FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Fajne postacie [oprócz Lary ;)]
Author Message
ciastkgroup 
Nowicjusz



Joined: 02 Apr 2008
Posts: 17
Location: z Częstochowy
Posted: 02-04-2008, 22:29   

a moja ulubiona postacią jest pierre bo mówi takim widocznym francuskim akcentem (nie pamiętam czy mówił nim w chronicles i tr1).
Myśle też że natla, ale CD zrobili jej taki dziwny nos, a tak to spoko. Fajnie wygląda w tej sukni ze skrzydlami i te pazury. Mogli by zrobic cos takiego ze lare natla drapnela a pozniej lara poszla do chirurga twarzy i jej to załatali i dlatego nie widać w następnych częściach!

przepraszam was very very bardzo mocno za OFF-Topic.
 
 
 
Anillia 
Nowicjusz



Joined: 20 Apr 2008
Posts: 12
Location: Warszawa
Posted: 20-04-2008, 20:07   Re: Fajne postacie [oprócz Lary ;)]

Faktycznie. Kida być może ruszyło sumienie, a może tak jak, już ktoś pisał chciał zrobić na złość Koldowi. A ja bardzo lubię Larsona, bo .... po prostu jest super! :D


Przyjaciółmi? Dobry pomysł. Jak już mówiłam lubię Larsona, a właśnie sobie przypomniałam, że też lubię go za ten luz. :D
_________________
V.Anillia

No more trouble, no more stress:)
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 20-04-2008, 20:28   

Anillia >> mozesz przestac pisac tu post pod postem? Już trzy usunałęm i wysłalem priva. Odbierz z łaski swojej.
_________________
 
 
Madziorek 
Nowicjusz



Joined: 23 May 2008
Posts: 13
Location: Brzeszcze
Posted: 24-05-2008, 21:31   

Larson jest spox, cool i w ogóle :D Lubie także Natle za styl (chociaż jest wścibska jak cholera!) xD Fajny był ten dziadzio na początku co przyprowadził Larę pod Górskie Jaskinie (fajnie mówił) xD :D no i Winston :D
_________________
"Kto nie, boi się, wierzyć, że się uda.
Ja nie! Ja wierzę! Wiara czyni cuda..." ^^
 
 
 
rocik 
Nowicjusz



Joined: 12 Apr 2009
Posts: 5
Posted: 14-04-2009, 18:38   

Kid jest super postacią taki kolo na luzie z gangsta paradajs :P Jeszcze bardziej go polubiłam jak pomógł Larze... szkoda tylko ze został zarżnięty nożem przez Kolda :( Larson też jest świetną postacią uwielbiam jego dialogi z Larą. Szkoda ze też musiał zginąc...
_________________
HOP jedna nóżka, HOP druga nóżka, HOP trzecia nóżka, HOP czwarta nóżka :P
 
 
aga13
[Deleted]

Posted: 05-05-2009, 19:57   

Ja najbardziej lubię Larsona za ten jego wyluzowany styl, bezpośredność i nutkę arogancji. Pierre fajnie się uśmiecha(jakby siedział na kiblu i robił "dzidzia kaka" :D , odczuwając wielką ulgę), a Qualopec jest super bo jest taki zniekształcony i kulawy, i ma takie fajne witki-odnóża... Fajnie by było, gdybyśmy mogli z nim walczyć, a on zasunąłby Larze z kopa tymi odnóżami.
P.S. Zauwazył ktoś, że w pierwszym filmiku z TRA, kiedy Lara jest w hotelu w Kalkucie w Indiach, i kiedy przychodzi do niej Larson, to ten facet posyła jej całusa? Tak delikatnie i nieznacznie rusza ustami, ale jednak...

:wotr:
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 25-05-2009, 19:16   

Podobał mi się Pierre . Miał chytry uśmieszek, łysiał i miał diabelską brodę, więc kiedy go zobaczyłam trudno mi było powstrzymać się od śmiechu . Oprócz tego spodobała mi się Natla . Była ciekawą postacią . Chociaż teraz trochę mi obrzydła uważam, że była fajną postacią .
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 25-05-2009, 20:19   

Fajna była Natla. Te skrzydełka xD Zaraz op niej był Kid. Hehe... miał te dwa uziki, i się przemądrzał... chciał pierwszy zabić Larę... a potem ją uratował? Bo jakoś tak to kumam.
 
 
Arti 
Praktykant



Joined: 06 Jul 2007
Posts: 168
Posted: 25-05-2009, 21:06   

Polo_Gard - on ocalił Larę, lecz to nie był jego cel. Chciał pomścić swoich ziomków, którzy zostali zabici przez Cold'a. Dlatego go zabił - dokonał zemsty lub jakby to powiedział Kurtis - sprawiedliwości! ^ ^
_________________
Guest? Guest's dead! What the hell you know about Paraiso?!
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 25-05-2009, 21:09   

Arti, dzięki, ja myślałem że on się tak zezłościł na Natlę, że ona zatrudnia takich pracowników, że postanowił zabić Kolda i ocalić Larę, bo jakby w jednej sekundzie zszedł na jej stronę. Sorry za offtop.
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 26-06-2009, 18:37   

Ja oprócz Lary bardzo polubiłem Winstona. Wiem, że nie uczestniczy w akcji i pojawia się tylko w posiadłości Croftów. Lubię go po prostu dlatego, że nic do niego nie mam i służy pannie Croft :) Oprócz niego polubiłem też Kida, ponieważ ocalił Larę od śmierci. Jednak na początku chciał zabić naszą bohaterkę. Ja myślę, że Kid postrzelił Kolda za to, że go dźgnął nożem ;)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 27-06-2009, 09:43   

Łukasz wrote:
Jednak na początku chciał zabić naszą bohaterkę. Ja myślę, że Kid postrzelił Kolda za to, że go dźgnął nożem ;)

To zawsze pozostanie tajemnicą dla fanów TR. Eidos raczej nie zdradzi czemu tak się stało. Sorry za :offtopic:
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 27-06-2009, 12:52   

Jezuniu, moja herbata :D :D :D :D :D Powinno być ostrzeżenie, by nie spożywać niczego w trakcie czytania forum, inaczej może dojść do nieprzyjemnych sytuacji :D :D

To chyba jest OCZYWISTE, żę Kid postrzelił Kolda tylko i wyłącznie dlatego, by się zemścić, a nie z powodu nagłego nawrócenia i chęci pomocy Larze. I to nie jest jakaś tajemnica, która Eidos musiałby ujawniać, to jest zwykłe, logiczne myślenie.
_________________
 
 
 
Ad@93 
Student



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 59
Location: Warszawa
Posted: 13-07-2009, 20:22   

Poza Larą moją ulubioną postacią jest Larson. Na początku widać było, że Larcia mu sie podoba :P i mnie to troche rozśmieszyło. Miał poczucie humoru i to mu się chwali. Ach... Bym zapomniała - stary, wierny, poczciwy Winston :)
_________________
http://ada93.deviantart.com/
 
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 27-09-2009, 14:46   

Mam kilka ulubionych postaci w TRA oprócz Lary. :) na przykład Larson. :D Kid też był fajny. ;) I podobała mi się Natla kiedy to się z nią walczyło. Nawet ładnie wyglądała... Taka... Przypalona :mrgreen2: . Pierre miał fajny akcent ale jak go widziałam to prawie zasypiałam z nudów. I dziwne miałam skojarzenia jak go widziałam w tej kurteczce. :P
_________________
Bring Me To Life
 
 
Denerith 
Nowicjusz



Joined: 02 Sep 2009
Posts: 20
Posted: 03-10-2009, 17:16   

Mhm. Prócz Lary? A może być przewodnik? xD
Dobra, tak na serio to podobał mi się Kid. Taki "pyrtek" co podskakuje. Takie przynajmniej mam skojarzenia xD Pierre raczej mnie rozśmieszał, szczególnie przez jego nazwisko. Natla podobała mi się w wersji królowej. Według mnie każda postać jest tutaj fajna, aczkolwiek w drugiej lidze, gdyż w pierwszej jest oczywiście Lara.
_________________

 
 
 
Gregory 
Student



Joined: 28 Aug 2010
Posts: 68
Location: Gdańsk
Posted: 17-09-2010, 13:17   

Hmmm. Ulubiona postać. Pierre jest bardzo ciekawą postacią (tylko szkoda że mu wlosy ścieli :D ) Bardzo lubię też Natlę. Sprawia wrażenie kobiety która ma wszędzie znajomości i jest na swój sposób "wszechmogąca" (nie licząc oczywiście tego że jest Boginią :P )
_________________
Forget about the sunrise
Fight the sleep in your eyes
I don’t wanna miss a second with you
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to
 
 
 
Tambylec 
Praktykant


Joined: 08 Feb 2009
Posts: 103
Posted: 17-09-2010, 23:34   

Mało postaci jest w tej grze. Wybierać więc nie ma specjalnie z czego... Ale po namyśle... Duet Kid i Kold. Naprawdę ciekawe sytuacje mogą się wyłuskać z połączenia dwóch bohaterów, o takich szablonowych charakterach (a kilka występuje nawet w grze ;] ). Żałuję jednak, że w samej grze jest ich (bohaterów znaczy!) strasznie mało i walczyć z nimi mamy przyjemność tylko podczas jednej scenki QTE.
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 22-06-2011, 19:33   

u mnie z czarnych charakterów na pierwszym miejscu jest Pierre :matrix: tak, jego nazwisko... lepiej wspomnę o tym, że (nie wiem czemu) strasznie rozśmieszało mnie to jego "mademoiselle" i cała ta francuska gadka :mrgreen2: Natla też była fajna, jako królowa. paznokcie miała niezłe, takie długasy :nana: Kida lubiłam, bo taki gangster... no, nie wydawał mi się jakoś specjalnie zły, w końcu, jak już kilka osób przede mną pisało, dzięki niemu Kold nie zabił Lary (choć nie zrobił tego dla niej). a przeciwko temu brutalowi też jakoś nic nie miałam... Larson też był fajny, też mnie rozśmieszał :lol:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 23-07-2011, 15:27   

No to ja nie będę oryginalna. Larson, Pierre, Kid i Kold. Umilali cutscenki swoimi mało inteligentnymi, aczkolwiek mimo wszystko śmiesznymi dopowiedzeniami.
Przykładowo Kid i kwestia: ,,Dziewczyno, chyba cię pogięło!" rozłożyli mnie na łopatki.
Cieszę się, że Crystalsom udało się wpleść w pełne napięcia przerywniki takie teksty :) .
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
Pierre 
Nowicjusz


Joined: 25 Jul 2011
Posts: 4
Posted: 25-07-2011, 17:04   

A ja lubię sobowtóra Lary.

W dodatku jest bez skóry :szal: .
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 02-08-2011, 17:12   

ermitrudefay123 wrote:
Umilali cutscenki swoimi mało inteligentnymi, aczkolwiek mimo wszystko śmiesznymi dopowiedzeniami.
Przykładowo Kid i kwestia: ,,Dziewczyno, chyba cię pogięło!" rozłożyli mnie na łopatki.


Ha, ja kiedy to usłyszałam, przez dłuższy czas ryczałam ze śmiechu... :rofl: Tyle napięcia, a tu nagle taki tekst... świetne :mrgreen2: . Szczerze, czasem specjalnie nie naciskałam strzałek, żeby posłuchać, co tam znowu koledzy powiedzą :lol:

Pierre wrote:
A ja lubię sobowtóra Lary.

W dodatku jest bez skóry


Tak, jak o tym pomyślę, to rzeczywiście Sobowtór jest interesującą postacią. Bez skóry nie wygląda wcale tak źle, nawet to aż tak bardzo nie rzuca się w oczy, przynajmniej dla mnie :)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 02-08-2011, 18:47   

Invicta wrote:

Ha, ja kiedy to usłyszałam, przez dłuższy czas ryczałam ze śmiechu... :rofl: Tyle napięcia, a tu nagle taki tekst... świetne :mrgreen2: . Szczerze, czasem specjalnie nie naciskałam strzałek, żeby posłuchać, co tam znowu koledzy powiedzą :lol:


No ale mimo wszystko, i tak Core Design jak dla mnie w te klocki było lepsze. Grałaś może w AoD? ,,Narobiłaś tu niezłego bałaganu" :D . Też genialny tekst.
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 02-08-2011, 20:12   

O, tak, w AoD też natknęłam się na kilka fajnych tekstów... tylko wielka szkoda, że u mnie w tej części Lara mówi jakieś 10 razy szybciej niż powinna (podobno nie tylko u mnie) i wychodzi mieszanina pisków, brzmi to dosyć dziwnie. Na dodatek wiem, jak to naprawić, ale na moim kompie jest to niemożliwe... Ale niewiele mi to przeszkadza, w końcu od czego są napisy :P
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 03-08-2011, 20:15   

Invicta wrote:
O, tak, w AoD też natknęłam się na kilka fajnych tekstów... tylko wielka szkoda, że u mnie w tej części Lara mówi jakieś 10 razy szybciej niż powinna (podobno nie tylko u mnie) i wychodzi mieszanina pisków, brzmi to dosyć dziwnie. Na dodatek wiem, jak to naprawić, ale na moim kompie jest to niemożliwe... Ale niewiele mi to przeszkadza, w końcu od czego są napisy :P


Na pewno przeglądałaś wszystko na ten temat i jesteś zupełnie przekonana, że nie da się tego naprawić?
Wracając do tematu, Natla w sumie też nie była najgorsza, ale zdecydowanie do ulubionych postaci jej nie zaliczam. Nie po powrocie w TRU :P .
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo