FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Witchblade (komiks + serial)
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 01-07-2006, 09:31   

Polecam ściągnąć DC++, znajdziesz tam masę komiksów ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Gabriel 
Nowicjusz



Joined: 01 Jun 2006
Posts: 25
Location: Łódź
Posted: 04-07-2006, 16:43   

Tak, na DC są chyba wszystkie komiksy. Ja za anime nie przepadam, ale wiem, że to coś więcej niż Pokemony :P Podobają mi się garficznie prace tego Japończyka, który dostał kiedyś Oscara, nie mogę sobie przypomnieć nazwiska. Szczerze, wolałbym już Witchblade w CGI, a najlepiej film aktorski. Jakiś czas temu pojawiały się plotki o filmie, ale nie wiem czy coś z tego wyszło. Podobał mi się serial, szkoda, że są tylko 2 sezony.
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 11-10-2006, 19:15   

INFO z ostatniej chwili!

TOP COW wrote:
From the begining, Witchblade has been one of the most unique comic books in the world. With great action and strong characterization, the story of the Witchblade has cross all boundaries.

With the anime in full swing overseas in Japan, the Witchblade manga isn't too far behind. Here's your sneak peak at some interiors of the all-new Witchblade manga!


str. 1
str. 2
str. 3
str. 4
str. 5

Rysunki są całkiem fajne i mi się podobają! Sara jest oczywiście mało "sarowata", bo japońska już. Dynamika rysunku na str. 2 robi wrażenie! Ciekawe czy w Polsce WB manga zostanie wydana. Przyznam, że z chęcią i ciekawością bym sobie ją przeczytał. ;)
A co Wy na to?
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 25-10-2006, 12:33   

Całość ogólnie się podoba, ale to już nie Witchblade! :P Fajnie to wygląda, ale ja nie widzę Sary w mangowym stylu. Traci cały swój urok i kobiecość ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 25-10-2006, 16:59   

Jasne, nie ma co porównywać amerykańską wersję z japońską, tylko rozglądać się za translacjami :D
Myślę, że dla maniaków mangi będzie to smakowity kąsek. O ile do samego komiksu mnie tak nie pchało, o tyle mangę z wielką chęcią bym przeczytała :)

Niemniej musze przyznać, że nie podoba mi się idea samej konwersji z mangi na komiksy i vice versa. Nie wyobrażam sobie niektórych tytułów w kolorowej wersji od lewej do prawej, podobnie manga może przy oryginalnych komiksach wypadać 'słabo' (bo wiadomo, inne atuty mają komiksy, inne mangi).
Ale, że sama wolę mangi... ;-)
_________________
; p ; >>
 
 
The Darkness 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 201
Location: Chełmża
Posted: 14-07-2008, 19:52   

Witam, czy ma ktoś do sprzedania komiksy, albo figurkę z Witchblade ? Wie ze to nie ten temat, ale odpowiedni był zablokowany :(
_________________


 
 
 
Adolf 
Nowicjusz



Joined: 29 Jun 2010
Posts: 9
Location: Poznań
Posted: 22-08-2010, 13:46   

Sorki, że odświeżam stary temat... Ale czy fani Witchblade i komiksów Top Cow są jeszcze wśród nas? Jeśli tak to...
STAY TUNED
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 24-08-2010, 10:44   

Są, są :P
_________________
 
 
Adolf 
Nowicjusz



Joined: 29 Jun 2010
Posts: 9
Location: Poznań
Posted: 02-09-2010, 19:04   

Dla tych co czekali cierpliwie... I dla wszystkich fanów Top Cow.

http://www.smallville.com...ews/show/id/959

Kącik tematyczny, który oczywiście będzie się rozrastać. Jeśli chcecie wspomóc jego powstawanie, to koniecznie dajcie znać.

[ Komentarz dodany przez: Cez: 02-09-2010, 21:16 ]
super! :D
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo