FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Czy korzystacie z solucji w trakcie gry? ;))

TRAOD przeszłem/-am ...
Samodzielnie ;))
30%
 30%  [ 41 ]
Niekiedy podpierałem/-am się solucją
60%
 60%  [ 81 ]
Nie dałbym/-ałabym sobie wogóle rady, gdyby nie solucje ;]
8%
 8%  [ 12 ]
Voted : 134
Total Votes: 134

Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 17-03-2013, 12:12   

LordJ wrote:
Mam pytanie. Jak pokonać Boaz ?? Gdyż Kurtis celuje mi w jeden bombel i nie zmienia celu....


Bo cel trzeba samemu zmieniac :p Klawisz End.
_________________
 
 
LordJ 
Student



Joined: 20 Feb 2011
Posts: 76
Posted: 17-03-2013, 12:20   

AAA dzieki wielkie ;D żyłem w niewiedzy ;D
_________________
 
 
Pit 52 
Nowicjusz


Joined: 06 Mar 2013
Posts: 9
Posted: 17-03-2013, 20:42   

omg... żal mi wszystkich istot które same nie potrafią znaleźć wyjścia z levelu i muszą się karmić solucją co 5 min... wystarczy trochę pobiegać i porozglądać się i czasem ruszyć banią... w TRAOD bez tego trzeciego... macie jakąś satysfakcję po przejściu gry z solucją...? Niczego nie macie... oszczędził bym sobie słów krytyki gdyby to się tyczyło wszystkich TR... jam nie jest doskonały... nie mi osądzać dane... ale kurwa... mówimy o TRAOD... nie o last revelation ani III w której można chwycić stuck'a na niezły kawał czasu... a najzabawniejsze jest to, że często lampiąc się w solucje dodatkowo krzyżujecie sobie drogę i sami dawno byście ukończyli o własnych siłach niż idąc po zawiłym sznurku autora i po jego myśli... raz w życiu potrzebowałem solucji i się tego nie wstydzę... Castlevania II Simon's quest... kto grał... to wie jakie to kurestwo hardcorowe było... bez nintendo power... ni huja :D ajj, zgrzeszyłbym, jeszcze w TR II i III nigdy nie znalazłem wszystkich znajdziek... po dwukrotnym przejściu gry stale z jedna-dwie brakowały, a chciałem odkryć ostatni bonusowy level więc koniec końców skończyło się na solucji... ale 1 przechodzenie gry, naprawdę powinniście przechodzić samodzielnie to będzie wam z tym poprostu lepiej... a teraz odsyłam do refleksji... powyciągać wnioski, przemyśleć swoje postępowanie, ogarnąć się... i życzę miłego grania bez solucji
:pozdro:
ps/ do dzisiaj nie wybaczyłem sobie tego simon questa... nie mam satysfakcji z tej gry... no ale cóż... jestem surowy dla siebie :) całe szczęście niesmak po castlevani zabiła cała masa innych tytułów nawet bardziej hardcorowych które się kończyło bez solucji, tak więc postanowiłem darować sobie życie i tym samym mogę was nawracać młodzi nie spokojni...
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 18-03-2013, 03:35   

Wow, you must be fun at parties.

Innymi słowy fajnie, że masz spinę w dole pleców, ale to nie znaczy, że ktoś Ci tego zazdrości :) .
_________________
; p ; >>
 
 
Pit 52 
Nowicjusz


Joined: 06 Mar 2013
Posts: 9
Posted: 18-03-2013, 09:54   

właśnie udowodniłeś, że zazdrościsz... poza tym tak mi na tym zależy jak na zeszłorocznym śniegu... nie to było celem... i nie dbam czy ktokolwiek zazdrości... kiedyś ludzie sobie radzili bez solucji i było dobrze, a dzisiaj gry proste jak budowa cepa jeszcze solucje potrzebne... analfabetyzm wtórny... i wybacz że naruszyłem twoje ego i twoją dumę :) nie to było celem...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 18-03-2013, 09:57   

I znowu jej płeć zmieniają :D

Wybacz Pit, ale tekst "udowodniłeś że zazdrościsz" słyszałem po raz ostatni chyba w podstawówce. Taki standardowy frazes, którym ośmiolatki się przerzucają, gdy ktoś nie zgodzi się z ich zdaniem, lub coś wytknie.

Na forum znajdziesz paru hardcorowych graczy, którzy pozjadali zęby na choć jakich hardcorowych tytułach i platformach, a mimo to nie obrażają tych, którzy w grach szukają po prostu przyjemności i relaksu.
_________________
 
 
Pit 52 
Nowicjusz


Joined: 06 Mar 2013
Posts: 9
Posted: 18-03-2013, 10:09   

... nie chce mi się kontynuować tej jałowej pyskówki... nie chciałem nikogo obrażać tylko zasugerować, że przyjemniej się przechodzi o własnych siłach... i to wszystko... a robicie z tego wielkie halo... następna urażona/ny... dobra, zlinczujcie mnie... tylko zróbcie to na poziomie zerówki bo schodzimy coraz niżej... btw... gratuluje promocji do następnej klasy, z tą charyzmą musiałaś być przewodniczącą klasy i mieć jakiegoś dupka w klasie który ciągnął cie za włosy i go nie lubiłaś i musiałem ci go przypomnieć... Scully byłaby dumna....
:pozdro:

dobrze... pragnę przeprosić zatem wszystkich dotkniętych moim pierwszym postem.. nie chciałem nikogo obrazić... kurde :) a jeżeli tak to zabrzmiało to brak mi pokory... sorry... się nie powtórzy...
to się bardzo cieszę... dobrze wiedzieć, że jest tu paru wyjadaczy starych dobrych konsol i zajebistych gier... peace...

[ Komentarz dodany przez: Cez: 18-03-2013, 10:31 ]
edytujemy posty!
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 18-03-2013, 15:56   

A potrafisz jeszcze bez solucji rozpoznawać płcie?
_________________
; p ; >>
 
 
Pit 52 
Nowicjusz


Joined: 06 Mar 2013
Posts: 9
Posted: 18-03-2013, 18:15   

no a potrafisz ze solucją pisać na temat?
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 19-03-2013, 09:16   

Z solucją*

I uwaga z tym pomrukiwaniem, mam łaskotki ;)
_________________
; p ; >>
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 22-11-2013, 17:14   

Jedynie przy Bossach. Zresztą lubię też sobie oglądać filmiki o przejściu gry, Jak i o przejściu gry czytać. :)



:pozdro:
_________________
alphabet boy
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo