FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Croft Manor
Author Message
remi451 
Nowicjusz


Joined: 03 Dec 2008
Posts: 5
Posted: 05-12-2008, 23:11   sala z aniołami

K@T ma rację ,przyznaję sie do błędu.Trzeba uważnie oświetlać anioły i drzwi się odblokują.Drążek służy do wejścia do sekretu.Pozdrawiam.
 
 
Proto 
Student



Joined: 14 Nov 2007
Posts: 54
Location: Helheim
Posted: 08-12-2008, 22:08   

Może mi ktoś kto skończył gre powiedziec czy ten sobowtór lary co zabił Alistera pojawi się jeszcze w grze? Jak narazie jestem w Xibalbie ale nie moge sie doczekac co bdzie z tym sobowtróem :D :D
_________________
Lara Croft wrote:
Well then, why don't you stay here and consider the future. Make sure I'm not in it, however. You won't enjoy seeing me again.

 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 08-12-2008, 23:19   

[spoiler:34ccde2f00]Pojawi się jeszcze ze dwa razy. Nie powiem dokładnie w którym miejscu, żeby ci nie psuć zabawy, ale będą to dwa poziomy, każdy w innym miejscu.[/spoiler:34ccde2f00]
 
 
Missy 
Student


Joined: 17 Aug 2008
Posts: 35
Posted: 09-12-2008, 19:10   

Ludzie! Nie róbcie z TR simsów.! Lara ma przecież same koszulki i zielone spodenki.
Co w tym złego? Przecież idziecie nią do `podziemnego świata` a nie na
rewię mody. Chociaż przydałyby się długie spodnie czy bluzka z długimi
rękawami (dziwnie wyglądałaby lara gdzieś w Nepalu w krótkiej bluzce, Ale bez przesady) , ale nie różowe bluzeczki czy ciuchy w stylu gotyckim! xD
_________________
The Bioluminesence Of The Night..
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 09-12-2008, 19:20   

A czy ktoś przed chwilą poruszał temat ubioru Lary?

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 09-12-2008, 20:56 ]
ALE O CO CI CHODZI :D ?
_________________

 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 12-02-2009, 11:16   

Gdyż wszyscy mnie olali w innym topiku zapytam się tu (nikt już tu nie pisze od miesięcy :) ). W Croft Manorze zebrałam wszystkie skarby i relikt. Na stronie głównej WoTRu widziałam że za zebranie są odblokowywane szkice. Chodzi o to że ja ich nie mam! O co chodzi?
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 12-02-2009, 16:15   

A przeszłaś cały poziom ? Jeżeli skończyłaś kiedy masz wszystkie skarby , a jak masz nieukończony poziom szkice mogą się nie pojawić . No chyba , że się pomyliłaś tak jak ja na początku i nie zmieniałaś szkiców . ;)
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 13-02-2009, 11:27   

Przeszłam wszystko jestem w Meksyku. I nic... :( Nie wiem co robić...
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 25-02-2009, 10:47   

Żeby wszystko odblokować musisz przejść grę na najtrudniejszym poziomie nie zmieniając opcji Player Tailoring. Nie pomoże same zebranie wszystkich sekretów. Było to już maglowane ;)
_________________
 
 
papik 
Nowicjusz


Joined: 22 Oct 2007
Posts: 13
Posted: 05-03-2009, 19:23   

elo wszystkim ; pp mam prosbe odnosnie wlasnie tg levelu... gdzie moge znalezc te nieszczesne kamienie zeby obciazyc to miejsce, gdzie trzeba je polozyc?? to jest w tych nieszczesnych podziemiach ;// z gory dzieki x dddd
<3 ;D
_________________
pap!k . ^^
<3 .
; )
xD
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 06-03-2009, 00:44   

papik wrote:
elo wszystkim ; pp mam prosbe odnosnie wlasnie tg levelu... gdzie moge znalezc te nieszczesne kamienie zeby obciazyc to miejsce, gdzie trzeba je polozyc?? to jest w tych nieszczesnych podziemiach ;// z gory dzieki x dddd

Skorzystaj z rusztowania w jednym z rogów by dostać się wyżej. Gdy dostaniesz się za kraty poszukaj małych pudełeczek (jest ich trochę więcej - ty potrzebujesz tylko 2). Przenoś je przez korytarze aż staniesz na platformie, która zapadnie się pod ciężarem Lary. Wówczas użyj klawisz "CAPS LOCK" (domyślnie odpowiedzialny za granaty i rzucanie przedmiotów) i wyrzuć pudełka do pierwszej lokacji z rusztowaniem, gdzie użyjesz ich na środkowej platformie.
_________________
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 15-03-2009, 19:10   

Bardzo podobała mi się Posiadłość Croftów. Było tam bardzo dużo tajemnic, zagadek i sekretów :) Tylko podczas przechodzenia jak widzimy Croftowie zaniedbali trochę ten dom. Dużo tam jest pająków, kurzy się w niektórych miejscach i jest brudno. Bardzo duża posiadłość i mi się podoba :)
[spoiler:089466694b]Dom Lary byłby wielkim hitem gdyby nie został spalony.[/spoiler:089466694b]
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 18-07-2009, 11:17   

Ja, zanim przeszedłem dom Lary wyobrażałem sobie go zupełnie inaczej :) Wszystko przebiegało by tak jak teraz jest, do momentu zabicia Alistera. Natla wyszła by z podziemii ze zwłokami matki Lary, zrozpaczona Lara próbowała zabić Natlę i sobowtóra za uśmiercenie jej najbliższych (Alistera i jej matki). Natla walnęła by ją tymi ognistymi kulami, którymi wali w nas w ostatnim levelu, Lara musiałaby robić uniki, a potem uciec swoim jeepem z Zipem i Winstonem z domu. Oczywiście sterowalibyśmy tym autem. Nagle na drodze pojawiła by się Amanda, zatrzymała nas i zaproponowała by nam pomoc, a później by nas zdradziła, a mianowicie pod koniec Meksyku. Było by ciekawie :mrgreen2:

No i fajnie, że Crystalsi zdecydowali się podpalić dom, w końcu jakiś fajny i oryginalny pomysł.
 
 
Pynia43 
Nowicjusz



Joined: 24 Jul 2009
Posts: 18
Posted: 01-08-2009, 21:21   

A mi się właśnie wydaje,że część z palącym się JEJ domem jest zbyt drastyczna, bo w końcu to jest dom Lary!
Ale jakby nie patrzeć animacja jak Lara sama burzy swój dom, jest wprost genialna, grafika jest taka,że aż czuć jej emocje...
A tak woogóle to skąd się pojawił ten sobowtór Lary (Bo ja jeszcze w tą grę nie grałam, niedługo mam ją sobie kupić)
Hę? :wotr:
_________________
Secrets are everywhere...
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-08-2009, 21:46   

Pynia43 wrote:
A tak woogóle to skąd się pojawił ten sobowtór Lary (Bo ja jeszcze w tą grę nie grałam, niedługo mam ją sobie kupić)
Hę?

A nie lepiej samodzielnie poznać fabułę podczas gry? :)
Ale jeśli bardzo chcesz to:
[spoiler:b7501642c1]sobowtóra stworzyła Natla. Jest to ulepszona wersja tego klona z TR1
A i to nie Lara wysadza swój dom. :P [/spoiler:b7501642c1]
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
tomcio1203 
Nowicjusz


Joined: 10 May 2009
Posts: 1
Posted: 02-08-2009, 11:06   

A ja bym wolal zeby dom pozostal caly.W koncu to byl zabytek z dziedzictwa Croft'ów
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 02-08-2009, 11:51   

Asyenna wrote:
A ja bym wolal zeby dom pozostal caly.W koncu to byl zabytek z dziedzictwa Croft'ów

Też wolałabym, aby dom został. W TRU brakowało mi Croft Monor. :) W każdym TR z posiadłością lubiłam spacerować po domu. Cóż, szkoda. :(
 
 
troxet 
Nowicjusz


Joined: 04 Mar 2010
Posts: 2
Posted: 04-03-2010, 19:01   

Cześć, mam wielki problem, chodzi mi o craft manor dokładnie o moment, w którym trzeba odblokować jakieś przejście dla koła wodnego, żeby zaczęło się ruszać.. Uprzedzam, że TRU mam na Wii.

[ Komentarz dodany przez: Integral: 04-03-2010, 20:29 ]
CROFT. Lara CROFT. CROFT Manor.
 
 
 
Infadius 
Nowicjusz


Joined: 07 Apr 2010
Posts: 2
Location: Sztum
Posted: 07-04-2010, 23:51   Re: Croft Manor

Mona wrote:
Zakładam taki temat, ponieważ Posiadłość Croftów w grze jest dla mnie bardzo ważnym punktem. Czy wolicie, żeby CM w Underworld bardziej przypominała tą z Legend czy Anniversary? Mnie chyba bardziej podoba się w TRA. Jest dłuższa, trudniejsza i znacznie więcej miejsca. A co byście zmienili, dodali? Im więcej czasu mi zajmie, tym lepiej. A więc- jak najdłuższa. Poza tym dobijają mnie te korytarze, które trzeba całe przechodzić, żeby się gdziekolwiek dostać. Z tym też mogliby coś zrobić. No i oczywiście- wiele miejsc do wspinaczki :D


Szczerze powiedziawszy, Croft Manor w TRU poruszył mnie jak jeszcze nigdy dotąd: fakt, brak tu może rozległego ogrodu, sali gimnastycznej, ale trzeba przyznać, że scenariusz z płonącym "domem" Lary to pomysł wyjątkowo nowatorski i świeży(przynajmniej CM nie kojarzy się już tylko "dodatkową", "nieobowiązkową" misją:)). Zwłaszcz część, gdy się powraca z Tajlandii i zdobywa w lochach drugą rękawicę Thora przypomina mi nieco film...:DD W TRA denerwowało mnie w CM to drażniące bieganie po ścianach(rzadko kiedy udawało mi się dobrz odbić). Szkoda, że w CM z Underworlda nie było choćby krótkiej walki z Doppelgangerem.;P
 
 
samakiwalker 
Nowicjusz


Joined: 05 Aug 2010
Posts: 1
Posted: 05-08-2010, 07:17   

jak jest w końcu w underworld, można sobie pobiegać treningowo po domu lary? tak żeby sobie pozwiedzać , potrenować skoki, pochodzić po ogrodzie i pojeździć kładem ?

proszę o odpowiedź , tylko po nią zarejestrowałem się tutaj heh
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-08-2010, 08:14   

Nie można. Wprawdzie Croft Manor pełni tutaj funkcję levelu wprowadzającego, ale jest w pełni liniowy i nie możesz go odwiedzać w dowolnej chwili.
_________________
 
 
Qualopec 
Nowicjusz



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 1
Posted: 06-12-2010, 23:44   

Ja bym wolał żeby Croft Manor przypominało to z TR:L ale żeby było też więcej pomieszczeń tj. ogród, garaż już wcześniej wymieniony oraz jakąś kuchnię, łazienkę itp jak było w poprzednich częściach no i żeby można było do niego wejść tak normalnie a nie tylko w misji :P
_________________
Deny
 
 
Pierre 
Nowicjusz


Joined: 25 Jul 2011
Posts: 4
Posted: 25-07-2011, 15:57   

A ja chciałbym, żeby w sali treningowej dodaliby jakieś manekiny.
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 14-08-2011, 11:22   

Quote:
Szczerze powiedziawszy, Croft Manor w TRU poruszył mnie jak jeszcze nigdy dotąd: fakt, brak tu może rozległego ogrodu, sali gimnastycznej, ale trzeba przyznać, że scenariusz z płonącym "domem" Lary to pomysł wyjątkowo nowatorski i świeży(przynajmniej CM nie kojarzy się już tylko "dodatkową", "nieobowiązkową" misją:)). Zwłaszcz część, gdy się powraca z Tajlandii i zdobywa w lochach drugą rękawicę Thora przypomina mi nieco film...:DD W TRA denerwowało mnie w CM to drażniące bieganie po ścianach(rzadko kiedy udawało mi się dobrz odbić). Szkoda, że w CM z Underworlda nie było choćby krótkiej walki z Doppelgangerem.;P


Mnie duża część TRU nieco film przypomina... :) Dla mnie płonący Croft Manor... no, po prostu efekt był niesamowity. Według mnie poszukiwanie w podziemiach rękawicy Thora, a potem ten wybuch i pożar to naprawdę świetny pomysł, w końcu to mogłoby być nudne, gdyby Croft Manor w Underworld kolejny raz został wycofany do roli poziomu dodatkowego, bo to już mogłoby się zrobić nudne (zaraz, a tak właściwie w ilu już częściach CM robił tylko za trening albo dodatek?...no właśnie). Trochę to jednak szkoda, że CM został całkowicie spalony - możliwe, że już się nigdy w TR nie pojawi, a już jestem do niego przyzwyczajona. A co do walki z Doppelgangerem - bardzo bym chciała, żeby coś takiego było w Croft Manor, chociaż ciekawe, jakby to wyglądało, skoro Doppelganger jakoś zawsze bez problemu wygrywał z Larą... :P
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
LadyShadow 
Nowicjusz



Joined: 10 Sep 2011
Posts: 21
Posted: 10-09-2011, 20:30   

A ja bym dodała do nowego Croft Manor kuchnię i lodówkę :D
_________________
"Anyone between me and that stone dies..."

http://www.youtube.com/user/croftingsmile
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo