FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Re\Visioned
Author Message
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 11-07-2007, 10:56   Tomb Raider Re\Visioned

Od wczoraj można już oglądać jedną z trzech części pierwszego epizodu animowanego serialu o Larze. Znaleźć go można tutaj http://tombraider.gametap.com/ , a jeżeli komuś nie chce działać (u mnie się np. strasznie zacina), to zachęcam do skorzystania z alternatywnego źródła :wink: http://pl.youtube.com/watch?v=8nmNKHnnQaI

Co sądzicie o takim pomyśle przedstawienia przygód Lary Croft? Ja na razie mogę stwierdzić, że podoba mi się komiksowy sposób przedstawienia akcji. Jeśli jednak już o niej mowa, to na razie jest nieco drętwa, chociaż fabuła wydaje się ciekawa. Niestety dość istotnym mankamentem jest to, że Lara porusza się jakby nie miała kości :p Wszystko przed nami :wink:
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 11-07-2007, 11:19   

hehe, albo mozna to sobie zachowac na dysku :)

w tymczasowych plikach internetowych po wczytaniu całego tego filmiku w IE pojawia sie pliczek 25 MB o nazwie >> ReVisionedTR_KeysToTheKingdomPart01_dl[1].flv (thx Paciuś :* :D )

Kazdy moze sobie to przekonwertowac na wmv lub avi za pomoca programików

Animacja dosc słaba, jakos malo przypomina ta postac Larę... Hmm.. ale Ankh mnie cieszy :hehe: Hmm.. oby sie rozkrecilo... Czy ktos wie czy Gametap potem jakos to wyda? Całosc? Bez tych głupich reklamówek na koncu?
_________________
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 11-07-2007, 11:27   

Jest to swoiste anime, a tam tak śmiesznie chyba się przedstawia ruchy postaci (bezkostnie) :P Początek drętwy, potem się wszystko rozkręca i fabuła rzeczywiście ciekawa. Niech dadzą następną część jak najszybciej a nie wieczorem :D Zaraz dam linka na sendspace, można ściągnąć pierwszy odcinek (54mb) w formacie .avi, przekonwertowałem, jakość nie jest może powalająca ale nie jest też mega zła. A co jeszcze do samego serialiku - niech jej piersi poprawią :)

EDIT

I pojawił się link :D http://www.sendspace.com/file/5mosj0
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 11-07-2007, 13:01   

Mam nadzieję że będą zmieniać rysowników. I to czesto :( (Hopes for Andy Park)
Ja już jestem przyzwyczajony do pięknych japońskich animacji,gdzie wszystko jest takie fizyczne,ale z efektami,z cudownymi oczami oraz z pięknymi postaciami...tutaj jest typowo amerykańsko-komiksowo, stawia sie bardziej na pokazanie akcji niż skupianie na postaciach...a tego nie lubie.Cóż,zapowiada się ciekawie, szkoda że nie będzie anime Tomb Raidera chociażby twórców Death Note (oni są świetni jeśli chodzi o efekty xD )
_________________
 
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 11-07-2007, 13:56   

A ja nie lubię ani komiksów, ani mangi, ani kreskówek w tym stylu ;) . Co do tego filmu, to raz, że drętwy, a poza tym razi mnie ta brutalność, z resztą nigdy nie lubiłam "kreskówkowej krwi", ale obejrzeć można. Tylko, że to takie mało Tomb Raider'owe (na razie) :583:
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 11-07-2007, 14:06   

nieco kwadraciakowe... Są do teo PL naisy??
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
oreiller 
Praktykant



Joined: 19 May 2007
Posts: 107
Location: Z Metasequoia
Posted: 11-07-2007, 14:19   

Gorzej, to jest wymuszono Tomb Raiderowe. Poza tym przedstawili wszystko w złym świetle, ale niestety Amerykanie, Japończycy itd. właśnie takie "rozrywki" cenią najbardziej, byle dużo huku i kul :gupek: . :fire: . Wydaje mi się, że reszta będzie równie brutalna :gupek:

Moja ocena: buuuuu do kosza z tym.

Szymon_Trent


Jeszcze żadnej wersji w necie nie widziałem, poczekaj trochę, aż produkt wejdzie w obroty, to natychmiast się pojawią

:pozdro: :pozdro: :pozdro:
_________________
NO MORE WOTR!!! Żegnam wszystkich :nana: !!!
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 11-07-2007, 14:57   

Drogie dziecko,czytając ze zrozumieniem mojego posta wywnioskujesz że japończycy właśnie skupiają sie bardziej na postaciach niż na akcji (no chyba że wyskoczy takie naruto,ew bleach, ale mimo wszystko). P0o0zdrafiam ,fan japońskiej animacji.
_________________
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 11-07-2007, 15:30   

Nie klejcie tego w żaden sposób z anime :p

Zawsze zastanawiałam się, jak można zrobić kreskówkę z TR no i widać - nie można :p . Na razie nieciekawie, dużo się dzieje niby, a malo z tego wynika... chyba, że to dopiero "wprowadzenie", a nieco spokojniejsza akcja (i mniej strzelania, na litość) jeszcze się rozwinie. Mam taką nadzieję.
I - podobnie jak e_g - by zmienili rysownika :p .
_________________
; p ; >>
 
 
Mihal29 
Student



Joined: 11 Dec 2006
Posts: 97
Location: Wroc
Posted: 11-07-2007, 15:47   

Szczerze to wole już oglądać speedruny z gry niż to badziewie... ;)
Kiedy to zobaczyłem pomyślałem sobie: "Niedobrze mi".
I nadal mi niedobrze xD
Wydawało mi się że było tam nawiązanie do AOD :P
 
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 11-07-2007, 16:17   

Po nazwisku Peter Chung oczekiwałem czegoś lepszego. Jego "Matriculated" był naprawdę ciekawy. Wiadomo, że to inna "dziedzina", ale skoro ten autor zrobił coś tak dobrego zarówno graficznie oraz fabularnie, to dlaczego nie można tak samo z animowanym "Tomb Raiderem"? Mam nadzieję, że następne odcinki będą lepsze.
 
 
oreiller 
Praktykant



Joined: 19 May 2007
Posts: 107
Location: Z Metasequoia
Posted: 11-07-2007, 16:19   

e_g

Masz rację, poświęcają dużą uwagę na postacie, muszę nawet za to pochwalić, ale zauważ, że w dzisiejszych czasach(niestety, oczywiście) gatunek z ciągłymi akcjami zostanie przyjęty jako jeden z najlepszych ;)

:pozdro: :pozdro: :pozdro:
 
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 11-07-2007, 17:35   

Po pierwszym odcinku nie jestem jeszcze w stanie stwierdzic czy mi sie podoba czy nie, bo akcja pewnie sie jeszcze jakos rozwinie. Jak na razie Lara przypomina mi jakiegos detektywa, a nie archeolog, a z wygladu to juz w ogole nie przypomina Lary (smieszna jest). Tak samo inne postacie, smieszny styl nadali temu filmikowi, mogli sie bardziej postarac. Tak samo smiesza mnie ruchy postaci. No ale zobaczymy co bedzie dalej, moze sie cos zmieni ;)
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 11-07-2007, 18:09   

Próbuję się dowiedzieć, o co w tym chodzi - gdy wejdzie się na stronę tombraider.gametap.com z poszczególnymi odcinkami, to przy każdym z nich są wymienieni inni twórcy i styl przedstawionych artów się różni... Dwa z nich poniżej.





To jak? Każdy epizod w innym stylu?
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 11-07-2007, 18:12   

No tak. Kazdy z epizodów jest rysowany przez kogos innego. Troche mnie przeraza ta mangowa Lara :P Nie przepadam za mangą, a ukazywanie Lary w takiej postaci to chyba przesada :P Wole realistyczną kreskę... hmm.. no ale trudno, bede traktował te inne style jako ciekawostkę ;)
_________________
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 11-07-2007, 19:01   

Nie podoba mi się animacja tych postaci: Lara porusza się jak jakiś zacinający się pingwin. ;P W ogóle jakoś nie spodobał mi się jej kreskówkowy wizerunek i nienaturalne proporcje ciała - za dużo fantastyki. ;]
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 11-07-2007, 20:17   

Osobiście polecałabym twórcom mniej strzelanki, mordobicia i rąbanki. Fabuła niezła, sposób przedstawienia Lary...cóż mogę powiedzieć. :hehe: Rzeczywiście: jakby kości nie miała, ale mi się taki sposób "larowania" podoba. Taki sam dziwny zachwyt mnie opanował, jak grałam w demo Legend.
_________________
Unholy
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 11-07-2007, 20:24   

Przecież Lara ma usta większe od Angeliny i do tego takie szerokie jakby wsadzono jej łyżke do gęby w poprzek Oo
_________________
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 11-07-2007, 20:32   

Wokalista Aerosmith też ma szerokie i jakoś ma fanów. ;)
_________________
Unholy
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 12-07-2007, 08:30   

Zdązyłem jeszcze przed wyjazdem obejrzec drugi odcinek tego mini serialu. Rozkreca sie troszke ;) Hmm... jeszcze jeden odcinek z tego cyklu. Pozniej przyjdzie pora na kolejnego rysownika.

Tymczasem ja znikam na długo. Moze czasem wpadne do jakiejs kawiarenki. Papa :)
_________________
 
 
christophersky 
Nowicjusz



Joined: 26 Mar 2007
Posts: 21
Posted: 12-07-2007, 11:37   

a mi się podobało (jestem inny)
Przede wszystkim widać było, że to dzieło twórcy Aeon Flux - charakterystyczna animacja i zarys postaci, Lara wyglądała bardzo oryginalnie, nie do końca realistycznie, ale z drugiej strony... Nie była taka zła. Może dlatego, że ja po prostu lubię anime..
Mało tutaj było tej Tomb Raiderowości, opuszczonych grobowców itd. ale fabuła (wiem, że jest naiwna jak...) o dziwo troszkę mnie wciągnęła. Czekam na kolejny odcinek.
_________________
"I only play for sport..."
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 12-07-2007, 12:23   

Ja kocham wszystko co ma znaczek Tomb Raider, chociażby było to najbardziej kałowate na świecie :D Dlatego i tak mi się podoba Re/Visioned. Zawsze chciałem obejrzeć kreskówkę z Larą :) Prezentów ciąg dalszy, dziś drugi odcinek dla tego kto nie ma i trzy trailery całej serii .

Drugi odcinek Keys to Kingdom
Trailery
 
 
siwek509 
Praktykant



Joined: 25 May 2007
Posts: 173
Location: włocławek
Posted: 12-07-2007, 19:41   Re/Visioned Tomb Raider

Niewiedziałem gdzie to zamieścić i postanowiłen tu.... chodzi o "bajkę" w serwisie Gametap z Larą Croft w roli głównej.... wg. mnie klimat psuje sam widok japońkich rysunków.... moze tylko ja mam takie odczucie ale cóż..... mam nadzieje ze temat sie spodoba :) A jak chcecie link od pierwszych odcinków :
odc 1: http://pl.youtube.com/wat...related&search=
odc 2: http://pl.youtube.com/wat...related&search=
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 12-07-2007, 19:48   

siwek509, taki temat już jest w dziale TR Classic http://www.tombraiderforu...opic.php?t=1232
Warto najpierw przejrzeć forum czy ktoś już takiego tematu nie założył. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Necron 
Student


Joined: 05 Aug 2005
Posts: 38
Posted: 12-07-2007, 20:56   

siwek509 wrote:
A jak chcecie link od pierwszych odcinków :
odc 1: http://pl.youtube.com/wat...related&search=
odc 2: http://pl.youtube.com/wat...related&search=

Mam pytanko, jak można sobie to ściągnąć na komputer? Używałam do tej pory VDownloader, ale w tym przypadku nie działa, bo pisze, że nie ma takiego pliku.
Wpisywałam do tego programu adres:
Code:
http://pl.youtube.com/watch?v=8nmNKHnnQaI
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo