FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Czat??

Czat:
Piątek, godzina 20:00
27%
 27%  [ 3 ]
Piątek, godzina 21:00
18%
 18%  [ 2 ]
Sobota, godzina 20:00
18%
 18%  [ 2 ]
Sobota, godzina 21:00
36%
 36%  [ 4 ]
Voted : 11
Total Votes: 11

Author Message
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 25-02-2008, 22:34   

Quote:
Spójrz na screeny, a może Ci się rozjaśni. Rozumiem takie wariactwa co jakiś czas, ale codziennie do 1., 2. po północy?
że ktoś tu codziennie ma problemy z organizacją czasu wieczorami i przepędza kilka godzin dosłownie na niczym.


no tu akurat masz rację, ehh .... no masz kurde rację, ale wydaje mi się że każdy ma jakiś swój powód dla którego wybiera ten sposób rozrywki a nie inny

A co do wywlekania trypla, no to generalnie to taka mała prowokacjia była :D , bo przez chwilę odniosłam wrażenie że po prostu "bojkotujecie" czata ze względu na osoby które tam są. Mozliwe ze się pomyliłam, wrażliwa troche jestem na takie rzecz :P .
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 26-02-2008, 20:17   

Szczerze mówiąc, te Wasze czaty mają mniej interesującą tematykę niż paragraf przewiduje, a w zasadzie nie mają żadnej. Według mnie pisanie takich pierdół do pierwszej czy drugiej w nocy nie ma najmniejszego sensu, ale to tylko takie moje skromne zdanie i dlatego tam nie przychodzę.
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 26-02-2008, 20:34   

Bo jak sie wlazło raz, gdzie był nawał patek(w sumie patka jest akurat normalna :p ) i innych wariatek to tak jest. Wczoraj czat był w miarę fajny i normalny, ogólnie takie są gdy jest bardziej kameralnie. No i człowiek tez sie czasem z głupot musi pośmiać, to dobrze robi na psychikę :o
_________________
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 26-02-2008, 20:48   

Mi sie w sumie podobaja bzdurne czaty, ale do czasu. Chetnie bym porozmawiala na jakis narzucony z gory powazniejszy temat :>
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 26-02-2008, 20:49   

Zip wrote:
Szczerze mówiąc, te Wasze czaty mają mniej interesującą tematykę niż paragraf przewiduje, a w zasadzie nie mają żadnej. Według mnie pisanie takich pierdół do pierwszej czy drugiej w nocy nie ma najmniejszego sensu, ale to tylko takie moje skromne zdanie i dlatego tam nie przychodzę.


Bez przesady, jak ja sie spotykam ze znajomymi w real no to też nie prowadzimy na okrągło śmertelnie poważnych rozmów, owszem, zdarza się dyskusja, ale i zdarza się pieprzenie głupot i trzymanie sie za brzuchy ze śmiechu. Na czacie jest podobnie, w sumie różnica polega na tym że nie mamy bezpośredniego kontaktu, i tak jak e_g powiedział, przy bardziej kameralnym gronie sprawdzonych osób dyskutowaliśmy na naprawdę różne tematy. Chociażby dowiedziałam się od Ceza dużo na temat historii stronki i jak to się wszystko zaczęło ;)

Pozatym piszesz że nie wchodzisz więc jak możesz pisać o tematyce czatów... O.o

Quote:
Chetnie bym porozmawiala na jakis narzucony z gory powazniejszy temat :>

trzeba było narzucić ^^ ... w końcu należysz do góry :D

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 26-02-2008, 20:52 ]
<rzuca cegla>

mogłaś kogoś skrzywdzić!! takie rzucanie ceguou z góry to niebezpieczne :|
pozatym... fajny temat :D
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Małolat 
Podróżnik



Joined: 29 Dec 2007
Posts: 200
Location: 100Lica
Posted: 12-07-2008, 03:52   

Zastanawiam się co wy wyprawiacie na tym czacie gdyż dużo o nim wszędzie :) hehe będzie trzeba tam w końcu wpaść i zobaczyć...
_________________
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 12-07-2008, 10:11   

Małolat wrote:
Zastanawiam się co wy wyprawiacie na tym czacie gdyż dużo o nim wszędzie hehe będzie trzeba tam w końcu wpaść i zobaczyć...


Sam sie przekonaj :D Od stycznia tego roku, niemal codziennie, czaty odbywaja sie od od okolo godziny 20 :p Trwaja tak długo jak tylko sie da ;)
_________________
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 12-07-2008, 10:20   

MINISTER ZDROWIA I PROPAGANDY OSTRZEGA: PRZEBYWANIE NA CZACIE WOTR MOŻE SPOWODOWAĆ NIEODWRACALNE ZMIANY W PSYCHICE, ZANIK ORTOGRAFII I DZIURĘ OZONOWĄ. PRZED UŻYCIEM LEKARZA SKONSULTUJ SIĘ Z ULOTKĄ LUB ZJEDZ FARMACEUTĘ.
 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 25-09-2008, 18:18   

Niech czat będzie dostępny w sobotę. Wtedy mam najwięcej czasu wolnego bo nie muszę iść do szkoły :mrgreen:
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 25-09-2008, 18:34   

Czat jest dostępny codziennie. Co więcej, jest nie tylko dostępny, ale też odbywa się codziennie od ponad pół roku :p
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
jolajola1 
Praktykant



Joined: 26 Jun 2006
Posts: 119
Location: stolyca
Posted: 28-10-2008, 21:08   

mam czatową propozycję, wzorowaną na kiedys istniejącej stonie tombraiderowej
otóż chodzi o takie powiązanie czata z forum, by na stronie głownej forum, gdzieś na dole, kolo zaproszenia czatowego pojawiała sie lista imienna osób czatujących, tych co sie posługuja nickami forumowymi i "gosci" czyli zalogowanych inaczej
ja nie wiem, jak to było zrobione od strony htmla, ale widać, ze można

sądzę, ze wtedy czaty byłyby co najmniej liczniejsze, moze ciekawsze....

[ Komentarz dodany przez: Cez: 28-10-2008, 21:13 ]
pomysle, sprawdze czy sie da ;)

[ Komentarz dodany przez: Igi^MBE: 28-10-2008, 21:30 ]
Z tego co wiem to sie nie da
 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 30-05-2009, 20:38   

Hej. Mam problem. Jak chcę wejść w czat to normalna strona się wyświetlal. Nie ma żadnego miejsca na wpisanie nicka. Jest tylko tło i napisy. Oto screen:

http://i608.photobucket.c...problemczat.jpg

Mam najnowszego flasha. O co chodzi? W innych przeglądarkach jest tak samo...
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 31-05-2009, 07:48   

Jave zainstaluj.

Sorry za krótki post.
 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 31-05-2009, 09:00   

Zainstalowałem i... na operze nie podziałało. Jak weszłem w IE to uruchomiła się java i czat działał. A co do opery to w opcjach za h*** nie chciała się włączyć opcja "Włącz obsługę javy" Ale problem w tym tkwił że nie miałem jej zainstalowanej. Teraz się włączyła ta opcja i czat normalnie działa! Dzięki Igi!

EDIT:
Javę miałem zainstalowaną na starym komputerze :nietak:
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo