FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Petycja w sprawie kontynuacji AoD
Author Message
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 13-10-2006, 13:04   

Jak nie chcecie TRAOD to poczytajcie ten temat:
http://www.tombraiderforu...p?p=44668#44668

Ciągle źle myślicie o boskiej, mrocznej, Angel of Darknessowej Larze??

Angel of Darkness RULLEZZZZ
REMAKE AOD RULLEEEEEEEEZZZZZZ! xD

EDIT: Ej zaraz?!? Oni chcą robić REMAKE z starym silnikiem!?! NIEE!! Róbcie z silnikiem AOD bo jest boski!! :D
 
 
Amanda_Evert 
Student



Joined: 01 Dec 2006
Posts: 75
Posted: 04-01-2007, 16:57   

Boone napisał/a:
Sequel "TR:AoD" to w sumie nie głupi pomysł. :> Mam pewien sentyment do tego tytułu bo to mój pierwszy Tomb Raider i od TR6 wszystko sie zaczeło...


AoD to też mój 1-szy Tomb Raider, i właśnie dlatego popieram petycję.
_________________

 
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 05-01-2007, 15:15   

Nie pamiętam, gdzie to pisali (czy w CD-Action, czy w Click!, czy w VIRUS_, czy w Play!), ale tam było zdanie, które miało mniej więcej taki kontekst:

"Otrzymaliśmy grę doskonałą, jednak nie ukończoną..."

Fakt... gra była nie dokończona i tyle! Miała dobrą grafikę, ale pełną bugów. Miała ciekawe postacie, ale nie były odpowiednio wykożystane.
Ale to nic... mnie te dwie rzeczy nie przeszkadzały, przeszkadzała mi natomiast "komunikacja" i mechanika sterowania postacią (Larą, bo do misji gdzie kierujemy Kurtisem nawet nie miałem siły dojść :) ). Zapewne gdyby EIDOS pozwolił CORE dokończyć to wszystko , była by fajna gra... jedynie zastrzeżenia były by od fanów którzy przykładają dużą wagę na fabułę... bo gdzie tu grobowce? :P

Remake? Kontynuacja Angel of Darkness? Nie! Ale jest coś... co chciał bym zobaczyć. Ogromny Patch - dosłownie osobna płytka z poprawioną grą... można by to nazwać reedycją. Angel of Darkness dokładnie taki, jak miał być w zapowiedziach! ale wiem, że to :gupek: pomysł... bo który z producentów chciał by wydawać kase by kompletnie zmienić gre...
_________________
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 05-01-2007, 15:32   

Rob3rt wrote:
bo gdzie tu grobowce?

A Tomb of Ancient ?? Sama nazwa mówi za swoje.
Rob3rt wrote:
Ogromny Patch - dosłownie osobna płytka z poprawioną grą.

gdyby takie coś chcieli nawet wydać to lepiej byłoby zrobić jednak remake :D
_________________
 
 
Kolka:) 
Podróżnik



Joined: 16 Aug 2006
Posts: 229
Location: ze 100licy :D
Posted: 06-01-2007, 12:43   

remake AOD'a to fajny pomysł :-P może najlepiej taki... Legendowy...??? xD
_________________
She's so stupid, what the hell do you think?!
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 06-01-2007, 17:06   

Kolka:) świetny pomysł, fajnie by było widzieć Legendową Larę w odświeżonym systemie Crystal Dynamics...

PS - Wiedzieliście że jak będzie się przy krawędzi a pare centymetrów niżej jest woda to jak sie kliknie ctrl to Lara skoczy w nią na główke? Albo jakk sie wciśnie kombinację klawiszy przód+alt+0 to Lara wykona skok na główkę?? Ja to odkryłem dziś i ze sto razy wskakiwałem nią tak w przepaść, fajnie wyglądało to ^^
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 06-01-2007, 17:14   

pmkkoch wrote:
Wiedzieliście że jak będzie się przy krawędzi a pare centymetrów niżej jest woda to jak sie kliknie ctrl to Lara skoczy w nią na główke? Albo jakk sie wciśnie kombinację klawiszy przód+alt+0 to Lara wykona skok na główkę??


Znam to :D Szkoda że gra jest najsłabszą częścią serii ;(
Co do "TAOD Remake" to jestem za pod warunkiem że zrobią to Crystal Dynamics, najwczęsniej za 5-10 lat. Wcześniej nie ma to sensu, w dodtaku muszą wychodzic nowe odłony serii i powstawać remaki tych najstarszych i najsłabszych technicznie :)
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 06-01-2007, 17:28   

Milcz grzeszniku!! :P
Remake ma być zaraz po Tomb Raider Anniversary i po ósmej części! O! Wcześniej nie bo wtedy Crystalsi by się nie wyrobili ze wszystkim, wiecie Tomb nowy, do tego remake
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 08-01-2007, 09:40   

Nie no... dajcie spokuj - chcecie tylko remake robić? "Jedynka" zasłużyła na remake - przez wielu uważana, za grę wszechczasów!

Angel of Darkness wyszedł zaledwie 4 lata temu... a to, że był nie dokończony to już inna bajka. Ja bym się tego tak szybko nie spodziewał, AoD to inna bajka - podobnie jak filmy...
_________________
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 08-01-2007, 11:50   

No to może by chociaż poprawili system i odbudowali nieskończone levele? Przeto tak też dobrze :P
(Sorry za to że za krótki :P / O już nie ^^)

EDIT: już jest ponad 800 głosów :P
 
 
Sumiregusa 
Student



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 41
Location: Warszawa
Posted: 22-02-2007, 15:52   

Z której strony ona jest najsłabszą grą serii? To że w gazetach tak mówią nie znaczy że wszyscy muszą to powtarzać...dla mnie była jedną z najlepszych i koniec! ;)
TAOD Remake!!!
_________________
"VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS"
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 22-02-2007, 18:08   

O matko ! Nie ! Nigdy w życiu! Fakt że gazety opisują to jako totalną porażkę i kompromitację dla Core Design, a nie wszyscy się z tym zgadzają, ale jednak dla mnie się to nie nadaje do kontynuuacji ani na film. Fabuła dziwna. Muzyka z title super. Stroje Lary bardzo fajne. Level z Luwru i z pomieszczeń pod Luwrem fajne :) Ale na tym się kończy moja lista dobrych rzeczy. Niech zostawią TAOD w spokoju,vśw pamięci"anioła ciemności". don't dwell in the past.
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 23-02-2007, 12:57   

a ja bym chciala zeby dokonczyli aod. Fabula byla imho naprawde ciekawa i cieszylabym sie, gdyby powstaly pozostale 2 czesci. Mogliby rowniez wniesc poprawki do aod i wydac ponownie, chociazby jako patch na plycie poprawiajacy to i owo (szczegolnie ruchy lary, to jest chyba najbardziej uciazliwa wada w grze). Gdyby jeszcze do tego dodac te brakujace levele, ta gra bylaby naprawde swietna moim zdaniem.
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 23-02-2007, 13:22   

Mimo całej mojej sympatii dla AOD nie zależy mi na pozostałych częściach AOD. Jak dla mnie historia opowiedziana w AOD jest historią zakończoną. Miło byłoby gdyby AOD został wydany bez swoich wad w takiej wersji jak kiedyś Core ambitnie planowało. Jednak wiadomo że to nie realne więc wolę się skupić na nowych grach niż na odgrzewanym kotlecie AOD, który nigdy nie był szczególnie smaczny.
AOD nie jest według mnie warte wydania w formie profesjonalnego remake'a. Jest wiele lepszych części TR, które o wiele bardziej chciałabym zobaczyć w wersji 2 poprawionej.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 23-02-2007, 17:08   

ja-marta wrote:
Mogliby rowniez wniesc poprawki do aod i wydac ponownie, chociazby jako patch na plycie poprawiajacy to i owo
To niestety niewykonalne ;( A za remake raczej nikt sie nie weźme. Choć może za dziesięc lat ktoś wymyśli jakiś fajny projekt na podstawie AOD :) Kto wie.
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 24-02-2007, 19:44   

A co myślicie o tym, aby zamiast kontynuacji TR Aod zrobili jakiś super-patch, który by aktywował wszystko dobre co usuneli z TR6 i usuwał to co było w nim ,,niezbyt udane" :690:
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Sumiregusa 
Student



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 41
Location: Warszawa
Posted: 24-02-2007, 20:03   

Fajnie by było jakby wydali TAOD razem ze wszystkimi miejscami oraz misjami które zostały usunięte z gry :)
_________________
"VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS"
 
 
 
Diana Trent 
Student



Joined: 23 Feb 2007
Posts: 76
Location: z Gdyni
Posted: 25-02-2007, 12:25   

I też gdyby dodali kilka nowych fajnych zagadek , które trzebaby było wykonać jakoś na myśl itp. itd. No i też jakieś fajne nowe guny dodać ^^ I troche więcej misji Kurtisem w roli głównej ^^
_________________
/ .. Pamiętasz kiedy to dotknełam ? To odwzajemniło dotyk .. /

TR Editor : Crystal Of Life
Obecny poziom : The Submarine
 
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 25-02-2007, 18:52   

Kontynuacja AoD?? Popieram w 100%!! Uwielbiam tę grę :D No ale tak, przydałoby się parę zagadek umysłowych... no i czasówki.... hmmm co myślicie o interaktywnych scenkach, takich jak w Legendzie?? :D :D :pozdro:
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
Hay xD 
Student



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 85
Posted: 13-07-2007, 12:38   

A ja się podpisałam xD Szczerze, to spodobało mi się TRAOD i chciałabym kolejną część, ale wiem, że to już raczej niemożliwe :narka:
_________________
''My name is Claire Bennet...
I don't know why
I don't know how
But I can't be hurt yet... ''

 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 13-07-2007, 12:57   

Huh ?! ekhem ! Kontynuacja Angels Of Darkness ja jestem przeciw gra zupełnie odbiega od normalnego Tomb Raider'a w zasadzie nic szczególnego (ciekawego) w niej nie ma. Lara wplątana w morderstwo to był chyba jeden z głupszych pomysłów Core :/ Co prawda w dalszej części gry troche czuć "tomb raider'em" ale to nie to. Ta gra jakoś nie ma klimatu w ogóle jakiego kolwiek. Samo sterowanie odrzuca na samym początku, ale jak to zwykle bywa znajdą się i fani AOD co wcale nie mówię że jest złe :P Sama postać Kurtis'a daję radę takie urozmaicenie i pierwsza grywalna postać (prócz Lary) w TR. W sumie grajać w AOD nie żałowałem straconego czasu i nie przespanych nocy (to był mój pierwszy TR na kompa wcześniej grałem na PSX) i jakiś sentyment na pewno pozostał, ale robić kontynuację.... ;/
 
 
Hay xD 
Student



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 85
Posted: 13-07-2007, 13:09   

Hmm... gdzieś przeczytałam, że zmiana klimatu w TR została wprowadzona dla jakiegoś urozmaicenia. Ja osobiście miałam dość biegania po grobowcach, więc spodobało mi się 6TR.
Ar2r "Lara wplątana w morderstwo to był chyba jeden z głupszych pomysłów Core", z tym się zgadzam, bo gdyby miałyby powstać kolejne cz. To nie działo by się w nich nic ciekawego, jak tylko ucieczka Lary przed "Prawem" :/ :/ ;) :offtopic: :pozdro:
_________________
''My name is Claire Bennet...
I don't know why
I don't know how
But I can't be hurt yet... ''

 
 
 
Zee 
Student



Joined: 12 May 2007
Posts: 78
Posted: 27-07-2007, 12:16   

A ja się podpisałam :) Jest już 1520 głosów. TRAOD jest dla mnie wyjątkowy m.in. przez to, że mimo wszystkich tych bugów związanych z grafiką i sterowaniem (co baaardzo utrudniało mi grę i powinno mnie tylko zniechęcić) uwielbiam tą grę za klimat, fabułę i ironiczną Larę. Mimo tylu błędów ta gra może się podobać i przez to jest wyjątkowa ;) Zaznaczam, że jest to oczywiście sprawa jak najbardziej względna i każdy ma własne zdanie :pozdro:
 
 
cindrella 
Nowicjusz



Joined: 25 Jul 2007
Posts: 15
Location: z 4 ścian
Posted: 27-07-2007, 15:29   

Ja wprawdzie coraz bardziej zaczynam lubic TRL ale nawet popieram kontynuacje AOD tylko podkreslam:Jak wy chcecie miec Kurtisa jak on nie zyje?? :638: Chociaz mogolby byc czemu nie tylko ja zdecydowanie wole sterowac Lara niz nim...AOD moglby powrocic jakby zmienili co nieco w nim...
Amy wrote:
hmmm co myślicie o interaktywnych scenkach, takich jak w Legendzie?? :D :D :pozdro:

Amy ma racje moglo by to byc ale zauwazmy ze gre w ten sposob zblizamy do legendy czego chyba fani AOD nie chca czyz nie?No chyba ze wolicie polaczenie AOD z Legenda :matrix:
_________________
I am a little bit of loneliness a little bit of disregard
Handful of complaints but I can’t help the fact that everybody can see
these scars
:evilbat:
 
 
 
cindrella 
Nowicjusz



Joined: 25 Jul 2007
Posts: 15
Location: z 4 ścian
Posted: 27-07-2007, 16:03   

wybaczcie ze tak pod rzad ale sadze ze AOD jakby mial byc troche podobny do legend to znajac Core to zmieniliby takze lare!!!No bo jak zmieniac to po calosci i pewnie wyszlo by tak ze Lara z legend byla by Lara w AOD czyli wygladalaby tak
http://laracroft.pl/fanart/pix/hay_xd1.jpg (ta po lewej:P)
ehhh wiec jesli chodzi o to to lepiej nie mieszac AOD z Legenda
_________________
I am a little bit of loneliness a little bit of disregard
Handful of complaints but I can’t help the fact that everybody can see
these scars
:evilbat:
 
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo