FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
King Arthur Project
Author Message
marysia 
Praktykant



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 149
Location: Szczecin
Posted: 24-11-2012, 22:15   

Pomózcie proszę ,bo trochę się już zakręciłam . Wróciłam z jaskini Merlina z zielonym klejnotem i nie bardzo wiem co teraz robić . Lara patrzy w górę tylko nie wiem czy na czerwony otwór czy na niebieski . Do czerwonego się dostałam ,ale tam jest zamknięta brama , a do niebieskiego otworu za wysoko :(
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 24-11-2012, 23:02   

Zejdź na ziemię i patrz na boki, znajdziesz przejście do drugiego levelu.
 
 
marysia 
Praktykant



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 149
Location: Szczecin
Posted: 26-11-2012, 09:55   

Dziękuję Nepheline :) - widziałam to przejście ,ale myślałam ,że nie tędy droga skoro Lara patrzy na kolorowe otwory w górze . Teraz jestem w tym kolejnym levelu - Zamek Artura wieczór ,minęłam już salę z okrągłym stołem rycerzy króla Artura , korzystając ze wskazówek Merlina przedostałam się przez śmiertelnie niebezpieczne płyty i dotarłam piętro wyżej ; poprzestawiałam szklane obiekty , najważniejszy trafił pod czerwone okno ? na balkonie nad rozwalonym stołem rycerzy Artura , dostałam sztuczny klejnot i po użyciu go rzut kamery ukazał mi dziedziniec z dużym kryształem po środku i miejsce gdzie z pewnością będzie potrzebna pochodnia do zapalenia znicza . I w tym miejscu utknęłam - nie mogę znaleźć pochodni , na wskazanym dziedzińcu są jeszcze 2 bramy , ale obie zamknięte :(
 
 
marysia 
Praktykant



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 149
Location: Szczecin
Posted: 26-11-2012, 15:50   

Ależ ze mnie gapa -kamera wskazała mi przecież co mam dalej robić ; już gram dalej :)
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 29-11-2012, 02:46   

Dla wszystkich ciekawych, jest już dostępna solucja do tego customu. Co prawda po ang. ale jak ktoś ma problem z językiem zawsze może użyć translatora ;)

http://www.trle.net/walk/2589.htm
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo