FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
..::GRY::..
Author Message
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 03-02-2014, 17:04   

Tak, zamówię na muve.pl. Może nawet jeszcze dzisiaj. Allegro wychodzi drożej, tutaj wysyłka gratis. Cena nie jest straszna, mam nadzieję, że na piątek dojedzie.
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 03-02-2014, 18:37   

Przekonałeś mnie. :D Właśnie zamówiłam i zapłaciłam. Tradycyjnie razem w bojach. :P
A teraz rozpoczynamy wspólne oczekiwanie na Fable z muve.pl. Oby tym razem było to o wiele milsze i bezproblemowe. :D
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 03-02-2014, 19:35   

O, dobre wieści. Przeczytałam właśnie na FB że jutro zaczynają wysyłkę Fable. :D
A ty zamówiłeś już?
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 03-02-2014, 20:08   

Cholera, nie zamówię dzisiaj. Nie wiem nawet czy do końca tygodnia. Opóźnia się i tak już opóźniona wypłata. Jeśli się uda, to jutro zamawiam. Oby!
Mam nadzieję, ze ewentualnie po premierze cena nie wzrośnie.
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 06-02-2014, 21:22   

Krótki feedback z WoTR: The Lost Posts:
Menkaure: Paczka nie dojdzie.
Asyenna: Dojdzie, zobaczysz.
Menkaure: Miałaś rację.

Asy, paczka doszła dokładnie tak, jak przewidziałaś. Odpaliłem od razu, zainstalowałem i gram! Co prawda nie doszedłem zbyt daleko, to jednak gra wygląda bardzo, bardzo ładnie. Ten sam świat, ta sama zasada interakcji z otoczeniem. Przyznam się, że troszku miałem nadzieję że skoro to remake, to jednak gameplay troszku się zmieni. Nic bardziej mylnego. Gramy tak samo, właściwie (o ile dobrze pamiętam) chyba nawet dialogi są te same oraz przerywniki "rysunkowe". Co oczywiście jest plusem, bo dźwięki otoczenia oraz same dialogi bardzo dobrze mi się kojarzą z F:TLC.
Sterowanie łukiem jest mimo wszystko prostrze niż w przypadku PC (przynajmniej dla mnie), ale i tak nie mogę przyzwyczaić się do namierzania prawą gałką, przez co tracę cenne sekundy.
W przypadku PC dziwne było też blokowanie (ŚPM). Tutaj blokowanie i uniki wykonuje się o wiele płynniej, co oczywiście odbija się na ilości zużytych mikstur zdrowia.
Mapę mogliby zmienić na "kompasową", bo czasem trudno zlokalizować ten mały, biały punkcik na dużym, prawie białym tle :)

A propos mapy. Jeden (przynajmniej) aczek wymaga drugiego urządzenia z aplikacją SmartGlass. Nie wiem czy to aplikacja wyłącznie na tablety/telefony z WindowsPhone8, ale raczej tak. Ja mam takie urządzenie i wypróbowałem sobie tego SG z czystej ciekawości. Przyznam, że tym razem korzystanie z mapy jest o wiele wygodniejsze (na ekranie telefonu mam mapkę np Bowerstone i poruszającą się twarz Bohatera. Bajer nie na dłuższą metę, bo telefon zużywa dużo energii (po chwili staje się wręcz ciepły). W zasadzie tylko to byłem w stanie wypróbować. Jako takiego sterowania telefonem jeszcze nie obczaiłem. Zresztą, SG to i tak tylko ciekawostka i o ile nie ma już więcej aczków z nią związanych to pewnie długo (albo wcale) się nie zobaczymy ;)
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 14-02-2014, 19:50   

Do końca Fable: Anniversary zostało mi około 20% gry, szacując to, co zrobiłem do tej pory i porównując z tym, co pamiętam z wersji klasycznej.

Gra się mega przyjemnie! Bardzo miło zagrać w tak świetną grę po 10ciu latach! Korzystając ze SmartGlass podglądam jak to wyglądało kiedyś i oczom miejscami nie wierzę. Świat Albionu w nowej-starej generacji błyszczy, woda faluje i jest czysta jak kryształ. Do sterowania przywykłem, gra się coraz płynniej.
W chwili obecnej zbieram znajdźki (srebrne klucze oraz Demoniczne Wrota). Przy okazji próbuję odblokować aczki.
Jak za każdym razem przy okazji gier z serii Fable przy pierwszym podejściu jestem tym dobrym - przy drugim zaś tym złym. Już nie mogę się doczekać by składac ofiary w Temple of Skorm ;)
Cała historia podświadomie zmusza mnie do zagrania w Fable II i nie mogę się doczekac kiedy zacznę! Wracam w świat Albionu z ogromną przyjemnością.

Asy, a Tobie jak idzie? Mam nadzieję, że gra Cię nie rozczarowała !!
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 24-08-2014, 14:44   

SZPPP

Niedawno wyszedł dodatek do State of Decay - gry Microsoft Studio i Undead Labs.
Krótko o grze:
Apokalipsa zombie, zniszczone miasteczko, mnóstwo spalonych wraków. Grupa osób, która przeżyła musi wydostać się z doliny opanowanej przez nietypową formę żywych trupów. Nietypową? Ano, biegają szybciej niż ludzie, skaczą, "krzyczą" krwią lub wyglądają jak typowy hamburgerykański fan McDonald's.
Gra jest świetna. Mamy do dyspozycji broń białą (w wersji blunt, sharp i heavy), którą tłuczemy umarlaków, by ogłuszyć i następnie skoczyć lub zwyczajnie rozbić im głowę.
Broń palna - jest ich tak wiele, że nie ma sensu wypisywać. Począwszy od maleńkich rewolwerów, poprzez shotguny na AK i granatnikach kończywszy. Do tego cała seria dodatkowych pomocy jak granaty, koktajle mołotowa, miny które radzą sobie w sytuacji kryzysowej, lub pozwalają zakończyć cierpienia i zginąć będąc obgryzanym przez hordę.
Każdy bohater w społeczności jest postacią gywalną. Gdy podczas misji doznamy obrażeń postać będzie się męczyła szybciej, więc lepiej po prostu odesłać ją do szpitala i kontynuować grę innym bohaterem. Jeśli któraś postać zginie nie ma odwrotu - więcej jej nie zobaczymy.
W grze musimy zbudować i obronić bazę. Wyposażyć ją nalezy w niezbędne obiekty (np warsztat, w którym będziemy produkować nowe rodzaje broni, naprawiać samochody). Budowa szpitala pozwala na szybszą odnowę sił i zdrowia. Żeby zbudować np porządny warsztat konieczna jest obecność mechanika w grupie. Jeśli nie ma - musimy przyjmowac nowych członków społeczności i szukać strzelców-wartowników, mechaników, pielęgniarek czy nawet wielebnego. Potrzebne są do tego materiały, więc nie obejdzie się bez poszukiwań w OGROMNYM, OTWARTYM świecie - przeszukamy opuszczone domy, magazyny, wraki, obozowiska by znaleźć jedzenie, materiały budowlane, benzynę, lekarstwa lub amunicję. Czasem uda znaleźć się większy plecak, by załadować więcej przedmiotów takich jak bandaże czy snaki, a przede wszystkim wytrzymałą broń białą i palną.
Jest do wyboru kilka samochodów, którymi przemieszczamy się po ogromnym świecie. W zasadzie ograniczeń nie ma. Granice świata są bardzo naturalne - zawalony most nad rwącą rzeką, góry, jezioro.
Wyszły dwa dodatki:
#Breakdown - ta sama mapa i bohaterowie, ale gra się o wiele trudniej. Jest mniej materiałów, więcej hord, mniej samochodów. W każdym kolejnym levelu jest trudniej, a chodzi zawsze o to samo. Mianowicie, musimy odnaleźć kamper. Później go zdezynfekować, naprawić i uciec z doliny.
#Lifeline - nowa mapa, tym razem jesteśmy w centrum miasta - wygląda jak Atlanta z The Walking Dead. Właściwie to dopiero początek apokalipsy. Jestesmy grupą żołnierzy, która musi odnaleźć lekarzy i przetransportować ich w bezpieczne miejsce, by mogli pracować nad szczepionką. Oprócz lekarzy ratujemy również inne osoby. Nowością są również ataki umarlaków. Jeśli nie mamy wsparcia ze strony sąsiednich wojsk, zwiadowców - ciężko będzie obronić grupę bezbronnych lekarzy. A jest przed czym...

Polecam każdemu.
_________________
 
 
camper23 
Nowicjusz


Joined: 11 Mar 2016
Posts: 1
Location: warszawa
Posted: 11-03-2016, 15:46   

Cześć, mam mały problem z counter strike source.Pobrałem go stąd http://sourcecs.pl/download/ Po załadowaniu instalki wyświetla się błąd "nie jest prawdiłową aplikacja win.32." Na tym komputerze mam zainstalowany system Windows XP 32 bit. Na brata komputerze działa, ale on ma zainstalowanego Windows 7. Domyslam się,ze to wina systemu. Da się to odpalić na Xpeku?
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 11-03-2016, 20:28   

I rejestrujesz się na forum o Tomb Raiderze po to, by w pierwszym poście spytać o CS? :gupek:
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo