FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
The Guardian of Light - wrażenia
Author Message
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 23-03-2012, 22:53   

Klawiatura to jednak tragedia - całe szczęście, że mam pada :p Nie grałem już od zeszłego roku, więc miło sobie przypomnieć grę tak czy siak. Poza tym jedyna gra jaką miałem ze Steam'a to darmowy Portal, więc na dobrą sprawę dopiero teraz mogłem w pełni aktywować konto.
_________________
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 24-03-2012, 18:40   

O fajnie :) Podstawkę mam od roku, właśnie skusiłem się na dodatki, 12zł to nie pieniądze, a zawsze to jakaś atrakcja ;)

BTW. jakoś od dwóch tygodni zacząłem męczyć GoL na iPhone... naprawdę świetne wykonanie (choć posiada sporo bugów) jak na taką platformę mobilną!
_________________
 
 
 
Player 
Student



Joined: 22 Mar 2012
Posts: 63
Posted: 06-04-2012, 18:09   

Hej!
Dziś kupiłem klucz na allegro :]
Za 30zł plus trzy dodatki :jumper:
_________________
[spoiler:e40c1b4013] :banan: [/spoiler:e40c1b4013]
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 30-06-2012, 16:11   

Gram od rana i po prostu ponownie jestem pod MEGA wrażeniem. Ta gra jest genialna. Ma tylko jedna wade - jest krotka - jestem juz w połowie. Ale tyle miodu z niej płynie, to jest po prostu nisłychane. Niesłychane jest rowniez to, ze tak mało graczy, zwłaszcza polskich, docenilo te gre. Ludzie, to jest najbardziej miodna przygoda Lary, bardziej niż czesci klasycznej serii! Obowiązkowa pozycja dla fanów Lary.
_________________
 
 
zakid 
Student



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 69
Posted: 19-08-2012, 22:37   

Dlaczego ten temat ma tylko trzy strony?:D Mimo, iż jedyne co ta gra ma wspólnego z TR-em to postać Lary, to gra jest cud-miód i zdecydowanie każdy fan powinien w nią zagrać.
_________________
"I'm gonna need a hacksaw"
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 21-08-2012, 23:27   

Mnie to się wydaje, że z Tomb Raider'em ma więcej wspólnego niż cała ostatnia trylogia :P A czemu tylko 3 strony? Może dlatego, że wydana tylko cyfrowo gra nie trafią (czyt. nie zakupili jej) do zbyt wielu fanów? A może nie wymaga niczego innego jak kilku oklasków? ;)
_________________
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-08-2012, 09:51   

Quote:
do zbyt wielu fanów?

Dla zbyt wielu polskich* fanów.

Ja też nie czaję, czemu GoL jest u nas tak niedoceniony.
_________________
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 18-04-2013, 12:44   

Udało mi się kupić GoL na Ipada. Wcześniej grałem trochę na ps3 i byłem sceptycznie nastawiony do wersji mobilnej/dotykowej. Ale ryzyk fizyk, kilka dolarów to nie majątek i okazało się, że jest super. Jestem na początku więc zbyt wiele nie mogę powiedzieć oprócz tego, że gra się dobrze. Dwie wirtualne gałki, czułe na dotyk i grafika w HD. Wersja tablet niczym nie ustępuje konsolowej więc nie bać się i jak macie okazje to chapać LC. Jest bardzo spoko, lvl nie są okrojone - przyjemność w 100%
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Unicorn988 
Nowicjusz


Joined: 26 Feb 2015
Posts: 2
Posted: 26-02-2015, 09:16   

Pokrake? Faktycznie, jej nogi sa niebezpiecznie szeroko rozstawione :gupek:
Jej chód, skoki itd. przypominaja mi ruchy Lary z TR:A jeszcze z rak Core. Sa dosc sztywne i sztuczne - ale czego wiecej wymagac od takiej gry. Zasmakowac na pewno warto :)
_________________
watson
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo