FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TOMB RAIDER - sugestie i oczekiwania
Author Message
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-02-2013, 10:12   

Cez wrote:
Ja mam nadzieje, ze Croft Manor nadal jest ;) Nie musi sie pojawic grywalny, ale mogliby pod koniec gry lub w kolejnej pokazac. W koncu Lara gdzies mieszka, a majątek ma spory po zaginionych rodzicach. Jakos ciezko mi sobie wyobrazic, by mieszkała w bloku czy nawet w domku jednorodzinnym :p


A mi ciężko sobie wyobrazić, żeby pracująca w barze studentka wracała po zajęciach do olbrzymiej willi :p Jednym z celów tego rebootu miało być "odsnobienie" Lary, co powinno - teoretycznie - ułatwić jakąś tam identyfikację z bohaterką.

Nie widzę absolutnie żadnego sensu by do gry znowu wrzucać kolejną willę, która cholernie kłóciłaby się z wizerunkiem jaki kreują teraz CD.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 28-02-2013, 10:27   

Ja myślę, że smaczek to będzie raczej Lara szykująca się na kolejną wyprawę z dwoma pilstocami w schedzie po mentorze nazwiskiem Roth :P

W ogóle nie wydaje mi się żeby jakikolwiek fragment gry dział się gdziekolwiek indziej jak na wyspie... Zobaczymy już niedługo :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 28-02-2013, 10:34   

Quote:
A mi ciężko sobie wyobrazić, żeby pracująca w barze studentka wracała po zajęciach do olbrzymiej willi


Ale ona celowo, mimo ogromnego majatku, pracowała w barze. Nie widze przeszkód, by gdzies miała w zapasie dwór, w ktorym zamieszcza moze w kolejnej czesci. Są pewne elementy postaci Lary, ktore chcialbym widziec ponownie, i Croft Manor jest jednym z nich.
_________________
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 01-03-2013, 09:02   

Ale byly by jaja jak by wydali male DLC gdzie robimy male misje w Croft Manorze ^_^ cos ala Aniversary 2.0
_________________
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 01-03-2013, 21:19   

Quote:
Ja myślę, że smaczek to będzie raczej Lara szykująca się na kolejną wyprawę z dwoma pilstocami w schedzie po mentorze nazwiskiem Roth


Byłoby bardzo epickie.. Jakby w finałowej walce z jakimś "bossem" Roth zginął i pokazana była by scena jak Lara zabiera mu dual pistki.. I wtedy kamera się oddala, a w tle widać zbliżające się samoloty ratunkowe.
 
 
Lilijka 
Nowicjusz



Joined: 26 Jan 2011
Posts: 19
Posted: 01-03-2013, 22:48   

K@t wrote:
Cez napisał/a:
Ja mam nadzieje, ze Croft Manor nadal jest ;) Nie musi sie pojawic grywalny, ale mogliby pod koniec gry lub w kolejnej pokazac. W koncu Lara gdzies mieszka, a majątek ma spory po zaginionych rodzicach. Jakos ciezko mi sobie wyobrazic, by mieszkała w bloku czy nawet w domku jednorodzinnym :p


A mi ciężko sobie wyobrazić, żeby pracująca w barze studentka wracała po zajęciach do olbrzymiej willi :p Jednym z celów tego rebootu miało być "odsnobienie" Lary, co powinno - teoretycznie - ułatwić jakąś tam identyfikację z bohaterką.

Nie widzę absolutnie żadnego sensu by do gry znowu wrzucać kolejną willę, która cholernie kłóciłaby się z wizerunkiem jaki kreują teraz CD.

Cez wrote:
Ale ona celowo, mimo ogromnego majatku, pracowała w barze. Nie widze przeszkód, by gdzies miała w zapasie dwór, w ktorym zamieszcza moze w kolejnej czesci. Są pewne elementy postaci Lary, ktore chcialbym widziec ponownie, i Croft Manor jest jednym z nich.

Tu zgadzam się z Cezem :) Pewne elementy powinny jednak zostać. Wiem, że reboot, zaczynamy wszystko od nowa i takie tam, ale jakieś nawiązanie do starej Lary powinno być. Niby mamy nową bohaterkę, jednak myślę, że nie powinno się absolutnie wszystkiego wymazywać, bo nagle okaże się, że mamy do czynienia z zupełnie obcą dziewczyną, która tylko nazywa się Lara Croft. Fakt, że Lara ma się po przygodzie na wyspie stać silną kobietą, jaką znaliśmy z poprzednich części, ale umieszczenie takich niby błahych elementów byłoby takim miłym gestem dla fanów (bo, podejrzewam, że zwykły gracz, niezwiązany z serią zobaczy jedynie nową Larę, a na takie rzeczy jak Croft manor zwyczajnie nie zwróci uwagi - i dla niego obecność domu, nowego lokaja czy czego tam jeszcze będzie raczej obojętne).
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 02-03-2013, 08:07   

Ale to albo, albo. Nie ma że reboot, ale z nawiązaniami, czy reboot zachowujący jakieś tam elementy. Gdyby celem CD był powrót do punktu wyjścia, to robienie restartu nie miałoby najmniejszego sensu. Stworzyli go właśnie po to, by odciąć się od wspomnianych elementów, na widok których fani się moczyli.

Owszem, mogli by wrzucić rezydencję jako mrugnięcie okiem (aczkolwiek dość mało subtelne), ale idąc za tym, to od razu powinni wrzucić i dwie beretty, lokaja, szorty, bluzeczkę, warkocz i Natlę :p

Już rok temu Karl Stewart mówił, że unikają wszelkich oczywistych nawiązań i easter egg'ów odnoszących się do poprzednich gier - właśnie po to, by kogoś nie kusiło by na siłę szukać fabularnych czy innych powiązań.
_________________
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 02-03-2013, 10:40   

Quote:
Już rok temu Karl Stewart mówił, że unikają wszelkich oczywistych nawiązań i easter egg'ów odnoszących się do poprzednich gier - właśnie po to, by kogoś nie kusiło by na siłę szukać fabularnych czy innych powiązań.


No nie wiem ;) Sam Nishimura? ;)
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 02-03-2013, 11:20   

Lara Croft :p Mam na myśli mniejsze subtelności, jak właśnie Croft Manor.

[ Komentarz dodany przez: Cez: 02-03-2013, 12:13 ]
to Lara bedzie w tej grze? ;) :hehe:
_________________
 
 
3dfx 
Nowicjusz


Joined: 21 Jan 2012
Posts: 29
Location: Dolny Śląsk
Posted: 02-03-2013, 12:40   

Lilijka wrote:
(...)ale umieszczenie takich niby błahych elementów byłoby takim miłym gestem dla fanów (...)


Miłym gestem dla fanów była wydana kilka lat temu Anniversary, a że okazała się bodaj najsłabiej sprzedającą częścią TR, nie liczyłbym na powtórkę takich sentymentalnych odniesień. Już wówczas CD zorientowało się, że jakoś tych fanów nie ma zbyt wielu, stąd uzasadniona rynkowo decyzja o kompletnym odcięciu od korzeni.
 
 
Lilijka 
Nowicjusz



Joined: 26 Jan 2011
Posts: 19
Posted: 02-03-2013, 19:06   

K@t wrote:
Ale to albo, albo. Nie ma że reboot, ale z nawiązaniami, czy reboot zachowujący jakieś tam elementy. Gdyby celem CD był powrót do punktu wyjścia, to robienie restartu nie miałoby najmniejszego sensu. Stworzyli go właśnie po to, by odciąć się od wspomnianych elementów, na widok których fani się moczyli.

No, w sumie to racja, rozumiem, że CD nie chcą wprowadzać takich nawiązań. Po prostu patrząc oczami gracza związanego z serią od lat - ucieszyłabym się z jakiegoś easter egga. Choć wiem, że szanse są pewnie praktycznie zerowe ;)
3dfx wrote:
Miłym gestem dla fanów była wydana kilka lat temu Anniversary, a że okazała się bodaj najsłabiej sprzedającą częścią TR, nie liczyłbym na powtórkę takich sentymentalnych odniesień. Już wówczas CD zorientowało się, że jakoś tych fanów nie ma zbyt wielu, stąd uzasadniona rynkowo decyzja o kompletnym odcięciu od korzeni.

No tak, ale poświęcanie fanom całej gry, a jakiegoś jednego elementu to jednak różnica, prawda ? ;)
Ale tak, jak mówiłam - nie nastawiam się na nawiązania do poprzednich części i patrząc z marketingowego punktu widzenia rozumiem je. Chciałabym jednak żeby nowy życiorys i charakter Lary nie odbiegał AŻ TAK drastycznie - aby nie okazało się, że Croft ma 10 kochanków i żyje w slumsach ;)
I mam takie pytanie - czytając najnowsze PSX Extreme natknęłam się na informację, że Core, tworząc Larę inspirowało się ... szwedzką gwiazdą pop - Neneh Cherry. O co tu chodzi ? :D Słyszałam różne wersje - że inspiracją był Indiana Jones, siostra Garda, ale o tym słyszę po raz pierwszy. Ktoś wie coś więcej na ten temat ?
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 02-03-2013, 19:17   

Lilijka wrote:
czytając najnowsze PSX Extreme natknęłam się na informację, że Core, tworząc Larę inspirowało się ... szwedzką gwiazdą pop - Neneh Cherry. O co tu chodzi ?


Też mnie to zaskoczyło.

http://en.wikipedia.org/w...lopment_history

"Inspired by pop artist Neneh Cherry and comic book character Tank Girl"

Wikipedia podaje dwa źrodla tej informacji, z czego pierwsze źródło przeszukałem i nic tam o tym nie ma >> http://uk.ign.com/article...b-raider?page=1

Z kolei drugie źródło to książka "Lara Croft: The Art of Virtual Seduction" wydana przez Prima Publishing. Nie mam jak niestety tego sprawdzić ;)
_________________
 
 
3dfx 
Nowicjusz


Joined: 21 Jan 2012
Posts: 29
Location: Dolny Śląsk
Posted: 03-03-2013, 14:35   

Lilijka wrote:
Chciałabym jednak żeby nowy życiorys i charakter Lary nie odbiegał AŻ TAK drastycznie - aby nie okazało się, że Croft ma 10 kochanków i żyje w slumsach ;)


Rozumiem. CD jednak jest w prawie zrobić z postacią cokolwiek uzna za stosowne, na tym polega reset. Ale uspokajam. Biorąc pod uwagę, że młoda Lara JUŻ morduje hurtowo, historia zatoczy raczej koło :)

Co do inspiracji, jest tyle wersji, że trudno powiedzieć, sam Toby Gard podawał chyba ze trzy i to sprzeczne ze sobą. Najprawdopodobniej ostateczna Lara powstała poprzez "burzę mózgów".
 
 
Darkness 
Podróżnik



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 303
Location: 3city
Posted: 03-03-2013, 14:45   

Mnie ciekawi natomiast jedna rzecz. Pamiętacie możliwość grania Amandą w TRL? Jej ruchy były takie same jak Lary. To była po prostu Lara "w innej skórze". Pytanie brzmi czy te postacie na multiplayerze będą się poruszały na takiej samej zasadzie jak Amanda w TRL? Że po prostu ruchy Lary w innym wcieleniu? Mam nadzieję, że chociaż mężczyźni będą mieli troszkę inne ruchy np. przy wspinaczce.
_________________
Szanuję swój język, piszę poprawnie.
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 03-03-2013, 15:52   

W przypadku Red Dead Redemption tak było :D I pakiet postaci multi zawierał postaci z wcześniejszej części Red Dead Revolver i tam gruby, spasiony, topless Pig biegał i skakał po dzikim zachodzie jak sarenka :D podejrzewam że nie ma co liczyć na różne animacje postaci multi.
_________________
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 03-03-2013, 15:56   

Na gameplayach z multi było, poszczególne animację są różne takie jak np. skoki czy podciągania czy jak to nazwać. :D Np. tu od 50 sekundy http://www.youtube.com/watch?v=lIW44p0p8VY
Chociaż chyba nie o takie różnice wam chodziło, nie ważne. :P
 
 
dawidwlkp 
Nowicjusz


Joined: 19 Feb 2007
Posts: 2
Posted: 06-03-2013, 01:23   

Wypowiem się na temat tej gry, ponieważ jestem fanem serii od 96r... znam każdą część niemal na pamięć (oprócz angel of darknes, bo wg mnie to klapa i nie mam chęci, aby się za nią brać przynajmniej raz do roku).. Co do samej gry.. to spx .Jest akcja, mucka fabuła nawet nawet.., ale... To nie jest TOMB RAIDER!! to jest coś jakby far cry z assasinem bardziej w stronę far cry.. Zawiodłem się bardzo na tej grze.. oczekiwałem, że chociaż przez chwilę poczuję jakbym grał w TR.. niestety takiego uczucia nie doznałem.. Nie wspomnę, że FC3 bije fabularnie tą grę na łeb! Gra się w nią bardzo dobrze, ale wszystko jest ponure, brudne i delikatnie mówiąc.. c.h.u...owe. Nie mam pojęcia ile zapłacili za kampanie reklamową, aby wam poryć łby.. wg mnie ta gra jaj nie urywa! Jest dopracowana .. co do tego nie ma wątpliwości.. ale klimatycznie jest dnem i nie wiem co za de.bil nazwał tą grę TR!! Mogli dać jakąkolwiek inną nazwę tej gry z dopiskiem with Lara Croft, bo to nie powinno się nazywać tak jak się nazywa!! JEstem mega zawiedziony.. Jest pełno gier w tych klimatach, które biją tr2013 na łeb! chociażby Uncharted 3 lub wcześniej wspomniany FC3.. Być może nowa seria zbierze nowych fanów, ale starzy wyżeracze Tomba.. znają uczucie kiedy włączając grę zaczyna się mrowienie i po 1 levelu już wiesz czy będą momenty uniesienia- tu tego nie ma ani przez sekundę!! Ciesze się bardzo, że nie musiałem za tą grę płacić...(przeszedłem u znajomego) Oczywiście uzupełnię moją kolekcję, ale wtedy kiedy gra będzie kosztować poniżej 50zł, bo wg mnie nie jest warta tej ceny.. nie ukrywam, że jestem mega wq...ony. Mam nadzieje, że zrobią remake tr2 i zapomną o tym gównie, które teraz nosi tą szlachetną nazwę! PANOWIE Z SQUARE.. to już było w death island tylko zamiast zombiaków są ludzie i jakieś potwory! Możecie mnie hejtować.., ale dla mnie ta gra to nic specjalnego i na bank nie dałbym jej nawet 8/10!
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 06-03-2013, 09:53   

Ponure, brudne? Tak żywego i kolorowego świata w serii Tomb Raider nie było od czasów Ghany w TRLegend.

Quote:
Nie mam pojęcia ile zapłacili za kampanie reklamową, aby wam poryć łby..


Wybacz ale jest subtelna różnica pomiędzy wyrażaniem własnej opinii a zwykłym obrażaniem odbiorcy - prosiłbym o powstrzymanie się od tego typu komentarzy.
O ile mogę nie zgadzać się z Twoją pseudo-opinią o tyle nie zamierzam zniżać się do poziomu inwektyw. Możesz napisać, że gra Ci się nie podoba, że czegoś innego oczekiwałeś, ale zmieszanie takiego tytułu z błotem i wychwalanie wzamian chociażby Uncharted czy Far Cry pod niebiosa to nie argument - Far Cry to zupełnie inny gatunek gry mimo wszelkich podobieństw, a w kwestii Uncharteda - przygody Drake'a to bardziej przygodowa strzelanka i od początku Crystal Dynamics zapowiadało że chce nacisk kłaść na eksplorację i fabułę - choć faktycznie strzelania jest co nie miara. I mam złą wiadomość - gra przyjęła się zdecydowanie dobrze - można wręcz to nazwać sukcesem - wątpliwym będzie aby po nowym otwarciu Square Enix zamierzało spełnić życzenie jednego hejtera w postaci remake'u Tomb Raider 2 - od klasyków nastąpiło całkowite odcięcie i nawiązań do nich bym raczej nie oczekiwał. A ja będę bardzo hepi jeśli nowe Tomb Raidery będą takie jak ten dzisiejszy...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
3dfx 
Nowicjusz


Joined: 21 Jan 2012
Posts: 29
Location: Dolny Śląsk
Posted: 06-03-2013, 21:43   

dawidwlkp wrote:
dla mnie ta gra to nic specjalnego


Mam podobnie, co więcej, entuzjastyczne opinie z rozmaitych for jako żywo przypominaja mi 2006 rok i Legendę. Jej, zachwytów nie było końca... przez jakieś 2 miesiące, poźniej nagle ludziom opadł poziom endorfin we krwi :P

Tym niemniej, uczciwie mówiąc, gra jest niezła, a odcięcie od korzeni od początku zapowiadane - nie bardzo rozumiem Twoje zaskoczenie/pretensje pod tym względem.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 06-03-2013, 21:45   

No z Legendą to zły przykład, bo ta gra już od dnia premiery skrajnie podzieliła graczy i raczej mało kto uważał, że podoba mu się totalne uproszczenie, brak eksploracji, kluczy i zagadek. To była bardzo dobra gra, owszem, ale do Tomb Raidera było jej dalej, niż... nowemu Tomb Raiderowi :p


Swoją drogą, z całym szacunkiem, ale w CO wy gracie, skoro dla Was to, co serwuje TR, to "nic specjalnego"? Albo inaczej, czym Was zadowolić? Mam za sobą serie AC, Uncharted i parę innych i obecnie nowy Tomb Raider u mnie wygrywa pod wieloma względami. Dawno nie grałem w tak świetnie skrojoną i dopracowaną grę.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 06-03-2013, 21:52   

K@t wrote:
Dawno nie grałem w tak świetnie skrojoną i dopracowaną grę.


Dokładnie - mam takie same wrażenia i im dalej w las tym jestem pewny swojej opinii/recenzji z tematu właściwego. Poziom dopracowania, dopieszczenia wręcz tej gry jest tak satysfakcjonujący że aż w to nie wierzę. I dlej nic na siłę, nic nie jest sztucznie wymuszone - każdy element jest tak wyważony - grywalność 100% totalnie. Dlatego nie kumam zarzutów - bo to jest pełnokrwisty Tomb Raider :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
3dfx 
Nowicjusz


Joined: 21 Jan 2012
Posts: 29
Location: Dolny Śląsk
Posted: 06-03-2013, 22:02   

Z wiekiem trudno o silne wrażenia :) . Raczej nic nie przeskoczy w moim rankingu "szoku" odpalenia pierwszego Tomb Raidera w 97 roku. Przeskok w trójwymiar był doznaniem z innego porządku (człowiek krzyczał na widok wyskakujących wilków).

Co do obecnej części... dla mnie jest tu za dużo strzelania, pomysł rodem z TR2, wchodzisz do grobowca i rozwalasz 50 przeciwników, za mało eksploracji na mój gust; ktoś złośliwie, ale IMO słusznie to nazwał "Gears of Uncharted". Dodajmy nie porywającą, trącająca hollywoodzkim banałem, przemielonym 100 razy, fabułę, bezosobowościowe, płaskie postacie. Ogólnie pograc można, ale bez szału.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 06-03-2013, 23:23   

3dfx wrote:
Z wiekiem trudno o silne wrażenia . Raczej nic nie przeskoczy w moim rankingu "szoku" odpalenia pierwszego Tomb Raidera w 97 roku. Przeskok w trójwymiar był doznaniem z innego porządku (człowiek krzyczał na widok wyskakujących wilków).

Ale skoro tak, to może warto swoje słownictwo i wrażenia dostosować do realiów?

Poza tym, naprawdę? 97 rok? 16 lat temu? Ja pamiętam swoje emocje w związku z pierwszym stykiem z Commodore 64 i bodaj Street Fighterem - to było dopiero coś! Ale myślę, że czas zostawić te 20-letnie doświadczenia za sobą :p
_________________
; p ; >>
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 07-03-2013, 08:14   

Ja w sumie rozumiem podejście 3dfxa dość dobrze, bo sam pamiętam swój pierwszy kontakt z TR1 i TR2, ale... no właśnie. W takim wypadku to absolutnie żaden tytuł nie zaskoczy, czy nie sprawi przyjemności, bo siłą rzeczy nie wywrze takiego wrażenia, jak pewne tytuły z połowy lat 90.

Gdybym sam miał kurczowo trzymać się swoich wspomnień i sentymentów związanych z pierwszym kontaktem z TR1, Red Alert i paroma innymi grami, to teraz nie grałbym chyba w nic ;)

Nowego Tomba oceniam w kontekście ostatnich odsłon, a także w porównaniu (czego uniknąć się nie da) do innych, podobnych w założeniach serii. I na tym polu Tomb Raider radzi sobie po prostu świetnie, nieporównanie lepiej niż się spodziewałem. I jak wspomniał krtomb, jest też idealnie wyważony pod względem dawkowania nowych elementów i gameplayu ogólnie - ani razu nie czułem nudy, frustracji, czy nie odnosiłem wrażenia że coś wrzucono do gry dlatego, że jest "fajne".

Strzelania przecież jest mniej niż w takiej Legendzie - zdarzyło się parę większych starć w ciągu parunastu godzin i to tyle. Poza tym walka w nowym TR jest naprawdę przyjemna i urozmaicona (brudne zagrania, melee, finishery, uniki) i w sumie cały czas Lara uczy się nowych sztuczek.

Ale lekki offtop się robi - normalna recenzja będzie niedługo na stronie, a z bardziej subiektywnymi opiniami przeniosę się do pierwszych wrażeń, jak tylko skończę w 100%.
_________________
 
 
v1per80 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2008
Posts: 353
Posted: 07-03-2013, 08:40   

Panowie i panie. Od początku było wiadome, że najnowsza odsłona nie będzie co miała się porównywać z pierwszą "szóstką" , ale nie ma praktycznie ani jednego elementu (poza wymaganiami) w trzech wcześniejszych odsłonach względem najnowszej części. Ta na tle dzisiejszych gier po prostu imo wybija się na wyżyna i twórcy stanęli na wysokości zadania. Na prawdę nie spodziewałem się, że to kiedyś powiem, ale Crysis 3 spadł u mnie na drugą pozycję. Na prawdę ciężko będzie znaleźć najbliższe tytuły, które się z nim zrównają, ale uwaga: mówię to na podstawie małego fragmentu jaki przeszedłem i wszystko co powiedziałem to z zaznaczeniem "jeśli gra utrzyma dotychczasowy poziom co do tej pory", a z tego co widzę po opiniach: dalej jest tylko lepiej, a jestem tego niemalże pewien.
_________________
I5 9600K@5Ghz+Noctua NH-D14+TT,Asus Z390 TUF Pro Gaming,16GB Ram Fury HyperX DDR4 16GB 3466MHz CL19@18,HDD 2.75TB+SSD Samsung Evo 970 500GB+850 250GB,Gigabyte Eagle OC GF RTX 3060Ti ,Projektor Benq W1700 4K HDR10,Chieftec Nitro 88+SPS-850C 850W,Net 300MB
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo