FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Croft Manor
Author Message
Nifriel 
Student



Joined: 07 May 2007
Posts: 38
Location: Kraków
Posted: 07-01-2008, 20:44   

Żadnych ciuchów i puderniczek. Dom z TR2 nie mniej nie więcej. Filmowe domy TRL i TRA zabijają ducha TR. Winston, który włóczy sie pod nogami, chłodnia, kuchnia, salon, tor przeszkód - to jest to, co powinno sie znaleźć.
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 07-01-2008, 21:12   

i nawet więcej bo w TRL i TRA koło łóżka lary były tylko śmierdzące jej buty które pomagały jej zasypiać hehe :P
_________________
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 07-01-2008, 22:27   

Uważam, że może być kilka strojów, ale tak jak twierdzi Integra. Ani ciuchów Barbie [bynajmniej nie naszej forumowej] ani fryzurek i puderków, tylko jakieś dobrane do lokacji. Może zostać to sportowe, bo pasowało do motywu, że Lara ćwiczy sobie w domu. I Ok.
Time Triale won, bo już w Anniversary próbowałam i mnie trafiało coś... Legend było łatwe ale nie Anniversary ;/ Przy Underworld bym pewnie padła :)

Nifriel wrote:
Filmowe domy TRL i TRA zabijają ducha TR. Winston, który włóczy sie pod nogami, chłodnia, kuchnia, salon, tor przeszkód - to jest to, co powinno sie znaleźć


O tak. Filmowej rezydencji, Legędowskim życiorysom itp mówię NIE!

http://larasalbum.freeweb...OD/onstrike.jpg
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 07-01-2008, 23:50   

Zdecydowanie tor przeszkód na czas, jazda pojazdem jakimś (motorkiem lub jakimś quadem), więcej ukrytych pomieszczeń, mniej durnowatych korytarzy, zero Zipa, jeszcze mniej Alistair'a i żeby można było postrzelać do Winstona ;D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 08-01-2008, 16:17   

Krtomb do Winstona moża w TRL i TRA szczelać tylko go to nie rusza ale z resztą się z Tobą zgadzam a najbardzie z tymi torami przeszkód bo to naprawdę dobra żecz.

Oby nie Wycofali tego Croft Manor'u bo to by była wielka strata, ale jeszcze mie męczy ta Natla co jej skrzynki robiły w TRL dam małą sugestię może Natla jakoś zkomunikowała się z Amandą żeby ją uwolniła z Avalonu po to Amandzie potrzbny był mioecz ??

[ Komentarz dodany przez: Integral: Wto Sty 08, 2008 16:52 ]
Skrzynki Natli to był EASTER EGG, bonus taki.
_________________
 
 
Lauren 
Podróżnik



Joined: 31 May 2007
Posts: 286
Posted: 08-01-2008, 22:48   

A ja chętnie zobaczę dom z TRL i TRA, byle żeby coś było za oknami, bo inaczej ten dom jest strasznie klaustrofobiczny. A strzelanie do Winstona... bez przesady, to już nie te drastyczne czasy co kiedyś x'D
_________________
Dostałam questa od guru bagien.
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 09-01-2008, 20:31   

Niom by te okna zrobili przezroczyste bo nic przez nie nie widać oprócz wpadającego światła , ale ja mam taką nadzieje że to będzie najlepszy Tomb Raider i nawet wydam na niego 50 funtów i nie będę tego żałował. Tomb Raider to według mnie najlepsza gra na świecie.
_________________
 
 
*Paula Trent* 
Nowicjusz



Joined: 09 Jan 2008
Posts: 12
Posted: 09-01-2008, 20:38   

janek04 wrote:
Niom by te okna zrobili przezroczyste bo nic przez nie nie widać oprócz wpadającego światła , ale ja mam taką nadzieje że to będzie najlepszy Tomb Raider i nawet wydam na niego 50 funtów i nie będę tego żałował. Tomb Raider to według mnie najlepsza gra na świecie.


Według mnie też.

Ale chciałabym,żeby zrobili taki tor przeszkód jaki jest w TR2.Fajnie by było. :)
 
 
navo87 
Praktykant



Joined: 26 Jan 2007
Posts: 128
Posted: 10-01-2008, 12:28   

A ja widzę, że nic nowego to tu sie nie pojawia.. kolejna części TR i kolejne te same życzenia... no z oknami to pierwszy raz wiedze.... A tak poza tym , żeby był większy dom, żeby tor przeszkód był jeszcze fajniejszy, jakiś pojazd, i Winston bez dodatkowych atrakcji w postaci Alistair'a i Zipa. Aha i jeszcze ciuchy.. jej ... straszne Lara ma różową bluzkę!!! Nie będę grał(a) w TR.. jeny... S.T.R.A.S.Z.N.E... nie, no bez jaj, jakby mi wstawili zamiast Lary np. jakąś Barbi to bym sie martwiła, a jakoś nie specjalnie przeszkadza mi róż na policzkach, tusz, na rzęsach i o rany.. różnowa bluzka ( choć przyznaje nie jest to wizerunek Lary która znam) . Konkluzja z tego taka niech pojawią się screeny to będzie można powiedzieć więcej. Choćby to że kolor ścian jest nie ładny, a firanki za krótkie... eh.. ;)
_________________
Bajka o porze i selerze: Jest właśnie pora i se leże ;P
 
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 10-01-2008, 17:05   

Tak tak wy chcecie wszystko ze starych TR a nie pomyśleliście o tym że ktoś by nie chciał, żeby ta część była w stylu TR Legendy pomyślcie o tym bo nie każdy lubi stare części Lary może dla niego były nudne nie wy jesteście pępkami świata i to nie tylko dla was robią TR8 :fire:

[ Komentarz dodany przez: K@t: 10-01-2008, 17:13 ]
Nie podoba się - nie graj, nie pisz na forum, przerzuć się na Quake'a.
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 10-01-2008, 17:38   

janek04 wrote:
Tak tak wy chcecie wszystko ze starych TR a nie pomyśleliście o tym że ktoś by nie chciał, żeby ta część była w stylu TR Legendy pomyślcie o tym bo nie każdy lubi stare części Lary może dla niego były nudne nie wy jesteście pępkami świata i to nie tylko dla was robią TR8 :fire:


To się uśmiałem teraz... W takim razie...
Ty chcesz wszystko nowe, a nie pomyślałeś, że ciągła zmiana wizerunku gry i samej Lary jest zUUa! Nie każdy chce ciągłej zmiany klimatu, zanim przyzwyczai się do poprzedniego. To nie ty jesteś pępkiem świata xD

Mam nadzieję, że zabrzmiało chociaż trochę, jak ty ;P


A tak na temat... Mam nadzieję, że samego Croft Manor nie będą tak mocno zmieniać. Mogliby jednak skrócić/usunąć te korytarze łączące poszczególne pomieszczenia.
Fajnie byłoby zobaczyć CM z Anniversary, ale w pełni wyremontowanego i umeblowanego, czyli bardziej takiego jak w TRL + ogród, ew. tor przeszkód z TR2.

Jednak na Croft Manor mi nie zależy tak, jak na samej przygodzie.
_________________

 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 10-01-2008, 18:28   

janek04 wrote:
Tak tak wy chcecie wszystko ze starych TR a nie pomyśleliście o tym że ktoś by nie chciał, żeby ta część była w stylu TR Legendy pomyślcie o tym bo nie każdy lubi stare części Lary może dla niego były nudne nie wy jesteście pępkami świata i to nie tylko dla was robią TR8 :fire:

[ Komentarz dodany przez: K@t: 10-01-2008, 17:13 ]
Nie podoba się - nie graj, nie pisz na forum, przerzuć się na Quake'a.


Po kolei...

No i masz rację co do tego, że nie możemy mieć wszystkiego ze starych TR. Proponuję Larę podmienić na kloszarda z TRAOD. Powiedzmy, że nagle odkrył swoje powołanie a Lara odchodzi na emeryturę. Jak się bawić to się bawić- nie zostawim nic ze starych TR!

Owszem, może dla kogoś były nudne. Niestety muszę Cię sprowadzić na ziemię. To, że napiszemy tu "chciał[a]bym, żeby Lara w Underworld miała zielone włosy" wcale nie oznacza, że Eidos przyleci na nasze forum i zaraz zrealizuje marzenie internauty... Piszemy tu o tym czego chcemy. Nie zgadzasz się- napisz. Ale nie wyskakuj z pianą na pysku, bo to daremne, tym bardziej, że nie cofniesz kijem Wisły.

Koment posta całkowicie popieram.
Masz rację janek, pępkiem świata nie jesteśmy. Ale i TY nie jesteś.

Nie robią TR tylko dla nas? A może dla Ciebie tylko? Bo ja myślę, że dla nas wszystkich po równo. Ale ja się nie znam.


To tyle. Przepraszam za Offtopic lekutki ^^

A co do tematu to dodam, że faktycznie mogliby zrobić coś z tymie oknami, bo czuję się jak w TR1 :p Przyjaciele co mi* pochrzanili dwa TR pod rząd! To już nie 1996 a moglibyście chociaż dla picu zrobić jakieś widoczki... ^^

* Z całym szacunkiem dla tych, którzy lubią TRL i TRA ponad inne TeeRki ^^ W końcu nie jestem pępkiem świata i nie tylko dla mnie robili TR. "No heloł" może ktoś uważa, że woli te części od starych, bo stare są nudne... -)
 
 
Naeniss 
Nowicjusz



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 14
Location: Chojnice
Posted: 10-01-2008, 22:13   

Ej nie, no błagam Was.
Ja rozumiem, że Wam się nudzi i chcecie sobie pobiegać po Croft Manor, ale to, że "wyjechać sobie na miasto" albo "miliony strojów do przebierania" to już przegięcie, ile można... .
Niech CM będzie, niech będzie grywalne i w ogóle, ale niech nie zajmuje 70% gry... . Zawsze to był dodatek, taki bonus, jak ktoś lubi Larę i TR, a nie to, wokół czego kręci się gra. Do tego popieram niektórych, i dla mnie może wrócić, stare, spokojne Croft Manor np. z TR 2. ; )

Pozdrawiam,
Naeniss.
_________________
"My subject is War, and the pity of War. The Poetry is in the pity."
 
 
 
siwek509 
Praktykant



Joined: 25 May 2007
Posts: 173
Location: włocławek
Posted: 10-01-2008, 22:23   

Naeniss wrote:
Do tego popieram niektórych, i dla mnie może wrócić, stare, spokojne Croft Manor np. z TR 2. ; )
zgadzam się... ale zeby niebył znów tak pusto..... zeby mozna był Winstona w chłodni zamknąć, itd...

P.S. taki mały "list do świętego mikołaja" nam wyszedł jeśli o posiadłość chodzi.... :)
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 10-01-2008, 23:42   

Quote:
i nawet więcej bo w TRL i TRA koło łóżka lary były tylko śmierdzące jej buty które pomagały jej zasypiać hehe


Co za głupkowaty post.

A co do Croft Mannor, mi się podobał w każdym wydaniu, może trochę w Legendzie byłem zawiedziony - wydawał się duży, a później się dopiero okazało.
Jeśli miałbybyć filmowy, to taki naprawdę porządny - jaśniejszy, większy i z nutą orientu.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
alexbs 
Nowicjusz


Joined: 11 Jan 2008
Posts: 3
Posted: 11-01-2008, 17:10   

Ja bym chciał
1 pracownia zipa {idealna rzecz do piwnicy}
2 Quad{i tor}
3 Strych
4 Trening z robotem i żeby można było wybierać styl architektoniczny{miasto,dżungla,meksyk,Egipt,Vilcabamba,itp.
5 Rozbudowany trening w stylu ,,Jednostek Stylu''
6 Garaż
7 Garderoba, sypialnia,{ala Anniversary} jadalnia, łazienka, wielkie akwarium w piwnicy{Tr3}
8 Sala z artefaktami
9 Basen z trampoliną i bajerami
10 Gra z Winstonem w Bilard,Rzutki,Kręgle,Boks
11 Barek żeby Lara mogła sie upić
12 Stara szafa z przejściem do Narni {Avalonu}
13 Telewizor z możliwością zmiany kanału
14 Interakcja z otoczeniem{pamiętacie zegar z ściana z filmu}
15 Komputer z internetem żeby można było popisać na forum
16 Złota kaczke na łańcuchu
17 Psa
18 Kota
19 Chomika
20 Żółwia
21 Rybki
22 Delfina{w basenie}
22 Kocią mumie

Naprawdę myślę że Larze to sie przyda

P.S.
*Biblioteke
*Kominek
_________________
Am what am
Am alex_bs
 
 
navo87 
Praktykant



Joined: 26 Jan 2007
Posts: 128
Posted: 11-01-2008, 17:41   

Alexbs to co napisaales.. jest masakrycznie.. hm.. masakryczne :D To powinno byc podsumowanie tych wszystkich wypowiedzi, usmialam sie ... tak ze omal nie spadlam z krzesala :D bombastycznie :D Bo w rzeczy samej kazdy moze życzyc sobie "starej szafy z przejsciem do Narni" A dostaniemy to co nam dadza.. taka prawda.. gdybanie nie ma sensu..
Choc zgodzie sie Naeniss ze CM nie moze zajmowac 70% gry.. bo to ma byc jedynie dodatek,bonus, cos dla kogos kto uczy sie grac..itp. Wole sama tresc gry miec totalnie fantastyczna niz odjechany dom Lary... ;) Bo w grze nei chodzi przeciez o CM, prawda :??:
_________________
Bajka o porze i selerze: Jest właśnie pora i se leże ;P
 
 
 
Mona 
Praktykant



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 126
Location: z kapusty
Posted: 11-01-2008, 20:17   

alexbs wrote:
11 Barek żeby Lara mogła sie upić

To niezłe, zataczająca się Lara. :P Ciekawe, jak będzie się wspinać.
Ale nie przesadzajmy z tym "no i żeby Lara miała prywatny salon urody". TR TO NIE SIMSY. Oczywiście, bardzo lubię Legendę i nowe części, ale chyba nie chcemy zrobić z Lary laluni, która nie będzie potrafiła podskoczyć pod ciężarem swojego makijażu. :nc:
navo87 wrote:
To powinno byc podsumowanie tych wszystkich wypowiedzi

Zgadzam się. To całkiem niezłe podsumowanie. :D

Wróćmy do normalnej rozmowy. TR jako GRA. Nie pokaz mody. Ja tam osobiście wolę te filmowe posiadłości Croftów, chociaż w starszych częściach były fajne tory przeszkód i ogrody. I wolę raczej, jak jest jasno.
 
 
 
*Paula Trent* 
Nowicjusz



Joined: 09 Jan 2008
Posts: 12
Posted: 11-01-2008, 21:49   

Naeniss wrote:
"miliony strojów do przebierania" to już przegięcie, ile można...


W zupełności zgadzam się.Od czego jest internet?Nie tylko do wejścia na forum,ale także do szukania ubrań dla Lary. Co prawda przez Crystal'sów stworzone są też bardzo fajne,ale ile oni mogą ich zrobić?W końcu chodzi o grę,a ubranie to tylko,żeby nam się lepiej grało. ;)

sorka za :offtopic:

:pozdro:
 
 
charmed00345 
Nowicjusz



Joined: 10 Jan 2008
Posts: 24
Posted: 16-01-2008, 17:02   

Mam nadzieję że będzie to co napisał Croft Manor Hrithik_Roshan .
Tylko mi nie pasuje
1.Złota kaczka
2.Barek
_________________
Tomb Raider Underworld
- PC - 109,90 PLN
- Xbox360 - 239,90 PLN
- PS3 - 239,90 PLN
 
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 17-01-2008, 17:42   

Quote:
17 Psa
18 Kota
19 Chomika
20 Żółwia
21 Rybki
22 Delfina{w basenie}
22 Kocią mumie


- zamiast psa wole Krokodyla
- zamiast chomika - tygrysa
- zamiast żółwia - pytona siatkowanego
- zamiast rybek - ptaszniki
- zamiast delfina - orkę
- zamiast kociej mumii - Tyrannosaurusa rexa

Do reszty narazie nie będe się doczepiać.Może być :D
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Seraphiel 
Praktykant



Joined: 26 Jun 2007
Posts: 112
Location: Toruń
Posted: 17-01-2008, 17:48   

Wnoszę o tymczasowe zamknięcie tematu... Bo i po co zaśmiecać forum, skoro nie wiemy nawet, czy CM w grze się pojawi. Zatęskniłam za TR1, gdzie rezydencja ograniczała się do obszernego holu i sali treningowej ;)

[ Komentarz dodany przez: Barbie: 17-01-2008, 20:54 ]
W pełni popieram wniosek :p
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 20-01-2008, 14:35   

Poki co tematu nie otwieram. Dodam jedynie, ze jest potwerdzenie. Croft Manor bedzie w TR8.
_________________
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 14-02-2008, 11:12   

Moim zdaniem Croft Manor w TR8 powinien mieć dane rzeczy do zrobienia np.
- Znajdź Alistera i zapytaj się o co chodzi z ........
- Zip pokaże ci teren misji!
- Przejdź krotki trening sprawności fizycznej
- Przebiegnij próbę czasową w ogrodzie!!!
- Idź do Zip'a on załatwi ci transport
- Przebierz się na misję
- Wsiądź do wozu stojącego przed domem,rozpocznij misję.
 
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 14-02-2008, 15:53   

No właśnie, croft manor powinien być dostępny od samego początku gry, a nie tak jak to było w TRL, dopiero po zakończeniu poziomu w Boliwii. To on powinien służyć jako trening, tak jak to było w klasycznych TR, a wszystkie podpowiedzi w lvl'ach, typu "teraz możesz skoczyć i chwycić się linką" WON! To wszystko powinno znajdować się w domu Lary ;) Mogło by też być tak, że możemy wyruszyć na misję, dopiero po zakończeniu treningu w CM. Ale to tylko taki mój pomysł :P
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo