FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Kupię TR
Author Message
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 22-09-2007, 19:06   

bobonton2 wrote:
nie wiem w czym Ci emotki przeszkadzają

Poprawka - nie tylko K@towi przeszkadzają emotki i nie chodzi o to, że się uwziął, tylko stara się, aby to forum stało na jako-takim poziomie.
Posty (przynajmniej tutaj), to nie rewia emotek.

EDIT
Osobiście wątpię, żeby obecnie udało ci się kupić TRa poniżej "szóstki" w tzw. tradycyjnym sklepie. Inna sprawa, że skoro (jak twierdzisz) uwielbiasz Legendę, wątpię, żebyś miał wielką frajdę grając w TR4.
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
  
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 22-09-2007, 19:13   

:nietak: No dobra, czy może ktoś odpowiedzieć na moje pytanie nie czepiając się posta??

ZALEŻY MI NA TYM TR :(
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 23-09-2007, 09:29   

bobonton2, wypróbuj Empik, chociaż ostatnio nie widziałam już ani jednego klasycznego TR. Jeśli nie znajdziesz tam, to radze przyzwyczaić się do zakupów przez internet :) Jeśli nie do końca ufasz transakcji internetowej, to wybierz pewne sklepy internetowe, niekoniecznie Allegro.
_________________
Miow.
 
 
 
Kar 
Nowicjusz



Joined: 27 Oct 2007
Posts: 13
Posted: 28-10-2007, 12:50   

No nie czytałam tego tematu (przepraszam za to już teraz) ale chciałabym się dowiedzieć na jakiej stronie internetowej (nie licząc allegro bo używanych nie chcę kupować, przejechałam się kiedyś na allegro) mogę kupić TR5, TR4 lub wszystkie klasyczne części TR? To sie nazywało Ultimate Collection czy jakoś tak (na pewno wiecie :) )
Na stronie Empiku jest TR5 (oferta nieaktualna), innych tam nie ma. Na Merlinie nie ma nic.
_________________
Nic nie robić
Nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
Leżeć w trawie
Liczyć chmury
Gołym i wesołym być
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-10-2007, 12:58   

Ale co wy macie do tego Allegro ? Jeśli się kiedyś na kimś przejechało, to trudno, trzeba uważać. W tej chwili wystawione jest Ultimate Edition, w pudełku.
_________________
 
 
Kar 
Nowicjusz



Joined: 27 Oct 2007
Posts: 13
Posted: 28-10-2007, 13:00   

Nie lubię allegro, nie lubię użwanych rzeczy........... pytałam się o inne strony a nie o twoją opinię na temat allegro :) :-P
_________________
Nic nie robić
Nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
Leżeć w trawie
Liczyć chmury
Gołym i wesołym być
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-10-2007, 13:12   

Jak nie chcesz pomocy to nie pytaj. Nie ma innych stron, bo NIE KUPISZ nigdzie oryginalnych, starych TR. Może czasem się coś trafi w jakimś MM, czy Empiku (niekiedy im coś zalegnie na magazynie).
_________________
 
 
Kar 
Nowicjusz



Joined: 27 Oct 2007
Posts: 13
Posted: 28-10-2007, 14:44   

K@t wrote:
Nie ma innych stron, bo NIE KUPISZ nigdzie oryginalnych, starych TR.


A jednak są inne strony... :690:
No i ja pomocy szukałam, i znalazłam, zamówiłam Tomba. Przyjaciel mi pomógł ..... zamówiłam ze strony internetowej...... i to nie było allegro.
_________________
Nic nie robić
Nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
Leżeć w trawie
Liczyć chmury
Gołym i wesołym być
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-10-2007, 14:46   

To może by tak linka podać..?

EDIT

No i brawo, tak ciężko poszukać ? :p Trudno, żebym miał znać na pamięć wszystkie sklepy wysyłkowe. TR 5 to jeszcze pryszcz, bo wala się tu i ówdzie w wydaniu SO.
_________________
  
 
 
Kar 
Nowicjusz



Joined: 27 Oct 2007
Posts: 13
Posted: 28-10-2007, 14:52   

http://www.3kropki.pl/p/3..._chronicles.php

Proszę bardzo :)
_________________
Nic nie robić
Nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
Leżeć w trawie
Liczyć chmury
Gołym i wesołym być
 
 
 
Haker5 
Student


Joined: 30 Nov 2007
Posts: 57
Posted: 01-12-2007, 16:06   

mam pytanie co do tej edycji http://allegro.pl/item274...a_promocja.html gry czy ta wersja będzie dobra i nie okrojona bo bym może zakupił

a tutaj coś dla kolegi który pytał o TR 1 w bardzo niskiej cenie jak na ten egzemplarz http://allegro.pl/item277...imitowana_.html
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 01-12-2007, 16:15   

Okrojona na pewno nie jest, na dodatek zawiera polską wersję językową (napisy). Premierowe wydanie to nie jest, bo polska wersja pojawila sie kilka miesiecy po premierze. Jednak to polskie wydanie jest przyzwoite i warto kupić wersję z polskimi napisami. Wydanie powinno zawierać grę na 2 płytach CD, dodatkową płyte CD z polskim patchem + instrukcję. Zapytaj sprzedawcę czy wszytsko jest w pudełku.

Ten drugi link to TR1 + TR1 Gold :) Pełne wersje
_________________
 
 
Haker5 
Student


Joined: 30 Nov 2007
Posts: 57
Posted: 01-12-2007, 16:35   

Drugi link podałem po to bo ktoś pytał o to ja to mam w tym całym pakiecie LARA PACK więc tego nie kupuje a tom wersje TOD spytam i chyba kupie jak wszystko będzie a mam pytanie odnośnie TR5 wersja w linku poniżej czy jest pełna i nie okrojona
http://allegro.pl/item274...al_dodatek.html
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 01-12-2007, 16:41   

To jest pełna wersja TR5, ale w kopercie, a nie w pudełku i bez instrukcji. Na tej drugiej plycie jest Level Editor. Nie polecam tego kopertowego wydania.

http://allegro.pl/item277..._]_folia_].html

Tutaj z kolei masz wydanie z pudełkiem, ale tez nie polecam, bo to nie jest wydanie premierowe :P Zawiera grę + Level Editor, ale nie ma instrukcji. Poczekaj az na Allegro pojawi sie TR Chronicles z okładką taką jak pod tym linkiem, ale bez tej białej otoczki.
_________________
 
 
Haker5 
Student


Joined: 30 Nov 2007
Posts: 57
Posted: 01-12-2007, 17:15   

Wiem dlatego czekam i czekam również na TR 3 GOLD
 
 
 
Haker5 
Student


Joined: 30 Nov 2007
Posts: 57
Posted: 11-12-2007, 20:09   

Przepraszam za drugi post, ale nie mogę edytować poprzedniego.

Kupię TR1+TR1 GOLD i TR2+TR2 GOLD ja je mam ,ale kolega mnie prosił abym mu załatwił te dwie gry.

[ Komentarz dodany przez: Cez: 11-12-2007, 21:10 ]
Tutaj nikt Ci tego nie załatwi. Zagladaj na Allegro lub Ebay w tym celu, a nie tu. I nie pisz ciągle "przepraszam za drugi post"....... :roll:
 
 
 
mmich 
Nowicjusz



Joined: 13 Nov 2007
Posts: 11
Location: Łódź
Posted: 22-12-2007, 14:41   

Witam forumowiczów :wotr: !
Co prawda jestem nowym forumowiczem, ale fanem serii TR na pewno nie nowym :matrix: . Ostatnio zacząłem zbierać wydania kolekcjonerskie TR (co prawda mam wszystkie części serii, ale niektóre sold-out), mam już TR1 Premier Collection i TR2, TR:AoD, TR:L i Edycje Kolekcjonerską TR:A. Szukam TR: 3,4,5 w wydaniach pudełkowych (najlepiej kolekcjonerskie). Czy chciałby ktoś odsprzedać swoje egzemplarze (ewentualnie mógłbym załatwić w rozliczeniu TR:A Edycje Kolekcjonerską w bardzo okazyjnej cenie - zajmuje się sprzedażą gier i mam dojścia - ostatnio miałem wyprzedaż TR:A w edycji kolekcjonerskiej za 109zł)?

BTW Do TR:A moge dorzucić na płycie DVD swoje wszystkie Time Triale. :run:
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-12-2007, 14:48   

Witamy :)
TR 3 i 4 ostatnio były na Allegro - trzeba pilnować. Z oryginalną piątką jest gorzej, ale też trzeba szukać.
A na to, ze Ci ktoś stąd odsprzeda swoje wydania nie licz :D
_________________
 
 
Indiana 
Student



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 54
Location: Poznań
Posted: 22-12-2007, 16:09   

Hejka!

Co do TR3 to warto się zastanowić nad wersją sold out-ową.
Po pierwsze jest to pełna wersja z muzyką, tylko 1 i 2 część TR w sold out były bez muzy.
Po drugie mimo, że na opakowaniu nie ma o tym najmniejszej wzmianki(?) to wydanie to zawiera również pełną wersje dodatku Lost Artefact.(dziwne na miejscu wydawcy bym się tym pochwalił)
Po trzecie kosztuje ok dwóch dych.
Da się dostać w Empikach(jeżeli w twoim empiku nie ma to poproś obsługę, żeby sprawdzili czy jest w innym i ściągnęli) i chyba w internetowym sklepie cenegi.

Sold out-owa wersja TR5 również nie jest okrojona a instrukcję ma na płycie w pdf (tak jak TR3).

Jakiś czas temu widziałem Ultimate Edition w poznańskim Mega Awans-ie, warto też w empiku zapytać.

Jeżeli komuś tym pomogłem to się cieszę.

mmich wrote:
Czy chciałby ktoś odsprzedać swoje egzemplarze


Ja mam Kolekcjonerską 1 i 2 ale na 128,5% się ich nie pozbędę. Sorry!!!!! Kupiem je na allegro. BTW ja się jeszcze na allego nie naciełem. Szczęściarz ze mnie??

Jeszcze z innej beczki to ja właśnie kupiłem na allegro TR1 na PSX - to jedyna wersja (no może poza saturnową, ale nie wiem) gdzie podczas gry jest muzyka. Mocno się zdziwiłem, kiedy pamiętając grę z PSX (którego sprzedałem wraz z grami kopę lat temu) włączyłem ją na kompa i nie usłyszałem tej podnoszącej temperaturę rewelacyjnej muzyki, która pojawiała się na PSX w gorących momentach znakomicie podkreślając klimat (rozmarzyłem się…).
Teraz będę w nią pocinał na PS2.

Pozdro dla wszystkich!!!!!
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 22-12-2007, 16:15   

Indiana wrote:
kupiłem na allegro TR1 na PSX - to jedyna wersja (no może poza saturnową, ale nie wiem) gdzie podczas gry jest muzyka.


Pecetowcy zdołali ten problem rozwiązać :P Można sciagnac specjalnego patcha i zrobić sobie kopię TR1 wraz ze wszystkimi utworami muzycznymi, które były tylko w wersji PSX. Sprawdzałem, działa świetnie :)

:offtopic:
_________________
 
 
mmich 
Nowicjusz



Joined: 13 Nov 2007
Posts: 11
Location: Łódź
Posted: 22-12-2007, 16:17   

W sumie to się nie dziwie, sam swoich egzemplarzy za nic nie odsprzedam. Ale gdyby ktoś wiedział, że ktoś coś wie... ;) to dajcie znać... a na allegro poluje, ale jakoś zawsze przegapiam okazje. Poczekam, może po świętach będzie mniejszy ruch i coś się okazyjnie kupi.
Aha zapomniałem dodać, że oczywiście te Edycje Kolekcjonerskie TR:A to są nowiutkie w folii i jak najbardziej oryginalne (jeden forumowicz pytał się już o to).
_________________
...:::Gdy jesteś smutny to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem:::...
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 22-12-2007, 16:20   

mmich wrote:
a na allegro poluje, ale jakoś zawsze przegapiam okazje.


Częściej zaglądaj ;) Ja jakis rok temu codziennie zaglądałem i w krókim czasie kupiłem za bardzo niskie ceny Lara Packa (czyli TR1-4 premiere collection), AOD - polska złota edycja i dwa filmy na dvd :P Łącznie dałem chyba za to wszystko 100-150 zł.
_________________
 
 
Indiana 
Student



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 54
Location: Poznań
Posted: 22-12-2007, 20:06   

mmich wrote:
Aha zapomniałem dodać, że oczywiście te Edycje Kolekcjonerskie TR:A to są nowiutkie w folii i jak najbardziej oryginalne (jeden forumowicz pytał się już o to).


To podaj linka do stronki gdzie mozna to u Ciebie kupić, to się w nowym roku zastanowię. Albo przyślij mi na pocztę bram@op.pl

Cez wrote:
Pecetowcy zdołali ten problem rozwiązać Można sciagnac specjalnego patcha i zrobić sobie kopię TR1 wraz ze wszystkimi utworami muzycznymi, które były tylko w wersji PSX. Sprawdzałem, działa świetnie


Słyszałem o tym, ale nie próbowałem, a możesz wrzucic obraz iso gotowej płytki??

I faktycznie muzyka uruchamia się w tych samych mometach w trakcie lewelu jak na PSX????? Np w pierwszym lewelu gdy po wejściu do pomieszczenia ze schodami w dół atakują nas wilki????
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 22-12-2007, 20:43   

Indiana wrote:
I faktycznie muzyka uruchamia się w tych samych mometach w trakcie lewelu jak na PSX????? Np w pierwszym lewelu gdy po wejściu do pomieszczenia ze schodami w dół atakują nas wilki????


Tak, dokładnie w tym samym miejscu ;)

Indiana wrote:
możesz wrzucic obraz iso gotowej płytki??


Nie :P Samemu mozna to sobie wypalić. Kopia na swój własny użytek to nie piractwo - mówię tak na wszelki wypadek :P Dlatego w necie tego nie bedę udostepniał.
_________________
 
 
Indiana 
Student



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 54
Location: Poznań
Posted: 22-12-2007, 22:24   

Cez wrote:
Nie Samemu mozna to sobie wypalić. Kopia na swój własny użytek to nie piractwo - mówię tak na wszelki wypadek Dlatego w necie tego nie bedę udostepniał.


Ściągnięcie z netu zapasowej kopii gry której orginalną wersje sie posiada również nie jest piractwem, ani udostepnienie jej komuś kto orginał posiada. Wystarczy tylko podac informację, że jest to obraz do ściągnięcia tylko i wyłącznie dla osób posiadających orginał.

Pozatym ja niespecjalnie wiem jak to sobie wypalic. A pierwszą część TR posiadam w 3 wersjach na PC (z CD Action, sold outową z KKK i premierową z dodatkiem) oraz właśnie czekam na przesyłkę z wersją PSX-ową.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo