FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Co bylo a czego nie ma w Legend
Author Message
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 01-05-2006, 14:36   

OMg,zajebiście sie prezentuje jak lara biegnie na tych...hmm...krawędziach O_o Bardzo bym chciał ujrzeć level gdzie jest wielka, zaginiona, biała świątynia,z róznymi wodnymi komplexami...na tą świątynie byłby najazd bad guyów których lara musi zniszczyć...(baach,strzelanina w świątyni,odpadajace posągi,zniszczone freski...taaaak...a na koniec wielki wybuch!)
_________________
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 01-05-2006, 15:32   

Moim zdaniem Crystal Dynamics bez powodu by tak gry nie pocieli jak zrobili to ludzie z Core Design. Wydaję mi się również że wycięto te levele ( zakładając że wogóle zostały stworzone,bo to tylko Arty) by dać je do Tomb Raider 8 albo może jakiegoś dodatku do gry xD Fajnie gdyby zrobili "TR:Legend GOLD" :-P Niektóre rysunki mi przypominały levele z TR1.Może następna część ukaże nam wieksze powiązania z TR1.
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 06-05-2006, 21:21   

Wydaje mi się że wyłapałem kolejną lokacje której ni mieliśmy okazji zobaczyć w grze :/ Czy ktoś może wie gdzie się znajduje :?: :/ pffffff....
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 06-05-2006, 21:30   

To nie jedyna, bo pełno jest trakich artów, których w grze nie ma. Tej lokacji także nie było w grze. Tylko dziwne, że dali te rysunki na stronę oficjalną... :gupek:
_________________
Miow.
 
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 06-05-2006, 22:03   

Czy e wycięte lokacje nie pochodza przypadkiem z początkó powstawania gry, kiedy dawali byle co, żebyśmy się cieszyli ? :p
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 06-05-2006, 23:06   

Byćmoże były to jedne z pierwszych pomysłów, ostatecznie odrzucone.
_________________
Miow.
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 06-05-2006, 23:35   

a ja ogladająć sobie te dwie postacie Lary... stwierdzam że lepiej wygląda ta pierwsza Lara :P
Jest taka bardziej dorosła..i wogole z tymi butlami wyglada bardziej profesjonalnie :D
ale skoro Lara ma 20kilka lat w tej części to pasuje do niej bardziej model który mamy teraz w grze...
ale mi osobiście.. jak sie ogladało pierwsze trailery itp. to Lara wygladała super z klasycznym warkoczem, zadziorną i pewną miną a takze z tymi butlami w plecaczku i na pasku :)
ah... szkoda że niedali chociaż tej Lary modelu.. aby można było sobie pograc taka Larą :)
ah..no ale truudno :)
w kazdym razie.. podsumowując gre stwierdzam ze bardziej mi sie podoba pierwsza Lara... z klasycznym warkoczem a nie jakoś byle jak spietymi włosami :/
:pozdro: :wotr:
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 07-05-2006, 00:10   

Lara ma już wg mnie 37 lat ale to się wytnie ;) albo coś koło tego :P Ale mnie tez się bardziej podobał piewszy model, miała ładniejszą twarz :D
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 07-05-2006, 10:17   

Sławciujn -> trzeba liczyć na www.tombraiderforums.com albo inne forum czy tam serwisy zrobią jakiś programik, że łatwo będzie się zmieniać Larze ciuchy i fryzurę :P
Albo zrobią z warkoczem bo przecież dla nich to chyba nie problem :P ;)
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 13-05-2006, 20:57   

Oglądając screeny przedpremierowe natknęłam się na obrazek z Lary 3d i porównując go z West Africą nie ma tej budowli na wzgórzu, któraz została zamienion ana roślinność i jeepa :/

Oto screeny :
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 13-05-2006, 21:33   

Quote:
Oglądając screeny przedpremierowe natknęłam się na obrazek z Lary 3d i porównując go z West Africą nie ma tej budowli na wzgórzu, któraz została zamienion ana roślinność i jeepa :/

Wogóle jakoś zmienili wygląd tej skały... Ale teraz według mnie wygląda lepiej, chociaż byłam ciekawa co możnabvy znależć w tej 'budowli'. Chociaż sądząc po wyglądzie był to jakiś punkt widokowy... :| :P
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 13-05-2006, 22:16   

a mi sie podobało jak Lara miała klasyczny warkocz.. a nie takie ała jak ma teraz :/
wogole piersza Lara lepiej wyglada... chodzi mi o całe ciało.. ale twarz zeby była z tej nowej Lary :)
szkoda ze niedali Lary z pierwszych screenów :( zey w plecaczku te butle byly i wogole :) :pozdro: :wotr:
 
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 13-05-2006, 22:29   

OMG slawciun ty znowu o tym ? Mnie tam sie nie podoba ten warkocz. W tej kitce Larze duzo ladniej do twarzy i taka piekna, zlota broszke ma we wlosach czy jak to tam sie nazywa ;) Co do Ghany to faktycznie teraz lepiej sie prezentuje niz z tym budynkiem xD

:narka: :pozdro:
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 13-05-2006, 22:45   

Warkocz byłteż fajny, dobrze w nim wyglądała i twaarz miała łądną, taką bardziej złowieszczą :D Choć ta fryzura też jest super, ale twarz rzeczywiście chyba tamta lepsze ;) Szkoda że nie dali graczom do wyboru w jakiej fryzurze Lara miała być :P
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 13-05-2006, 22:48   

Eidos mógłby wypuścić dodatki do gry gdzie po zainstalowaniu byłby nowe fryzury,kolory włosów,stroje dla Lary. Jednak również uważam że ten pierwszy wizerunek Lary z "Legend" wydaje sie ciekawszy choć obecny nie jest zły :)
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 13-05-2006, 22:50   

Boone wrote:
Eidos mógłby wypuścić dodatki do gry gdzie po zainstalowaniu byłby nowe fryzury,kolory włosów,stroje dla Lary. Jednak również uważam że ten pierwszy wizerunek Lary z "Legend" wydaje sie ciekawszy choć obecny nie jest zły :)


I to się = Plagiat The Sims :P
Tzn. Fajne by to było ale źle by się kojarzyło :/
A warkocz m się podobał i tak go widzimy w Peru, jak gramy młodą Larą :P [/fade]
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 13-05-2006, 22:54   

Ale Lara miały taki fajny kolor włosów, taki ostry rudy :D Fajny ;) W sumie to można go zmienić robiąc nowy strój do gry, może się tym zajme kiedyś :P Ale w tej starej /twarzy było cos takiego strasznie pociągającego, tajemniczego i zarazem chłodnego :) A dodatki to rzeczywiście się z Simsami kojarzą:/ Niech lepiej dadzą expansion pack z nowymi planszami :D
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 14-05-2006, 13:42   

ja tam chciałbym Golda :) może mała przygoda z Avalonem... wyjaśnienie najciekawszych wątków łaczacych sie z Avalon :) i niech dodadza do Golda jeszcze tą Lare z butlami i wogole... a może powstanie jakiś dział na trchronicles z strojami Lary i wogole? :P fajnie by było :D
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 14-05-2006, 16:57   

http://www.tombraiderhub.com/tr7/modding/ Tutaj masz wiele ciekawych stroików zrobionych przez fanów ;) trochę pieprzenia jest z przekladaniem tych tekstur ale chyba warto ;)
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 24-05-2006, 19:07   

no to przejde odrazu do tyvch wszystkich lokacji..które mialy być a jakimś cudem znikneły.. gdyby nieznikneły gra by była dłuższa i w notach by miała 10/10 :P


gdzie jest ta komnata i ten sarkofag?? :>


to jest ciekawy rodzaj wspinaczki na wyzsze piętro świątyni z którego korzystaliśmy w poprzednich częściach :) czemu niema chociaż jedenj takiej "skakanki"?? :>


w zimie (Nepal) sobie skaczemy po śnieżnych wysepkach :) a w Ghanie lub Boliwi moglibyśmy skakać po tratwach..kolejne minuty gry byłyby dodane...



starożytna winda :P czemu niema chociaż jednej takiej windy w grze :(



taka fajna pułapka... a czemu jej znowu niema :> tak wogole to moim zdaniem w Ghanie jest za mało pułapek :P



kolejna lokacja której niespotkaliśmy a szkoda :( takie przejścia mogły by być chociaż przed wejściem do światyni Tiwanaku.. teren wiekszy..to wrógów mozna by było dodać wiecej a wtedy czas gry byłby znowu dłuższy :)


aj.. ta swiatynia którą otrzymaliśmy w ostatecznej wersji jest super..ale czy niemozna było dodać jakiejś obszernej sali gdzie by rozgrywała sie strzelanina... a potem byśmy odnaleźli dzwignie i wrota do pomieszczenia gdzie aktulanie jest zagadka z buddą :)


kolejne ciekawe pomieszczenie...



interesujące przejście.. :) czemu niema chociaż jednego takie przejścia w grze


można by z tego zrobic chociaż powtórke z odnalezieniem trybików tak jak w TR1 w Himalajach...


no i wielka szkoda że niema bazuki :( ah.. jak fajnie by było rozwalac przeciwników za pomoca tej wydajnej broni :P

no to tyle.. gdyby CD nierezygnowali z tych pomieszczeń gra by była dłuzsza :) a wtedy noty TR:L by były jeszcze lepsze ponieważ by nikt nienarezkał na krótki czas gry :) może te lokacje beda w jakimś Goldzie oby :)

ale sie rozpisałem :P jak nigdy :P
:pozdro: :wotr:
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 24-05-2006, 20:13   

Sławciun :!: -> Gratulacje za spostrzegawczość, ale szkoda,że nie ma tego z tym mostem :(
A mnie się to bardzo podobało :(

Ten screen mnie się tak podobał i lokacja...Ale nei było :(
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 24-05-2006, 20:31   

Czy to nie miala byc ta wysepka pod koniec Boliwii ? Jezeli tak to troche ja zmienili na lepsze i usuneli most po drugiej stronie xD

:narka: :pozdro:
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 24-05-2006, 20:40   

P@wel wrote:
Czy to nie miala byc ta wysepka pod koniec Boliwii ? Jezeli tak to troche ja zmienili na lepsze i usuneli most po drugiej stronie xD

Bardzo możliwe,że to jest to ;)
Ale poodba mi się bardziejta nowa wersja :P

I jeszcze co do tego skoku w Ghanie mam wąty...


Na filmikach,które to zapowiadały był taki fajny filmik ze skoku do wody i go nie ma :(
Pewnie zmienili go ze względu na to, gdyż kiedy Lara podchodzi do krawędzie ogląda przez lornetkę jeepa i uważali,że (może) było by już za dużo się nacieszyć ;)

Osobiście cieszę się,że można samemu skoczyć :P
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 24-05-2006, 21:38   

slawciun wrote:
gdzie jest ta komnata i ten sarkofag??

W anglii :p rzekomy grób króla Artura. Kiedy rozbijemy ten sarkofag wózkiem, zdobędziemy srebrny sekret :P
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 24-05-2006, 21:58   

fanfan->
Quote:
W anglii rzekomy grób króla Artura. Kiedy rozbijemy ten sarkofag wózkiem, zdobędziemy srebrny sekret

przyjrzyj sie dokładniej :)
to niejest to samo pomieszczenie :) tam są pochodni.. i widac ze sarkofag znajduje sie na środku pomieszczenia..albo to takie złudzenie :P

P@wel -> możliwe całkiem że CD zmienili to pomieszczenie z ostatniej sceny w Boliwi :) no ale w takim razie to sie narobili ze zmianą tej lokacji :P
Quote:
to troche ja zmienili na lepsze

moim zdaniem mogliby dać tą lokacje (tą z screeny co podała larcia) jeszcze przed dojściem do tej wysepki o której mowi P@wel :) bo miedzy tymi dwoma pomieszczeniami jest inny klimat :)

larcia -> a ja sie ciesze ze własnie mozna samemu skoczyć...tylko ta kamera mogła by być taka ze pokazywała by gdzieś z daleka jak Lara już leci do wody :)
no i tak wogole to to pomieszczenie co dałas tapetke to ja też wymieniałem :P

tylko sie przyjrzyj dokładniej :) fajnie by było chociaz odwiedzić takie coś :P

ale musze powiedzieć..ze CD sie zachowaawło okropnie.. :P bo nie dali nawet w EXTRAS tej pierwszej Lary Croft :P
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo