FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Co myślicie o forum? (pochwały, skargi)

Forum WoTR jest:
świetne
49%
 49%  [ 42 ]
dobre
28%
 28%  [ 24 ]
takie sobie
8%
 8%  [ 7 ]
okropne
5%
 5%  [ 5 ]
w tej chwili trudno powiedzieć
8%
 8%  [ 7 ]
Voted : 54
Total Votes: 85

Author Message
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 14-01-2007, 11:07   

Chcecie byc śmiszni, czy mądrzy, bo ja już nic nie rozumiem :roll:

K@t
Śmieszni ? Cały problem w tym, że tu właśnie nie ma nic śmiesznego ;)
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 14-01-2007, 11:27   

A Ty? bo tez nie rozumiem. Takie jest moje zdanie o tym forum. :roll:
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 20-01-2007, 17:25   

Apel do adminów i moderów, zwłaszcza tych, którzy zajmują się "sprzątaniem" i wytykaniem błędów na forum. Bardzo bym prosiła o to, by nie tępić osób piszących z błędami ortograficznymi, zwłaszcza złośliwie i chamsko. Bo tutaj dawno temu wiele osób czepiało się takiego jednego forum, gdzie każdy błąd był wytykany, a teraz robi się tu to samo.

Też nie lubię czytać tekstów z "bykami", ale jeśli da się zrozumieć sens, jest w porządku. Wiadomo, że jakiś poziom trzymamy, ale naprawdę bez przesady. Złośliwości są tu co najmniej nie na miejscu. A osobom świadomym swoich "ortograficznych problemów" polecam sprawdzić pisownię w słowniku lub najnowszego Firefoxa z wbudowanym słownikiem. I wszyscy będą szczęśliwi.
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 24-01-2007, 15:38   

A ja mam takie "ale":

USUWAJCIE USERÓW BEZPOSTOWYCH!!!

Powiedzmy, że każdy nowy forumowicz, od zarejestrowania się ma miesiąc na napisanie chodź by jednego posta. Jeśli nie - zostaje usunięty...
_________________
 
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 24-01-2007, 15:44   

Robert, gdzie Ty byłeś, przecież Grzeko tuż po Sylwestrze chyba zrobił czystkę :P
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 24-01-2007, 16:31   

.. i ja też kilka razy usuwałem :) ale Pan, panie R. przecież jest za daniem mi ostrzeżenia a najlepiej bana za "gupie tematy" :) a kogóżby to milion innych drobiażdżków obchodziło.
 
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 24-01-2007, 16:35   

Jezu, to "bezpostowi" zabrzmiało jak "bezpłciowi" :O
Aż się przestraszyłam.
A faktem jest, że taka chwalebna akcja się już odbyła i przyniosła to, co miała przynieść.
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 24-01-2007, 18:22   

Nio właśnie... Skasowaliście nowych "bezpostowych" użytkowników, w tym mnie :( . Teraz będe musiała już coś pisać... a tak przychodziłam trochę poczytać :-P .
_________________

 
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 24-01-2007, 18:28   

Niezapominajka wrote:
Nio właśnie... Skasowaliście nowych "bezpostowych" użytkowników, w tym mnie :(

toz to skandal :P :P heh Witaj Niezapominajko ;) Milo Cie znow widziec :)
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 25-01-2007, 08:03   

Igi^MBE wrote:
.. i ja też kilka razy usuwałem :) ale Pan, panie R. przecież jest za daniem mi ostrzeżenia a najlepiej bana za "gupie tematy" :) a kogóżby to milion innych drobiażdżków obchodziło.
_Tak, jestem - bo tamten temat był... beznadziejny! Zwykłe nabijanie postów... i Ty masz władze?! Hehe... ciekawe za co :)

Co do Userówbezpostowych... jest oki, pierwszym razem źle zobaczyłem :)
_________________
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 25-01-2007, 12:09   

Rob3rt wrote:
Tak, jestem - bo tamten temat był... beznadziejny! Zwykłe nabijanie postów... i Ty masz władze?! Hehe... ciekawe za co

Ojj kochany doprosisz sie :p mogles korzystac i sobie nabijac posty :hehe:
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 25-01-2007, 13:29   

Jerrem_Y wrote:
Ojj kochany [...]
YYyyyYY!!! Wyjdziesz za mnie? :D

Ja mówię jak jest! Troszke sensu przydało by się nadać temu forum :) A nie wywalicie, bo nie jesteście na tyle chamscy, by usunąć mnie niemal bez podstawnie! Buhahaha :matrix:
_________________
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 25-01-2007, 14:03   

Rob3rt wrote:
A nie wywalicie, bo nie jesteście na tyle chamscy, by usunąć mnie niemal bez podstawnie! Buhahaha

Ja mam ciężkie dni, boli mnie głowa a co gorsza szarogęsię się jak ostatnia pyskata. Try me :p

Co do Igiego heh sama też nie zawsze nadążam za ideą jego topiców/postów, ale to, że czegoś nie widzę nie znaczy, że tego tam nie ma. W końcu za coś musi tym adminem być, z całym szacunkiego dla obgadywanego :p ;-)
_________________
; p ; >>
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 25-01-2007, 14:55   

Rob3rt wrote:
Hehe... ciekawe za co

Jak odpowiem "Za jajco" To chyba Cie nie usatysfakcjonuje. Powiem tak: Spójrz na kolejność rejestracji użytkowników tutaj to się Tobie, szanowna ciemna maso rozświetli. Na szczęście o tym kto ma i gdzie władze nie decydują ludzie i ich zrozumienie tematów czy też prywatna opinia ale wiele innych czynników. Powiem tak, Boh trojcu lubit co sie nie tylko sprawdza przy 3 kieliszkach wódki. Jest 3 adminów i jeden nieobecny co się od 3 lat z hakiem sprawdza. :narka:
 
 
 
młoda_wika 
Nowicjusz



Joined: 08 Jan 2007
Posts: 18
Location: Mazowieckie
Posted: 29-01-2007, 10:39   

Stworzyłam Topica z ankietą w Classic Tomb Raider... Dotyczyła głosu Lary. Wysłałam wiadomość do Cez ' a , a on nawet nie odpowiedział. Co to ma być??!! A topicu nie ma :fire:
_________________
Tomb Raider... Always in our mind...
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 29-01-2007, 11:33   

Moze topic byz zbedny, dlatego go usunieto? :)

Nie bulwersuj sie :)
_________________
Miow.
 
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 29-01-2007, 11:46   

Igi^MBE wrote:
Jak odpowiem "Za jajco" To chyba Cie nie usatysfakcjonuje. Powiem tak: Spójrz na kolejność rejestracji użytkowników tutaj to się Tobie, szanowna ciemna maso rozświetli. Na szczęście o tym kto ma i gdzie władze nie decydują ludzie i ich zrozumienie tematów czy też prywatna opinia ale wiele innych czynników. Powiem tak, Boh trojcu lubit co sie nie tylko sprawdza przy 3 kieliszkach wódki. Jest 3 adminów i jeden nieobecny co się od 3 lat z hakiem sprawdza. :narka:

Jak dotychczas było mi wiadome, od ZAWSZE "nie liczy się ilość, a jakość".
Jeśli myślisz, że takim postem i argumentowaniem, że jestem "ciemną masą" uda Ci się zmienić mój pogląd na Twój temat to się grubo mylisz. Bo albo zrozumiesz, że to jest tego typu zabawa jest bez sensu i jest istnym "nabijaczem" postów, albo widocznie masz za daleko do mózgu. Jako forum oficjalnej Polskiej strony o serii Tomb Raider, spodziewałem się nieco bardziej profesjonalnego podejścia do tematu. Wzięli byście przykład z "większych" for (vide. forum magazynu CD-Action), gdzie wszystko jest na porządku dziennym, ładnie posegregowane i każda głupia rozmówka kończy się konsekwencją - aha, i jest blokada "tworzenia nowych tematów"...

Weźcie to do swoich główek i zróbcie porządek na tym forum...
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 29-01-2007, 11:48   

Alez na tym forum panuje porzadek :P

I nie jest ono, jak kazde inne forum, dlatego to mnie cieszy :)

I nie klocic sie juz :P

no
_________________
Miow.
 
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 29-01-2007, 11:52   

Kasia Trent wrote:
Alez na tym forum panuje porzadek :P

I nie jest ono, jak kazde inne forum, dlatego to mnie cieszy :)

I nie klocic sie juz :P

no


Kasiu, sorki, ale forum może być jednocześnie "inne" i "uporządkowanie", chodzi głównie o tematy, które nie mają sensu, albo już sens straciły. Przydał by się m.in. dział "kosz", gdzie wrzucane były by już te nieliczące się. Uwierz: byłem już na wielu forach - w każdym pisałem setki postów - wiem z czym to się jje... :)
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 29-01-2007, 11:54   

Ale.. skoro takie tematy nie maja sensu, to po co umieszczac je w koszu i dodatkowo zasmiecac forum? :P
_________________
Miow.
 
 
 
młoda_wika 
Nowicjusz



Joined: 08 Jan 2007
Posts: 18
Location: Mazowieckie
Posted: 29-01-2007, 12:15   

Kasia Trent wrote:
Moze topic byz zbedny, dlatego go usunieto?

Nie bulwersuj sie
No nie wiem, czy był aż tak zbędny... Nie bulwersuję się! Topic założyłam o GŁOSIE LARY - to nie duperela przecież. Chciałam się dowiedzieć - jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Cała moja robota i czas poszły na marne!
_________________
Tomb Raider... Always in our mind...
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 29-01-2007, 12:20   

młoda_wika wrote:
Kasia Trent wrote:
Moze topic byz zbedny, dlatego go usunieto?

Nie bulwersuj sie
No nie wiem, czy był aż tak zbędny... Nie bulwersuję się! Topic założyłam o GŁOSIE LARY - to nie duperela przecież. Chciałam się dowiedzieć - jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Cała moja robota i czas poszły na marne!

No! W porównaniu do "którą opcję wybieracie: 1 czy 2", ten temat sens miał... :fire:
_________________
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 29-01-2007, 12:50   

Quote:
Wysłałam wiadomość do Cez ' a


Nic do mnie nie doszło.

Quote:
Jako forum oficjalnej Polskiej strony o serii Tomb Raider, spodziewałem się nieco bardziej profesjonalnego podejścia do tematu.


a mi sie wydaje, ze odpowiednio podchodzimy do sprawy i nie zamierzamy sie wzorowac na innych forach :roll:

Quote:
Weźcie to do swoich główek i zróbcie porządek na tym forum...


proponowałbym sie troche pohamowac i nie zwracac sie tak do adminow :roll:

Kosza nie planujemy
_________________
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 29-01-2007, 14:18   

Też się kiedyś zastanawiałęm czemu nie ma topicu kosz, przydałby się naprawdę:) Władze zastanówcie się czy nie da się czegoś takiego zrobić. Tematy by tam leżały chociaż tydzień. dwa a potem by się je bezpamiętnie usuwało :)
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 29-01-2007, 15:44   

nie, dla mnie temat kosz jest zbedny, zasmiecalby tylko forum. Tak jak jest teraz, jest dobrze. Ogolnie wg to forum jest jednym z porzadniejszych :) .
Sama rowniez bylam na kilku innych forach i na niektorych panuje az calkowite bezprawie, cale byly zasmiecone.

CEZ:
chociazby forum TRC.. syf jakich mało
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo