FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Co w Szafie Piszczy!? :)))
Author Message
Marcex 
Nowicjusz


Joined: 26 Jun 2007
Posts: 4
Posted: 05-07-2007, 17:17   

Oto strona z najlepszymi save'ami:
http://www.tombraiderhub.com/saves.html
Miłego chodzenia w bikini :) :) :)
 
 
 
ciara-harris 
Nowicjusz



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 18
Location: Warszawa
Posted: 19-07-2007, 16:42   

Ja się podepnę pod tego save'a.

mrzepecka@o2.pl będę baaaaaaardzo wdzięczna:)))
_________________

 
 
 
Kill Bill28 
Nowicjusz


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 2
Posted: 01-08-2007, 04:04   

No, może to nie jest związane z tematem ale nie wiem gdzie to napisać... Hm.. Bardzo to głupie pytanie ale nie wiem czemu tak jest... http://www.youtube.com/watch?v=PVvM-fil8Ks - Widzicie? Lara jakoś tak inaczej wygląda, ma warkocz którego w TRL w ogóle nie ma (tylko ma kitkę). O co biega? :609: Przecież nawet ona się tak nie porusza, no widze i nie zmyślam!! Mnie to dziwi czemu tak wygląda i się porusza :gupek: Wiem jakoś durnowato napisane ale noo późno jest a wtedy mój mózg nie myśli :-P
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-08-2007, 10:36   

Kill Bill28, w tym filmiku są też inne rzeczy które nie pojawiły sie w finalnej wersji gry. chodzi poprostu o to że Crystal Dynamics przygotowali różne wersje uczesania Lary ale ostatecznie wybrali kucyk zamiast warkocza. A co do poruszania to też jest z tym tak samo. nic skomplikowanego. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 01-08-2007, 12:03   

Kill Bill28, tak jak już napisała Asyenna ów trailer przedstawia nieukończoną wersję gry, na którą później naniesiono wiele poprawek. Jeżeli interesują Cię rzeczy, które miały się pojawić w TR:Legend, a z niewiadomych przyczyn do tego nie doszło, polecam zajrzeć do tego topicu: Co było a czego nie ma w Legend. Możesz obejrzeć wcześniejszy model Lary, lokacje, które zostały wycięte itp :) Sorry za :offtopic:

Wracając do tematu ( :P ) to moim ulubionym wdziankiem jest klasyczne ubranko :) (zwłaszcza te, które widzimy na "młodej" Larze w Peru. Ahhh ten warkocz... :P ).
_________________
 
 
Kill Bill28 
Nowicjusz


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 2
Posted: 01-08-2007, 13:24   

Nooo mi też się podobał klasyczny strój :-P
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 04-08-2007, 15:44   

Jak sie wklada tego save'a z 100% gry i gdzie? bo jak otworze ten plik to tam jest jakis notatnik. Mam prawie wszystkie ubranka bo nie mam tych z TT (Jedno mam z Nepalu) i chyba 3 z nagrod.
_________________
:O
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 04-08-2007, 15:46   

Sklejka, Moje Dokumenty -> Tomb Raider - Legend -> Saved Games, a później wczytaj w grze.
 
 
Ika11 
Nowicjusz


Joined: 30 Oct 2007
Posts: 4
Posted: 30-10-2007, 18:01   

Mam pytanie wiecie jak sie robi ciuszki do TR7??Bo siagnelam plik i dalej juz nie wiem.
_________________
...............................................
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 30-10-2007, 18:04   

Ika11 wrote:
Mam pytanie wiecie jak sie robi ciuszki do TR7??Bo siagnelam plik i dalej juz nie wiem.


Tu jest odpowiedni temat.
http://www.tombraiderforu...p?t=708&start=0
 
 
mari700 
Nowicjusz


Joined: 26 Nov 2007
Posts: 5
Posted: 27-11-2007, 18:45   Ubrania

Tu http://www.laracroft.pl/tr7/dress.htm widzę ,że niektóre ubrania są wyłącznie na PSP
Chciałbym się zapytać jak ktoś wie jak je zdobyć (gram na konsoli PSP właśnie :P )
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 27-11-2007, 18:51   

Po pierwsze >> taki temat juz istnieje

Po drugie >> by zdobyc ubrania nalezy przejsc time triale i odkrywac sekrety. Czyli identycznie jak w wersji na PC.
_________________
 
 
Kiniangie 
Student



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 59
Location: Londyn, Anglia
Posted: 07-03-2008, 10:42   

Hej! Zdobylam bikini dla Lary i chcialam sobie powtorzyc poziom w tym wlasnie stroju, a tu mnie czekala niemila niespodzianka...czemu nie mozna grac Lara w bikini w normalnym poziomie, tylko jest to mozliwe w posiadlosci Croftow?
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 07-03-2008, 12:38   

Stroje bikini są dostępne tylko w Croft Manor. Można nieco oszukać grę i za pomocą programu "Tomb Raider Legend SCU" wybrać dany level i strój w jakim ma być Lara, można wtedy właśnie wybrać dwa stroje bikini, czy nawet czarny strój z torebką z Japonii.
 
 
Rayne14 
Nowicjusz



Joined: 04 Sep 2007
Posts: 22
Location: Londyn
Posted: 07-03-2008, 12:53   

Wy marzycie o chodzeniu w levelach w bikini, ale ja w specjalnie zaprojektowanym stroju Rayne z gry BloodRayne od Crystal Dymanics :P
_________________
- Wie heißt du?
- Ich heiße Krzysztof Kononowicz!
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 12-03-2008, 21:47   

mam takie pytanko, może sie powtórze:

Grę przechodzę już 2 raz, z czystego uwielbienia gatunku :) wiadomo, w trakcie zbierania różnych sekretów odblokowują sie stroje. Ostatnio odblokowałam sobie Koci stroj, który straaaasznie mi się podoba :) przypadkiem udało mi sie załadować go do właściwej rozgrywki w Ghanie. Teraz jestem już w Anglii i chciałabym sobie znowu załadować ten strój, ale coś mi nie wychodzi. Wiecie może, jak temu zaradzić?
w Croft Manor to oczywiście działa każdy strój, a we właściwej rozgrywce?? Help :)
_________________

 
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 12-03-2008, 22:05   

Strój możesz zmieniać tylko wtedy, kiedy powtarzasz poziom (wtedy masz możliwość wyboru stroju oraz poziomu trudności). Jeśli grasz od początku i pierwszy raz przechodzisz jakiś poziom to zmiana stroju jest niemożliwa.
 
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 12-03-2008, 22:20   

no właśnie tak samo myślałam, że jedynie przy powtarzaniu poziomu, lub time trialach moge sobie zmieniać strój, a tu nagle we właściwej rozgrywce mi sie coś takiego zdarzyło :)
na początku levelu w Ghanie zapisalam chyba gre i wyszłam na chwile do menu, żeby zobaczyć odblokowane stroje. Trafiłam na ten koci strój, wybrałam go i wróciłam do gry, a tu patrze - mój koci strój :| Szok. Może to tak przypadkiem mi sie stało.
_________________

 
 
 
Kiniangie 
Student



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 59
Location: Londyn, Anglia
Posted: 14-03-2008, 07:07   

Czasem tak sie dzieje, ze przy przechodzeniu gry cos sie miesza ze strojami. Np. kiedy gralam w Legende, odwiedzilam na chwile posiadlosc Croftow aby zmienic stroj do Nepalu. Zalozylam klasyczny, ale kiedy zaladowalam poziom Lara juz biegala w czerwonej sukience wieczorowej. Takze nie przejmuj sie, a jesli chcesz miec pewnosc ze nic sie nie pomiesza, musisz po prostu powtorzyc poziom.
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 14-03-2008, 10:02   

Mi takze w Legendzie sie mieszaja stroje. Co najciekawsze, w trybie next gen. jest wszystko wporzadku, a jak gram na podstawowym to juz sie zaczynaja schody heh.
ah te uroki Legendy :P
 
 
 
Monia 
Student



Joined: 21 Apr 2007
Posts: 49
Location: Łódź
Posted: 14-03-2008, 13:29   

Mojej koleżance również się pomieszały stroje. W Boliwii - Powrót miała strój z Nepalu i nie miała Excalibura xD Nie mogła pokonać Amandy, więc ja musiałam jej dać save'a.
 
 
AngelOfDarkness 
Student



Joined: 31 Jul 2008
Posts: 39
Posted: 03-08-2008, 14:35   

Ja sobie grałąm w Croft Manor i poszłąm grać w ostatni poziom Bolivia noi nie mogłam pokonac Amandy za pierwszym razem wiec poszłąm do Croft Manor grałąm se tam w stroju sportowy zielony i potem gdy zachciało mi sie zagrac z Amandą pojawił się zielony strój Oo i dało mi to szczęście :P
_________________



Ukończone Części:
Anniversary
Legend
Angel Of Darkness
 
 
 
Ad@93 
Student



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 59
Location: Warszawa
Posted: 14-08-2008, 18:38   

mi najbardziej podoba sie "cyklista" bez kurtki. ewentualnie gotic. :P te stroje narmalnie wymiatają :!: pzdr
_________________
http://ada93.deviantart.com/
 
 
 
Missy 
Student


Joined: 17 Aug 2008
Posts: 35
Posted: 17-08-2008, 17:37   

Ja żadnego Time Trial nie mogę przejść.
Chyba zbyt wiele uwagi poświęcam przeciwnikom.

:pozdro:
_________________
The Bioluminesence Of The Night..
 
 
RuDa 
Nowicjusz



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 3
Posted: 11-10-2008, 11:11   

Dużo słyszałam o tym robieniu własnych strojów dla Lary ale dla mnie to czarna magia
0_o
nie mam pijęcia jak to sie robi gdzie to się robi... wiem tylko po co ;) byłabym wdzięczna gdyby ktoś rozjaśnił ;) mi ta sytuacje ;)

ogółem z legendy moim ulubionym kodem jest kod na excalibura który odblokowuje się po przejściu time trala w Peru... jeden ciech i już po trzech najemnikach :P
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo