FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Guardian of Light - problemy, pytania, porady
Author Message
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 08-12-2010, 09:42   

W piraceniu nikt Ci nie pomoże. To tak na wypadek, gdyby przekaz nie był jeszcze dostatecznie jasny.
_________________
; p ; >>
 
 
wisnia1233 
Nowicjusz


Joined: 05 Dec 2010
Posts: 3
Location: Białystok
Posted: 09-12-2010, 18:30   

To jak mam w nią grać, jeżeli nie ściągnę? :P Musi być jakiś sposób ( stronka czy torrent) żeby gra odpalała :pozdro:
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 09-12-2010, 18:44   

No jest taka jedna stronka - KLIK!! albo ewentualnie jeszcze tutaj: KLIK!!
Innych brak. Jasno ci napisano że my tutaj piractwa nie popieramy i zaraz ci się wstążeczka w profilu wydłuży. Nawet może do tego stopnia że stąd znikniesz. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 09-12-2010, 21:10   

Dziecię!!!! Za kolejną prośbę o linka do pirata będzie ban po prostu.
_________________
 
 
mati90b 
Student


Joined: 24 Dec 2009
Posts: 39
Posted: 10-12-2010, 08:17   

wisnia1233 poproś tate żeby ci kupił na steamie Lare Croft GOL i będzie bez problemu.

[ Komentarz dodany przez: K@t: 10-12-2010, 11:54 ]
Zawsze pozostaje też Allegro.
_________________
TR1 jest najlepsze "stare ale jare"
 
 
Kylek 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 38
Posted: 18-12-2010, 20:18   

Powiedzcie mi, czy do Guardian of Light na PC trzeba mieć jakiegoś specjalnego pada. Mam pada jeszcze sprzed kilku lat i we wszystkie gry normalnie można nim grać w a GoL postać rusza się tylko w lewo lub w prawo. W opcjach mam tylko osie X i Y (domyślam się, że brakuje Z). Czy pad do GoL musi mieć te gałki analogowe (mój ma tylko krzyżaka)? Jeżeli tak, bedę musiał sobie taki sprawić, bo pograłbym sobie co-op z siostrzeńcem a tu taki psikus, że się ruszać nie można.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 18-12-2010, 20:20   

W GoLa pograsz tylko na padzie z gałkami ;) Są one konieczne m.in. do celowania z broni.
_________________
  
 
 
Kylek 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 38
Posted: 18-12-2010, 20:50   

K@t wrote:
W GoLa pograsz tylko na padzie z gałkami ;) Są one koniecznie m.in. do celowania z broni.


Tak żem czuł :-) Dzięki za info. Trzeba się będzie wkrótce zaopatrzyć w odpowiedni sprzęt.
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 01-01-2011, 17:20   

Był wczoraj na sylwestrze znajomy rodziców i zapytał czy mam 10 część TR.
Powiedziałem mu, że jeszcze takiej części nie ma, a te do mnie, że ma najnowszą z 2010 roku. Zaczyna się przed jakąś bramą czy czymś tam, jest Lara i jakiś strażnik bramy.
Mówił, że nie wie co ma robić i, że przyniesie to zobaczę. Czy to może być GOL? I jeszcze jedno pytanko: Czym różni się GOL od innych części TR?
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 01-01-2011, 17:24   

Reminded wrote:
Był wczoraj na sylwestrze znajomy rodziców i zapytał czy mam 10 część TR.
Powiedziałem mu, że jeszcze takiej części nie ma, a te do mnie, że ma najnowszą z 2010 roku. Zaczyna się przed jakąś bramą czy czymś tam, jest Lara i jakiś strażnik bramy.
Mówił, że nie wie co ma robić i, że przyniesie to zobaczę. Czy to może być GOL? I jeszcze jedno pytanko: Czym różni się GOL od innych części TR?


Tak, to jest Guardian of Light. Oświeć znajomego rodziców mówiąc mu, że GoL nie jest kolejną częścią TR, tylkon spin-offem serii. :roll:
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-01-2011, 17:29   

Reminded, najpewniej ten znajomy mówił właśnie o GoLu. Nie jest to jednak 10-ta część gdyż Guardian of Light nie jest zaliczane do głównej serii. :)
A gwoli ścisłości to najnowszy Tomb Raider który będzie miał premierę w tym roku to będzie dopiero 9 część serii. Jednak będzie to restart historii Lary więc chyba nie ma co nadawać numerków. :)
Do cyklu nie zalicza się Tomb Raider Anniversary z racji tego że jest to remake TR1. Tak więc TRU to była dopiero 8 część.

O GoLu poczytaj sobie tu: KLIK!!
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
giga2 
Student



Joined: 21 Jun 2007
Posts: 64
Posted: 22-02-2011, 11:46   

Znajomy się mnie pytał, czy bezpiecznie jest kupić tę grę jako podarunek (gift) od kogoś ze steama? Kosztuje połowę tego, co na stronie, ale czy jest jakieś ryzyko?
Ma ktoś jakieś opinie na ten temat?
 
 
Kylek 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 38
Posted: 22-02-2011, 14:59   

Kupowanie jako podarunek to jedyna możliwość dla kogoś, kto nie posiada karty kredytowej. Ja też w ten sposób kupuję gry swoim znajomym. A podarunki kosztują tyle samo, co normalna gra (wszak jest to normalna gra), więc nie bardzo wiem z czego miałaby wynikać 50%-owa różnica w cenie.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 22-02-2011, 15:33   

giga2, mnie się zdarzyło już kilka rzeczy(głównie DLC ale może i jakaś gra się trafiła też) kupować na allegro w formie prezentów na Steama. nie było żadnych problemów.
Co do cen to ostatnio jest obniżka na LC: GOL więc pewnie stąd taka dobra oferta. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 22-02-2011, 21:34   

Warto polować na takie oferty, a głównie Steam Gifty, bo moja znajoma trafiła na ofertę, gdzie sprzedający chciał tylko 21,99zł za Guardian of Light, więc warto codziennie spoglądać na tego typu ogłoszenia, bo nie fake, nie zapłacicie dodatkowo nic, a i grę macie przypisaną do konta na zawsze :) . Dodatkowo pamiętam, że przy premierze LC: GoL dostawało się chyba w prezencie Tomb Raider: Legend do podarowania znajomemu (nie pamiętam już, czy można było ją zachować dla siebie), a niektórzy na tym zarabiają jak na normalnej grze.
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Pennywise 
Nowicjusz


Joined: 19 Feb 2011
Posts: 12
Location: Polska A
Posted: 03-03-2011, 16:14   

To jak to jest z tym bink32?
Dostaję szału jak za każdym razem sie to włącza. Można to jakoś naprawić?
 
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 03-03-2011, 17:06   

Pennywise wrote:
To jak to jest z tym bink32?
Dostaję szału jak za każdym razem sie to włącza. Można to jakoś naprawić?


Jak to co? Opisz problem dokładniej. Powiedz też, czy gra to pirat/oryginał.
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Pennywise 
Nowicjusz


Joined: 19 Feb 2011
Posts: 12
Location: Polska A
Posted: 03-03-2011, 17:22   

Gra oryginalna. Kiedy włączam, pojawia się ten oto komunikat: nie znaleziono punktu wejścia procedury _BinkSetSoundTrack@8 w bibliotece binkw32.dll Grrr...
 
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 03-03-2011, 20:39   

Pennywise wrote:
Gra oryginalna. Kiedy włączam, pojawia się ten oto komunikat: nie znaleziono punktu wejścia procedury _BinkSetSoundTrack@8 w bibliotece binkw32.dll Grrr...


W przypadku Steama raczej powinieneś pobrać jeszcze raz, innego wyjścia nie widzę.
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
bzyk91 
Nowicjusz


Joined: 05 Apr 2011
Posts: 1
Posted: 05-04-2011, 22:30   

Proszę o pomoc. Mianowicie w trybie co-op na początku nie mogłem wyjąć broni i strzelać jednym z padów. Przestawiłem coś i juz teraz jest ok. Ale chwilę potem napotkałem kolejny kłopot. Chodzi o to że jedna z postaci nie mogę zmieniać broni. Jeśli ja grając Larą mogę zmienić broń to nie może zrobic tego moj brat, który gra tym typkiem. Wie ktoś jak to poprawnie ustawić i rozwiązać ten problem? Gra strasznie mi się spodobała, a grając w parze zabawa byłaby jeszcze lepsza. Proszę o pomoc.
 
 
Pennywise 
Nowicjusz


Joined: 19 Feb 2011
Posts: 12
Location: Polska A
Posted: 26-04-2011, 11:12   

głupie pytanie: gdzie można obejrzeć odblokowane ciuchy lary?
 
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 26-04-2011, 11:25   

bzyk91 ta - bo pewnie nie masz oryginalnej gry xd


Pennywise raczej nie można, możesz sobie obejrzeć powtarzając jakiś lvl
 
 
 
giga2 
Student



Joined: 21 Jun 2007
Posts: 64
Posted: 01-06-2011, 15:12   

Właśnie przed kilkoma dniami kupiłem w końcu Guardiana : ) Ale okazuje się, że nikogo nie ma na co-opie, są jakieś prywatne serwery? Sam nie wiem, jak to może wyglądać.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-06-2011, 15:42   

giga2, ja grałam głównie w lokalnego coopa -dwie osoby na jednej konsoli (było ekstra) oraz w umówionego coopa po sieci z Menkurem. Jednak nie wydaje mi się że pustki na serwerach wynikają z prywatnych gier a raczej z faktu iż od premiery GoL-a upłynęło już trochę czasu i ludziom się znudziło po prostu.

A ty grasz na PC?
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
giga2 
Student



Joined: 21 Jun 2007
Posts: 64
Posted: 01-06-2011, 16:05   

Tak, na PC.
Trochę już upłynęło, niestety. Może ktoś z forum będzie chciał grać ; )
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo