FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Nowe ubranka.
Author Message
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 25-07-2008, 20:34   

Ok, dzieki mam gimp 2 czy coś takiego.A czy mogę prosić o link to tej konkretnej wtyczki(plugin) i instrukcją instalacji? :pozdro:
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 25-07-2008, 22:06   

Tu jest link:
http://nifelheim.dyndns.org/~cocidius/dds/
Jest również opis instalacji niestety w języku angielskim. Masz tam również poradnik w PDF do Adobe Reader'a.
 
 
Youki 
Nowicjusz



Joined: 27 Feb 2008
Posts: 14
Posted: 25-08-2008, 17:02   

Mam problem jeśli ktoś to już pisał to sorka ale korzystam z tego poradniku -> http://www.trfree.neostrada.pl/tomb7tworzenie5.htm i jestem zielona :/ robie wszystko po kolei i nic acha zapomniałam dodać korzystam z programu texmood :) w anniversary działało wszystko cud miód stroje mogłam podmieniać itp wszystko działało doskonale ale w legend nie moge za chiny pomienić tych strojów :fire: ;( prosze o pomoc p.s jeśli to może mieć jakieś znaczenie ale szczerz mówiąc w to wątpie mam gre Tomb Raider Legend z wydania super$eller prosze o pomoc was plis ;( nie moge sobie z tym poradzić a robie wszystko co moge wykonuje wszystko co jest napisane w poradniku i nie mam stroju help ;(
_________________
^^
 
 
slodkaiwonka 
Nowicjusz


Joined: 25 Aug 2008
Posts: 1
Posted: 25-08-2008, 22:14   HELP

witam .
jak widac jestem nowa :)
sciagnelam program do robienia ciuszkow ale nie umiem ich zrobic :P :P
jesli ktos okaze troche serca i pomoze niech napisze na gg :)

nr :8320846
 
 
Aqua65 
Nowicjusz



Joined: 25 Sep 2008
Posts: 9
Location: Ropczyce
Posted: 25-09-2008, 21:45   

Jestem nowa na forum;))
I chciała bym podmienić ubrania z neta korzystałam z instrukcji podanej na http://www.trfree.neostra...tworzenie5.htmUżywam programu Tex Mod a więc ściągam ubrania z tej strony http://www.tombraiderhub....ding/index.html i klikam na ściąganie plików dla Tex Moda i kiedy robie wszystko z instrukcją i klikam ,,run'' to nie ma ubranka które podmieniłam.Proszę o pomoc i podkreślam że:
-Mam tryb nexgen ale z niego nie korzystam
-Bawiłam się tomb ripperem i przeinstalowywałam grę 5 dni temu i nie przeszłam jej całej więc nie mam wszystkich strojów
-Proszę o szybką odpowiedź i przepraszam że powtarzam taki sam bądź podobny post ale nie chcę mi się (achh to lenistwo)przeglądać całego tematu
Dziękuje
 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 25-09-2008, 23:14   

Więc tak, jak wiadomo TexMod podmienia oryginalne już stroje (czyt. te dostępne w grze) za zrobione/wykonane przez nas, i możliwe jest że podmieniasz strój którego obecnie nie masz odkrytego.
Co do Next Gena, niektóre stroję wymagają tego hmm.... dodatku :)
 
 
Aqua65 
Nowicjusz



Joined: 25 Sep 2008
Posts: 9
Location: Ropczyce
Posted: 05-10-2008, 20:01   

Mam tex moda przeszłam całą grę i chciałam podmienić ubrania zrobiłam to jak tu pisało:
TexMod
Quote:

Ściągamy plik przeznaczony dla programu TexMod. Gdy znajdzie się na naszym dysku, rozpakowujemy go i otwieramy folder z rozpakowaną zawartością. Znajduje się tam plik o rozszerzeniu .tpf . Otwieramy teraz program TexMod, po czym wybieramy tryb I - Package Mode. Naciskamy na symbol folderu i wyszukujemy ściągniętą teksturę o rozszerzeniu .tpf. Zaznaczamy w lewym oknie nazwę danego pakietu (Package Name) i włączamy grę przyciskiem Run. Testujemy ściągnięte ubranie do woli.

Kiedy już tak zrobiłam odpaliłam Tomb Raidera(tak jak w powyższej instrukcji) weszłam do posiadłości Croftów, podartą suknie którą podmieniłam (a podmieniłam to ubranko:Green Butterfly by Yatu) i jej nie było co robić?Mam włączyć tryb Nex Gen?
_________________
.,+*+,.Lara Croft.,+*+,.
 
 
 
uciu999 
Podróżnik


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 255
Posted: 05-10-2008, 21:10   

Next Gen nie powinien mieć znaczenia (chyba :) ). Spróbuj jeszcze raz, może przy pierwszej próbie coś poszło nie tak jak powinno tylko tego nie wychwyciłaś.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 06-10-2008, 12:25 ]
OCZYWIŚCIE, ŻE MA ZNACZENIE :)
 
 
 
Tifa 
Nowicjusz


Joined: 17 Nov 2008
Posts: 1
Posted: 17-11-2008, 10:57   problem z Tomb Ripper

Witam jestem tu nowa na forum i mam taki problem mam system vista i jak instaluje tomb ripper i chcę go uruchomic to wyskakuje takie coś D3D Init error potem jak klikne OK to pisze takie coś You do not have an appropriate license to use funcionality i w tedy program się wyłancza ;( prosze o pomoc :(
 
 
magi_99 
Nowicjusz



Joined: 30 Nov 2008
Posts: 3
Location: Anglia CM
Posted: 30-11-2008, 09:39   

na tej stronce są programy do pobrania i stronka internetowa z których można ściągnąć gotowe stroje lary :
http://www.trfree.neostrada.pl/tomb7tworzenie.htm

TIFA ja mam podobny problem ale ja mam XPka i jak ściągne obojętnie czy Tomb Ripper czy ten drugi to mi wyskakuje jakiś błąd !
Kiedyś jak ściągłam to spoko chodziła teraz nie chce się włączyć ;/
Nawet se gotowe ubrania pościągałam i du** nie działa . A tam ja sew gram na normalnych ciuchach xD
:wotr:
_________________
I need Thor's belt to get his hammer and I need a hammer to kill a god
 
 
Dam_007 
Nowicjusz



Joined: 09 Nov 2008
Posts: 4
Posted: 30-11-2008, 13:04   

Gdzie są dokładnie te gotowe stroje bo jakoś nie moge ich ujrzeć...
 
 
magi_99 
Nowicjusz



Joined: 30 Nov 2008
Posts: 3
Location: Anglia CM
Posted: 30-11-2008, 14:23   

Tu jest strona główna
http://www.tombraiderhub.com/
A tu są stroje do Legend
http://www.tombraiderhub....ding/index.html
Tam sobie zjeżdzasz na dół i pisze
» Dress outfits
Tomb Ripper: 77
TexMod: 204

» Shorts outfits
Tomb Ripper: 95
TexMod: 252

» Pants outfits
Tomb Ripper: 142
TexMod: 382

» Bikini
Tomb Ripper: 33
TexMod: 118

to wybierasz któryś z tych że tak powiem napisów i tam masz różne stroje np. Bikinie stroje Legend , pozostałe , suknie itp.

Po prawej stronie jest też napis

Other downloads

This section includes downloads other than the outfits.

» Enter - 84

naciskasz enter i masz tam efektry specjalne !
Według mnie jak pobierasz sobi stroje to leprzy program jest
tex mod ponieważ na tej stronce jest więcej żeczy do niego , na Tomb Ripper też jest ale nie az tak fajne ;)
Życze miłej pracy w ściąganiu i zamianie strojów ;) )
:narka:
_________________
I need Thor's belt to get his hammer and I need a hammer to kill a god
 
 
Dam_007 
Nowicjusz



Joined: 09 Nov 2008
Posts: 4
Posted: 30-11-2008, 15:54   

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź ;) tylko mam małe problemy z zobaczeniem tych ubrań w grze...
 
 
Adiskuter 
Nowicjusz



Joined: 15 Feb 2009
Posts: 18
Posted: 29-03-2009, 14:18   

skąd ściągną nowe ciuszki do TMBL ???
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 29-03-2009, 14:29   

Adiskuter wrote:
skąd ściągną nowe ciuszki do TMBL ???


Ło matko a skąd ty wytrzasnąłeś taki skrót?? Padłam normalnie. :hehe:
Nie TMBL a TRL -od pierwszych liter nazwy gry czyli Tomb Raider Legend.

A same mody do TRL znajdziesz na tej stronie: http://www.tombraiderhub....ding/index.html
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Adiskuter 
Nowicjusz



Joined: 15 Feb 2009
Posts: 18
Posted: 29-03-2009, 19:16   

Asyenna wrote:
Adiskuter wrote:
skąd ściągną nowe ciuszki do TMBL ???


Ło matko a skąd ty wytrzasnąłeś taki skrót?? Padłam normalnie. :hehe:
Nie TMBL a TRL -od pierwszych liter nazwy gry czyli Tomb Raider Legend.

A same mody do TRL znajdziesz na tej stronie: http://www.tombraiderhub....ding/index.html


ok dzięki a jak to wgrać ?
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 29-03-2009, 19:28   

Zerknij sobie tutaj: http://www.trfree.neostrada.pl/tomb7tworzenie5.htm
masz tam opisane wszystko krok po kroku. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Adiskuter 
Nowicjusz



Joined: 15 Feb 2009
Posts: 18
Posted: 29-03-2009, 20:23   

Asyenna wrote:
Zerknij sobie tutaj: http://www.trfree.neostrada.pl/tomb7tworzenie5.htm
masz tam opisane wszystko krok po kroku. :)

troszkę zrozumiałem ale nie do konca jeśli mam potoshopa to jak wgrać te ubranka tym programem mam też DXTBmp ???? Pomocy

EDIT:
ok już wiem
 
 
Adiskuter 
Nowicjusz



Joined: 15 Feb 2009
Posts: 18
Posted: 30-03-2009, 17:58   

[quote="Adiskuter"]
Asyenna wrote:
Zerknij sobie tutaj: http://www.trfree.neostrada.pl/tomb7tworzenie5.htm
masz tam opisane wszystko krok po kroku. :)

troszkę zrozumiałem ale nie do konca jeśli mam potoshopa to jak wgrać te ubranka tym programem mam też DXTBmp ???? Pomocy

EDIT:
Pomocy
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 30-03-2009, 18:09   

Adiskuter, przecież masz tam opisane jak to zrobić. Najpierw musisz wybrać którego programu będziesz używał -Tomb Rippera czy TexModa.
Proponuję żebyś ściagnął ubranie dla Texmoda a potem działał wg tego opisu:
Quote:
Ściągamy plik przeznaczony dla programu TexMod. Gdy znajdzie się na naszym dysku, rozpakowujemy go i otwieramy folder z rozpakowaną zawartością. Znajduje się tam plik o rozszerzeniu .tpf . Otwieramy teraz program TexMod, poczym wybieramy tryb I - Package Mode. Naciskamy na symbol folderu i wyszukujemy ściągniętą teksturę o rozszerzeniu .tpf. Zaznaczamy w lewym oknie nazwę danego pakietu (Package Name) i włączamy grę przyciskiem Run. Testujemy ściągnięte ubranie dowoli.


A co do Tomb Rippera to masz przecież napisane że możesz użyć albo Photoshopa albo DXT Bmp.

A jeśli masz z czymś problem to pisz szczegółowo o co chodzi bo ogólniki nic nie pomogą. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Adiskuter 
Nowicjusz



Joined: 15 Feb 2009
Posts: 18
Posted: 30-03-2009, 18:13   

Asyenna wrote:
Adiskuter, przecież masz tam opisane jak to zrobić. Najpierw musisz wybrać którego programu będziesz używał -Tomb Rippera czy TexModa.
Proponuję żebyś ściagnął ubranie dla Texmoda a potem działał wg tego opisu:
Quote:
Ściągamy plik przeznaczony dla programu TexMod. Gdy znajdzie się na naszym dysku, rozpakowujemy go i otwieramy folder z rozpakowaną zawartością. Znajduje się tam plik o rozszerzeniu .tpf . Otwieramy teraz program TexMod, poczym wybieramy tryb I - Package Mode. Naciskamy na symbol folderu i wyszukujemy ściągniętą teksturę o rozszerzeniu .tpf. Zaznaczamy w lewym oknie nazwę danego pakietu (Package Name) i włączamy grę przyciskiem Run. Testujemy ściągnięte ubranie dowoli.


A co do Tomb Rippera to masz przecież napisane że możesz użyć albo Photoshopa albo DXT Bmp.

A jeśli masz z czymś problem to pisz szczegółowo o co chodzi bo ogólniki nic nie pomogą. :)

wgrałem ubranka programem texmod według instrukcji w dziale anniversary i nie mam tych ubranek :( a mam ubranka pod ten program
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 30-03-2009, 18:31   

Adiskuter wrote:
nie mam tych ubranek a mam ubranka pod ten program

A zrobiłeś tak jak napisano poniżej? Spróbuj tak zrobić.
Madziula wrote:
Aby uruchomić ubranie przez TexMod'a musisz tam gdzie pisze target application wczytać trl.exe (czyli "to" czym uruchamiasz grę), następnie klikasz na ikonę z otwartym folderem i wczytujesz strój, tak aby jego nazwa pojawiła się w ramce po lewej. Wtedy dajesz "run". Pamiętaj, że TexMod podmienia tylko tekstury i jeżeli nie masz jakiegoś ubranka odblokowanego (np klasyczne szare) a na jego podstawie było zrobione nowe (tzn. zamienione tekstury) to takiego ubranie nie będzie działało do czasu odblokowania danego stroju.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Adiskuter 
Nowicjusz



Joined: 15 Feb 2009
Posts: 18
Posted: 30-03-2009, 19:03   

Asyenna wrote:
Adiskuter wrote:
nie mam tych ubranek a mam ubranka pod ten program

A zrobiłeś tak jak napisano poniżej? Spróbuj tak zrobić.
Madziula wrote:
Aby uruchomić ubranie przez TexMod'a musisz tam gdzie pisze target application wczytać trl.exe (czyli "to" czym uruchamiasz grę), następnie klikasz na ikonę z otwartym folderem i wczytujesz strój, tak aby jego nazwa pojawiła się w ramce po lewej. Wtedy dajesz "run". Pamiętaj, że TexMod podmienia tylko tekstury i jeżeli nie masz jakiegoś ubranka odblokowanego (np klasyczne szare) a na jego podstawie było zrobione nowe (tzn. zamienione tekstury) to takiego ubranie nie będzie działało do czasu odblokowania danego stroju.


mam save 100% i nie mam tego ubrania
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 03-04-2009, 19:51   

Jak zapisywać tekstury ? :)
 
 
Jojo 
Nowicjusz



Joined: 15 Jun 2009
Posts: 8
Posted: 15-06-2009, 18:55   

Wiem że to nie jest odpowiedz na ostatniego posta ale mam wieeeeelką prośbę, czy ktoś mógłby dać mi kilka linków z strojami do ściągnięcia dla lary (chodzi o TRL) albo linczka do downloada Tomb Ripper bo z Tomb Raider Free ten link mi nie wyskakuje ;(
Z góry :thanx:
_________________
Jest Tomb .. Jest impreza :p
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo