FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Croft Manor
Author Message
Mona 
Praktykant



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 126
Location: z kapusty
Posted: 06-01-2008, 13:34   Croft Manor

Zakładam taki temat, ponieważ Posiadłość Croftów w grze jest dla mnie bardzo ważnym punktem. Czy wolicie, żeby CM w Underworld bardziej przypominała tą z Legend czy Anniversary? Mnie chyba bardziej podoba się w TRA. Jest dłuższa, trudniejsza i znacznie więcej miejsca. A co byście zmienili, dodali? Im więcej czasu mi zajmie, tym lepiej. A więc- jak najdłuższa. Poza tym dobijają mnie te korytarze, które trzeba całe przechodzić, żeby się gdziekolwiek dostać. Z tym też mogliby coś zrobić. No i oczywiście- wiele miejsc do wspinaczki :D
 
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 06-01-2008, 15:01   

Fajnie by było gdyby Croft Manor było połączeniem Legend z Anniversary- tam gdzie były w TRA skrzynie, a w TRL pracownia Zip' a to wolałabym, żeby było tak jak w Legend. Co do wielkości to jak najbardziej z TRA, OGRÓDEK, jak z TRA (tyle, że fajnie by było gdyby można było poćwiczyć n adworze4 jak np.: w TR2), Winston, tyle, że nie pojawiający się niespodziewanie w różnych miejscach, oraz możliwość rozmawienia z nim. Mogli by zrobic posiadłość, większą i obszeriejszą, a tak to reszta (np.: wstrój) są OK.

:pozdro:
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
Małolat 
Podróżnik



Joined: 29 Dec 2007
Posts: 200
Location: 100Lica
Posted: 06-01-2008, 15:20   

jak dla mnie to pracownia Zip' a mogla by zostac tyle ze mogli by dodac ten pokoik z pierwszego filmu gdzie lara cwiczyla z robotem :) byl by jakis motyw walki w domu...
ogolnie dom w tra byl lepszy (przynajmniej dla mnie) mogli by tez dodac wiecej tajnych przejsc ale nie z pokoju do pokoju lecz do jakiegos tajnego miejsca :P fajnie by bylo tez zwiedzic strych no i nie zapominajmy o garazu z filmu :) to miejsce moglo by byc bardzo ciekawe (pojazdy hehe)... pozatym tez jestem za ty by lara mogla wiecej sie pobawic na dworze...
_________________
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 06-01-2008, 16:54   

No. Ciekawy był by garaż z pojazdami, byle Lara mogła na nich jeździć. A co do pory dnia to ja bym chciała albo południe albo zachód. Tak jak było w classicach (Normalny dzień, tylko fioletowe niebo na horyzoncie.
Quote:
Poza tym dobijają mnie te korytarze, które trzeba całe przechodzić, żeby się gdziekolwiek dostać.

Mnie też. Tylko fajne są tajemne przejścia np. to między biblioteką a pokoikiem Lary. Powinni zrobić tor przeszkód na dworze i tyrolkę. :>
_________________
:O
 
 
Naeniss 
Nowicjusz



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 14
Location: Chojnice
Posted: 06-01-2008, 17:00   

Mi osobiście też podobał się tor przeszkód z 2-ki (tyle, że samo Croft Manor było takie... wielkie, ale puste ; )). A jeśli miałbym wybierać między tymi z TRL i TRA to myślę, że trzeba byłoby je połączyć, eliminując nudne korytarze i dodając wysokie, trudno dostępne miejsca (tak, żeby było ich dużo !).
A co do pokoju z robotem znanego z TR Movie 1, to myślę, że byłby to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza, że przed wejściem na taki 'trening' gracz miałby możliwość wyboru poziomu trudności, dodadkowych 'atrakcji' etc. ; )

Pozdrawiam,
Naeniss.
_________________
"My subject is War, and the pity of War. The Poetry is in the pity."
 
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 06-01-2008, 17:17   

mogli by też powiększyć garderobę lary i przy każdym ubraniu ciuchu wybór fryzury np:kucyk, warkocz, albo całkiem rozpuszczone włosy to był by bajer i więcej piętra by dodali jakiś strych i inne :)
_________________
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 06-01-2008, 17:37   

Na pewno bym się ucieszył gdyby powrócił quad :D Mamy już potwierdzone informacje o motorze, ale nigdy nie wiadomo czy w Croft Manor bedzie jakikolwiek pojazd. :>
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 06-01-2008, 18:36   

Chciałabym aby można było poruszać się po kuchni i po łazience jak w TR2 i TR3. Fajnie by było, aby też dali salę ze wszystkimi dotychczas zebranymi artefaktami. I żeby powrócił odtwarzacz CD, aby można było sobie włączyć muzykę.
Nie przypominam sobie jadalni (była w TR3) w nowym Croft Manor, ale jeśli nie było, to chciałabym, aby ponownie się pojawiła.
Pokój muzyczny-to już niekoniecznie musi być, ale też było to fajne pomieszczenie.
No i przychylam się do prośby innych osób. Chciałabym, aby była możliwość treningu walki.
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 06-01-2008, 18:40   

Aniaa wrote:
I żeby powrócił odtwarzacz CD, aby można było sobie włączyć muzykę.
Właśnie... czy w TRL nie miało być przypadkiem możliwości dodania swojej własnej muzyki właśnie do odtwarzacza w domu?
 
 
Darkness 
Podróżnik



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 303
Location: 3city
Posted: 06-01-2008, 18:51   

janek04 wrote:
mogli by też powiększyć garderobę lary i przy każdym ubraniu ciuchu wybór fryzury np:kucyk, warkocz, albo całkiem rozpuszczone włosy to był by bajer i więcej piętra by dodali jakiś strych i inne :)


Ohh... To chyba zostanie tylko w naszych głowach. Naszych, bo ja też bym chciał takie coś. Ale na 99,9% takiego czegoś nie będzie.

A co do Croft Manor. Okropnie denerwują mnie to dłuuuugie korytarze. Raz w TRA to sie nawet zgubiłem. Nie mogłem trafić do sypialni Lary i przez 10 min. szukałem sypialni xP Sala do ćwiczeń. Tak, powinna a raczej musi być o ile cały CM zrobią. A jeśli już będzie ta sala treningowa to koniecznie z możliwością ćwiczenia wali wręcz. Dom powinien być bardziej rozbudowany. I koniecznie żeby było południe w domu! Ta noc w TRA mnie dobija! Powiększenie garderoby, fajnie by było gdyby znów można było wybrać strój Larze. To raczej wszystko. Aha i żeby jeszcze można było ćwiczyć na dworze. To wszystko.
_________________
Szanuję swój język, piszę poprawnie.
 
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 06-01-2008, 20:47   

A ja bym chciał taką misję w CM z akcją i biciem się. Wiecie, żeby można było sobie zrobić tam dodtakową misję, np. napad na CM. Albo w fabule zrobić że Lara jest w domu i jest nappadnięta... :jumper:
W sali mogły by być takie ostrza które Lara obiecywała zamontować sobie w siłowni i tak jak mówił ktos prędzej, taką salę z tym robotem z TM1...
_________________

 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 06-01-2008, 20:53   

Wtajemniczony wrote:
Wiecie, żeby można było sobie zrobić tam dodtakową misję, np. napad na CM. Albo w fabule zrobić że Lara jest w domu i jest nappadnięta...

takie coś już było w TRII -ostatni level. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 06-01-2008, 21:02   

janek04 wrote:
mogli by też powiększyć garderobę lary i przy każdym ubraniu ciuchu wybór fryzury np:kucyk, warkocz, albo całkiem rozpuszczone włosy to był by bajer

Nom i jeszcze wybór makijażu, cienia do powiek, szminki itp, oraz biżuterii, koloru klamry/gumki do włosów... Ludzie... chcecie czegoś takiego, to włączcie sobie Simsy...
_________________

 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 06-01-2008, 21:14   

Jezus to Lara zawsze ma chodzić w warkoczu albo w kucyku nie przesadzajcie a ta mała rzeczy by napewno nie jedną osobę ucieszyła
_________________
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 06-01-2008, 21:21   

Ale warkocz czy też kucyk jest jednym ze znaków rozpoznawczych Lary... Naprawdę, nie widzę nic szczególnego w zmianie jej fryzury... Tego nigdy nie dodadzą, bo jest to oczywiste... To Tomb Raider, przygoda, podróże i zagadki, a nie symulator mody czy czegoś tam... :)
_________________
:)
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 06-01-2008, 22:26   

janek04 wrote:
Jezus to Lara zawsze ma chodzić w warkoczu albo w kucyku

Oczywiście, że tak. Dziwię się, że Ty się dziwisz :p . Chce się innych ubranek (włosów, makijaży) to proszę nauczyć się obsługiwać programy służące do ich tworzenia/przerabiania, nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy chcieć :p .

Żadnych ciuszków, nie rozumiem, skąd nagle taka potrzeba? Kiedyś ciuszki zmieniały się tylko do danej lokacji i było ok, nigdy nie zrozumiem, po co to komu w Tomb Raiderze. Zamiast tych pierdół poproszę wciągającą action-adventure, a nie "krwawą szczelankę" jak to się sugeruje coraz częściej.
_________________
; p ; >>
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 06-01-2008, 22:57   

Quote:
mogli by też powiększyć garderobę lary i przy każdym ubraniu ciuchu wybór fryzury np:kucyk, warkocz, albo całkiem rozpuszczone włosy to był by bajer i więcej piętra by dodali jakiś strych i inne

janek04 wrote:
Jezus to Lara zawsze ma chodzić w warkoczu albo w kucyku nie przesadzajcie a ta mała rzeczy by napewno nie jedną osobę ucieszyła

Jebłem :) Hehe, Scion of LegĘd rules :) - może Lara mając już garaż, a w nim motor wybierze się po nowe szmatki do centrum Londynu? Zaraz odwale :)

Aniaa wrote:
Chciałabym, aby była możliwość treningu walki.

W takim razie chciałbym, by Alaister wrócił do gry :D :D:D Bo Winston już swoje przeszedł :) Szczególnie w TR3, kiedy bidulek zasłaniał się tacą (z tytanu czy co ?? :gupek: )

Croft Manor w TRU... no, powiedzmy że ani mi to grzeje ani ziębi. Wiemy, że będzie. Pytanie tylko jaki. Porównywanie Croft Manor z TRL i A są śmieszne - przecież oprócz podwórka, skrzynek i basenu w remoncie niczym się nie różnią :)
Po pierwsze zlikwidowałbym korytarze łączące schody, czy hall z docelowym pokojem - głupie to.
Po drugie skoro mowa już o garażu to dlaczego ma się obejść bez szaleńczych wygibasach na motorze tudzież quadzie?
Po trzecie - sala treningowa. Obecnie mamy pomieszczenie pełne niebieskich mat i metalowych drążków. Gdyby takie coś działo się w sali treningowej jak z filmu to byłoby to o wieeele efektywniejsze. Ale Zip nie stworzy Robo-terminatora, bo nie jest aż takim geniuszem jak Bryce. Nie dobrze mu gdy Lara patrzy w przepaść, a co dopiero oglądać ją walczącą z Robotem na śmierć i życie Larę. Nie nie nie :)
No i wreszcie po czwarte zrobiłbym coś ze strychem. Tam zawsze pełno skarbów, więc byłoby co robić ;)
_________________
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 07-01-2008, 16:47   

Integral wrote:
janek04 wrote:
Jezus to Lara zawsze ma chodzić w warkoczu albo w kucyku

Oczywiście, że tak. Dziwię się, że Ty się dziwisz :p . Chce się innych ubranek (włosów, makijaży) to proszę nauczyć się obsługiwać programy służące do ich tworzenia/przerabiania, nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy chcieć :p .

Żadnych ciuszków, nie rozumiem, skąd nagle taka potrzeba? Kiedyś ciuszki zmieniały się tylko do danej lokacji i było ok, nigdy nie zrozumiem, po co to komu w Tomb Raiderze. Zamiast tych pierdół poproszę wciągającą action-adventure, a nie "krwawą szczelankę" jak to się sugeruje coraz częściej.


Może niektórym( w tym mnie) już się znudził zielony t-shirt i krótkie spodenki? Ile już można w tym chodzić? Najwyższy czas na coś nowego. Ja jestem jak najbardziej za możliwością zmianą ubrań.
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 07-01-2008, 17:08   

Ja również, chciałabym aby można było zmieniać ubrania :P
A moja prywatna wizja Croft Manor (połączenie TRL i TRA) wygląda tak:
* oczywiście możliwość wyjścia na zewnątrz (tam, zamiast labiryntu np. quad :p );
* zmieniająca się pora dnia;
* zamiast stosu skrzyń w holu - ścianka wspinaczkowa;
* wypasiony basenik koniecznie z trampoliną;
* bardziej rozbudowana sala gimnastyczna;
* dużo zagadek, podziemnych korytarzy i ukrytych przejść;
* nie-włóczący się pod nogami Winston. :D
Reszta mogłaby pozostać mniej-więcej taka, jak w TRL i TRA :)
:pozdro:
 
 
 
Domino14 
Student



Joined: 12 Sep 2007
Posts: 80
Posted: 07-01-2008, 17:15   

no to ja jeszcze dodam tutaj swoje wymysły CM ^^

1.Bardziej rozbudowany.
2.Dodany Garaż.
3.Ogród z torem przeszkód.
4.strych.
5.piwnica(tutaj też można zawsze cos znalezc).
6.pokoik z filmu TR z tym robotem.
7.Rozbudowana sala gimnastyczna.
8.Wiecej tajemnych przejśc itd. (poznajmy korytarze winstona z TRA! :D )
9.Zmiana ubrania.

Reszta mogłaby zostac no ale nie koniecznie, basen również.
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 07-01-2008, 17:27   

fajnie jak by można było wyjeżdżać poza bramę domu Lary np poćwiczyć sobie jazdę na motorze albo jak by dodali nawet autko
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 07-01-2008, 18:47   

Quote:
Może niektórym( w tym mnie) już się znudził zielony t-shirt i krótkie spodenki? Ile już można w tym chodzić?

Droga Aniuu, nie pisałam przecież, że ma być tylko jeden strój, jakieś resztki realizmu muszą być. Stroje jak np. dwójkowa pianka czy trójkowy kamuflaż, kurtka zimowa itp. są imo na miejscu, ale nie jakieś za przeproszeniem postraszone różowe bluzeczki i x wariantów gotyckiego stroju, ludzie! :gupek: I to jeszcze do odblokowania... Gra powinna się sama bronić i zachęcać do gry, nie tylko ze względu na duperele do odblokowania. A jeśli już muszą coś wstawić w bonusie to dodatkowy level poproszę - jak w TR3.

Zresztą co ja będę gadać, Legędy zostały rzucone :p .

Co do CM w TRU, to jedyne, co mi przeszkadzało to upośledzony ogródek. W starych TR można było biegać wokół posiadłość, a czy wstawiali tam tory przeszkód czy quadowe to już nie jest takie ważne. Przydałoby się jednak jakieś sprawdzenie swoich możliwości/sprawności, ale nie przez TT (kolejny idiotyzm-zapchajdziura).
_________________
; p ; >>
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 07-01-2008, 19:14   

Moim zdaniem fajnie by było, gdyby oprócz sali gimnastycznej był zarówno tor przeszkód na zewnątrz domu, jak i tor do jazdy quadem bądź motorem :P Każdy lubi coś innego i każdy miałby coś dla siebie :) Ale nie za dużo tych "atrakcji" - tak w granicach rozsądku oczywiście :)
 
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 07-01-2008, 19:53   

janek04 wrote:
mogli by też powiększyć garderobę lary i przy każdym ubraniu ciuchu wybór fryzury np:kucyk, warkocz, albo całkiem rozpuszczone włosy to był by bajer i więcej piętra by dodali jakiś strych i inne :)



Zapraszam tu:
http://www.allegro.pl/search.php?string=sims+2

Ja bym chciała, żeby był Winston i jakiś pojazd. Podobały mi się zagadki z TR3 i cieszyła mnie możliwość rozwiązania zagadek w TRA. I gdzie podziała się łazienka Lary z classic'ów!? Chciałam zobaczyć ją w grafice Nowej generacji a smakiem się obeszłam :) No i wspomnę o pomieszczeniu muzycznym. TRA fajnie było pobrzdąkać jednym dźwiękiem na jednym instrumencie :)
Tak więc ja bym chciała takich bajerzysk jak, pojazd, Winston, łazienka i pokój muzyczny. I obowiązkowo mały levelik w CM, jak w TR2,TR3 czy TRA. W Legend to było takie smęcenie...
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 07-01-2008, 20:19   

Quote:
Stroje jak np. dwójkowa pianka czy trójkowy kamuflaż, kurtka zimowa itp. są imo na miejscu, ale nie jakieś za przeproszeniem postraszone różowe bluzeczki i x wariantów gotyckiego stroju, ludzie!


Myślicie, że nam tylko to w głowie? Bez przesady. Poza tym uważam, że lepiej mieć zmianę ciuchów na miejscu, a nie po odblokowaniu kodów. Jeśli już koniecznie muszą być te kody, to po zebraniu artefaktów, ale nie po Time Trialach. Ktoś godzinami się męczy przy grze, a potem znowu musi jeszcze raz przechodzić. Ale lepiej mieć wszystko od razu(mówię o ubraniach).
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo