Croft robiąc z siebie kretynów... zaś tutaj w TRA są to inteligentni,silni i grozni przeciwnicy z którymi Lara Croft musi się liczyć. Choć chwilami wydawać by się mogło że pomiędzy Croft a Larsonem jest delikatna nić porozumienia,która potem zostaje brutalnie zerwana...
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 09-09-2007, 16:50   

Mi się w TRA podobają ci bogowie :P Tihocoan i Qualopec (niewiem czy dobrze napisałam,ale wiadomo o kogo chodzi). Ale i tak najbardziej lubię bestie- zwłaszcza dinozaury :D
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Mattai 
Student


Joined: 23 Jun 2007
Posts: 35
Location: poznań
Posted: 09-09-2007, 17:00   

Racja Ci bogowi też są nieźli. Fajnie by było jakby Lara walczyła z Qualopeciem, bo w tym filmiku interaktywnym w końcowym levelu w Peru, on wstaje. Szkoda no :( ;p
_________________
:D
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 10-09-2007, 18:30   

No filmik nie jest interaktywny, ale fajnie byłoby powalczyć z Qualopec'iem... Swoją drogą nadal zastanawiam, co się stało z ciałem Tihocana.
_________________

 
 
Arti 
Praktykant



Joined: 06 Jul 2007
Posts: 168
Posted: 10-09-2007, 21:27   

Natla - Bardzo ładna jest w Anniversary. Te długie włosy, takie jakby posklejane xD I w ogóle fajnie wygląda w tym płaszczu atlantydzkim.

Kold - kojarzy mi się z zimnem. Wygląda jak brutal, a podkreśla to białe oko. Ma taki fajny głos, jak ktoś powiedział - zimny.

Pierre - co to ma być?? Francuski Japończyk??? Mi on na japońca wygląda a nie na Francuza. Heh, ale w ogóle, a fajnie wygląda, a dzięki tej łysinie, można go rozpoznać z odległości kilku mil.

Kid - Hmmm... Pomógł Larze i uratował ją zabijając Kolda. Gdyby nie Natla, pewnie leżał by już, albo nie już by go robale zjadły w jakimś nagrobku... Hehe... Ogólnie postać fajna, ma charakterem gangstera, ale mi się wydaje, że w środku jest małą owieczką xD

Larson - ten koleś mi się nieźle spodobał. Nie wiem, czemu ale czuje sympatię do tej postaci. Żartobliwy i wyluzowany. Nie boi się wyrażać uczuć ( " Och przestań kotku, wolę bardziej tradycyjne rozwiązania " - czy jakoś tak do Lary zagadał, to myślałem, że odjadę :-P ) Szkoda, że Lara go zabiła, bo bym był za by byli przyjaciółmi.

Qualopec i Tihocan - dwaj bogowie, władcy Atlantydy, strażnicy trzech części dziecięcia, po zdradzie która doprowadziła do zatopienia Atlantydy. Szkoda, że się z nimi nie walczyło, i mnie też ciekawi, co się stało z ciałem Tihocana. Ja myślałem, że jak Larze, Pierre przystawił lufę do karku, to myślałem, że to Tihocan, i się dopiero zacznie :690:

:pozdro: :wotr: :croft: :narka:
_________________
Guest? Guest's dead! What the hell you know about Paraiso?!
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 11-09-2007, 10:35   

Arti wrote:
y. Szkoda, że się z nimi nie walczyło,

Nie wiem co wam odwala z tym walczeniem z Tihocanem i Qualopecem . Przecież Lara i oni mieli wspólnego wroga. Co prawda strzegli Scionu, ale sądze że byliby bardziej chętni do pomocy niż do walki. Poza tym gdyby Lara z nimi walczyła to napewno by zgineła. Są oni przecie potężniejsi od Natli :gupek:
PS. W TR:A była Cut-scenka jak Lara była w grobowcu Qualopeca co ta mumia się nagle na nią wychylila. W TR:1 nie było ej cut-scenki, ale do tej mumi można bylo strzelać i po kilku strzałach padała na ziemie :D
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 15-09-2007, 16:50   

Quote:
Są oni przecie potężniejsi od Natli

Taaa...fakt,ale czemu sama Natla pod koniec gry stwierdziła,ze byli słabi i jej ulegli???
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 15-09-2007, 18:53   

Avi_Versicolor wrote:
Taaa...fakt,ale czemu sama Natla pod koniec gry stwierdziła,ze byli słabi i jej ulegli???

No to ciekawe ale co według ciebie miała powiedzieć?? Byłam spośród całej trójki najsłabsza?? Daj spokój przecież ona poprostu gadała to co jej pasowało.
Poza tym gdyby T. i Q. faktycznie byli tacy słabi i ulegli wobec Natli to jakim cudem udałoby się im ją na tak długo zamknąć??
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 18-09-2007, 18:01   

Ja się odwołałam do tego co powiedział Szymon_Trent :) . Udawało się im,ale wreszcie Natli udało się ich dorwać :)
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 18-09-2007, 18:48   

hehehe Pierre jest najfajniejszy! Larson jest w/g mnie glupkiem. Podobaja mi sie paznokcie Natli. :matrix:
_________________
:O
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 18-09-2007, 18:56   

Quote:
Larson jest w/g mnie glupkiem

He he...I na takiego wygląda :D .
Quote:
Podobaja mi sie paznokcie Natli. :matrix:

Hmmm...rzeczywiście jak zombi prosto z grobu :D .
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
april 
Praktykant



Joined: 25 Mar 2007
Posts: 111
Location: z Wrocławia
Posted: 21-09-2007, 12:16   

Avi_Versicolor wrote:
Cytat:
Larson jest w/g mnie glupkiem

He he...I na takiego wygląda :D .


I o to chodzi ;)

Ja najbardziej lubię Pierra. Fajny ma ten akcent i w ogóle "to coś".
:pozdro:
_________________

 
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 21-09-2007, 16:47   

Quote:
I o to chodzi ;)

Ja najbardziej lubię Pierra. Fajny ma ten akcent i w ogóle "to coś".

Każdy przeciwnik ma w sobie "coś" :P .
Zwłaszcza zwierzaczki.Ale w każdej części jakoś inaczej się z nimi walczy :)
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo