FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Homoseksualizm, cz. 2
Author Message
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 06-04-2013, 08:26   

http://www.pch24.pl/homoo...la,13839,i.html
I dlatego nie słyszymy, o tym, że "małżeństwa" pederastów molestują dzieci. Molestują bo ponad 40% sodomitów (gomorytek mniej) ma ciągoty pedofilskie tylko poprawność polityczna każę nawet funkcjonariuszom publicznym milczeć o tragedii tych dzieci. A jak wśród księży 0,00001% ma jakieś ciągoty to trąbią o tym media jak o skandalu oczywiście.
 
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 06-04-2013, 13:40   

http://psychotekst.com/artykuly.php?nr=32

Popadanie z jednej skrajności w drugą...
Skąd w ogóle te dane ?

Ja IMO też jestem przeciwny takim adopcjom, ale może jeszcze jestem z młody :)
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 08-04-2013, 21:43   

Ooooj, właśnie mieliśmy dzisiaj z chłopakiem zgwałcić jakieś soczyste dziecko, ale nawróciłeś nas Igi, dzięki.
_________________

 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 08-04-2013, 22:13   

Ja nie rozumiem z czym Igi i Igienatorzy walczą.

Homoseksualistów bez odchyłów w stronę jakichkolwiek zaburzeń to nawet nie dotyczy. To co Igi wrzuca to nawet nie wiem co to jest. Jakiś czarny pijar. I zła wola, inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię. Mam wrażenie, że Igi szczeka nie na to drzewo, na które trzeba. Zamiast zająć się pedofilami i przeciwdziałaniem takowej, zajmuje się podpinaniem jej pod homoseksualistów.

Poza tym jeśli mam wtrącić swoje osobiste zdanie - mężczyzna nie jest dla mnie osoba, z którą mogę w ogóle stworzyć oparty na zaufaniu i zrozumieniu związek. Nie chodzi o jakieś moje dzikie urazy, po prostu - jestem kobietą, z mojego osobistego punktu widzenia rażąca dysproporcja między dwoma płciami sprawia, że wchodzenie w związek z facetem kojarzy mi się z dobrowolnym siedzeniem w paszczy lwa. Przecież - chociażby obiektywnie patrząc - nie można mówić o równości w przypadku takich różnic w samej budowie fizycznej. Facet niestety ale zawsze będzie silniejszy od kobiety.

Poza tym - jestem kobietą, czyli bytem, który "z urzędu" ma predyspozycje do bycia bardziej atrakcyjnym (chociażby pod względem gładkości skóry, zaokrągleń itd), bardziej empatycznym i uczuciowym, intuicyjnym, a oprócz tego doświadcza comiesięcznych wahań, które - by zrozumieć w pełni - trzeba przynajmniej potraktować z empatią, a nie "urodziłas się taka i jeszcze się nie przyzwyczaiłaś?". Poza tym - pomysł z kijkiem i kieszonką? Ktoś się chyba narąbał u góry jak nas projektował. To, że kobieta rodzi się takiej budowy jakiej się rodzi nie znaczy, że to co ma między nogami służy facetowi do wkładania. Rocznie dochodzi w samej Polsce tylko do 250 tys. gwałtów i zapewniam Cię, że są to gwałty w 100% heteroseksualne.

Nawiasem mówiąc możesz mówić Igi o zmowie milczenia w temacie homoseksualnych małżeństw z dziećmi, ale prawda jest taka, że taki model rodziny jest w Polsce normą już od dłuższego czasu, co najmniej kilku-kilkunastu lat. Nie jest o tym głośno? No ciekawe czemu. Osobiście znam sporo mam lesek, a fakt, że dzieci osób homoseksualnych nie wybijają się jakoś drastycznie na tle innych (do stopnia w którym społeczeństwo żyje w przeświadczeniu, że "u nas to na szczęście jeszcze mit") jest najlepszym dowodem na to, że nie ma gdzie szukać dziury w calym.

Jest za to sporo powodów, by nie umawiać się z facetami ;) a przynajmniej nie więcej niż trzeba do spłodzenia dziecka. Logika jak z postów ze statystykami przeciw homo. Sorry jeśli któryś pan poczuł się urażony, nie sugeruję, że każdy jeden to brutal i gwałciciel o inteligencji emocjonalnej kaktusa. Ale chęć leczenia kogoś czy piętnowania tylko dlatego, że nie ma ochoty spać obok owłosionego tyłka albo - tutaj geje niech wstawią swoje argumenty, ja słyszałam np. że dziewczyny są niesmacznie nijakie ;) - i podpieranie tego kryminalnymi statystykami to jakieś buractwo po prostu.
_________________
; p ; >>
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 10-04-2013, 13:49   

_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 10-04-2013, 14:33   

No skoro już jesteśmy w temacie obrazków... :D



+ edit

Byłabym zapomniała ;) sorry, guys.
_________________
; p ; >>
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 11-04-2013, 05:38   

Int, Twoich rewelacji o powszechności "większej niż mi się wydaje" związków homo nie będę komentował bo dla mnie są równie wiarygodne co wspominanie przez śp. Leppera jakieś 10 lat temu "ukryte poparcie rzędu 30%", za to w jednym się z Tobą zgodzę, związków nie buduje się na RÓWNOŚCI bo wtedy faktycznie lepiej sobie zbudować taki z własną płcią, równość kończy się jak trzeba odkręcić słoik, przenieść szafę czy zabić pająka w łazience ;)
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 11-04-2013, 19:11   

Igi^MBE wrote:
Molestują bo ponad 40% sodomitów (gomorytek mniej) ma ciągoty pedofilskie

No a to skąd jest? Fronda? Pch24? A może własne doświadczenie, gdzie jak stronę temu udowadniałeś nam, że Twoi znajomi homosie mają ciągoty do znacznie młodszych, ale nie nielegalnych? Co jest zwykłą sugestywną gadką bez pokrycia.

Ty mówisz o swoich znajomych, ja mówię o swoich. Jak Cię to bardzo swędzi, poszukaj sobie w swojej Łodzi mam les i zapytaj, ile mają znajomych takich jak one. Gwarantuję Ci, że w każdym mieście jest przynajmnniej kilka grup takich lesmam, które z braku akceptacji otoczenia, trzymają się razem, wymieniają doświadczeniami, w tym tymi od strony prawnej i jak to w Polsce obejść, żeby nie musieć się wyprowadzać. No bo jest jak jest - ci co tam wojują to niech sobie wojują jeśli nie mają nic lepszego do roboty, homo podziemie samo wie, co i jak ma zrobić. Rzecz w tym, że cały czas to co hetero mają z marszu, homo mają w związkach pod górę.

Dlatego też tak bawią mnie argumenty, że "po co związki partnerskie, skoro da się to załatwić tak i tak". No chociażby po to, żeby nie biegać z pięcioma tysiącami papierów od Annasza do Kajfasza.

Buduj sobie jakie chcesz związki na tych nierównościach ;) Tylko nie demonizuj tych, którzy cenią sobie inny model i do innego po prostu są dostosowani i stworzeni.
_________________
; p ; >>
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 15-04-2013, 18:56   

Przerażające że takie Igienatory siedzą w moim mieście... Nie żebym miał zacząć bać się wychodzić z domu - po prostu dziwię się że w 21 wieku wśród młodych, teoretycznie wykształconych ludzi pojawiają się osoby o tak radykalnym i niesprawiedliwym poglądzie na sprawę...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 18-04-2013, 13:28   

szkoda, że nie ma lubię to pod postami bo dla int i krtomba by poleciały.
wtrącę tylko, że mam sporo znajomych bi/homo z różnych miast i różnej płci. jakoś tak nie zauważyłem aby ktokolwiek z nich leciał do dzieci z tekstem "hej pokaże Ci kotki w piwnicy". ciężko mi uwierzyć raczej w zasadność i prawdziwość tej ankiety. rozmawiamy otwarcie o seksie zwłaszcza z dobrymi znajomi, widac tez kto kogo sobie dobiera. zero pedofil wannabe.
może ja mam szczęście do ludzi i trafiam na samych normalnych chociaż tak duży procent jak sugeruje statystyka przy takiej liczbie ludzi, których znam i takim rozstrzeleniu ich po polszy to wyklucza. bullshit
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Lareczka 
Praktykant


Joined: 03 Sep 2006
Posts: 179
Location: Kraków
Posted: 19-04-2013, 23:53   

Na moim kierunku jest dużo gejów i lesbijek i to bardzo fajni ludzie, nie patrzę na nich przez pryzmat orientacji. Sama jestem biseksualna, odkryłam to niedawno, jak pocałowałam się z moją koleżanką (też bi). Kierowała mną ciekawość jak to jest. Spodobało mi się, było nawet lepiej niż z moim ówczesnym chłopakiem. Od zawsze podobały mi się kobiety, ale myślałam, że po prostu lubię sobie na nie popatrzeć. Do tej pory byłam w związkach z osobami przeciwnej płci, teraz chciałabym spróbować związku z dziewczyną.
 
 
 
peju 
Student


Joined: 15 Aug 2010
Posts: 88
Posted: 20-04-2013, 10:51   

Lareczka, a nie lepiej trojkacik ? :jumper:
_________________
@foto_peju
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 21-04-2013, 20:08   

Bo jak bi to od razu dobro wspólnotowe?
_________________
; p ; >>
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 22-04-2013, 16:18   

bi to nie orientacja tylko dezorientacja.
 
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 22-04-2013, 17:03   

Piękna teoria. Stan przedgorączkowy?
 
 
cutek15 
Praktykant


Joined: 09 Feb 2011
Posts: 123
Posted: 22-04-2013, 21:04   

Właśnie zdałem sobie sprawę, że gdyby nie IgI, ten temat byłby o polowe postów krótszy :)
_________________
Tomb Raider 9

[center]TRAILER ||| GAMEPLAY #1[center][b]|TRAILER 2
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 23-04-2013, 03:37   

Igi^MBE wrote:
bi to nie orientacja tylko dezorientacja.

Żeby nie było, że umknęło to mojej uwadze ;)

Mam tylko nadzieję, że nikt będący nieheteronormatywny nie poczuje się gorzej po lekturze tego topicu czy nawet jego ostatnich kilku stron.

Jak już pisałam, nadal nie wiem, czemu takie piętnowanie i podważanie normalności tego zjawiska ma służyć. Chyba tylko zwiększeniu ilości rzeczywiście zdezorientowanych...

Nie kumam też terminu "promocja homoseksualizmu". Że niby homoseksualiści próbują "nawracać" innych na swoją orientację? Jak złym człowiekiem trzeba być, żeby próbować forsować na kimś coś takiego? ;)
_________________
; p ; >>
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-04-2013, 22:16   

Ja również nie rozumiem pojęcia Homo-propagandy. Nieustannie, na każdym możliwym kroku podważa się lub wypacza sposób i hasła z jakimi środowisko LGBT postulują czy to w mediach czy to w sejmie. To, że chcemy istnieć w świadomości społeczeństwa, nie oznacza że komukolwiek z tego środowiska zależy na tym, by ludzie przestali się rozmnażać, przestali mieć dzieci, zawierać małżeństwa etc. Zależy nam tylko żeby można było żyć godnie tak samo jak dziś może każdy ale póki co wyłącznie heteroseksualny obywatel tego kraju - płacimy podatki i mamy takie samo prawo wymagać sankcjonowania naszego istnienia jak inni - czy im się to podoba czynie. Nie postuluję obalenia Kościoła - chociaż dla cywilizacji pewnie byłoby to lepsze - nie postuluję żeby nagle wszyscy faceci zostali gejami, a kobiety lesbijkami - niech każdy będzie sobie kim chce i niech żyje jak chce dopóki nie krzywdzi tym nikogo z otoczenia, ale dajcie ludziom prawo wyboru... Co rusz gdzieś padnie słowo gej - wszyscy się krzywią - to może ja zacznę się krzywić na widok heteryków?!
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 24-04-2013, 10:51   

Homopropaganda to szereg działań mających na celu przekonanie społeczeństwa do tego, że homoseksualizm to coś normalnego naturalnego i pary homoseksualne są równoważne parom heteroseksualnym, jednocześnie przez "poprawność polityczną" i inne formy nacisku zabrania się rzetelnych publikacji na ten temat, w tym i ukrywa niektóre niewygodne fakty (jak te gwałty na adoptowanych dzieciach ostatnio), i zabrania się dyskusji o leczeniu tego zaburzenia.

krtomb wrote:
Nie postuluję obalenia Kościoła - chociaż dla cywilizacji pewnie byłoby to lepsze

Och tak, ja wiem, przed kościołem homosie mieli się świetnie przecież, podobnie jak pedofile, zoofile i zwolennicy tortur, mogli sobie kupić niewolnika i go torturować na śmierć, nie ma jak stare dobre czasy rzymu.

PS - kolejna orientacja walczy o tolerancję, może szanowni geje się do swoich kolegów dołączą?
http://www.zeta-verein.de...mitglieder.html
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 24-04-2013, 11:13   

Leczy się zaburzenia - owszem - a homoseksualizm od bardzo dawna nie jest zaliczany do zaburzeń. W miarę postępu poznania skomplikowania ludzkiej psychiki oraz złożoności procesów kształtujących człowieka w trakcie jego rozwoju pewne aspekty nie mogą siłą rzeczy być utrzymywane w kategorii chorób i zaburzeń. Kiedyś sądzono że ból głowy to demon siedzący w ludzkiej głowie - rozumiem, że idąc Twoim tokiem rozumowania nadal tak jest? Bo Twoje pseudo-argumenty potrafią o takowy ból głowy przyprawić i to skutecznie...

Nie wmawiaj mi że Kościół to samo dobro, bo tortury, palenie na stosie za niewygodne poglądy czy mówienie ludziom prawdy prosto w oczy to właśnie były narzędzia jakimi posługiwał się Kościół przez setki lat zanim cywilizacja ich sama swoim postępem nie wypleniła. I Kościół był instytucją której przez kolejne setki lat niewolnictwo jakoś szczególnie nie przeszkadzało. Proponuję zajrzeć do historii Kościoła Katolickiego - od początków jego istnienia zanim stwierdzi się farmazon tego typu. Kościół zasymilował więcej wierzeń znienawidzonego przez Ciebie cesarstwa Rzymskiego niż możesz zdawać sobie sprawę - chociażby święto obchodzone przez Chrześcijan w grudniu - 24-25 grudzień to był okres czczenia późno-rzymskieo bóstwa Invictus-Sol więc nie pleć mi tu, że Kościół jest ostoją moralności - bo sami mają za uszami więcej niż większość ateistów razem wziętych...

Homoseksualizm czy Ci się to podoba czy nie - nie jest chorobą ani zaburzeniem i naprawdę dziwię się, że przy dostępie do dzisiejszych badań i informacji, ktoś w Twoim wieku może siedzieć ze spojrzeniem na tę kwestię w średniowieczu. Naprawdę sądzisz, że - skoro każdy gej czy lesbijka zapewne wybrali sobie tą a nie inną orientację - zrobili to dla własnej przyjemności? Naprawdę sądzisz, że lubią być bici, kopani, opluwani na ulicy przez ludzi, którzy tylko dlatego, że nie potrafią ogarnąć faktu że nie każdy jest hetero wolą ich zgnoić? Wychodzi na to, że gej czy lesbijka to masochiści, ale ja ani żadne z nas sobie tego nie wybraliśmy...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
haughton 
Nowicjusz



Joined: 23 Jan 2012
Posts: 25
Location: Kraków
Posted: 24-04-2013, 20:00   

Istnieją trzy kwestie obyczajowe - czyli religia, aborcja i homoseksualizm - które na każdym jednym polskim forum dyskusyjnym, na którym są poruszane prezentują się identycznie, jakby były kopiowane z jakiegoś jednego wzorca. Miałem nadzieję, że na forum Tomb Raider dyskusja może toczy się innym torem i przeczytałem całość tematu, ale jednak srodze się zawiodłem. :P

W każdym razie, co chciałem powiedzieć: krtomb, logiką i wiedzą nic tu moim zdaniem nie zdziałasz, Twój rozmówca po prostu prezentuje postawę identyczną, jak polski rząd. 1 - nie wmówisz mu że czarne jest czarne, a białe jest białe. 2 - on wie najlepiej i ma dowody na swoje teorie, ale nie powie skąd i ich nie ujawni. 3 - co tam nauka, logika, rozsądek i inne takie takie - biblia mówi że be i fe, więc be i fe.
Aaa, byłbym zapomniał - opcjonalnie 4 - homo jest sprzeczne z naturą, jałowe, bezpłciowe, bezproduktywne i społeczeństwu nie służy. I na deser, z innej hmmmm.... PARAFII - pedofilia jest oczywiście okrutnym wynaturzeniem z wyjątkiem tych kręgów, w których określa się ją mianem "namiętności".
Amen. :>
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 24-04-2013, 20:35   

Quote:
homo jest sprzeczne z naturą


Sęk w tym że homoseksualizm jest bardzo widoczny w naturze... To przecież nie jest ludzki wymysł.

Quote:
PS - kolejna orientacja walczy o tolerancję, może szanowni geje się do swoich kolegów dołączą?
http://www.zeta-verein.de...mitglieder.html

Nie widzę tutaj nic związanego z tematem.
To jak chwytanie (czepianie?) się wszystkiego, byleby tylko wyjść na swoje. Kompletnie nie rozumiem Twojego toku myślenia...
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 26-04-2013, 01:04   

haughton, tak się składa, że Igi ma szereg badań, ankiet i artykułów ze swoich ulubionych portali, które potwierdzają te niewygodne fakty, które cały świat ukrywa.

Też mam swoje ulubione portale i badania, po prostu nie widzę sensu przerzucania się nimi, skoro niby z obu stron są przeprowadzane rzetelnie, a jednak dokładnie się wykluczają :P

Nie mam pojęcia skąd Igi bierze takie zatrzęsienie pedofilii wśród homo (i jednocześnie nie widzi zatrzęsienia nadużyć w związkach hetero). Mi nie tak dawno obiły się o oczy badania potwierdzające, że dzieci lesbijek są wręcz bardziej dostosowane do życia, mają wyższą inteligencję emocjonalną i mniej problemów adaptacyjnych. No ale Igi ma inne badania, które twierdzą dokładnie co innego ;)

No i nadal nie nauczył się odróżniać zaburzenia od orientacji.

Oj, Igi. Ja tam trzymam kciuki za Ciebie :)

P.S. Naprawdę nie chcesz, żebym zaczęła się z powrotem umawiać z facetami. Zapytaj moich byłych, jakie mają traumy z bycia z lesbijką :brwi: . Kilku dało sobie spokój ze związkami na dłuuugi czas, były nawet osoby, które rozważały opcję w ogóle zarzucenia umawiania się z babami, praktycznie 100% nabawiło się traumy na całe życie jeśli idzie o łóżko - chyba, że oszczędziłam im swojej opinii na ich temat :p

PP.S. Tak, mnie hetero kłują w oczy, zwłaszcza gdy po raz n-ty widzę jakiegoś popie#dolonego samca wykorzystującego kobietę. I to gadanie.... że jak suka nie da to pies nie weźmie. Naprawdę? Co najmniej połowa moich znajomych była w życiu PRZYNAJMNIEJ RAZ wykorzystana seksualnie wbrew swojej woli. Coś jest poważnie nie halo w heterycznym większościowym światku. Może dlatego tak szukają problemów u homo?
_________________
; p ; >>
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 26-04-2013, 17:47   

Homoseksualisci , skazani na potępienie - Czyżby ?! bo ostatnia , ale i wcześniej słyszałem z środowisk księży że są oni skazani na piekło . Nie sądzę jednak że ktoś ktp przez całą swoją egzystencje był dobrym człowiekiem był skazany na karę ;) To takie trochę religijne podejście i nawet można by rzec że dyskryminującr , bo nikt tu nic nie wybierał . I żeby nie było off topa to : Integral, Mam nadzieję że nie byłaś dla swoich byłych tak bezlitosna że stracili sens życia ;(
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 27-04-2013, 11:59   

haughton wrote:
pedofilia jest oczywiście okrutnym wynaturzeniem z wyjątkiem tych kręgów, w których określa się ją mianem "namiętności".

Tak, wiem o jakich mówisz kręgach, oczywiście miałeś na mytśli guru współczesnej lewicy, Daniela Cohn-Bendit (http://pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Cohn-Bendit)
Quote:
Długo miałem ochotę pracować z dziećmi. W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym [państwowym] przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom, kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem. Wtedy oskarżono mnie o perwersję (...). Pytałem się ich: „Dlaczego wybrałyście mnie i nie bawicie się z innymi dziećmi?”


Integral wrote:
No i nadal nie nauczył się odróżniać zaburzenia od orientacji.

Podtrzymuję swoje stanowisko, nie ma czegoś takiego jak orientacja, jest tylko popęd płciowy i jego zaburzenia.
Integral wrote:
.S. Naprawdę nie chcesz, żebym zaczęła się z powrotem umawiać z facetami. Zapytaj moich byłych, jakie mają traumy z bycia z lesbijką

Ja naprawdę nie chcę narzucać ci jak żyć i co z życiem robić, ale najwidoczniej masz jakiś problem ze zbudowaniem normalnej relacji i związku, jak dla mnie to trochę taka ucieczka - gdybym ja miał podobne problemy jak ty osobiście poszukałbym pomocy u fachowców, no ale to zrobiłbym ja a Ty oczywiście sama mozesz kierować swoim życiem, nie musisz robić przecież tego co ja na twoim miejscu.
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo