FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Legend - pierwsze wrażenia
Author Message
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 07-04-2006, 20:25   Tomb Raider Legend - pierwsze wrażenia

... PO PREMIERZE ... :P

Już jest po premierze więc proponuję tutaj rozmawiać o wrażeniach z gry itp itd, o osiagnieciach, mozna dawac screeny i newsy :P :)

Wyszedł pierwszy path TRL na peceta :D

http://www.tombraiderchro...r7/updates.html
 
 
Kamil croft 
Na wygnaniu


Joined: 02 Feb 2006
Posts: 122
Posted: 07-04-2006, 20:30   

A ja w maju kupuje trl na cd-rom musze szybko kupowac b otam gdzie kupuje drozeje mi!!!Supcio ze jest juz trl nawet na miski chyba napiszei love lara croft ;p
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 07-04-2006, 20:39   Tomb Raider Legend - Pierwsze wrażenie.

Jak w temacie. :P Piszcie jakie wrażenie wywarł na Was TRL zaraz po zainstalowaniu i odpaleniu gry, jak zareagowaliście, i czy już opanowaliście do perfekcji ruchy Lary... :P :D
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 07-04-2006, 20:43   

Ale jesteś Kamcia - mój temat byłpierwszy :P ! I ten teges następne good wieści :

Quote:
LARA CROFT SECURES GUINNESS RECORD
Copyright 2006 www.kittenwar.com

[ April 7th 2006 ]

Lara Croft has been awarded a Guinness World Record as the Most Successful Human Video Game Heroine in history, suitably marking the release across all European territories of her seventh adventure - Tomb Raider Legend - now under the aegis of Crystal Dynamics.

Ian Livingstone, who created Lara Croft back in 1996, said: "It is a mark of the phenomenal success of the Tomb Raider series that 10 years after the first game release, Lara Croft is more popular now than ever. It is fitting that she has been recognised for this remarkable achievement.

"The new game Tomb Raider Legend utilises the very latest capabilities in high definition gaming and Lara looks more stunning than ever before."
 
 
Tom Raider 
Praktykant



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 121
Location: Suldanesselar
Posted: 07-04-2006, 20:46   

Lara jest w Księdze Rekordów Guinessa jako "Most Successful Human Video Game Heroin" (czyli bohaterka gier kompurowych, która odniosła najwiekszy sukces- czy jakos tak :P )Kliknijcie TU żeby przeczytać artykuł.


Quote:
Wyszedł pierwszy path TRL na peceta


Ten patch poprawia efekty przy wykorzystaniu tej opcji "Next Gen", czyli chyba niewielu sie przyda :P ...

EDIT: Paciej, byłeś szybszy :D
_________________
-That sounded permanent.
-Death by irony is always painful... amateurs.
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 07-04-2006, 20:51   

A tu cosik z gry on-line :D
Quote:

Tomb Raider: Legend od dziś w sklepach!
7 kwietnia 2006 08:52 PCPS2XBX360Łosiu

Dziś, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami do europejskich sklepów powędrowała najnowsza odsłona serii gier z seksowną Larą Croft w roli głównej. Informacja ta dotyczy następujących wersji programu: PC, PS2, Xbox, Xbox 360.

Co się tyczy edycji na PSP, to zadebiutuje ona w Europie 26 maja. Kolejne, czyli niedawno zapowiedziane na GBA, NDS i Gamecube, nie mają jeszcze ustalonych dokładnych terminów premier. Amerykański start gry nastąpi 11 kwietnia, aczkolwiek wczorajsza noc przyniosła sporo zamieszania w tej sprawie. Serwis Xboxic doniósł, że w kodzie gry znaleziono tekstury przedstawiające sutki kobiecych piersi i amerykańska cenzura wymusiła na Eidosie usunięcie ich z finalnej edycji gry, mimo, iż w czasie rozgrywki nigdzie one nie występują. Należeć one miały do anonimowych tancerek w lokacji tokijskiej, a znalazły się w kodzie gry, gdyż animatorzy najpierw zrobili nagie, tańczące kobiety, by potem, pod koniec procesu developingu, móc dowolnie je ubrać. Implementacja odpowiedniego fixu usuwającego sutki, miała opóźnić premierę o kilka dni. Aczkolwiek, niedługo po publikacji wiadomości, przedstawiciel prasowy amerykańskiego oddziału firmy Eidos, stwierdził, iż tekstury o których mowa nie występują w amerykańskiej edycji Tomb Raider: Legend, w związku z czym termin premiery zostanie dotrzymany. Niestety nie ustosunkował się do tego, czy tekstury te znajdują się w wersji europejskiej.

Wracając do samej gry, to biorąc pod uwagę filmy jakie do tej pory pokazano oraz niedawne demo, możemy być niemal pewni, że, w odróżnieniu do Tomb Raider: The Angel of Darkness, spełni ona oczekiwania fanów. Wszytko wskazuje na to, że zmiana zespołu developerskiego na Crystal Dynamics była strzałem w dziesiątkę firmy Eidos.

W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Cenega Poland w maju tego roku, w kinowej, polskiej wersji językowej (w przypadku edycji PC). Cena wynosić będzie 129PLN.


A zaraz dam screeny z gry od się :D
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 07-04-2006, 21:03   

Zaraz po instalacji i załączeniu gry było :shock: Spodobało mi sie już samo menu :wink: Jako pierwsze odpaliłem Croft Manor żeby zapoznać się z ruchami Lary. Po expresowym wczytaniu znów było :shock: i szczęka mi opadła. Grafika i te płynne ruchy Lary sprawiły że zaniemówiłem :lol: Po jakimś czasie załadowałem 1 level ( Boliwia ) i już nie chciałem opuszczać tej gry :wink:
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 07-04-2006, 21:08   

Sorry że piszę drugie posta ale nie mogłem edytować poprzedniego ;)
Heh zaraz ściągnę sobie tego patch'a ;) Żeby woda wyglądała jak woda a nie mgiełka ( karty GeForce ) zainstalujecie sobie forceware 77.77 ;)

A na koniec zarzuce wam screena z Japonii z włączonym :wink: Niekiedy zwolni do 10fps ale może być :roll:


_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 07-04-2006, 22:33   



A to screeny ode mnie, na poczatek jakieś tam z dema a potem z CM :D Uffff chyba pół godziny to łądowałem :?

XALD:
Zadziwiająco dużo przeszedłeś biorąc pod uwagę, że premiera była dzisiaj :P
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 08-04-2006, 08:32   

XALD -> zdolny jestem :D :P :P:P
Znalazłem na gry online jeszcze info o tym rekordzie Guinessa z Larą :D Fajnie się to czyta :*

Quote:
Lara Croft w księdze rekordów Guinessa

Śmiało można powiedzieć, iż Lara Croft jest na fali. Wpadka Tomb Raider: The Angel of Darkness już dawno poszła w niepamięć, teraz na tapecie mamy Tomb Raider: Legend, a i seksowna pani archeolog bryluje wśród tłumu wirtualnych kobiet. Dowód? Umieszczenie jej w Księdze Rekordów Guinessa, jako "komputerowej bohaterki, która odniosła największy sukces".

W uzasadnieniu podano, iż Lara Croft wykracza poza granice gier wideo i staje się osobą rozpoznawalną w społeczeństwie. Ostatnie 10 lat dla Lary to ponad 28 milionów sprzedanych gier z jej udziałem, obecność na ponad 200 okładkach magazynów, dwa filmy długometrażowe (z Angeliną Jolie w roli głównej) oraz niezliczona ilość gadżetów z wizerunkiem pani archeolog (ogółem licencje przyniosły ponad miliard dolarów).

"Sukces serii Tomb Raider to swego rodzaju fenomen - 10 lat po swoim debiucie Lara Croft jest bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej," powiedział Ian Livingstone, współojciec sukcesu gry i jej bohaterki.
 
 
TiNeX 
Podróżnik



Joined: 25 Apr 2004
Posts: 245
Location: Zabrze
Posted: 08-04-2006, 11:01   

W znanym serwisie Tiscali Games została opublikowana recenzja TRL.
Gra dostała ocenę 83/100

Tutaj możecie przeczytać recenzję jeśli umiecie czeski :wink: http://www.games.tiscali....erleg/index.asp

A w serwisie IGN TRL dostał 8.2/10
http://pc.ign.com/articles/700/700371p1.html

Moim zdaniem TRL będzie dostawać właśnie oceny w granicach 8/10
 
 
 
Pietras 
Praktykant


Joined: 17 Apr 2005
Posts: 190
Location: Wawa
Posted: 08-04-2006, 15:34   

Z tego co wiem to Nvidia pracuje i ma wydać na dniach nowe sterowniki które sprawią iż wreszcie będzie można normalnie grać w trybie NextGen, bo z tego co słyszałem to na razie jest to często pokaz slajdów. Wkrótce będę miał nową kartę (7800GS) i mam nadzieję że w połaczeniu z nią, patchem i nowymi sterownikami od Nvidii wszystko będzie pięknie chodziło w trybie NextGen. Bo trza przyznać że jest on trochę skopany. Na zagranicznych forach czytam sobie posty ludzi którzy mają średni sprzęt, a takie gry jak Doom3 czy Fear chodzą u nich w max detalach bez żadnych zacięć a tryb NextGen w TRL chodzi jak krew z nosa. Tak więc liczę teraz na Nvidię i mające się zaraz pojawić nowe sterowniki :) Ktoś ma jakieś bliższe informacje???
  
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 08-04-2006, 15:35   

wszystko extra :) tylko gdzie tryb multiplayer?? ;>
 
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 08-04-2006, 18:57   

Jak na razie, największe wrażenie zrobiły na mnie levele w Japonii (ah ta kieca :mrgreen: ) i w Ghanie. Gra jest stanowczo za krótka. Gram ledwo 6 godzin i już ponad 70% mam. A przechodze wszystko w żółwim tempie, używając chodu zamiast biegu. Nawet specjalnie gine w tych interaktywnych cut-scenkach. Tak na marginesie, to niektóre rodzaje śmierci są na poważnie brutalne... Zagadki w sumie proste do rozwiązania, podobnie z pokonywaniem bossów. A fabuła, uważam, że jest ŚWIETNA, nie moge doczekać sie zakończenia.
 
 
TiNeX 
Podróżnik



Joined: 25 Apr 2004
Posts: 245
Location: Zabrze
Posted: 09-04-2006, 10:06   

Mam pytanie do osób tych którzy już przeszli TRL. Czy w grze będzie można kierować jeepem tak jak głosiły plotki ?
 
 
 
kot 
Student



Joined: 10 Nov 2005
Posts: 55
Posted: 09-04-2006, 10:12   

Dżipa brak xP Jest motor dwa razy i tylko to;)
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 09-04-2006, 10:17   

Nie tylko, jest jeszcze jeden pojazd :P

:!: :!: :!: HUGE SPOILER :!: :!: :!:

Wózek towarowy... :P

:!: :!: :!:

Jeepa używają tylko przeciwnicy i Anaya.
 
 
 
TiNeX 
Podróżnik



Joined: 25 Apr 2004
Posts: 245
Location: Zabrze
Posted: 09-04-2006, 10:19   

kot wrote:
Dżipa brak xP Jest motor dwa razy i tylko to;)


Szkoda a tak chciałem pojeździć autkiem :)

Quote:
Nie tylko, jest jeszcze jeden pojazd :P

:!: :!: :!: HUGE SPOILER :!: :!: :!:

Wózek towarowy... :P

:!: :!: :!:

Jeepa używają tylko przeciwnicy i Anaya.


ooooo. Crystalsi sie postarali nawet o Wózek towarowy... :P
a kiedy on występuje ?
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 09-04-2006, 10:26   

Quote:
a kiedy on występuje ?


:!: ANOTHER HUGE SPOILER :!:

W Anglii. Powiem tyle, że pomysł wprowadzenia go był ŚWIETNY. Zaskakujący jest fakt, w jakim celu można go używać :D Ale nie będę zdradzała niespodzianki. Sam do tego dojdziesz ;)
 
 
 
TiNeX 
Podróżnik



Joined: 25 Apr 2004
Posts: 245
Location: Zabrze
Posted: 09-04-2006, 10:39   

już jestem ciekaw ale jeszcze cały miesiąc czekania do polskiej premiery (10.5)

pewnien użytkownik pewnego forum wsytawił ocene TRL 0/10 bo... mu nie działał !
niektórzy ludzie są NAPRAWDĘ :gupek: wystawia ocene grze w którą nawet nie grał
 
 
 
..Lilly.. 
Nowicjusz



Joined: 16 Feb 2006
Posts: 25
Posted: 09-04-2006, 12:12   

Ja narazie grałam w demo i jestem pod wielkim wrazeniem poprostu super grafika super ruchy i wogóle xD A Jutro lub we wtorek bede miec juz TRL Ang. :)
Troche tak głupio przed egzaminami, ale dobra damy rade :)
_________________
~~*Tomb Radier Legend*~~
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 09-04-2006, 13:04   

Właśnie przeszedłem Anglię itez muszę przyznać że jak się domyśliłem jak przejść dalej z tym wózkiem to po prostu byłem oszołomiony tym pomysłem :D ! To było świetnie ;) I ogólnie muza w czasie akcji jest super, najlepsze motywy które pamiętam są jakoś na początku Kazachstanu i pod koniec Angli :D
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 09-04-2006, 15:54   

Jeszcze nie zdążyłem opisać swoich pierwszych wrażeń, a tu już prawie koniec gry :? Gra jest tak bezczelnie krótka, że właściwie można całą skończyć przy jednym posiedzeniu, jeśli wie się już, jak przejść i idzie się tylko przed siebie :P Zapomniałem zapisać po skończeniu Anglii i musiałem przechodzić level od nowa, ale zajęło mi to tylko pół godziny :/ A i tak są etapy znacznie od tego krótsze :/ Oprócz czasu potrzebnego na ukończenie, TRL nie ma jakichś większych wad, może oprócz tego, że do TRa to mu daleko... to raczej paltformówka akcji i to nie rozbudowana, bo idziemy ciągle jedną drogą. Nie ma praktycznie możliwości, żeby się zgubić :P Nie, żeby mi się nie podobała... ciekawie się gra... ale BARDZO krótko i BARDZO liniowo :P
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 09-04-2006, 16:42   

gra jes extra :D Ghana jest boska :D moja ulubiona interaktywna scenka to ta na pociagu :D ten klimat i muza :D hehe...
tylko zatrzymałem sie boi niewiem jak pokonac bossa :(

Gra mi sie czasami przycina :P ale da sie w nią grac :D tylko szkoda ze ta Boliwia była taka krutka :( Grze daje 9/10 :D bym dał jeden punkt wyzej ale jedno mi przeszkadza :/ dzisiaj zaczołem grac i juz przeszedłem połowe gry :/
:pozdro:
 
 
 
M. de Merteuil 
Student



Joined: 02 Mar 2006
Posts: 91
Location: Piastów
Posted: 09-04-2006, 17:16   

Okazało się, że te wszystkie przedpremierowe newsy a i owszem - były spoilerami, ale dotyczyły raczej tylko początku gry. Dla tych co gry nie mają: nie wiecie praktycznie nic z dwóch ostatnich leveli - zaskoczenie będzie tym piękniejsze :wink: Dziwię się tylko, że w recenzjach tak zjechali to jeżdżenie na motorze - dla mnie to jeden z kilku ulubionych elementów.

A i tak nic prawie nie przebija działa T... (nie napiszę dokładnie :wink: ) - jak załapałam o co tam chodzi, to po prostu padłam, najlepsze to jest w grze! Bym mogła i w realu się takim czymś pobawić :twisted: :lol: No i jeszcze ten budynek (nie nazwę, bo spoiler będzie) w Nepalu - te dźwięki mnie zabiły, naprawdę podkręcają klimat (oprócz też jeszcze genialnych dźwięków w przedostatnim levelu... ale to już wiecie - wy, co graliście :wink: )
_________________
Kocham cię, Hydro
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo