FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Gadżety TR
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 30-11-2014, 11:07   

Aktualizacja kolekcji ;) Stan na koniec listopada 2014. Na poczatku grudnia przybędzie mi TR 9: Definitive Edition na PS4, Temple of Osiris na PS4 i numery komiksów od Dark Horse #8-10.


Cała kolekcja. Warto zwrócić uwagę na dwa plakaty :) Jeden z autografem od Alison Carroll, modelki wcielającej się w Larę, a drugi z autografem Karoliny Gorczycy, polskim głosem Lary.


Lara po restarcie, czyli nowa gra, komiksy, kolekcjonerki, figurka i nowa książka.


Podstawowe części serii na PC.


Podstawowe części serii na PlayStation + pudełka kolekcjonerek.


Gadżety filmowe: DVD, książki i karcianki.


Figurki, karcianka i gra planszowa.


Komiksy - zarówno stare od Top Cow (w tym 1200-stronicowe TR Compendium) i nowe od Dark Horse.


Koszulki oraz książki: powieści, przewodnik i dwa ogromne artbooki, w tym unikalny The Art of Tomb Raider.
_________________
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 30-11-2014, 19:49   

Szalejesz Cezu z tą kolekcją :D Ja to bym nie miał gdzie tego wszystkiego trzymać, ale szacun. Jedno czego żałuję, że nie kupiłem w porę to TR Compendium. Raz - dla zawartości. Dwa - dziś można to opchnąć za grubą kasę :P
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
riguana 
Nowicjusz


Joined: 10 Mar 2014
Posts: 14
Posted: 01-12-2014, 01:47   

Bardzo piękna kolekcja! Tak z ciekawości:
- Książeczka Tomb Raider początek - to komiks w polskiej wersji językowej? Jak tak, gdzie takie coś było?
- Masz stare gry Tomb Raider jako wydania kolekcjonerskie - to jest pakiet, czy każdy tytuł był osobno? Możesz powiedzieć coś wiecej o tym wydaniu?
The Art od Tomb Raider - widzę że jesteś maniakiem, ale tak obiektywnie, warto skusić się na to wydanie? Kosztuje swoje, w tym przesyłka jest masakryczna, ale mam straszną chrapkę na to - uwielbiam Art Booki.
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 02-12-2014, 19:59   

riguana wrote:

- Książeczka Tomb Raider początek - to komiks w polskiej wersji językowej? Jak tak, gdzie takie coś było?


Polskie wydanie było dołaczone jako bonus do gry Tomb Raider 9 przy zakupie w Empiku i tylko tam. Osobiście uwazam, ze to niefajne jak tylko jeden sklep oferuje dany content...

riguana wrote:

- Masz stare gry Tomb Raider jako wydania kolekcjonerskie - to jest pakiet, czy każdy tytuł był osobno? Możesz powiedzieć coś wiecej o tym wydaniu?


TR1-4 z mojej kolekcji pochodza z edycji zwanej Lara Pack. To polskie wydanie (ale gry sa w wersji angielskiej), w przypadku TR1-3 prócz podstawki sa także dodatkowe płytki z Goldami. Niestety to wydanie jest bardzo, bardzo rzadkie... Oryginalnie Lara Pack zawierał pudełko zbiorcze dla tych 4 pudełek, ale ja na Allegro trafilem wiele lat temu tylko na taką edycje bez zbiorczego pudła.

riguana wrote:

The Art od Tomb Raider - widzę że jesteś maniakiem, ale tak obiektywnie, warto skusić się na to wydanie? Kosztuje swoje, w tym przesyłka jest masakryczna, ale mam straszną chrapkę na to - uwielbiam Art Booki.


To wydanie jest bardzo, bardzo fajne. Kompleksowo masz arty od razu ze wszystkich gier, nie licząc najnowszego TR9. Niestety na całym swiecie wydano kilkaset egzemplarzy, a i wysyłka z USA jest bardzo droga, plus trzeba opłacić cło :/ No ale skusilem sie i nie żałuję.
_________________
 
 
riguana 
Nowicjusz


Joined: 10 Mar 2014
Posts: 14
Posted: 03-12-2014, 18:37   

Dzięki za odpowiedzi i jeszcze raz gratuluję kolekcji. Co do The Art to chyba będę musiał sobie odpuścić, jego cena skoczyła nagle kilkukrotnie w górę... (z 50 do 150$!)
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 03-12-2014, 20:11   

Im mniej sztuk pozostało, tym cena bedzie skakała bardzo w góre... Za kilka lat to bedzie warte kilkaset dolarów za sztukę.
_________________
 
 
anx2gie 
Nowicjusz


Joined: 01 Jan 2014
Posts: 1
Location: Chełm
Posted: 14-01-2015, 00:47   

Cześć wszystkim :) - to mój pierwszy post.
Jeśli ktoś z Was poszukuje ciekawych koszulek/bluz z Larą (i nie tylko), znalazłam taką stronę: Teepublic. Warto zajrzeć, bo mają oryginalne fanarty. Ceny standardowe, ale koszt przesyłki do Polski jest przystępny. Osobiście bardzo podoba mi się "I only play for sport", "Croft arms" i "Bomber Jacekt". Jeszcze nie zamawiałam i nie sprawdzałam jakości, ale wydają się dobre do noszenia. Zawsze to coś innego niż TRStore :)
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 06-01-2016, 20:01   

http://www.laracroft.pl/index.html#headline492

[KONKURS]: pokaż kolekcję, a my damy nagrodę!

Konkurs z okazji trzynastych urodzin naszego serwisu już za nami, więc pora na... poprawiny! Ogłaszamy konkurs kolekcjonerski, w którym aż kilkanaście osób otrzyma od nas kilkadziesiąt nagród, w tym gry, komiksy czy figurkę! Zasada jest prosta, prześlij nam zdjęcie swojej kolekcji Tomb Raidera i polub nasz profil na Facebooku, a weźmiesz udział w losowaniu cennych nagród, często niedostępnych w Polsce!
_________________
 
 
ramosek23 
Nowicjusz



Joined: 15 Apr 2016
Posts: 7
Location: Kraków
Posted: 22-04-2016, 19:54   

gdzie mogę kupić taką figurkę Lary?

[ Komentarz dodany przez: Cez: 22-04-2016, 20:26 ]
Jaką?
 
 
ramosek23 
Nowicjusz



Joined: 15 Apr 2016
Posts: 7
Location: Kraków
Posted: 26-04-2016, 09:51   

no tą z łukiem ze zdjęcia wyżej

[ Komentarz dodany przez: Cez: 26-04-2016, 12:02 ]
Bądź precyzyjny i dokładnie pisz o co Ci chodzi...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo